Bitcoin Forum
June 22, 2024, 08:42:55 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  
Author Topic: Rahat Olun  (Read 1814 times)
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 01, 2018, 12:09:27 PM

%51 saçmalağına dediğiniz kimsenin kalkışacağını düşünmüyorum. Bitcoin ve blockchainin zaten birlikte yükseldiğini biliyoruz blockchain giderek heryerde kullanılmaya başlanacak. Bu da bitcoinin de orada olması demek. En azından bilinirlik açısından. Ben çok rahatım 4 gözle ve aşırı merakla 2020yi bekliyorum

ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
October 06, 2018, 07:36:17 AM

2020 yılına dair umutlar çoğunluğun paylaştığı hal. Bende %51 saldırısı ihtimalini önemsemiyorum. dünya global geçerliliği olan dijital para dönemine geçiyor, büyük resim önümüzde duruyor.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 06, 2018, 07:40:27 AM

Kripto paralar insanları zengin etmek için yaratılmamasına rağmen bir çok kişiyi ya zengin etti yada fakir. 2009 dan bu yana sabır etmeyi bilip sacma sapan projelere yatırım yapmamış birazda sanslı herkez kazandı. Bence yıne aynı senaryo tekrarlanacak.
zhongzy
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 06, 2018, 09:20:22 AM

Uzmanlara göre de kripto para yaratılış amacını dışına çıkarak popüler para kazanma amacına dönüştü. Blok zincir mevcut dünya ekonomi sistemine alternatif olarak yaratıldı. Bugün ödeme, transfer amacı geride yatırım amacı ön planda.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
October 06, 2018, 02:09:23 PM

benim sülalem aşırı derecede rahat. kısa vadede herhangi bir geri dönüş beklentisinde olmadığım için çok da stres yapmıyorum.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 06, 2018, 02:18:49 PM

Uzmanlara göre de kripto para yaratılış amacını dışına çıkarak popüler para kazanma amacına dönüştü. Blok zincir mevcut dünya ekonomi sistemine alternatif olarak yaratıldı. Bugün ödeme, transfer amacı geride yatırım amacı ön planda.
Tabii ki de öyle oldu aslında. İnternetin çıkışında da birçok proje çıktı mesela wikipedia sadece insanlar bilgilensin diye mi çıktı ya da google insanlar aradıklarını bulabilsinler diye mi çıktı paypal insanlar daha rahat ödeme yapsınlar diye mi çıktı. Herkes para kazanmanın peşinde blockchain de öyle olacak ve erken davrananlar zengin oldu hala da erken bence şu aralar davrananlar da zengin olacak.

renovatix
Full Member

Activity: 301
Merit: 100

View Profile
October 06, 2018, 03:18:50 PM

Söyledikleriniz çok doğru. Öncelikle blockchain teknolojisine güvenmek lazım ve onunla beraber gelen kripto paralara. Bu bir devrim ve çok yakın bir zaman hayatın her anında kullanacağımızı düşünüyorum o yüzden bende rahatım.
blaanka
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
October 06, 2018, 03:51:59 PM

Kısa süre içerisinde birşey beklemek zor bitcoin'de olanlar sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum ama altcoin olanlar için bence yavaştan satmaya başlayın arkadaşlar her geçen gün daha kötüye düşüyor meret 6 btc olan geçen ay ki portföy 3 btc düştü gerisini siz düşünün.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 11, 2018, 10:12:04 PM

Bu başlığı bu donanımda olan bir insan ve bilgisine güvendiğim bir insan açtığı için mutluyum çünkü güveniyorum. Hergun daha iyiye gitmesini bekliyorum piyasanan umarım hakettiği değerlere tekrar gelebilir

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
October 13, 2018, 08:10:32 PM

Başlığa katılıyorum rahat olun çalışmayı sürdürün hemen bırakıp giden fırtına var diye karaya çıkan ıslanmadan para kazanılmayacağını bilmeli. 9 yıllık kripto para geçmişi daha sektörün bunun 9 yıl sonrası da var.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
October 13, 2018, 11:25:55 PM

Hocam zaten kripto paraları şuan hala bir şekilde takip ediyorsak ve her seferinde baktığımızda acaba yükseldi mi diye düşünüyorsak bunun sebebi zaten sizin de yazmış olduğunuz özelliklerdir. Ben de şahsen gelecekte kripto paraların kullanım oranının çokça artacağını ve bununla birlikte bugünkü zararlarımızı hatırladığımızda ne günlerdi diyeceğimizi düşünüyorum. Ama şöyle de bir durum var ki; içinde bulunduğumuz ayı sinirlerimizi gerçekten yıprattı. Bilmiyorum ne kadardır ama bir çok kişinin umutsuzluk ve hayal kırıklığı içinde kripto paralara olan inancını yitirdiğini düşünüyorum. Hayal kırıklığına uğrayan kişiler de eminim ki kısa sürede zengin olma hayaliyle yatırım yapan kişiler. Ancak bizler kripto paraların altında yatan teknolojiyi bildikçe ve yapabileceklerini düşündükçe daha da inat ederek sabırlı davranıyoruz.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
icohaberleri
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 2

View Profile WWW
October 14, 2018, 03:30:42 AM

Haklısınız hocam geleceğin teknolojisi dijital para birimleri. Herkesi yoran asıl şey beklemek.
Kriptokrat
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 6

EQWITY.IO

View Profile
October 14, 2018, 05:06:00 AM

Umudun yokolmaya yaklaşması demek güzel günlerinde yakınlığı demek bu piyasada. Hepimiz ulan aklım olsaydı da 2009'da bitcoin alsaydım demişizdir. Şu anki durumu bununla kıyaslayın gerekirse 9 yıl yerine 3 yıl bekleyin. Alt tarafı bir sene bile olmadı boğa piyasası uzaklaşalı. Hemen umudumuzu kaybedersek yem olmaktan öteye gidemeyiz.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
zhongzy
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
October 19, 2018, 07:44:24 PM

Rahat olun günün sözü 2017 sene başı parlak değildi yalnızca iki ayda olan oldu pazar trilyon dolara koştu BTc nin gün içinde 3000 dolar artması olağan idi şimdi sıkışan pazara aldanmayın.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
October 19, 2018, 07:47:10 PM

Kasım ayında yükseliş gelmezse tersi yönde büyük bir düşüş olabilir. Bitcoinin piyasadaki tekelinin elinden alması gerektiğini düşünyüroum. Geçen sene bch rakip olduğunu söylemişti btc için bu rekabette btc fiyatı artış yaşamıştı.

adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
October 20, 2018, 04:48:44 PM

Olumlu yönleride var fiyaskolarıda var özellikle spekülasyondan kolay etkilenmesi ve borsaların hacklenmesi durumu aşıldığı taktirde yatırım hızla artacaktır
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 20, 2018, 05:55:57 PM

FUD, FOMO, hack kripto para sektörünün ana özelliklerinden biri. Bunların olmaması düşünülemez. Keşke olmasa diyebiliriz ama çoğunluğa uyup token alan panik halinde topluluk satışı yapan ve güvenlik düşünmeden trade yapan sayısı azımsanamaz.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
October 20, 2018, 09:31:24 PM

Merkeziyetçi olmadıkça mı? Bu merkeziyetçi olmamış haliyse olduktan sonrasını düşünemiyorum. Zira borsalar merkeziyetçi, sistem merkeziyetçi olmamış gibi gözükse de balinalar piyasayı tekellerinde bulunduruyorlar ve bu da kısmi bir merkez oluşturuyor.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
October 21, 2018, 06:56:39 PM

pazarın kendiliğinden iniş çıkış yaşadığını asla düşünmek gibi hataya düşmeyelim dünya küçük ölçekte birbirine bağlı ekonomi finans odaklarının kontrolünde. Btc ortaya çıkışı geçen sene olan sert pump her şey belirlenen vakıalar.

urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446

CAT.EX Exchange

View Profile
October 21, 2018, 07:04:46 PM

Her geçen gün daha rahatız Grin artık kafayı yeme derecesine geldik ya ağlanacak halimize gülüyoruz resmen tamı tamına 10 aydır piyasa gün yüzü görmedi daha ne kadar süreceği de belli değil çok rahatız biz cidden Grin

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  

Jump to: