Bitcoin Forum
May 11, 2024, 04:12:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: sendy signature hakkında düşünceleriniz  (Read 1819 times)
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
August 02, 2018, 01:46:57 PM

Sylon listeyi güncelliyor, imzaya yeni katılanları da listeye ekledi, KYC istenirse güzel olur. Stake usulu olduğu için gelir artacaktır.
1715443939
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715443939
Reply with quote  #2

1715443939
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715443939
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715443939
Reply with quote  #2

1715443939
Report to moderator
instr_35
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
August 02, 2018, 01:55:30 PM

jinbiden çıkan herkes sendy e gelmiş galiba çok büyük bir çoğunluk var burda.  Rütbem yetmiyooooor Smiley yetseydi ben de signature kampanyasına katılırdım
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 02, 2018, 02:17:41 PM

jinbiden çıkan herkes sendy e gelmiş galiba çok büyük bir çoğunluk var burda.  Rütbem yetmiyooooor Smiley yetseydi ben de signature kampanyasına katılırdım

Forumda tek tük görünüyordu ama liste güncellenince daha net ortaya çıktı, hakikaten çok katılan varmış.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
August 02, 2018, 04:53:38 PM

Sylon anladığım kadarıyla bir gününü spreadsheet güncellemeye ayırıyor Cheesy benim kampanyamda da spreadsheet güncellenmemişti. Tekrardan alıntı yaptım ve güncellemeyi yapıldı. Türkler olarak bu yöneticinin kampanyalarına çok ilgi duyuyoruz (:

vincetcm
Hero Member

View Profile
August 02, 2018, 05:05:02 PM

Sylon anladığım kadarıyla bir gününü spreadsheet güncellemeye ayırıyor Cheesy benim kampanyamda da spreadsheet güncellenmemişti. Tekrardan alıntı yaptım ve güncellemeyi yapıldı. Türkler olarak bu yöneticinin kampanyalarına çok ilgi duyuyoruz (:

Sizin imzasında olduğunuz kampanya yeni sanırım, sylon un son postlarına bakarken dün paylaştığını gördüm. Buradan 2 hafta stake aldıktan sonra ben de oraya gelebilirim.
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 02, 2018, 05:16:26 PM

Sizin imzasında olduğunuz kampanya yeni sanırım, sylon un son postlarına bakarken dün paylaştığını gördüm. Buradan 2 hafta stake aldıktan sonra ben de oraya gelebilirim.

O daha da eski . Sanki bir ara kampanya durduruldu diyebiliyorum. Ben o zaman başka imzada olduğum için Twitter ina katılmıştım. Bir ara uzun süre twit atılmadı hiç. Ben öyle biliyorum . Yanıltmis olmayayım
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 02, 2018, 05:27:33 PM

O daha da eski . Sanki bir ara kampanya durduruldu diyebiliyorum. Ben o zaman başka imzada olduğum için Twitter ina katılmıştım. Bir ara uzun süre twit atılmadı hiç. Ben öyle biliyorum . Yanıltmis olmayayım

Yine bu kampanyada da pazardan pazara mı stake veriyor, ilk stake ne zaman alıyoruz hasyurt sen bilirsin?
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
August 02, 2018, 06:25:12 PM

Yine bu kampanyada da pazardan pazara mı stake veriyor, ilk stake ne zaman alıyoruz hasyurt sen bilirsin?

dostum çarşambadan çarşambaya. 15 post atman lazım. local bölümlerde olan en az 15 post toplam karakter sayısı da en az 80 karakter olmalı
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 04, 2018, 08:34:23 PM

Sanırım bizi 4. haftaya dahil etmeyecek. Aslında güncellemeyi bu kadar ertelemezdi ama umarım bu imzada aksilik çıkmaz.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
August 04, 2018, 08:41:47 PM

Sanırım bizi 4. haftaya dahil etmeyecek. Aslında güncellemeyi bu kadar ertelemezdi ama umarım bu imzada aksilik çıkmaz.

İsim olarak gozukuyoruz ama 4.hafta için Stake verirmi bilmiyorum? Normalde vermesi lazım. Başlarken imzaya girdiğimiz tarih belli giriş post sayımızı zaten alıyor. Eğer yeterli sayı ve karakterde ise Stake vermeli bir iki güne güncelleme yapar herhalde.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
August 04, 2018, 08:59:49 PM

sylon kampanyaları herkesi takip ediyor. Ayrıca imzaya katılanlar çok galiba forumda sürekli sendy imzası görüyorum.  Grin
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
August 05, 2018, 09:10:05 AM

Tek sorunum KYC. Umarım istemezler. Kimlik eski. Pasaport yok. Gidip değiştirsem mi acaba . Bugün lazım olmasa yarın lazım olacak zaten Smiley Birde bu videolu doğrulama işlerinden oldum olası nefret etmişimdir. Belge yollayarak doğrulama yolu yok mu bu işin

hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
August 05, 2018, 10:38:41 AM

Tek sorunum KYC. Umarım istemezler. Kimlik eski. Pasaport yok. Gidip değiştirsem mi acaba . Bugün lazım olmasa yarın lazım olacak zaten Smiley Birde bu videolu doğrulama işlerinden oldum olası nefret etmişimdir. Belge yollayarak doğrulama yolu yok mu bu işin

Bende de durum aynı hocam. Zaten kyc isteyebiliriz tarzı bir yazı var illaki isteyecek diye bir şart yok. Ha olursa isterse mecburen kimlik değiştirip kyc yapacağız. Sylon belki kendi taktiğine göre de kyc istemeyebilir. İp adreslerinden kimin nereden nasıl bağlandığını görür belki istemez. Bu benim düşüncem böyle bir imkan varmıdır bilmiyorum
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
August 05, 2018, 10:57:26 AM

Bende de durum aynı hocam. Zaten kyc isteyebiliriz tarzı bir yazı var illaki isteyecek diye bir şart yok. Ha olursa isterse mecburen kimlik değiştirip kyc yapacağız. Sylon belki kendi taktiğine göre de kyc istemeyebilir. İp adreslerinden kimin nereden nasıl bağlandığını görür belki istemez. Bu benim düşüncem böyle bir imkan varmıdır bilmiyorum

Sylonun formun ip giriş çıkışlarını görebileceğini zannetmiyorum. Öyle bir yazı geçmişse ekibe kalmıştır artık. Ekip isterse Sylon'da kyc uygulamak zorunda kalır. Eski kimlikler de problem mi oluyor ki?
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 05, 2018, 12:01:34 PM

Ip adreslerini göremezler. Bunu sadece forum yönetimi görebilir. KYC isteyeceklerini sanmıyorum ama bunun da merkezi bir sistemi olması lazım. Mesela twitter audit gibi en azından hangi ülkeden bağlandığımızın tespitini yapan genel bir yer olabilir.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 05, 2018, 12:07:41 PM

Kyc dedikleri nedir daha önce kyc li bir şey yapmadım da açıklayabilecek arkadaş varmı Smiley Videolu bağlanıp kendini mi tanıtıyorsun yoksa kimlik mi gönderiyorsun sadece Huh
srd22
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
August 05, 2018, 12:13:08 PM

Kyc isterlerse bounty ödülünü almak isteyen ister istemez bilgilerini göndermek zorunda kalacak. Çoğu kişi göndermiyor bile zaten.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 05, 2018, 12:18:25 PM

Kyc dedikleri nedir daha önce kyc li bir şey yapmadım da açıklayabilecek arkadaş varmı Smiley Videolu bağlanıp kendini mi tanıtıyorsun yoksa kimlik mi gönderiyorsun sadece Huh

Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotoğrafını yüklüyorsun. Daha sonra kimliğini elinde tutup fotoğraf cektitiyirsun. Tabi bunları telefon ile yapsan iyi olur. Bazı durumlarda adres için fatura istedikleride oluyor. Ben bu kadar biliyorum. Hocam hiç herhangi bir borsa için bile kyc yapmadın mi bu vakte kadar?
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 05, 2018, 12:22:28 PM

Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotoğrafını yüklüyorsun. Daha sonra kimliğini elinde tutup fotoğraf cektitiyirsun. Tabi bunları telefon ile yapsan iyi olur. Bazı durumlarda adres için fatura istedikleride oluyor. Ben bu kadar biliyorum. Hocam hiç herhangi bir borsa için bile kyc yapmadın mi bu vakte kadar?

Türkiye borsaları için maalesef yaptım da keşke yapmasaydım, hani dedim belki yabancılarda farklı bir şey vardır ne biliyim google hangouts ile bağlanmak gibi. Smiley bilgi için teşekkürler.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 05, 2018, 12:30:19 PM

Türkiye borsaları için maalesef yaptım da keşke yapmasaydım, hani dedim belki yabancılarda farklı bir şey vardır ne biliyim google hangouts ile bağlanmak gibi. Smiley bilgi için teşekkürler.

Bende casbag.co nun bountysine katilmistim. Bir ara kampanya durduruldu geçenlerde duyurular bölümünde gördüm. Kyc istemiş 8400 civarı token kazanmışim. Onun için kyc yapmak istemedim. Özellikle forumda bile airdrop ve bountylerde kullanıcı adımizi vs kullanıyorlar. Kyc olayı ciddi sıkıntı. Bounty için değmez gibime geliyor. Ben teşekkür ederim. Kolay gelsin
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: