Bitcoin Forum
June 26, 2024, 11:15:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: TUTACAK BOUNTYLER  (Read 559 times)
ogm
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
July 03, 2018, 04:40:55 PM

proje seçerken dikkatli olmak lazım, icolar para toplamakta zorlanıyor
cesuralp32
Newbie
*

Activity: 81

View Profile
July 03, 2018, 04:48:17 PM

zaman ilerledikçe güvenilir bounty bulmak daha da zorlaşıyor. merit sistemiyle beraber şansımız git gide azalıyor. neyse moral bozmak yok, çalışan kazanır elması kızarır   Grin
unutbunudostum
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 03, 2018, 06:39:24 PM

Dostum öyle bir şey zor her şeyine bakmalısın bunu sen bulabilirsin ekibinden tut adaların stack tuttuğu excelin düzgünlüğüne kadar bakıp karar ver.
ydnkkyy
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
July 04, 2018, 03:28:09 PM

Zamanımızı çalmazsınız siz paylaşın biz karar verelim Smiley yeni ve güzel projeler bulmak zor oluyor o kadar üzdün yardımcı olsanız çok güzel
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
July 04, 2018, 03:30:21 PM

Dostum öyle bir şey zor her şeyine bakmalısın bunu sen bulabilirsin ekibinden tut adaların stack tuttuğu excelin düzgünlüğüne kadar bakıp karar ver.

excellin düzgünlüğünün hiç bir önemi yok. Her hafta harfiyen işlenen excell tabloları gördüm sonra ödüller dağıtılmadı.
pundix gibi excell tablosu sadece 2 kere düzenlenen bountyde gördüm katılanlar güzel kazandı.
hearttopicpositived
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
July 04, 2018, 04:04:36 PM

millet bilse kendisi girer zaten herkes harıl harıl arayış içerisinde alternatif kripto paralar bölümüne bakabilirsin orda bir kaç güzel konu var
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
July 04, 2018, 07:14:57 PM

Eskisi gibi ico bulmak bence artık bir hayli zor ve iki çeşit ico var şuan bence
1- Hali hazırda bir balina ekibi olan ve coinleri hızla bu balina gurubuna vererek borsaya sokan ardından iki pump bir dump yapıp parayı katlayan icolar.
2- hali hazırda olan bir oluşumun adını kullanıp süsleyip püsleyip malı vurup kaçanlar.
örneğin etherdeltanın yaptığı coin.
Uzun lafın kısası bence icolar konusunda tavsiye almak da vemek de baya sakat iş.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
snowball90
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
July 04, 2018, 08:25:54 PM

Düzgün br proje bulmak o kadar zor ki.. Çoğu proje scam çıkıyor. Ödeme yapsalar bile token değerlerinin satış dönemleriyle uzaktan yakından ilgisi olmuyor.
Dikkatli araştırmak lazım gerçekten yoksa emekler boşa gidebiliyor.

600rr
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 04, 2018, 09:51:04 PM

Maalesef girip denemeden ogrenilmiyor hocam. Saglam bounty bulmak cok zor artik. Girdigim cogu bounty bos cikiyor uzun zamandir dogru duzgun birsey kazandirmadi.
benim.dnya
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 06, 2018, 09:34:42 PM

Tecrübe tecrübe her şey tecrübe ve kralların bountlyerine bak kafana yatarsa ilk olarak onların scam olup olmadıklarını araştır ayarla işte .
rickyrich45
Newbie
*

Activity: 80

View Profile
July 07, 2018, 01:04:04 PM

arkadaşlar benim bildiğim bitcoin forumu, araştırmak ve riskleri göze alabilen insanları bir araya getirmek üzerine kurulu bir sistem. kesin tutacak bounty aramak nedir allah aşkına. bakkal dükkanı için yer mi bakıyorsunuz? yoksa milleti mi tartıyorsunuz? sadece paranın kokusunu alıp geldiğiniz o kadar belli ki. çıkın şu memur kafasından gözünüzü seveyim.
ysnbakara
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 07, 2018, 05:14:20 PM

Yani bir proje seçmek yerine ne denk gelirse ona mı girişmeli ? Tam olarak bunu anlayamadım...

Zaman ayırabilirim dersen denk gelene katıl derim. Bounty lerin Face Twitter telegramına katılıyorum her hafta paylaşımları yapıyorum.
Teşekkür ederim fiili çalışıyorum bir şerkette, açıkçası çık vaktim olmuyor ama en azından deneyim için birşeyler yapacağım.
hosgoru
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
July 08, 2018, 03:43:31 PM

Bazı sitelerden bahsediliyor amazix tarzı siteler o tür siteler bulmak lazım
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
July 08, 2018, 05:53:12 PM

Şuan çevirisini yaptıgım 2 projeyi tavsiye ederim. 2 side Soft-Cap yaptı ve güzel yatırım topladılar halende topluyorlar. Eğer kazandıracak bounty kampanyası arıyorsanız kesinlikle girmenizi öneririm.

1. RedCab https://bitcointalk.org/index.php?topic=4265068
2. LaneAxis https://bitcointalk.org/index.php?topic=4429887

RedCap %70 global %30 local kabul ediyor buna katılamıyorum fakat LaneAxis'te böyle bir şarttan bahsedilmemiş. Haftada konu dışı harici atılmış en az 75 karakterden oluşan 10 post kabul ediliyor değil mi? Local global ayrımı yapmadan

Evet local mesajları kabul ediyorlar ayrıca Redcab için twitter kampanyasıda kazançlı olabilir onada bakmanızı öneririm.

Twitter kampanyasına katılmayı düşündüm ama retweet ler harici de haftada en az 3 twit atmamızı istiyor. İngilizcesi yeterli olmayan için ve konuya hakim olmayan birisi için çok zor. Translate bu konularda pek işe yaramıyor. Eğer sadece RT kabul etseydi katılirdim.

Dostum o işin pratik yolunu sana anlatayım. Twitter aramasında #token ismi yaz direk insanların attıgı yorumları görürsün içinden kafana göre 3 tweeti kopyala yapistir voila bukadar. İlla özgün kendine özgü birsey istemezler.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 08, 2018, 10:33:52 PM

Şuan çevirisini yaptıgım 2 projeyi tavsiye ederim. 2 side Soft-Cap yaptı ve güzel yatırım topladılar halende topluyorlar. Eğer kazandıracak bounty kampanyası arıyorsanız kesinlikle girmenizi öneririm.

1. RedCab https://bitcointalk.org/index.php?topic=4265068
2. LaneAxis https://bitcointalk.org/index.php?topic=4429887

RedCap %70 global %30 local kabul ediyor buna katılamıyorum fakat LaneAxis'te böyle bir şarttan bahsedilmemiş. Haftada konu dışı harici atılmış en az 75 karakterden oluşan 10 post kabul ediliyor değil mi? Local global ayrımı yapmadan

Evet local mesajları kabul ediyorlar ayrıca Redcab için twitter kampanyasıda kazançlı olabilir onada bakmanızı öneririm.

Twitter kampanyasına katılmayı düşündüm ama retweet ler harici de haftada en az 3 twit atmamızı istiyor. İngilizcesi yeterli olmayan için ve konuya hakim olmayan birisi için çok zor. Translate bu konularda pek işe yaramıyor. Eğer sadece RT kabul etseydi katılirdim.

Dostum o işin pratik yolunu sana anlatayım. Twitter aramasında #token ismi yaz direk insanların attıgı yorumları görürsün içinden kafana göre 3 tweeti kopyala yapistir voila bukadar. İlla özgün kendine özgü birsey istemezler.

twitter eskiden güzel kazandırırdı fakat artık uğraşılcak gibi deil birde devamlı raporlama olayı çok saçma geliyor bana ekstra iş yükü.
muhammeday61
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
July 09, 2018, 07:51:36 AM

Artık katılıp aylarca emek verip scam çıkma ihtimalinide düşünürsek bu soruya cevap vermek bir hayli zor ve suçluluk duygusuna sebep olabilir Smiley
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: