Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:50:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: sendy signature hakkında düşünceleriniz  (Read 1819 times)
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 28, 2018, 07:46:27 AM

Sendy başladığında imzaya katılanlardan birisi olarak kesinlikle sylonun kampanyalarını seviyorum. Adam 3 hafta hesaplamayıp 4. hafta tüm haftaları hesaplayabiliyor. Yaptığı hesaplarda gayet başarılı oluyor. Send gelecek vaad ediyor. Projeden iyi gelir elde edebiliriz.
1715547001
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715547001
Reply with quote  #2

1715547001
Report to moderator
1715547001
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715547001
Reply with quote  #2

1715547001
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 28, 2018, 08:27:20 AM

all star ico lar zaten btctalk la bounty le uğraşmıyor. şu an populer ve gelecek vaad eden tek akropolis imzası var onada alım yok. sylon nun ise kampanyalarında istediğin zaman stake leri koruyorak çıkabilmek gibi büyük bir avantaj var. arada çok iyi bir şey denk gelmezse sylon dan devam ediyorum ben genelde.
yanlız bu sendy nin telegramı 1300 küsür kişi onlarında muhtemelen tamamına yakını bounty ci. imzaya girerken en azından telegramlarına bir bakın ha ordada hile hurda bol botlarla şişiriyorlar sayıyıda 1300 kişi çok az bir iş çıkması zor.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
July 28, 2018, 09:54:18 AM

Zaten şuan piyasadaki en iyi yönetici bence Sylon bende girmek istiyorum hep ama member rankına bir şey vermiyo imzaları. İmza uzaması falan hiç bi yöneticinin suçu değil takım uzatın diyince onlar mecburen uzatıyolar.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 28, 2018, 09:58:40 AM

Zaten şuan piyasadaki en iyi yönetici bence Sylon bende girmek istiyorum hep ama member rankına bir şey vermiyo imzaları. İmza uzaması falan hiç bi yöneticinin suçu değil takım uzatın diyince onlar mecburen uzatıyolar.

Hiç yoktan iyidir hocam. Diğer katıldığımız imzalarin ne olacağı belli değil. Sylon un kiler hiç yoktan iş yapar. Ben bazen Twitter bountylerine katılıyorum. Malum rütbeden dolayı imzasına zaten giremiyorum. Bounty işinde en güzeli imza olayı. Diğerlerinde çerez parası gelirken imzada en az kebap parası gelebiliyor.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 28, 2018, 11:42:34 AM

Desico 10 mesajı globale isteyince, ben de sendy geçmiş oldum. Şuan için telegram hesabı biraz az bu garip bir durum. Gerçi Jinbi'de de kişi sayısı baya azdı. Bakalım, umarım iyi birşeyler kazanırız.
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 28, 2018, 01:00:56 PM

Desico 10 mesajı globale isteyince, ben de sendy geçmiş oldum. Şuan için telegram hesabı biraz az bu garip bir durum. Gerçi Jinbi'de de kişi sayısı baya azdı. Bakalım, umarım iyi birşeyler kazanırız.

Benim de imzada en nefret ettiğim olay global meselesi. Sylon un sevdiğim ikinci tarafı local de atılan postları kabul etmesi. İyi ki desico ya girmemisim yoksa globalde post atmak büyük sıkıntı. Ayrıca ben telegram da ki kişi sayılarına çok takilmiyorum
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 28, 2018, 01:25:40 PM

Benim de imzada en nefret ettiğim olay global meselesi. Sylon un sevdiğim ikinci tarafı local de atılan postları kabul etmesi. İyi ki desico ya girmemisim yoksa globalde post atmak büyük sıkıntı. Ayrıca ben telegram da ki kişi sayılarına çok takilmiyorum

jinbi 12. haftaya 19 post olarak saymış, oysaki geçtiğime emindim, 13. haftayı kırmızı boyamış belki onu da sayar.

kuralalra dikkat etmedim global takıntısı varsa desico da ben de bu imzaya dönerim herhalde.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
July 28, 2018, 02:12:37 PM

jinbi 12. haftaya 19 post olarak saymış, oysaki geçtiğime emindim, 13. haftayı kırmızı boyamış belki onu da sayar.

kuralalra dikkat etmedim global takıntısı varsa desico da ben de bu imzaya dönerim herhalde.

Ben yerinde olsam fazla post atarım. Kaç tane attığını bilmiyorsanda profil kısmından son atılan postlara bak. Tarihlere göre kaç tane attığını say. Kısa olanı post olarak düşünme. Anlatacağın bir meseleyi sıkmadan uzun yoldan anlat. 13.hafta sende kırmızı renk yok. Kırmızı renk olanlarda genelde sıkıntı oluyor. Eğer sylona derdini anlatıp çözemez isen bountyden atar. Aynısını yaşadım çok şükür hallettik.
vincetcm
Hero Member

View Profile
July 28, 2018, 02:30:36 PM

Ben yerinde olsam fazla post atarım. Kaç tane attığını bilmiyorsanda profil kısmından son atılan postlara bak. Tarihlere göre kaç tane attığını say. Kısa olanı post olarak düşünme. Anlatacağın bir meseleyi sıkmadan uzun yoldan anlat. 13.hafta sende kırmızı renk yok. Kırmızı renk olanlarda genelde sıkıntı oluyor. Eğer sylona derdini anlatıp çözemez isen bountyden atar. Aynısını yaşadım çok şükür hallettik.

Bende kırmızı yok 13. haftayı oluşturmuş o yüzden dedim, sanırım onu da hesaplayacak. Ben de saydım bir kaçtane kısa postum varmış ondan düşmüş. 250 alacakken 190 aldık, sağlık olsun.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 28, 2018, 03:05:33 PM

Bende jinbi'den sonra yeni bir imza kampanyasi ariyorum... Sendy, hic duymadim... Spokkz ve Swipe arasinda git gel git gel, Swipe'ta karar kildim. Ama yine de sendy'yi iceleyeyim bugün...
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
July 28, 2018, 03:29:18 PM

kısa süreli olanlar daha iyi oluyor bana fenalık basıyor bitse de ne olacak görsem diye stres oluyorum kısa olanlar da uzadıkça uzuyor bazen şans işi biraz imza kampanyaları
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
July 28, 2018, 03:49:54 PM

Türkçe bölümü baştan sona Jinbi ile dolmuştu. Şimdi de Sendy ile dolacak gibi görünüyor. Smiley
Sylon kampanyaları şu anda en tercih edilesi kampanyalar. Bounty yöneticileri birkaç aydır adil bir yönetim sağlayamıyor. En azından proje başarılı olursa para kazanacağınızı bilerek kampanyaya girmiş oluyorsunuz.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
July 28, 2018, 04:35:04 PM

[A Decentralised Email Revolution] bu kelime bana pek cazip gelmedi ama detaylı bilgilendirecek arkadaş varsa güzel olur aslında
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
July 29, 2018, 04:26:37 AM

senby kampanyasını ilk haftasından beridir takip ediyorum. yakın zamanda kampanya katılımcı sayısı 3'e katlanacak gibi görünüyor Smiley Jinbi'den çıkan sendy'ye geliyor  Smiley

kampanyanın ne zaman biteceği belli mi?
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 29, 2018, 04:34:10 AM

Bu konudan yola çıkarak ödül kampanyasına ve projeyi biraz da olsa araştırdım güzel proje gibi duruyor ama pek tatmin edici bulmadım. Şu an fazla hype yok gibi görünüyor sonrasını bilemem ama şimdilik böyle giderse fazla yatırım toplayamaz, uzun süreli değilse şansınızı deneyin ama süreyi uzatırlarsa fazla beklentiye girerek kötü olabilirsiniz. Dün kampanya arıyordum kendi düşüncemdir kimseyi yanlış yönlendirmek istemem, sadece katılım oranına bakıyorum ancak tarihi yeni bu yüzden ne olacağını bilemeyiz böyle kampanyalar yanıltıp güzel kazançlar getirebiliyor. Tam tersi büyük umutlarla girdiğimiz kampanyalarda umudumuzu tüketebiliyor.
husdemba
Full Member

Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
July 29, 2018, 09:55:06 AM

Projesini araştırmadan imzasına girdiğim sadece Sylon'un kampanyaları vardı ama Jinbi ile birlikte bu davranışım değişecek.
Sendy ödül kampanyasına da şimdiye kadar ben çok bir rağbet görmedim ama şansını deneyebilirsin tabi  Smiley

hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
July 29, 2018, 10:04:04 AM

Eskisi gibi kaliteli bounty bulmak zor. Sendy bin projesi çok aman aman aklıma yatmadı ama en azından attığımız postlar local de kabul görüyor. Onun dışında global de post isteyenlere ben dahil çoğu kimsenin İngilizcesi yeterli değil. Bu sebepten rütbesi yeten sylon un kampanyalarını tercih ediyor
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
July 29, 2018, 10:12:55 AM

Sensy nin üzmeyeceğini düşünüyorum bnde sylona girdim hep şimdi değiştirmek istedim şansımı başka yerde deniyim sizin dediğiniz gibi piyasa böyleyken biraz şans işi artık

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
July 29, 2018, 10:17:11 AM

sylonun kampanyaları sağlam oluyor lakin eskisi gibi değil artık çok scam projelerde oluyor iptal olabiliyor erteleniyor uzuyor

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
vincetcm
Hero Member

View Profile
July 29, 2018, 10:42:00 AM

Hero leg imza kodlarında sorun mu var?
Eklediğimde hata verdi ben de sr rütbesi imzasını ekledim. Başka sorun yaşayan oldu mu?
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: