Bitcoin Forum
May 11, 2024, 04:07:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: NEO Airdrop Takip Başlığı (Sürekli Güncel)  (Read 22865 times)
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
July 06, 2018, 08:36:42 PM

Aşağıdaki twit ile Neo bugün platform sürümünü 3.0'a yükselteceğini açıkladı. Bu haberle yeniliklere açık olduğunu göstermiş oldu. Bence Ethereum karşısında Neo'nun en büyük dezavantajı Ethereum'un daha çok merkeziyetsiz oluşu.https://twitter.com/NEO_Blockchain/status/1015173726709510144

Bu haberlerden sonra Neo ve Neo altyapılı projelerin değerinin artacağını düşünüyorum.
1715443620
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715443620
Reply with quote  #2

1715443620
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715443620
Hero Member
*

Ignore
1715443620
Reply with quote  #2

1715443620
Report to moderator
1715443620
Hero Member
*

Ignore
1715443620
Reply with quote  #2

1715443620
Report to moderator
1715443620
Hero Member
*

Ignore
1715443620
Reply with quote  #2

1715443620
Report to moderator
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 07, 2018, 05:23:42 AM

Bu holiday coinin sosyal medya kampanyasına katılacağım da ne form var ne bir şey. Bir form var o da bir işe yaramıyor ne kurallar düzgünce açıklanmış ne özen gösterilmiş. Katılmayı çok istediğim ama güvenemediğim için katılmayacağım bir bounty oldu holiday.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
asperra123
Newbie
*

Activity: 152
Merit: 0

View Profile
July 07, 2018, 07:40:29 AM

holiday incelemesi hiçte fena durmuyor neo ico ları hızlı giriş yapıp sonra düştüklerini seul switheo tnc gibi coinlerde gördük herşeyden öte altyapısı sağlam coinde sabretmek digibye verge nerden nereye gittiler .kampanyalara katılıyorum asic cihazlarla mining yapıyorum kampanya katılımları çok daha karlı
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
July 07, 2018, 08:16:58 AM

Beyler son zamanlarda NEO airdropları ve bountyleri artmaya başladı. Ancak web wallet mi yoksa masaüstü walletmi kullansak kararsız kalıyoruz. Web wallette neo tuttuğumuzda oda gas veriyormu bilgisi olan var mı?
gas olayinin cuzdanla bir alakasi yok. istersen vanity adres al (belirli harfleri iceren ozel adresler) ve o adrese neo gonder ve hic online dahi olma farketmez. istedigin zaman herhangi bir wallette desktop ya da online- web wallet giris yapip birikmis gas lari toplayabilirsin.

İlginiz ve bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Wallet indirme özürlüsüyüm o yüzden sevmiyorum. Her türlü pislik çıkabildiği için. Şimdi gidip güzel bir web wallet oluşturayım.
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 07, 2018, 08:17:51 AM

Acaba ETH deki airdroplar kadar kazandır mı en çok merak ettiğim konu.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 07, 2018, 09:19:17 AM

Arkadaşlar epnex.io (EPIPHANY) airdrobunda cep telefonunuzu verified edebilmek için;

Ülke kodu +90 seçilir ve yandaki boşluğa 5321112233 şeklinde telefon numarası yazılır ve sonra yan tarafındaki get verification code yazan butona tıklanır. Engeç 1 dk içinde kod geliyor. Sonrası bildiğiniz gibi zaten, gelen kodu mobile authentication yazan kısma yazıyoruz ve aşağıda aktif hale gelen butona tıklıyoruz.

Bu dediklerini zi yaptım en az 2-3 kere. Süre sonuna kadar gidiyor. Gelen kod yok. Farklı zamanlarda da denedim yine olmadı. Siz nasıl yaptınız?
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
July 07, 2018, 02:08:30 PM

Bu holiday coinin sosyal medya kampanyasına katılacağım da ne form var ne bir şey. Bir form var o da bir işe yaramıyor ne kurallar düzgünce açıklanmış ne özen gösterilmiş. Katılmayı çok istediğim ama güvenemediğim için katılmayacağım bir bounty oldu holiday.

Konu içerisinde katılım formu bulunuyor fakat dediğiniz gibi çok gelişmiş bir form değil. Sadece orada yazan talimatlar doğrultusunda gerekli görevleri yaparak kazanç sağlamanızı tavsiye ediyorum.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
July 07, 2018, 02:25:18 PM

Arkadaşlar epnex.io (EPIPHANY) airdrobunda cep telefonunuzu verified edebilmek için;

Ülke kodu +90 seçilir ve yandaki boşluğa 5321112233 şeklinde telefon numarası yazılır ve sonra yan tarafındaki get verification code yazan butona tıklanır. Engeç 1 dk içinde kod geliyor. Sonrası bildiğiniz gibi zaten, gelen kodu mobile authentication yazan kısma yazıyoruz ve aşağıda aktif hale gelen butona tıklıyoruz.

Bu dediklerini zi yaptım en az 2-3 kere. Süre sonuna kadar gidiyor. Gelen kod yok. Farklı zamanlarda da denedim yine olmadı. Siz nasıl yaptınız?

Hocam, belirttiğim şekilde yaptım. Farklı bir şey söz konusu değil.
Çoğu vakit benim telefona da sms gelmediği oluyor. Bu nedenle açıp kapatıyorum. Sonra sorun ortadan kalkabiliyor. İsterseniz siz de deneyin. Ama kesin çözüm müdür bilemiyorum.
gbilocans
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
July 07, 2018, 09:47:55 PM

Merhaba arkadaşlar,

Özellikle geçtiğimiz son 1 ay içerisinde NEO alt tabanlı ICO projelerine ilgi oldukça artmış bir duruma geldi. Burada her bütçeye sahip üyeler olduğumuz için, ayrıca her üyenin de ICO bilgisi veya tecrübesi olmadığı için ücretsiz olarak NEO projelerine ait airdrop paylaşımlarını ekleyeceğim. Sizinde eklemek istediğiniz bir paylaşım olması halinde yorum yapabilirsiniz.

UYARI: FORUM KURALLARI GEREĞİNCE REFERANS LİNKİ PAYLAŞMAK KESİNLİKLE YASAKTIR. O SEBEPLE PAYLAŞIMLARI YAPARKEN DİKKATLİ OLMALISINIZ.

1. Proje: FTW - A Global Blockchain Lottory

Airdrop paylaşımı kapsamında 5 FTW hediye olarak dağıtılıyor. 1 FTW ICO fiyatı 0.33 USD. Mevcut web sitesi üzerinden airdrop sayfasına ulaşıyoruz ve verilen talimatları yerine getirerek 5 FTW kazanıyoruz. İşlemler oldukça kolay ve kısa süre içerisinde yapılıyor.

Site Adresi: https://www.ftwcoin.io/airdrop

2. Proje: Senno

Bounty tarzı birçok kolay görevi bulunuyor. Bu görevleri yaparak puanlar kazanılıyor ve kazanılan bu puanlara bağlı olarak dağıtım yapılacak. Ödül havuzunda yer alan miktar kampanya sonrasında puanlara bağlı olarak bölüneceği için ne kadar kazanılacağı hakkında bilgi veremiyorum. Tavsiye için yenilmez86 nickli üyeye teşekkür ederim.

Site Adresi: https://bounty.senno.io/

3. Proje: Epiphany

Üye olduğunuz takdirde 25 EPN veriyor. Ayrıca siteye yapılan günlük girişlere 30 stakes alabilirsiniz. her 100 Stakes 1 EPN yapıyor. Ayrıca yeni ödül kampanyaları da başlıyor. Ağustos ayına kadar baya bir birikim yapabilirsiniz. Telegramda KYC istemeyeceklerini söylemişlerdi. Tavsiye için adamin1i nickli üyeye teşekkür ederim.

Site Adresi: https://epnex.io/

(Tavsiye verilen üyenin doğrudan alıntı mesajıdır, onay mailim gelmediği için ben inceleme yapamadım.)

EPİPHANY GÜNCELLEMESİ: https://alpha.bounty0x.io/hosts/EPIPHANY adresinden de yeni görevler ile kazanç elde edilebiliyor arkadaşlar. Airdrop değil fakat bounty görevlerini de buraya eklemek istedim. Tavsiye için trhomeagent nickli arkadaşa teşekkür ederim.

4. Proje: BizShake

Basit sosyal medya görevleri ile 10 BZS (Yaklaşık 4 USD) dağıtım yapılıyor. Belilenmiş şartlar son derece kolay ve ücret bu şartlar için oldukça dolgun. Tavsiye için bitfather nickli üyeye teşekkür ederim.

Site Adresi: https://bizshake.io/

Telegram Bot: @BizShakeAirdropBot

Bizshake, bounty0x sitesinde kampanya başlatmış katılmak isteyen arkadaşlar değerlendirebilir.

https://alpha.bounty0x.io/hosts/BizShake

Bounty0x tavsiyesi ve önerisi için adamin1i nickli arkadaşa teşekkür ederim.

5. Proje: HLDY Coin

Sosyal medya airdrop etkinliği var ve ortalama olarak 310 HLDY (0.3 NEO - Son Stage Fiyatı ile Hesaplanmıştır.) veriliyor. Ayrıca bugün başlamış bir imza kampanyası da mevcut: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4574696.msg41244349#msg41244349

Değerlendirmeyi düşündüğüm güzel bir proje, tavsiye ediyorum. Tavsiye için create nickli üyeye teşekkür ederim.

Site Adresi: http://www.hldycoin.com/

Sosyal Medya Airdrop: https://[Suspicious link removed]/forms/8lVRE7EwyQy9vcx72

Liste sürekli olarak güncellenecektir.

.  neo cüzdanında coinler görünmüyor Huh bi sorun mu var cüzdanda neden sıfır yazıyor . yardımcı olacaak kimse var mı
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
July 07, 2018, 11:04:59 PM

neo cüzdanında coinler görünmüyor Huh bi sorun mu var cüzdanda neden sıfır yazıyor . yardımcı olacaak kimse var mı
Dostum hangi coinler gözükmüyor. biraz daha detay verebilirsen iyi olur. Neyden bahsettiğin belli değil.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
July 08, 2018, 07:57:37 AM

Başkaları cüzdan bahsini açmış, ben de bu konuyla ilgili bir soru sorayım o zaman...
Neo-gui masaüstü cüzdanı kullanan var mı acaba? Ben dün öğlen indirip kurayım dedim. Yaklaşık 24 saattir eski blokları yüklüyor. Daha yarısına da gelmedi. Beklerim optimize olmasını, o sorun değil de, herhangi bir cüzdan adresi filan görünmüyor. Blokların yüklenmesi bitince mi bana cüzdan adresi verecek? Yoksa muhtemelen yarın akşama kadar devam edecek bu süreci boşuna mı bekliyorum?
Bu cüzdanı kullanan var mı acaba?
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
July 08, 2018, 01:57:02 PM

@marpaci hocam ben de neo adresimi bu şekilde almıştım aylar önce, şimdi nasıl olduğunu hatırlamıyorum.
Ama son cüzdan güncellemesinden sonra tekrar kullanamadım. Windows10 var bende. Genelde sorun yaşıyorum zaten. Bu nedenle https://neotracker.io/ üzerinden işlemlerime devam ediyorum.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
July 08, 2018, 02:47:06 PM

Ben de neotracker açmıştım ama bir de masaüstü olsun istedim.
Güvendiğim bir arkadaşımdan neon cüzdan tavsiyesi aldım, onu indirdim.
neo-gui yi sildim, dünden beri boşuna yükledi blokları Smiley
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
July 08, 2018, 03:02:53 PM

Başkaları cüzdan bahsini açmış, ben de bu konuyla ilgili bir soru sorayım o zaman...
Neo-gui masaüstü cüzdanı kullanan var mı acaba? Ben dün öğlen indirip kurayım dedim. Yaklaşık 24 saattir eski blokları yüklüyor. Daha yarısına da gelmedi. Beklerim optimize olmasını, o sorun değil de, herhangi bir cüzdan adresi filan görünmüyor. Blokların yüklenmesi bitince mi bana cüzdan adresi verecek? Yoksa muhtemelen yarın akşama kadar devam edecek bu süreci boşuna mı bekliyorum?
Bu cüzdanı kullanan var mı acaba?

Hocam neden bu cüzdanla uğraşıyorsunuz? Resmi cüzdanlardan olan Neon kurarsanız, uğraşmaya da gerek kalmaz. Bu cüzdanda hem icolara katılabilirsiniz hem de block yüklemekten kurtulursunuz.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
July 08, 2018, 03:23:23 PM

güzel bir konu paylaşım için teşekkürler
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
July 08, 2018, 04:31:03 PM

Ethereum tabanlı projeler artık klasik oldu NEO olanlara çoko aşina değiliz ama takip için güzel başlık olmuş bende buralardayım destek vermeye çalışacağım.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
July 08, 2018, 05:03:01 PM

Kripto para sektörünün en gözde konusu neo tabanlı cinler icolar vs projeler oldu .takip etmenizi tavsiye ediyorum bakarsınız burdan zengin oluruz 
Allonee
Member
**

Activity: 392

View Profile
July 09, 2018, 10:15:49 AM

Holiday ico kasıma ertelenmiş sanırım ve bu hafta airdropa katılanlara x2 token verilecekmiş. Araştırabilir sabırlı arkadaşlar. Zaten belliydi özensiz bir bounty kampanyasına benziyordu. Emekler için teşekkürler.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
July 09, 2018, 02:37:17 PM

Holiday ico kasıma ertelenmiş sanırım ve bu hafta airdropa katılanlara x2 token verilecekmiş. Araştırabilir sabırlı arkadaşlar. Zaten belliydi özensiz bir bounty kampanyasına benziyordu. Emekler için teşekkürler.

Yatırım amaçlı tavsiye etmiyorum şu an için o projeyi fakat bounty kampanyası üzerinden ufak bir miktar gelir elde etmek uygun olabilir. En azından tutan bir proje olması durumunda iyi bir geri dönüş sağlamış olur.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
July 09, 2018, 02:43:39 PM

Neo airdroplarına hiç katılmadım valla ya çok yok airdrop yada hiç bi bilgi yok genelde hep ethereum oluyordu bunada artık önem vermek lazım
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: