Bitcoin Forum
April 27, 2024, 06:01:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: AYLARDIR ALTCOİNLERİ SATİN DİYORUZ TAKAN YOKK  (Read 1373 times)
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
November 01, 2018, 02:42:59 PM

altcoinleri satacak olanlar zarardayken satıp neden zararı kabul etsinler ki. holdu benimsemişlerdir, yükseleceğini de umup tutuyorlardır.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714240873
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714240873
Reply with quote  #2

1714240873
Report to moderator
kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220
Merit: 10

View Profile
November 01, 2018, 02:44:19 PM

lan adamın bir kere adam akıllı mesajı yok hep olumsuz ne kadar batırdıysa hırsını forumdan çıkartıyor sanırım abi yeter bu kadar olumsuz mesajın ya millet senin ağzına bakarak iş yapacaksa zaten batmayı kabul etmiş sayılır.

mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 01, 2018, 06:37:36 PM

Kripto ekosisteminin sadece Btc ile dönmesi mümkün değil. Kafadan dolma bilginlere buna anlatacak kabiliyette biz de yok Smiley

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
senfoni
Jr. Member
*

Activity: 131
Merit: 1

View Profile
November 01, 2018, 06:39:53 PM

satsınlar ki sen satın al zekice bir hareket aslında resmen sen yatırım tavsiyesi veriyorsun bunun da bir yaptırımı olmalı. ya açıksaydı ne olacaktı?
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
November 01, 2018, 08:11:46 PM

Satmadığıma pişman oldum senide dinlemedik nerden bilelim böyle olucağını millet boş boş konuşuyor bizde seni onlardan sandık bir dahakine daha dikkatli olucam sözlerine karşı
jourban
Member
**

Activity: 94

View Profile WWW
November 02, 2018, 10:02:47 PM

Satmadığına pişman olanların şimdi satması için değerlenmiş fiyat yok bu yüzden satış için acele etmeyin. Aylardır uyarı yapnlar haklı çıktı ama biz zaten geç kalmış durumdayız.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 03, 2018, 09:38:46 AM

valla altcoinler çok sağlam düştü daha nereye kadar gidecek de belli değil hiç

Dönüş noktasına geldik gibi.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
November 03, 2018, 10:33:21 AM

Kimse, kimse dedi diye ne satsın ne de alsın eğer haksız çıksaydın konuyu kilitleyip giderdin kimsede yargılamazdı ama haklı çıktın tutturdun diye bişey sanıyorsun zaten %50 şansın vardı Smiley o zamanlarda sizden çok daha tecrübeli insanlar tarafından bu piyasa eylül ekim de uçacak diye konu açıyorlardı şimdi o konular hep editli ve kilitli Smiley
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
November 21, 2018, 11:39:01 PM

Şu postu görmüşüm ama yükseleceğini düşünüyordum ben ama keşke şu postu okuduktan sonra satsaydım diyordum o zaman gerçekten hiç buralara kadar düşeceğini beklemezdim ama geldiğimiz nokta şu an ortada artık artacağını düşünüyorum ben bu seviyeler dip diyorum o gün dediğim gibi

Kriptokrat
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 6

EQWITY.IO

View Profile
November 22, 2018, 07:41:26 AM

Bak hocam şimdi buradaki mantıksızlık nerede biliyor musun? Temmuzun başından beri herkes seni dinleyip satsaydı mal gibi beklerdi. 20 kere 2x yapan coinler oldu. Şu işlerde bilmişlik taslamasanız yeni yatırımcılarında kafasını karıştırmayacaksınız. Madem o kadar biliyorsun senin trilyoner olman lazım ne işin var forumda allahını seversen.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 22, 2018, 08:11:46 AM

Temmuz başından beri altcoinler çökecek diyenlerdenim.
Hala altcoinlerde olanlar var tabikide bu sizin seçiminiz evet piyasaya da sovebilirsiniz ama öngörü bu piyasada önemli
Altcoinler hala 2017 Ocak ayına göre %1000 değerli ve dibin dibini görecek. Daha düşüşte ortadayiz zirveye  ulaşmadığı asıl  düşüş
olduğunda  aaltcoinlerin%500 değer kaybetmesini bekliyorum.
Düşüş devam edecek hemde artarak ara kar relazasyonu olsa da hafif yukselmelere kanmayin.
Hepinize bol kazançlar ytd.

Olayın takma-takmamakla alakası yok. Birisi dedi diye herkes aynı trade yapsa bu işin anlamı olmazdı.

Ayrıca allah rızası için şu %500 düşüşü biri bana açıklasın yahu. 100 Birim olan birşeyi %500 düşürün bana.

Basit matematik arkadaşlar eksiye düşmeyen bir şey %500 değer kaybedemez. %500 değer kazanabilir ama kaybedeceği maksimum oran %100 olur. Bu yazıyı yazıp bir de beni takan yok demek de nasıl bir kafa onu anlayamıyorum.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
November 22, 2018, 08:22:56 AM

Bu süreçte birçok altcoin defalarca pumpladı geri düştü insanlara ciddi kazançlar sağladı altcoinleri satıp ne yapacağız ki böyle bir mantık yanlış bence zaten en dip seviyelerde daha ne kadar dibe inecek ki

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
November 22, 2018, 08:30:47 AM

Böyle konular ilerleyen zamanlarda da bitmeyecek illa ki " ben biliyorum bu işi " diyerek çıkan çok olacak.İnsanların yatırımına da karışır oldular anlam veremiyorum ne amaçla yaptıklarını.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
November 22, 2018, 08:51:27 AM

Altcoinler çökecek dedikten sonra x3'ler havada uçuştu.Arkadaş bedavadan satmış galiba altcoinleri Grin bu tür mesajlar çok.Bu piyasada duygusallığa yer yok.Kar gördümmü realize edeceksin.

████████████         AVXChange         ████████████
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile
November 22, 2018, 10:31:57 AM

Mayıs ayında çoğunu sattım az bir miktar bıraktım ki tekrar artarsa çekerim fakat bıraktığım miktar resmen yok oldu gitti kalan bir şey yok geriye.
Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
November 22, 2018, 11:48:03 AM

satmayanlar var bide satamayanlar var.El mahkum borç harc ile girenler herşey düzelecek diye beklerken adamlar vurgun yedi sonunda ne oldu elde avuçta ne varsa gitsin.

PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 22, 2018, 12:06:58 PM

Şu bir gerçek ki yüksekten alıpta on kat düşünce maalesef ki satamıyorsun alıp bekletmekten başka çare yok. Satın diyen çok ama millet durumu bilmiyor.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
November 22, 2018, 12:58:03 PM

Aralarda yakaladığımız hafif yükselmeler ya büyük bir habere bağlıydı (Büyük oyuncuların toplu Btc alımları gibi ve USDT kalkacak denmişti) yada balinalar tarafından pumplandı. Bu ayı sezonu tuzaklarından sonra çoktan çıkmamız lazımdı bu piyasadan altcoinler hala düşecek gözüyle bakıyorum ve ani bir yükseliş beklemiyorum tüm piyasa için.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 22, 2018, 01:10:23 PM

Temmuz başından beri altcoinler çökecek diyenlerdenim.
Hala altcoinlerde olanlar var tabikide bu sizin seçiminiz evet piyasaya da sovebilirsiniz ama öngörü bu piyasada önemli
Altcoinler hala 2017 Ocak ayına göre %1000 değerli ve dibin dibini görecek. Daha düşüşte ortadayiz zirveye  ulaşmadığı asıl  düşüş
olduğunda  aaltcoinlerin%500 değer kaybetmesini bekliyorum.
Düşüş devam edecek hemde artarak ara kar relazasyonu olsa da hafif yukselmelere kanmayin.
Hepinize bol kazançlar ytd.

Altlar temmuzdan beri çökmedi ki mayıs basından beri coktu, aradakı aylar cok fark ettırıyor mayısta cıkmayı dusunup cıkamamıstım ama oylesıne dustukten sonra neredeyse kımse cıkmaz, okadar grafık analız ogrendık ama yıne terse yatırmayı basarıyor adamlar.
Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
December 11, 2018, 05:22:52 PM

Uzun vadeli düşünenler için konuşuyorum satmamalarına hak veririm ama kısa vadeli yatırımcıların bu denli önerileri dikkate almaları gerekir.Uzun vadeli yatırımcılara gelince daha bekleyebilirler ve elbet yükseliş olacaktır piyasanın kazananları onlar olabilir.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 »  All
  Print  

Jump to: