Bitcoin Forum
April 27, 2024, 02:11:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: AYLARDIR ALTCOİNLERİ SATİN DİYORUZ TAKAN YOKK  (Read 1373 times)
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 08, 2018, 07:22:30 PM

satacak kadar birşey kalmadı malesef artık bu saatden sonra beklemekden başka çaremiz kalmadı hodl hodl hodl...
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714227095
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714227095
Reply with quote  #2

1714227095
Report to moderator
1714227095
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714227095
Reply with quote  #2

1714227095
Report to moderator
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
August 08, 2018, 07:24:33 PM

Altcoinler istisnalar hariç ocak ayından beri düşüşte, btc dominance arttıkça düşüş sürecek.

enginsev
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile
August 08, 2018, 07:49:29 PM

Altcoinler istisnalar hariç ocak ayından beri düşüşte, btc dominance arttıkça düşüş sürecek.

Bu kadar basit bir cevap varken insanlar neden farklı arayış içine girer Smiley
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 08, 2018, 07:56:58 PM
Last edit: August 08, 2018, 08:11:45 PM by sonerbo

Geçen günlerdeki yükseliştete de birisi son fırsat aldınız aldınız diyordu. Eski postlarımdan bakabilirsiniz. Orada da dediğim gibi dibin dibi var defalarca gördük zirvenin de zirvesi var onuda gördük. Mesela Eth fiyatı 11 dolar geçen sene ikisene önce bu zamanlarda. Bugunku fiyat hayaldi o zaman ki biz bugun bu fiyata dip diyoruz dahada düşmez diyoruz. Yok efendim düşedebilir çıkadabilir. Altın kural sizi sıkıntıya sokacak para ile girmeyin şu işlere.

Edit: Geçen sene değil 2 sene önce.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 08, 2018, 08:06:55 PM

Boşuna nefesinizi harcamayin bu arkadaşın huyu bu. Bi konu ortaya atar ve kaybolur. Hiç kimseye cevap vermez. Onun birşey bildiği yok. Bol keseden sallıyor işte
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
August 08, 2018, 08:08:33 PM

Geçen günlerdeki yükseliştete de birisi son fırsat aldınız aldınız diyordu. Eski postlarımdan bakabilirsiniz. Orada da dediğim gibi dibin dibi var defalarca gördük zirvenin de zirvesi var onuda gördük. Mesela Eth fiyatı 11 dolar geçen sene bu zamanda. Bugunku fiyat hayaldi o zaman ki biz bugun bu fiyata dip diyoruz dahada düşmez diyoruz. Yok efendim düşedebilir çıkadabilir. Altın kural sizi sıkıntıya sokacak para ile girmeyin şu işlere.

yanlış yerdeki istatistiklere bakıyorsun. eth geçen yıl bu zamanlar 300 dolar üstünde seyrediyordu. hatta geçen yıl 1 ağutosta 387 usd idi. şimdi ne hayal ne gerçek oturup düşün bakalım.
eth geçen yıl bugünlerdeki çıkarma maliyetide şimdikinin yarı fiyatıydı yani. geçen yıl roi 10 ay iken şuanda bu zorlukta bu fiyatlarda bi hesapla bakalım roi olabilecekmi meçhul.
24 saat içinde bu düşüşte bile eth zorluk %2 arttı. niye çünkü herkes ethye yüklendi diğer kazılanların çoğunun fiyatı çöp oldu.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 08, 2018, 08:13:43 PM

Geçen günlerdeki yükseliştete de birisi son fırsat aldınız aldınız diyordu. Eski postlarımdan bakabilirsiniz. Orada da dediğim gibi dibin dibi var defalarca gördük zirvenin de zirvesi var onuda gördük. Mesela Eth fiyatı 11 dolar geçen sene bu zamanda. Bugunku fiyat hayaldi o zaman ki biz bugun bu fiyata dip diyoruz dahada düşmez diyoruz. Yok efendim düşedebilir çıkadabilir. Altın kural sizi sıkıntıya sokacak para ile girmeyin şu işlere.

yanlış yerdeki istatistiklere bakıyorsun. eth geçen yıl bu zamanlar 300 dolar üstünde seyrediyordu. hatta geçen yıl 1 ağutosta 387 usd idi. şimdi ne hayal ne gereçek oturup düşün bakalım.
eth geçen yıl bugünlerdeki çıkarma maliyetide şimdikinin yarı fiyatıydı yani.

2 sene önce olacak editledim. Anlatmak istediğim bugün beğenilmeyen fiyatlar bir zamanlar hayal bile edilmiyordu. Ne olacağını kestirmek zor hatta imkansız.
yuzuak
Member
**

View Profile
August 08, 2018, 08:16:15 PM

yanlış yerdeki istatistiklere bakıyorsun. eth geçen yıl bu zamanlar 300 dolar üstünde seyrediyordu. hatta geçen yıl 1 ağutosta 387 usd idi. şimdi ne hayal ne gereçek oturup düşün bakalım.
eth geçen yıl bugünlerdeki çıkarma maliyetide şimdikinin yarı fiyatıydı yani.

2 sene önce olacak editledim. Anlatmak istediğim bugün beğenilmeyen fiyatlar bir zamanlar hayal bile edilmiyordu. Ne olacağını kestirmek zor hatta imkansız.

iyi güzel diyorsunda o zaman eth çıkarmak kolaydı şimdi zor maliyeti var bunun maliyetinin altına kimse satmaz maliyetten ziyade emek var bağlanan para var hepsini hesap etmelisiniz. diğer hisse seneti gibi olan coinlerle karıştırmamak lazım eth ve btcyi.

eth bugünkü diff
3,648,209,246M
251.12 Th/s
2.0%
unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127
Merit: 2

View Profile WWW
August 08, 2018, 08:20:45 PM

Biriler satacak ki dip buy dediğimiz şey gerçekleşecek.Ben o riski göze aldım sonuna kadar beklemeye kararlıyım.Varsın gitsin ama çıktığıma pişman olduğum çok coin oldu.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
August 08, 2018, 08:34:18 PM

Sat diyorsun da kardeşim nereye satıyorsun. Piyasa kötü iyice kötüye gidiyor ama zarardayız zaten. Zarardayken pes mi edeceğiz. Önemli olup sabredip beklemek sabreden kazanıyor her zaman bu böyle olmuştur.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
August 08, 2018, 09:00:20 PM

Her zaman en az bir "ben demiştim" yazarı çıkıyor.
Aynen öyle piyasa düşer ben demiştim önceden bilmiştim derler. Piyasa yükselir ben demiştim inanmadınız piyasa yükseldi derler.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
August 08, 2018, 09:13:29 PM

satmak kolay iş ama önemli olan zarara mı satacaksın kara mı.  yani bizde biliyorduk düşeceğini piyasanın ama zararına niye satayım ki elimdekini. yani %40-50 zararına satacağıma hiç satmam  daha iyi.
membalik
Newbie
*

Activity: 179

View Profile WWW
August 08, 2018, 09:22:47 PM

Arkadaş neye dayanarak böyle yazabiliyorsunuz. Ben kimse beni tanımadigi halde biri yanlis anlarda benim yüzümden üzülür diye yazdığımı on defa kontrol ediyorum.
Arkadaşlar size bir iki yil belkide daha uzun süre lazim olmayacak bir miktarla güvendiğiniz altcoinleri alin ve bekleyin. Alsat ile kat kat kazananı görmedim. Ben bu şekilde hareket ediyorum. Satın alma durumunuz yoksa o zaman bounty airdrop yoluyla birşeyler kazanıp bekletin. Zaten başka yolumuz da yok gibi.
yuzuak
Member
**

View Profile
August 08, 2018, 11:32:39 PM

Buralarda al-sat çok tehlikeli 3 kuruş arttırayım derken 1000 dolar bi pump gelir ağzın açık izlersin, dahada alamazsın düşsün diye beklersin her gün artarak gider bi bakmışsın boğa sezonu gelmiş. Tepedeyken al-sat yapılır kardasındır daha yükselse bile üzmez seni illa bi geri çekilme olur tekrar girebilme şansın vardır. Dipte alsat yapayım derken bi kaçırırsın zaten zarardasındır kafanı duvarlara vurursun. dipteyken alsat yapmak deliliktir. altta gideceği yer belli maximum ya tepede?
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2044
Merit: 1603

View Profile WWW
August 08, 2018, 11:45:25 PM
Last edit: August 09, 2018, 12:44:06 AM by Vispilio

Bu arkadaşın söylediklerinde ciddi hatalar var, pek çoğunu yanıt verenler zaten belirtmiş çok kaliteli yorumlar var tebrik ediyorum.
Bir örnek verelim sizin bahsettiğiniz Temmuz 2017 döneminde altcoinleri satmayıp alım yapanlar arasında 100x kar edenler de oldu, o zamandan şu ana 15-20x prim yapmış
hala bir sürü proje var, başka hiçbir finansal araç bu dönemde altcoinler kadar kazandırmadı, 2018'deki düşüşe rağmen.

Gelelim daha da önemli bir noktaya, ABD'nin müthiş USD bütçe açığı var, güçlenen bir $USD'ı Amerikan devleti ve özel sektörü de istemiyor,
şu anda USD emtialara ve diğer major currencylere göre çok değerlenmiş durumda, ve aslında bunun böyle devam etmesine dünyada hiç kimse razı değil...

OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
August 08, 2018, 11:48:31 PM

Parasına istediği gibi yön verebilir herkes, satıp satmamak keyfine kalmış. Yatırımda herkesin aynı yönde karar alması beklenemez, ben mesela riski severim, paramın bir kısmını altkoinlerde tutuyorum eriyip gitse de sonuca üzülmem kendim seçtim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
eymareddd
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
August 09, 2018, 01:37:18 AM

Satan satmıştır sizin benim lafımla iş yapan bugün seni beni dinlemediği için batmasa yarın başkasını dinlediği için batacaktır. Kendi stratejisi ve planı olmayan adam batmaya mahkum bu piyasada.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
August 09, 2018, 05:47:52 AM

Böyle zamanlarda ekranı kapatıp tatile çıkmak gerekir. Gezin, dolaşın; sevdiklerinizle vakit geçirin. Yoksa kaybettiklerinizi görüp akıl sağlığınızı yitirirsiniz. Başka türlü yapacak bir şey yok.

Kesinlikle kafayı sıyırtır. Ben korkudan borsalara blockfolio ya falan bakamıyorum.
EN en iyisi uzaklaşmak olmadı bounty falan kasmak.
Ama borsalara girmekten kaçının.
Zaten battık çıkmasını beklemekten başka çare yok
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
August 09, 2018, 05:55:51 AM

tamam altlar berbat durumda onu anladık da. icoya yatırım yapan hangi akla hizmet yapıyor. bitcoini bugün aldın. piyasa karışık. ico 2-3 ay sürecek. o zamana bitcoin, piyasa ne hale gelir bilinmez. bu piyasada 1 seneyi dump olarak geçirdik. kalan 3 ayda aynı şekilde devam eder gider.

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
August 09, 2018, 06:14:55 AM

Altcoinler eridi bitti 1 cent altına düşne altcoinlerim var dun %20 daha duştu ama etkılemıyor artık bir kaç dolar oluyor reelde düştüğü nokta. Bu saatten sonra altcoinler satılmaz.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: