Bitcoin Forum
May 26, 2024, 02:49:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Aylardır Para Kaybeden Holderları Buraya Beklerim  (Read 18690 times)
1brahim
Member
**

Activity: 94
Merit: 10

View Profile
July 26, 2018, 08:52:00 AM

tepeden alıp hold yaptıysanız tabiki zararınız cok olr....
geniş haritada bakarsanız örneğin 2014-2015-2016-...hep artış söz konusu
kripto piasası sürekli yükselmiş uzun sürecte bunun için hold hold hold..Smiley
......YTD....
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 26, 2018, 09:14:20 AM

Yatırım yapmadan önce stratejimizi çok iyi belirlemeliyiz. Mesela yakınlarda Btcturk.com borsasına Usdt/TL ve Usdt/Btc dönüşümleri eklendi. Bunlar farklı yatırım taktikleri geliştirmeniz için yapılan çalışmalar. Aldığım coin Btc bazında düştü diye üzülmeyin. Btc bazında düşmüş olabilir fakat belki de Usdt bazında fiyat sabit kalmıştır. Her zaman için bir kaçış noktası belirleyin. Ayrıca devamlı okuyun ve araştırın.

coobx
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
July 26, 2018, 10:29:49 AM

Uzun vadede herkes kazanacağına güveniyor zaten. Önemli olan miktar da artırıp daha fazla kazanmak zaten. Başka türlü günlük haftalık bazda zarar etmiş olunuyor
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
July 26, 2018, 10:48:30 AM

tepeden alıp hold yaptıysanız tabiki zararınız cok olr....
geniş haritada bakarsanız örneğin 2014-2015-2016-...hep artış söz konusu
kripto piasası sürekli yükselmiş uzun sürecte bunun için hold hold hold..Smiley
......YTD....
Tepeden almaya gerek yok normal fiyatların bile 2-3 kat altında bütün coinler, aion çok ucuz diye almıştım o bile yarıya inmiş bu piyasada hala hold diyorsunuz, hold demek kolay nerde hold yapacağını, btcde mi kalmalı altlarda mı onu kestirmek mesele zaten.
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
July 26, 2018, 12:04:03 PM

Maalesef planlandığı gibi olmadı bu sene tamamen hayal kırıklığına buladı hepimizi. Ölümüne hodl yapmak zaten gereksiz o konuda hem fikiriz ama bunlarda tecrübe oluyor çok acı da olsa. En azından bunda sonra daha mantıklı hareketleri tecrübe sayesinde yapabilirsin. Bende çok zorunda kalmadıkça hodl yapmama taraftarıyım kademeli alım ve satımlarla hem karı hem zararı ortalama seviyelere çekmek mümkün. Keşke bende zamanında çıksaydım da şu an bu kadar dipten daha fazla toplayabilseydim diyorum.

ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
July 26, 2018, 12:07:08 PM

Altlar bi toparlanıp satsam artık kesinlikle hold yapmayacağım, bu ne arkadaş, dipteyken aldığımız coinler dibin dibini gördü.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
July 26, 2018, 01:22:21 PM

gerçekten hold yapmak sabır ister. genel yükseliş gelmediği sürece hold yapmanın anlamı kalmadı. bende para kaybedenler kulubündenim. ancak sabırla beklemenin sonucunu mutlaka veren bir piyasa var. beklemeye devam edeceğim.
Himmeli
Jr. Member
*

Activity: 169
Merit: 5

View Profile
July 26, 2018, 05:05:58 PM

Birseyler yasanmadan anlasilmiyor. Bir yerde cikmasini bileceksin.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
July 26, 2018, 07:10:14 PM

Bilgilendirici bir başlık olmuş umarım bundan sonra kazanmaya başlarız =)

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
July 26, 2018, 07:17:45 PM

mantık guzel ama uygulanma ıhtımalı %1 fılan benden demesi, zaten yapılabılıyor olsa cogu kısı yapar ve bu durumda olmaz kımse, borsa işi sabırsızdan alıp sabırlıya vermektir, evet boda da satsan ayı da alsan 6 ay sonra guzel kazanırsın ama görunuste o oyle, cunku boga da satamazsın o kadar Cheesy sattırmazlar yanı işin ıcıne psıkolojı de gırıyor, oldukça karışık, ve anlattıgın kadar asla kolay değil.
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
July 26, 2018, 07:22:05 PM

Duyguların artık karısmayacagını tweetlerde belırtmıstım. Bu ıs aslında tam olarak okadar kolay, acgozluluk yapıp ocakta veya mayıs basında satıs verdıgınde analızler satmayı bılecektık. Ha ozamanlar bukadar tecrube yoktu sımdı var. Yaptıgım ıslemlerı burda guncelleyerek devam edıcem sadece pıyasanın tekrar fırsat vermesını beklıyorum. Ozaman gorelım bukadar kolay mıymıs degıl mıymıs. Cunku bunu yapan ınsanlar goruyorum ve pek de zorlanıyor gıbı durmuyorlar. Aksıne suan mesela asırı rahatlar nerde duracagını bılen adam coktan btcye gecmıstı cunku.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
July 26, 2018, 09:16:08 PM

Mesajı okurken acaba ben mi yazdım bunu diye düşündüm Smiley Smiley  tam ben işte aldım attım köşeye duruyorlar ama her gecen gün eridi bitti neredeyse herşey. Analiz falan hiç bilmiyorumm biraz takip ediyim bakalım belki bende çözerim sizin gibi az da olsa.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
July 26, 2018, 11:58:11 PM

Bu piyasada duygusallığa sabırsızlığa aceleye hiç tahammül yok, bir yatırım yapınca kafayı yastığa huzurla koyabilenimiz yok, acımasızca alırlar parayı elimizden hepimiz bunu çok iyi biliyoruz, bazen de bunlar bizi tufaya getiriyor.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
July 27, 2018, 02:20:44 PM
Merited by ashti (2)

başlık samimi olmuş bende son günlerde çok kaybettiğpim için hodla geçtim

saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
July 27, 2018, 02:48:14 PM

2 sene önce girdim ben de baya da kazandırdı piyasa ama bazı zamanlarda gerçekten hodl yapmak saçma hale geliyor. Sinir stresten başka birşey verdiği yok. Az da olsa zarardan çıkıp alttan alıp zararımı kapatma yolunu sonunda bu süre içinde öğrendim. Coinlere kesinlikle duygusal bağlantı yapmıyorum ilk zamanki gibi karını alıp çıkmak en doğrusu gibi geliyor.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
July 27, 2018, 08:53:30 PM

valla hocam, ne denersen dene bazen olmuyor, ama dikkate alacağım, paylaşım için teşekkürler, ben kendi taktiğimi söyleyeyim, çok düşerse tekrar alım yapıyorum, az artıyor, satıp düşünce tekrar, derken bakıyorum yüksek fiyattan aldığım zararı karşılıyor, başlarım hodlına diyip kaçıyorum.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
July 28, 2018, 11:05:13 AM

Geçmiş olsun hocam. Bende sizin gibi bir kaç coinde yüksekte kalanlardanım. Ancak satmadığım sürece para kaybettiğimi düşünmüyorum. Eninde sonunda bu coinler alım rakamı üstüne çıkacak ve bende kazanacağım.
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
July 28, 2018, 11:42:21 AM

Birincisi çoğumuzun br işi ve gücü olduğundan kısa süredeki alsat tradeleri pek uygun olmuyor. Evet piyasada eğitici videolar fakat herkesin kendi stratejisini oluşturması gerektiğini düşünüyorum . Çünkü mutlak doğru diye  birşey yok bu piyasada
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 28, 2018, 12:33:13 PM

Hold demek bence aldığın coini ömür boyu tutmak değildir. Boğa sezonu gelince aldığın yerden x5 x10 gibi bir değere ulaştığı zaman başka yerlere yelken açacaksın. yoksa elinde ki para yükselir ama boğazdan sonra da erimeye başlar. Benim hold kavramim boga piyasası bitince son bulur
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
July 28, 2018, 01:22:17 PM

Hold demek bence aldığın coini ömür boyu tutmak değildir. Boğa sezonu gelince aldığın yerden x5 x10 gibi bir değere ulaştığı zaman başka yerlere yelken açacaksın. yoksa elinde ki para yükselir ama boğazdan sonra da erimeye başlar. Benim hold kavramim boga piyasası bitince son bulur

Bende aynı şekilde düşünüyorum. Ve öyle yapıyorum belli bir miktarı bulduğumda fazla beklemeden elden çıkartıyorum. Çünkü kripto piyasası belirsiz ne zaman ne olacağı belli olmuyor.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: