Bitcoin Forum
May 13, 2024, 11:06:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: sendy signature hakkında düşünceleriniz  (Read 1819 times)
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
August 06, 2018, 11:27:40 AM

Sylon neden bu listeyi bir türlü güncellemiyor anlamış değilim, en son postu jinbi postunda adamın. Yine mi banlandı acaba?
1715641594
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715641594
Reply with quote  #2

1715641594
Report to moderator
1715641594
Hero Member
*

Ignore
1715641594
Reply with quote  #2

1715641594
Report to moderator
1715641594
Hero Member
*

Ignore
1715641594
Reply with quote  #2

1715641594
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715641594
Hero Member
*

Ignore
1715641594
Reply with quote  #2

1715641594
Report to moderator
1715641594
Hero Member
*

Ignore
1715641594
Reply with quote  #2

1715641594
Report to moderator
1715641594
Hero Member
*

Ignore
1715641594
Reply with quote  #2

1715641594
Report to moderator
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 06, 2018, 11:30:55 AM

bende gemeraya katıldım liste boş görünüyor şimdilik ico oldukça ileri bir tarihte acıkcası sırf boş durmasın diye girdim. iyi bir kampanya cıkarsa cıkarım malum sylon cıkıslara izin veriyor.
sylona telegramdan ulaşabilirsiniz. konulara hep yazıyor.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
August 06, 2018, 11:52:46 AM

bende gemeraya katıldım liste boş görünüyor şimdilik ico oldukça ileri bir tarihte acıkcası sırf boş durmasın diye girdim. iyi bir kampanya cıkarsa cıkarım malum sylon cıkıslara izin veriyor.

jinbi kampanyasında kampanya devam ederken çıkışları kaldırmıştı sonradan. umarım bu kampanyada da böyle bir şey olmaz çünkü kasım gibi bir tarihi vardı. Bitmek bilmez kampanya
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 06, 2018, 12:35:27 PM

Sendy nin imzası Ağustos sonu bitiyor . Eğer uzarsa bende sylon dan izin alıp başka imzalara geçerim. Gamera nin twitterina katıldım bende . Gamera nin bountysi Kasım sonuna kadar galiba. Çok uzun süre diye imza yi orada harcamak istemedim. Tek bir yere o kadar süre saplanıp kalınca iyi olmuyor birde ico başarısız olursa. Bari 1-1.5 aylık imza olsun ki patlarsa çok fazla takılıp kalmamış olurum. Tabi hepsi nasip kısmet
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 06, 2018, 04:13:05 PM

Jinbi 12.250.000 $ olmuş, umarım sendy'de güzel bir para toplarda, biz de boşuna beklememiş oluruz. Hala şu 4. haftada güncellenmedi. Aslında normal şartlarda hiç bu kadar bekletmezdi ama umarım bir sorun yoktur.
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 06, 2018, 04:57:39 PM

Jinbi 12.250.000 $ olmuş, umarım sendy'de güzel bir para toplarda, biz de boşuna beklememiş oluruz. Hala şu 4. haftada güncellenmedi. Aslında normal şartlarda hiç bu kadar bekletmezdi ama umarım bir sorun yoktur.

Ico bittiğinde zaten bu düzeydeydi, bu uzamanın neye faydası oldu? Bence hiç bir halta yaramadı ve yaramayacak ta. İmza yok, reklam yok eşine dostuna mı satacaklar kalanı?
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 06, 2018, 07:01:15 PM

Ico bittiğinde zaten bu düzeydeydi, bu uzamanın neye faydası oldu? Bence hiç bir halta yaramadı ve yaramayacak ta. İmza yok, reklam yok eşine dostuna mı satacaklar kalanı?

Belki yatırımcı firma kovalıyor olabilirler. Aslında böyle olacağını biz hepimiz biliyoruz. Belki onlarda biliyordur, o yüzden geriye tek mantıklı seçenek kalıyor o da yatırımcı firma bulma ama onlarda zaten ico fiyatından yatırım yapmaz vs. Bounty dağıtırken sorun yaratmasınlar da gerisi önemli değil.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
August 06, 2018, 09:19:47 PM

sendy nasıl arkadaşlar iyi mi acep ona göre girmeyi düşünüp girmedim ama giren çok değişip girsem mi sizce aydınlatan olursa süper olur valla
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 06, 2018, 10:10:12 PM

sendy nasıl arkadaşlar iyi mi acep ona göre girmeyi düşünüp girmedim ama giren çok değişip girsem mi sizce aydınlatan olursa süper olur valla

Pek umut verici bir proje olduğunu düşünmüyorum açıkçası, jinbi bittiğinden beri buradayım ama bir güncelleme de yok.  hafta stake görsem çıkacağım ben de.
Hidrofor
Member
**

Activity: 189
Merit: 10

View Profile
August 06, 2018, 11:07:19 PM

Katılan arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olsun projeyi konu anlamında çok beğendim umarım hakettiği yerlere gelir kampanyadan da arkadaşlara iyi ekmek çıkar Smiley

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294
Merit: 0

View Profile
August 07, 2018, 06:24:51 AM

valla umarım katılanlar güzel kazançlar elde ederler, proje iyi bir projeye benziyor bakalım ne olacak
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 07, 2018, 06:50:17 AM

o değilde paylar güncellenmemiş hala patlayacak mı acaba bu kampanyada eskisi gibide değil kampanyalar açıkçası neye girip güveneceğimizi şaşırdık. daha iyi alternatif bulana kadar duracağım seny'de

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 07, 2018, 06:53:51 AM

o değilde paylar güncellenmemiş hala patlayacak mı acaba bu kampanyada eskisi gibide değil kampanyalar açıkçası neye girip güveneceğimizi şaşırdık. daha iyi alternatif bulana kadar duracağım seny'de

Hocam sylon bu bekler bekler bu hafta ile birlikte 2 haftalık güncelleme yapar. Daha önce jinbitokende de aynısı oldu zaten. Siz post atmaya devam edin ki eksik olduğu için o haftayı boş geçmeyin. Patlarsa zaten başka imzalara yelken açarız. Patlamama garantisi yok sonuçta
blogmute
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
August 07, 2018, 09:12:14 AM

umarım patlamaz hocam, yani ağzınızdan yellensin,  sonuçta herkesin zararına olur ben girmedim ama katılanlar için kötü olur
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
August 07, 2018, 09:14:59 AM

kampanyaya ilk haftasında katıldım ve hala devam ediyorum. Member olduğum için çok büyük bir beklentim yok ama belli olmaz bu sylona belki bir şeyler gelir diye girdim. umarım sıkıntı olmaz da 3-5 bir şeyler gelir.
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 07, 2018, 10:04:59 AM

Hocam sylon bu bekler bekler bu hafta ile birlikte 2 haftalık güncelleme yapar. Daha önce jinbitokende de aynısı oldu zaten. Siz post atmaya devam edin ki eksik olduğu için o haftayı boş geçmeyin. Patlarsa zaten başka imzalara yelken açarız. Patlamama garantisi yok sonuçta

Haftanın başlangıç bitis tarihlerini toparlayamıyorum güncellemediğinde, eksik mi kaldık fazla mı bilemiyoruz. Jinbi de de son haftalarda böyle yaptı ama orada hafta başı hafta sonu oturmuştu kafamızda.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 07, 2018, 10:17:17 AM

aslına bakarsanız listeye yeni katılan kişilerin isimleri yansıyor fakat stake olayında tam bir muamma. en azından ne aldık alamadık görsek çok iyi olur. diğer türlü insanın içine endişe düşüyor.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 07, 2018, 10:25:31 AM

Haftanın başlangıç bitis tarihlerini toparlayamıyorum güncellemediğinde, eksik mi kaldık fazla mı bilemiyoruz. Jinbi de de son haftalarda böyle yaptı ama orada hafta başı hafta sonu oturmuştu kafamızda.

Hocam yanlış bilmiyorsam başlangıç ve bitiş tarihlerini bilmeye Gerek yok çünkü her çarşamba yeni bir hafta başlıyor ve son gün 31 ağustos bildiğim kadarıyla.
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
August 07, 2018, 11:30:03 AM

sylon bazen duruyor duruyor sonra birkaç haftayı birden işlemiyor mu ben mi yanlış biliyorum bence paniğe gerek yok illaki düzeltecektir. proje tutsunda para edecek bir şeyler gelsin yoksa yönetimden yana kuşkum yok benim

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
August 07, 2018, 12:08:51 PM

sendy güzel bir proje ve bence katılımcılarına bir şeyler kazandırabilecek bir token. bende girmek istiyordum fakat şu an ki mevcut imzam daha ilgi çekici geldi.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: