Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:28:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Aylardır Para Kaybeden Holderları Buraya Beklerim  (Read 18690 times)
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
September 17, 2018, 01:46:53 PM

Ben 1 yıldır hold yapıyorum hocam ayları bıraktım artık Sad yüzlerce fırsat kaçırdım ben halada bu fırsatları kaçırıyor muyum bilmiyorum ama sonuna kadar hold yapacağım artık ya hero ya mero.

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 17, 2018, 04:21:09 PM

bu piyasa da şuan yapılması gereken tek ve en önemli şey beklemek ama biz çok bekleyemiyoruz malum yapımızda bu var neler kaçırdık neler diyoruz daha sonrasında ise..
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
September 17, 2018, 04:51:45 PM

bu durumda olan bizim gibi bir sürü yatırımcı bulunmakta bunlardan ders alanlar her zaman daha faydalı sezonlar çıkartacaklardır.

Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 17, 2018, 07:03:45 PM

Konuyu okuduğumdan beri dediğiniz videoları izledim ve açıkcası mevzuyu baya anladım ma50 ma200 ema144 ma21 Vs.yalnız problem şurda grafikleri geriye doğru okuyunca kesinlikle size hal veriyor strateji %100 çalışmış ama güncelde iş öyle olmuyo malesef elimdeki bazı coinler günde 1 kaç kez ma50 nin üstüne çıkıyor kısa süre sonra tekrar altına iniyor goldencross oluyo ortada bişey yok ma50 ma200 üste kırıyor bazen yükselme olması lazım ama takip ediyorum bi numara olmuyo, şimdi bu stratejiyi uygulamak istesek günlük alsatçı haline getirir bizi ki o da çok tehlikeli. Senin eleman robotena diye bir uygulama yapmış sabahtan akşama kadar 100 lerce sinyal geliyo falan coin ma50 yi kırdı diye ama içlerinde bir iki tanesi yükselişe geçiyo hangisi yükselecek tespit etmek zor yada tam tersi...ama aylar sonra bugünlerin grafiğine baksak vay be strateji %100 çalışmış görünecek bize...
Normal şartlarda böyle olmaması lazım, btcnin kararsız saçma davranışları yüzünden 10 15 gündür bu durumda ben de fark ediyorum, mümkün olduğunca az işlem yapıp geri btcye dönüyorum altlarda kalmamaya çalışıyorum, btc bukadar kararsızken altlardan bişey olmaz bence.

@tmskcimen boşver ma50, haberlere bak demişsin. Yorumlarınıza sadece gülüyorum arkadaşlar, haberler gelir ma50 abisini, ma200 abisini dinler onlara uymak için bir bahanedir haberler okadar, son zamanlarda vibe uçuyor mesela nerden dönmüş ona bak günlük grafiğini açıp. Hepsi tamamen bu grafikler ne derse onu yapar daha fazlasını değil.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
September 20, 2018, 06:16:01 PM

aylardır hold ederek para kaybetmedim ama bountyden geleni geç sattım. 1100 dolara kadar alabilirdim ama alabildiğim 300 dolar ve altcoinlerin şu an için hala akibeti belli değil. bitcoin yükselecek de sonra aşağı hafif salınacak o arada altların da pumplanmasını bekleyeceğiz.

Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
September 21, 2018, 12:46:16 AM

Hodl yapmak her zaman kazandırmadı bazı coin/tokenlerden vaktinde çıkmayı bilmek gerekiyor. Bir daha toparlanmayacak şekilde düşebiliyor onlarca örneği var markette haliye Bitcoin ve majör altcoinler harici hodl yapmak riskli olabilir bana kalırsa.

Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
September 21, 2018, 06:32:06 AM

Altlarda ma50 geri alım sinyalleri vermeye başlıyor, btc durumu bozmazsa güzel şeyler olabilir. Hold coinlerimden ma50 geçenler oldukça alıyorum, geri altına düşerlerse zararsız satış tabiki. Bu sistemi iyice oturtmaya çalışıyorum ve asıl en çok boğa artışından sonra geri ayıya girerken altlardan çıkmak için işime yarıcak, aylarca süren düşüşlerden bu şekilde kurtulmak için şimdiden kendi adıma sistemi oturtmaya çalıştım ve güzel de gidiyor zararlardan kaçınıyorum bu şekilde yapmak en iyisi. Kafanıza göre hold yaptığınızda binlerce dolar kaybediyorsanız ve kaybedeceksiniz de malesef.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 22, 2018, 06:20:49 PM

1 aydır mümkün olduğunca uygulamaya çalışıyorum burada yazılanları. Çok faydası oldu ve daha da önemlisi çok şey öğrendim. Bu konuların devamını bekliyoruz.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
September 22, 2018, 07:01:47 PM

Bende hodlculardanim, ama bu piyasada karımdan çok kaybettim. Bundan sonra baba koinler dışında hodlluk yapmayacam.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 22, 2018, 11:06:12 PM

Hodl iyi hoş ama mantığı biraz değiştirip yerine ve zamana göre hareket etmekte fayda var gerçekten. Genelde herkes tam vaktinde hamle yapabilecek kadar öngörülü olmayabiliyor. Piyasayı okuyabilmek lazım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
September 23, 2018, 06:13:23 AM

Mayıs ayında paranın cogunu cekmıstım az bir miktarı tekrar katlar sonra çekerım diye düşünmüştüm ama o az miktar hiç oldu resmen bende dipten satıp çıktım şimdi artış var fakat ben hala güvenmiyorum ama yinede artsın istiyorum ki bu kadar emek veren arkadaş kazansın.
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
September 23, 2018, 10:34:51 AM

1 aydır mümkün olduğunca uygulamaya çalışıyorum burada yazılanları. Çok faydası oldu ve daha da önemlisi çok şey öğrendim. Bu konuların devamını bekliyoruz.
Eyv hacım biraz bişeyler gösterebildiysek ne mutlu, merit için de sağolasın umarım herkes bu bilgileri yavaş yavaş uygulamaya başlar.
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
September 23, 2018, 04:37:30 PM

kaybettik hem kazancımızdan kaybettik hemde elimizde olan yatırımlardan kaybettik umarım piyasa tekrar güzel olur.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
iclikofte
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
September 23, 2018, 04:50:36 PM

ee sana baktım recep buyur söyle ?
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
September 27, 2018, 06:48:27 AM

böyle dangalaklar da var işte...

konu çok iyi. biraz emek harcayıp ma50 vs diğerleri baya iyi öğrenilir gibime geliyor. asıl merak ettiğim gerçekten bunlara yüzde 100 uyuyor mu acaba coinler hacı baba?

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
September 27, 2018, 06:55:56 AM

Yöntem olarak bunu anlayıp dememekte fayda var bence de. Ölümüne hold bazen çok mantıksız ve anlamsız sonuçlar doğurabiliyor. Hepimiz kazanmak için buradayız ve daha iyi kazanabilecekken fırsatları kaçırmaya gerek yok Smiley
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
September 27, 2018, 07:00:18 AM

böyle dangalaklar da var işte...

konu çok iyi. biraz emek harcayıp ma50 vs diğerleri baya iyi öğrenilir gibime geliyor. asıl merak ettiğim gerçekten bunlara yüzde 100 uyuyor mu acaba coinler hacı baba?
Bunların temeli herşeyi matematiğe dayanır hocam, hangi indikatör olursa olsun fibonaccisi osu busu hepsi öyledir, oyüzden matematik şaşmaz:)

Şuan son 1 ayın özetini yaparsak, en diplere geldi coinler ve orda 3 aşağı 5 yukarı hareketler etmeye basladı, surekli ma50 kesismeleri falan yasanıyor btcnın 100-200 dolar artıp dusmesıne gore. Benım ma50 kullanma amacım bu degıl, uzun vadelı dusus ve cıkıslarda yakalamak, oyuzden btc 7k-8k ve ustune cıkmadıkca altlar bu sekılde kararsız devam edıceklerdır, daha az dokunuyorum ma50 altına dusse de bazen satmıyorum 1-2 gune gerı cıkacaklarını bıldıgım ıcın.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
September 27, 2018, 10:33:43 AM

Konu başlığı kazanmaktan önce kaybetmemeyi öğrettiği için çok faydalı olmuş. Aşırı kazanma hırsı insana çok şey kaybettiriyor, sağlıklı düşünmeyi ve sabrı da yiyip bitirebiliyor. Yaşanmışlıklardan ders alınmalı.
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
September 27, 2018, 05:51:53 PM

Bunu gercekten uyguladıgım zaman kı 1.5 2 aydır yaptım, herkes kaybederken kaybetmedım acıkcası, ve dusundum ben bunları ocaktan berı yapıyor olsaydım neler olurdu dıye, sanırım ev araba parası kadar kar cop olmamıs olurdu.

Ovmek veya ovunmek sevdıgım bısey degıldır fakat ınsanlar farkında degıl bence bahsettıgım olayın nekadar faydalı ve kolay oldugunu, sukadarcık basıt analız grafık ogrenerek 15 20 dkda, dunya kadar zarardan kurtulabılır ama bazıları duvar gıbı almıcam ben bu bılgıyı dıyor yapcak bısey yok.
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
September 27, 2018, 08:55:15 PM

Satmadim satmiyorum bunun icin birsey kaybetmis sayilmam.  Hold yaparken coin secimi onemli sadece.  Yanlis coini tutmanin anlami yok.  Dogru coinse her fiyattan inancinizin kaybolmamasi lazim.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: