Bitcoin Forum
June 20, 2024, 11:15:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X Binance'ta! Deposit işlemleri başladı! Trade 21 Haziran'da  (Read 937 times)
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 01, 2018, 11:17:15 AM

Bence idexte kalmalıydı binance e giren çakılıyor resmen girmeden öncede çakılır dedik siz pump gelir 5x dediniz olan oldu.Milleti büyük yediler yine.Snapshot sonrası düşüş oluyor bu düşüş ondan ama yine çıkıp inicektir önümüzdeki günlerde pundix.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
July 01, 2018, 09:39:47 PM

Panik satışları oluyor fiyat daha da düşecek görünüyor . Kendi yaptıkları alımlarda fayda etmiyor çünkü karşılayacak para miktarı yok ellerinden. Birde cmcdeki ve hack sorununu çözemediler. Hala hackerların elinde çalıntı tokenler var

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 01, 2018, 11:22:33 PM

İstediği kadar düşsün elimden birşey gelmiyor maalesef zaten ilkkez 100 lere gelince yatirdigim miktarın fazlasını almıştım. Şimdi ful karla işlem yapıyorum. Ondada token satmiyorum. Hodl a devam. Elbette birgün çıkar. Boğa piyasası gelince ciddi yerlere geleceğine inancım tamdir
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
July 03, 2018, 05:14:12 PM

Pundi X'in o kadar reklam ve spekülasyondan sonra Binance'ye girmesi çok normal ama Binance'ye girdikten sonra millet elindekileri piyasadakilere kakaladı. Bence daha da düşecek ve Tron gibi olacak.. sonra yine çıkar.

Airdrop bile fayda etmedi piyasayı yükseltmeye. Hele airdrop bitince daha da kötü hal aldı. Yükselmiyor daha.
3binden girenlere şu ana kadar çok yazık oldu. %7 aldılar ama %60 zarar yazdılar. Yakın zamanda 3000 leri çok zor görür
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
July 03, 2018, 05:31:42 PM

Yakın zamanda yeni bir Asya borsası haberi gelebilir. OKex e ne oldu da giremedi zaten tam anlamış değilim öyle kaldı. Yeniden gündeme gelecektir diye düşünüyorum muhtemelen btc ekstra bir hareket yapmazsa yeni borsa haberini Temmuz 20 gibi bekliyorum ve airdrop muhabbeti ile fiyatlanacaktır. ytd.
Ryuuma
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
July 03, 2018, 06:51:10 PM

Biraz almayı düşünüyorum ama oyuncağa döndürdüler kararsızım.
seninyanda
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
July 03, 2018, 06:54:27 PM

Bildiğim kadar 1 tane balinası var ve çok dalgalandırdı satıp çıksada kurtulsak tabi buradan satmasın Smiley
F_ala
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
July 03, 2018, 06:55:04 PM

coinmarketcapta dolaşımdaki miktar ve market cap yazmıyor fiyat manipülatif gibi geliyor bakabileceğim biryer varmı.sadece şunun için ayaktayım bu saatte o kadar konusu güncel kaldı ki projeye inanan arkadaşların yarısı kadar ekip aktifse bana alım imkanı vermez muhtemelen.
bol kazançlar herkese

Bu hack olaylarından sonra kaldırdılar o bilgileri. 40 milyon$lik bir hırsızlıktan bahsediliyordu. idexte 2 kere yüklü satıldı daha sonra borsadan kaldırdılar pundix i. Büyük ihtimalle o hack problemi çözülmediği için bilgiler girilmiyor
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
July 03, 2018, 06:55:29 PM

hypelıyorlar buyuk ihtimalle idexte kendileri almıştır diye soylediğimde tepki koyanlar vardı. proje en az benzeri 10 tane olan bir proje. hiçbiride ucup kacamadı. bunlarda binance e sokup ordan sapladılar.pundix o kadar adı gectıkı dustugunu goren aa alayım dedi
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 03, 2018, 06:55:46 PM

Oyuncağa döndüren balinalar.Sabırla bekliyoruz balina beyin bıkmasını.Herşeyin bir zamanı var.Öyle 10 günde uçacak kaçacak bir piyasa değil.Sabır şart.Bezdirirler bezdirirler sonra ucuzdan toplarlar.Bunları çok defa yaşadık.Sabırlı olan her türlü kazanır.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
July 03, 2018, 06:56:51 PM

En çok güvendiğim projelerden biriydi açıkcası. Ama son zamanlarda bayağı düşüş gösterdi. Özellikle Swap olayı çok saçma bir durum gibi.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
July 03, 2018, 11:19:15 PM

Bu kadar çok değerlenmiş bir tokeni 100-150 satoshiden alan adamda herhangi bir akil yoktur dolayisiyla yorum yapmak bize pek düşmez.. Pundi X'in ederi bana gore 10-20 sat arasidir.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 03, 2018, 11:51:40 PM

Pundix'in binanceye girmesi pek iyi olmadı gözüken o.Şu anki dumpun sebebi ucuzdan toplamaya çalışan balina.Başarılı da oluyor.Para kimseyse istediği fiyata çekiyorlar coini.Kısa vadede pek iç acıcı görünmese de uzun vadede kazandıracaktır.
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
July 04, 2018, 09:20:29 PM

Yine twitterda yıkanıp yağlanıp parlatılan coinlerden biri. Pundi X önemli bir proje fakat ederinin çok üzerinde işlem gördü, twitter fenomenleri tarafından parlatıldı malesef. Yükseklerden alanlara sabırlar dilerim.
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
July 04, 2018, 09:40:34 PM

Pundi x Binance'ye girdi girmesine amma neyi değiştirebildi. Çok pis dump yedi hem de bir saat içerisinde balina büyük borsaya girer girmez hacimli bir şekilde elindekileri döküldü 200 satoshilerden 100 satoshiye geriledi. Şu an 64 satoshi seviyelerinde. Bu seviyelerden almayı düşünüyorum ama elim gitmiyor zira token yakacaklarmiş 1000:1 oraninda.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
July 05, 2018, 12:18:22 AM

Herkesin nedense beğenmediği, piyasada benzer projelerin olduğunu söyleyip durduğu, ederinden fazla Sat ile işlem gördüğü üzerine pek çok entry okudum ama bence olumsuz düşünenleri geçin. Benzer proje olupda bu kadar aktif ve somut adımlar atan başka bir proje oldu mu? (bilmediğimden soruyorum)
POS cihazları ile yaygın bir ağ haline gelmeye çalışan, Eko sistemleri ile dikkat çeken bu projeye sonuna kadar güveniyorum (YTD - Kararlarım beni bağlar)
Binance'ye girmesini bende hiç istemedim ama gelişen yapısı ile herkesin dikkatini çeken bu proje haliyle ses getirmeye başladı ve kimse buna sessiz kalamadı. Velhasıl kelam airdrop olaylarını saçma bulsamda bana göre çoğu altcoinden kat be kat başarılı bir proje. Şu piyasa biraz yeşillensin o zaman göreceğiz kaç satoshilerde geziyoruz..(Hala Yatırım Tavsiyesi Değildir..)
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
July 05, 2018, 12:57:04 AM

Basladi keske satsaymisim ne var ne yok simdi deli gibe zarardayim bircogunuz gibi.. Kimbilir belki de yukselir diyip tutucam bu smarten sonra.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
July 05, 2018, 04:48:47 AM

Her artan projede ıcerde kalmaya devam edenler, sonradan gırıp zarar edenler olucaktır, ınsanlar soylenenlerı dınlememeye devam ettıgı surece bu boyle gıdıcek. Bukadar kotu pıyasada 100-150den 3k lara bıle cıkan proje eth bazında, daha neyı beklıyorsunuz bukadar acgozlulukle kazanamazsınız, ben 1800den cıktım bıdaha arkama bıle bakmadım ıyı kı satmısım. Bunlar hep fomo fomo.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 05, 2018, 06:34:36 AM

Bugün yeşillenmiş Pundix.Yavaş yavaş toparlanmaya bende buradayım demeye başladı.Bence ileri günlerde güzel bir sıçrayış yapacaktır.Ekip çok çalışkan yeni ortaklıkları çok başarılı.Bence ileriye dönük çok güzel yerlere gelecektir.
vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
July 05, 2018, 06:50:05 AM

Haberi duyulunca coştu binance a girince milleti yıktı. Herkes yükselir diyordu, borsaya çıkınca düşmeye başladı. Beni de Allah korudu. Düşüşten sonra girdim.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: