Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:28:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: Pundi X Binance'ta! Deposit işlemleri başladı! Trade 21 Haziran'da  (Read 937 times)
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
July 05, 2018, 08:46:38 AM

Bir aydır ha düştü ha düşecek derken sonunda binancea girince düştü, büyük balinalar oraya girene kadar bir aşağı bir yukarı indirip çıkardılar sonra onla oynamayı bıraktılar gibi görünüyor.
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714793299
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714793299
Reply with quote  #2

1714793299
Report to moderator
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
July 05, 2018, 09:04:32 AM

Almayin su dandik tokeni millet postan kriptoya geciyor bunlar keiptoyu posa tasiyor, cok fazla turk aldi iyide kazandi ama artik bu saatten sonra yukselmez bu heleki su airdrop falan bitsin seyret manzarayi nerelere dusuyor pundi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
July 05, 2018, 11:53:01 AM

pundix in binanca girince düşmesi hiç iyi olmadı, oysaki ne hayallerim vardı bu koin için
BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
July 05, 2018, 02:43:36 PM

Bence daha da düşecektir. 30-40 satları görürse hiç şaşırmam, çünkü adamlar %7 airdropu mevcut dolaşımdaki tokenlerden vermiyor, total supply arttırıp veriyorlar. İşin garip tarafı, her ay sirkülasyon token sayısını %14 arttırıp sadece %7 sini airdrop diye dağıtıyorlar.

Ayrıca 20 milyar token bulunan cüzdan balina filan değildi, emin olun takımın ta kendisi. Binance aktif olur olmaz cüzdanı direkt aktardı Binanceye.

PayBack ler ile değerini korumaya çalıştılar ama yüklü satışlar devam edecek anlaşılan. Uzun vadede belki iyi yerlere gelebilir fakat bu 1-2 ay daha da düşeceğini öngörüyorum. Satıp çıkmıştım, şayet hedeflediğim şekilde düşerse, dipten yine almayı düşünüyorum. Ha düşmez, beni yanıltır çıkarsada canı sağolsun, zaten kazanacağımı kazanmışım  Roll Eyes

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 05, 2018, 03:10:57 PM

Bence daha da düşecektir. 30-40 satları görürse hiç şaşırmam, çünkü adamlar %7 airdropu mevcut dolaşımdaki tokenlerden vermiyor, total supply arttırıp veriyorlar. İşin garip tarafı, her ay sirkülasyon token sayısını %14 arttırıp sadece %7 sini airdrop diye dağıtıyorlar.

Ayrıca 20 milyar token bulunan cüzdan balina filan değildi, emin olun takımın ta kendisi. Binance aktif olur olmaz cüzdanı direkt aktardı Binanceye.

PayBack ler ile değerini korumaya çalıştılar ama yüklü satışlar devam edecek anlaşılan. Uzun vadede belki iyi yerlere gelebilir fakat bu 1-2 ay daha da düşeceğini öngörüyorum. Satıp çıkmıştım, şayet hedeflediğim şekilde düşerse, dipten yine almayı düşünüyorum. Ha düşmez, beni yanıltır çıkarsada canı sağolsun, zaten kazanacağımı kazanmışım  Roll Eyes
Bende sizin gibi düşünüyorum. Özellikle 200 milyon dolarlık cüzdan kesinlikle takıma aitti. (Benim düşüncem o yönde)
Binanceye gireceğini biliyordu ve önceden ucuz iken geri alım ayağına topladılar ve fiyatı yukarı götürdüler. Zaten ilk gün sağlam bastılar, pundixi duyanlar alım yaptı. Ben çok erken almıştım ve şuan çoğunu sattım. Çok yukarılara giderse de sağlık olsun aşağı yukarı su yoklukta 7-8 bin lira kazandık. Şükür Rabbime...
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
July 05, 2018, 04:37:13 PM

Binance da 10-20 satoshide olup orada kalan bir coin gösterin bana. Düşebilir tamam da bu kadar da yerin dibine sokmayın arkadaş. Buna shitcoin demek için pekçok coini sıraya sokmak lazım. 200-300 Sata gelir ve orada yerleşir benim tahminim.. Tekrar görüşelim
DevSoft
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
July 05, 2018, 06:22:40 PM

Hirozaki faraday denen çocuk bu coini shilledi. Onlarca bilmeyen anlamayan adama bu coini aldırdı. Şimdi millet battı kendisi köşeyi döndü. Yazıklar olsun böylelerine.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 05, 2018, 08:28:18 PM

En büyük shitcoin bitcoin'dir bu mantıkla.19k'dan düştü 6k'ya.Bir coin iner çıkar sabreden güvenen bekler.Güvenmeyen zaten satar çıkar.Coin alırkende şu demiş bu demiş bu piyasada pek kaale almaya gerek yok.Araştırmanı yaparsın kafana yatıyorsa alırsın yatmıyorsa almazsın.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
July 05, 2018, 08:55:20 PM

Zararın neresinden dönersek kardır diyerek geçen gün bozdurdum . Zarar ettik ama ne kadar az edersek o kadar iyi olur

funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
July 05, 2018, 08:56:20 PM

Pundi X Binance'ta! Deposit işlemleri başladı. Trade de yakında açılıyor!
https://twitter.com/binance/status/1009281934764077056
https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360004930532

Binance will open trading for NPXS/BTC and NPXS/ETH trading pairs at 2018/06/21 2:00 AM (UTC). You can start depositing NPXS now.

Bunun için ayrı konu açmak şarttı.  Smiley

Pundix başarılı bir ICO ve ICO sonrası süreç yürütüyor. Gerçekten çok az sorunla bugüne geldiler. Devamı gelecek gibi.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
July 07, 2018, 11:07:26 AM

pundix in binanca girince düşmesi hiç iyi olmadı, oysaki ne hayallerim vardı bu koin için

hack olayının üstüne binanceye girmesi iyi olmadı. Üstüne bu balina dedikleri büyük ihtimalle takımdan bir elemanın tokeni binanceye pompalaması hiç iyi olmadı token için. Proje iyi olsa da en büyük balina takımdaki elemanlar gibi geliyor.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
July 07, 2018, 01:31:32 PM

Hirozaki faraday denen çocuk bu coini shilledi. Onlarca bilmeyen anlamayan adama bu coini aldırdı. Şimdi millet battı kendisi köşeyi döndü. Yazıklar olsun böylelerine.

O zat millet 230 satsdan alınmaz yapmayın etmeyin derken bunu diyenlerle dalga geçiodu binance  girecek buralardan alınmaz diyenleri görelim die artislik yapıodu.

300 btc em olsa hepsini pundixe atarım tüm duvarları kaldırırım diyordu ergen.

Sonra 50 satslara düşünce herkesi engelledi twitterda.

21-22 yaşında ergenin teki. Pundix i shilleye shilleye pundix de görev almıs...

Bu kadar milletin kanına vebaline girdi.

Arkadaslar siz siz olun kimseye güvenerek iş yapmayın kendiniz arasdırın.

Twitter aleminde çoluk çocukda çok.

Kendi coin alıp tahmin ettiği gibi yükselmeyince twitterda telegramda coin aldım diyerek pump yaptırıp satıp kurtulanda çok...
seninyanda
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
July 07, 2018, 07:37:14 PM

evet pundi oylamaya kadar kendini bayabir x'lemişti sonra çakıldı bir dump yatılar sonra oylamaya girince tekrar x'ledi en yüksek seviyesi sanırım 20 haziran civarıydı ancak şuan baya bir dump oldu zirvede satmayanları üzdü tekrar pump olması dileğiyle...
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
July 07, 2018, 07:43:13 PM

Binance nin önce deposit i açması PundiX in resmen çöküşünün işarti idi ancak çakamadık durumu bende epey zarar ettim kar dan zarar benimkisi ama yinede üzülüyor insan
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 07, 2018, 09:32:22 PM

Pundix'i normal yatırımcıya yedireceklerini zaten düşünmüyordum.İyice baskılayıp ucuzdan topluyorlar.Trx,xvg toplayanlar şimdi Pundixi topluyor.Zamanı gelince neler yapacağını hep birlikte göreceğiz Binancede..Sadece izleyin.
beynimtok
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
July 07, 2018, 11:28:49 PM

Pundix in binance  a girmesi güzel oldu ama gene de çok fazla bir artış gösteremedi
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 08, 2018, 09:09:28 AM

Pundix in binance  a girmesi güzel oldu ama gene de çok fazla bir artış gösteremedi
Çakıldı yahu ne artışı bekliyordunuz Smiley öylesine mesaj yazdınız sanırım.Binance e girdiğinden beri pundixçiler ağlıyor malesef.Neyse dediğim gibi pundix sağlam bir token zararda olan elinden çıkartmasın bunun gelecekte yeri olacak.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
July 08, 2018, 09:17:16 AM

noldu ya aglama duvarına dönmüş burası, sakın olun düşer artar, vadenız uzadı sadece, su anlık zarardasınız, ya daha cok alacaksınız ortalama dusurmek ıcın yada bekleyeceksınız,

çok yazdık burda almayın dıye zamanında dınlemeyıp aldıysanız sımdı beklemekten baska yapacagınız bırsey yok
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 08, 2018, 09:20:05 AM

noldu ya aglama duvarına dönmüş burası, sakın olun düşer artar, vadenız uzadı sadece, su anlık zarardasınız, ya daha cok alacaksınız ortalama dusurmek ıcın yada bekleyeceksınız,

çok yazdık burda almayın dıye zamanında dınlemeyıp aldıysanız sımdı beklemekten baska yapacagınız bırsey yok
Dostum burda ve diğer Pundix ana konusunda 1000 kere yazdım 100 kerede token örneği verdim binance e girip %1000 düşen ama dinlemedi sanırım kimse.Herkesin kafasında binance e girince 10x daha yapar vardı ve binance e girdikten sonra çok büyük çakıldı token.
Demek bazıları araştırmıyor piyasayı yoklamıyor eskidendi o binance e girip 10x yapmalar ki onunda binance le ilgisi yoktu tamamen global piyasadaki hype ın getirdiği bir trend idi.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
July 08, 2018, 09:23:10 AM

Dostum burda ve diğer Pundix ana konusunda 1000 kere yazdım 100 kerede token örneği verdim binance e girip %1000 düşen ama dinlemedi sanırım kimse.Herkesin kafasında binance e girince 10x daha yapar vardı ve binance e girdikten sonra çok büyük çakıldı token.
Demek bazıları araştırmıyor piyasayı yoklamıyor eskidendi o binance e girip 10x yapmalar ki onunda binance le ilgisi yoktu tamamen global piyasadaki hype ın getirdiği bir trend idi.

valla ben pundı konusunda uyardım mılletı , ıco surecınden berı uyardım, bu ekıp ıpne , paso ıpnelık yapıo dedıım, ıco tarıhı uzatmaları token sayısı degıstırmelerı hard cap degıstırmelerı, bountylerın uzerıne cokmelerı, cuzdan hackletmelerı, ne hıkmetse cuzdan hacklenıo ertesı gun bınanceye gırıcez dıolar Cheesy
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  

Jump to: