Bitcoin Forum
May 26, 2024, 04:13:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: sendy signature hakkında düşünceleriniz  (Read 1819 times)
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
August 16, 2018, 11:08:17 AM

Size iyi haberlerim var Smiley Spreadsheete yavaşça bakın ve görün tüm haftalar sayılmış herkese hayırlı uğurlu olsun darısı dağıtım sevincine inşallah...

Sendy imza : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iuaFmBwv4xEVuBDC64I6KSFrqIBrKbL90TKTYGM79GE/

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
hasyurt (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 16, 2018, 11:54:00 AM

Ben 4.hafta katılmıştım. O hafta yi saymamis. O haftanın tamamlanmasına 5 gün vardı. Yinede saymamis. Şimdi itiraz etsem post sayısına ulaşamadım der. İki saat laf anlatmata değmez.  Buna da şükür diyelim. Teşekkürler hocam haber verdiğiniz icin
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
August 16, 2018, 12:26:53 PM

Dün akşam yazdım telegramdan sylon a, bugun güncellemiş ama korktuğum başıma geldi, 4. ve 7. haftalarda stake yok. Her hafta güncellese takip edilebilirdi.
Post atamadığı için hangi haftalarda sayım yaptığı da belli değil.

şimdi geriye dönük sayım yapıcam, hangi haftalar hangi tarihler arasında sayıldı bilen var mı?
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 16, 2018, 12:43:27 PM

Ronaldinho Soccer Coin projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Efsanevi futbolcu futbol ve eSpor hayranlarını dünyanın dört bir yanından birleştirmek üzere, hadi tartışalım: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4727450.0

Her konunun altına gelişi güzel bunu paylaşırsanız banlanırsınız, yapmayın bunu...  KOnunuzu açın başlığı güncelleyin lütfen.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
August 16, 2018, 12:49:48 PM

Dün akşam yazdım telegramdan sylon a, bugun güncellemiş ama korktuğum başıma geldi, 4. ve 7. haftalarda stake yok. Her hafta güncellese takip edilebilirdi.

şimdi geriye dönük sayım yapıcam, hangi haftalar hangi tarihler arasında sayıldı bilen var mı?

Çarşamba dan çarşamba ya hesapla hocam spreadsheet e bak. Hangi hatta almadıysanız o haftayı geriye doğru say. 4.hafta bana da gelen birşey yok. Demek ki o hafta sonradan girenlere Stake vermemiş. Tavsiyem sylon dan Stake alacaksan haftalık 15 post istiyorsa 25 atacaksın ki iş garanti olsun
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 16, 2018, 01:03:14 PM

Çarşamba dan çarşamba ya hesapla hocam spreadsheet e bak. Hangi hatta almadıysanız o haftayı geriye doğru say. 4.hafta bana da gelen birşey yok. Demek ki o hafta sonradan girenlere Stake vermemiş. Tavsiyem sylon dan Stake alacaksan haftalık 15 post istiyorsa 25 atacaksın ki iş garanti olsun

evet son raporlarına baktım çarşambadan çarşambaya imiş, sylon düzgün sayıyor postları sorun yok.

4. hafta 19-25 haziranmış bizim kayıt 29 haziran, o yüzden vermemiş, bu 7. hafta da pazar biter diye düşündüğüm için 11 de kalmışım.

Yani sorun yok, 1 hafta stake kaybettim sadece.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 17, 2018, 03:25:20 PM

4. haftayı saymaması biraz ayıp olmuş. O haftada ben gerekli mesaj sayısını tamamlamıştım. Arkadaşın dediği gibi ne attık ne atmadık geç güncellediği için ipun ucu kaçmıştı benim de bir haftam 12 mesajda kalmış.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
August 17, 2018, 03:44:46 PM

4. haftayı saymaması biraz ayıp olmuş. O haftada ben gerekli mesaj sayısını tamamlamıştım. Arkadaşın dediği gibi ne attık ne atmadık geç güncellediği için ipun ucu kaçmıştı benim de bir haftam 12 mesajda kalmış.

Sylonu az buçuk çözdüm. O hafta katıldım ve 5 gün vardı zaten bizi listeye geç aldı. Vermez ama yinede ben 15 post atayım dedim. İş garanti olsun diye işin içinde sylon olunca 20 post atarım en az. Acizane tavsiyem haftanın kapanacagi güne yakın profilden attığınız postlara bakın. Gözünüze uzun gelenleri sayın eksiğimiz varsa tamamlayın ki emek boşa gitmesin. Ben 4. haftayı da tamamlamıştım ama vermemiş sağlık olsun.
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
August 17, 2018, 03:49:34 PM

Send iyi bir ico'ya benziyor imzasına girmek isterdim lakin Sylon Member'a 1 veriyorsa full member'a 5 veriyor bu kadar çok fark olması member olanların katılmasına olanak sağlamıyor. Sylon Stakeleri düzenlemeli.
EinaiOraCoinDev
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 17, 2018, 07:35:38 PM

Sendy imzasına girmeyi düşünüyorum imzasını taşıdığım bounty son haftada bitecek. Sendy hakkında olumlu şeyler okudum. İyi bir ico süreci geçireceği düşüncesindeyim. Şimdiden bountye girenlere hayırlı olsun.
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
August 17, 2018, 08:36:12 PM

Sendy imzasına girmeyi düşünüyorum imzasını taşıdığım bounty son haftada bitecek. Sendy hakkında olumlu şeyler okudum. İyi bir ico süreci geçireceği düşüncesindeyim. Şimdiden bountye girenlere hayırlı olsun.

Eğer uzatilmazsa sendy de 31 Ağustos ta bitecek. Büyük ihtimalle sizin imza bitti buna girdim derken son haftaya ancak yetişebilirsiniz. Çünkü sylon spreadsheet i biraz geç güncelleyebiliyor.
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 17, 2018, 11:22:01 PM

2 hafta kaldı bakalım, bir haftayı kaybettik zaten dolu dolu bitirelim bakalım.

@hasyurt bu imza bittiğinde son 1 ayı kalan imza bulalım ona girelim bence, ne dersin?
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
August 18, 2018, 05:35:28 AM

@hasyurt bu imza bittiğinde son 1 ayı kalan imza bulalım ona girelim bence, ne dersin?

İnşallah hocam yeterki sendy uzamasın. Ben imzaya bakarken 3 şeye dikkat ediyorum. Birincisi local postları kabul etmesi lazım. İkincisi süre çok uzun olmaması lazım. Son olarakta dağıtılan yüzde . Eğer imzaya ayrılan pay yüksek ise ona giriyorum. En az %25 olması lazim
vincetcm
Hero Member

View Profile
August 18, 2018, 09:14:25 AM

İnşallah hocam yeterki sendy uzamasın. Ben imzaya bakarken 3 şeye dikkat ediyorum. Birincisi local postları kabul etmesi lazım. İkincisi süre çok uzun olmaması lazım. Son olarakta dağıtılan yüzde . Eğer imzaya ayrılan pay yüksek ise ona giriyorum. En az %25 olması lazim

bounty için toplam %1 ayırmışlarsa onun %25 indense %3 ayrılanın %15 i daha iyidir, ona da dikkat etmek lazım, sendy nin telegram gurubunda çok az insan var, proje nasıl ilerliyor pek bir bilgi yok, umarım uzamaz...
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 18, 2018, 09:22:17 AM

benim paydada biraz eksiklik var sanki bakalım bu hafta sıkıntı çıkmaz inşallah iyice suyu çıkmaya başladı zaten kampanyaların.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
hasyurt (OP)
Full Member

View Profile
August 18, 2018, 12:27:46 PM

bounty için toplam %1 ayırmışlarsa onun %25 indense %3 ayrılanın %15 i daha iyidir, ona da dikkat etmek lazım, sendy nin telegram gurubunda çok az insan var, proje nasıl ilerliyor pek bir bilgi yok, umarım uzamaz...

%1 ya da %3 durumunu bilmiyordum. Teşekkürler bununda öğrenmiş olduk. Bazı hountylerin telegram kanalı çok kalabalık oluyor ama pek işe yaramıyor. Ben telegram kalabalığına pek bakmıyorum.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
August 18, 2018, 01:16:56 PM

uzun süredir bekliyorduk şu listeyi güncellesin diye. adam çok ağır . gerçekten çok ağır. çok fazla da sevmiyorum bunun kampanyalarını artık. ama nihayetinde benim inancım sendy ye . yoksa stake paylaşmayan bir imzada kalmak büyük risk. üç hafta bekliyorsunuz üç hafta sonra bir bakıyorsun ki hiç bir şeyi saymamış
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
August 18, 2018, 01:40:59 PM

Yine sylon diye katılım çok olmuş iyi güzel yönetiyordu adam da çok katılım oluyor hiç bir şey gelmiyor hala niye katılıyorsunuz maksat bounty girdim ise hiç girmeyin zamanınızı öldürmeyin çok güzel projeler var bounty için onlara bakın
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
August 18, 2018, 01:44:56 PM

Pek dikkat etmemiştim ama Jinbi gibi Sendy’e de bizden katılan çok fazla kişi olmuş sanırım. Sylon genel olarak böyle, neyse eksik haftası olan arkadaşlar stakelerdeki problemi çözersiniz umarım Smiley
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
August 18, 2018, 01:49:33 PM

Pek dikkat etmemiştim ama Jinbi gibi Sendy’e de bizden katılan çok fazla kişi olmuş sanırım. Sylon genel olarak böyle, neyse eksik haftası olan arkadaşlar stakelerdeki problemi çözersiniz umarım Smiley

Sylon problemsiz kampanya yönetenlerden birisi dostlar. Bu sebeple stakeler sorunsuz hesaplanacaktır.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: