Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:23:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Düşünüyorum'da Allah Kurtarmış Gerçekten... Şükürler Olsun...  (Read 2710 times)
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
September 16, 2018, 03:25:14 PM

Güzel hikaye ibretlik, adam gelmiş buraya 50 bin dolar yatırıyo ismini internetten duyduğu bi tokena. Adam o tokeni üretmek için 10 dk harcamış 50 dolara websitesi yaptırmış, gidiyo hiç düşünmeden araştırmadan amaçsızca havadan para vurmak için para döküyo. Çok normal geliyo artık bana bunlar, yeni nesil dolandırcılık hikayeleri aslında.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
September 16, 2018, 04:01:25 PM

bu tür olaylardan kaçmak mümkün değil zaten herkesin başına gelebiiyor bize düşen bunlardan iyi dersler çıkartmak.

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
September 16, 2018, 04:46:07 PM

1 2 ayda 20 bin tl den yine xxx rakamlara çıktıysan sene ne mutlu şu zamanda 5x ve üzeri kar gayet güzel.başarılar dostum.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
September 16, 2018, 04:58:19 PM

Hocam gerçekten allah kurtarmış sizi yeni okudum epey sürükleyici olmuş sizi okurken kendimden kesitler de buldum umarım günden güne artar sektörün olumlu yanları da biraz da başarı hikayeleri dinleriz
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
September 19, 2018, 12:05:28 PM

Aralık ayında 500k param vardı. Şu an 100k bile değil. Hold bitirdi bizi

Sizin adınıza gerçekten çok üzüldüm hocam miktar çok fazla olduğu için üzüldüm yoksa zaten herkes %80 e yakın yada daha fazla zarar etmiş durumda mesela 4-5 ay önce yaptığım sepet %80 zararda şuanda.

Umarım sizde biraz toparlayıp yada hepsini kurtarıp çıkarsınız...  Embarrassed
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
September 19, 2018, 12:07:55 PM

İyi de sadece batış hikayeni anlatmışsın ve çıkarken neler yaptığını anlatmamışsın. 160.000 den 20.000'e düşüp xxx bine çıktım demişsin ama ne malum oralara kripto ile çıktığın. Dolar ya da altın yatırımı ile de zararını çıkarmış olabilirsin. O yüzden bana göre pek bişey ifade etmedi. Ama zararını çıkarmana sevindim nihayetinde zararın neresinden dönersen kardır. Tebrik ederim..
Yorum için teşekkürler size bunu nasıl kanıtlayacağımı bilemiyorum ki takdir edersiniz ki gerekte yok Smiley kripto ile çıktım bir arkadaşım sayesinde diyebilirim aslında çorbaya tuz koyunca daha güzel olur dedi sadece Smiley merak etmeyin hediyesini'de verdim arkadaşın.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
September 19, 2018, 12:10:05 PM

Allah hepimiz kurtarmış valla. Şimdi bende hold luyorm zararın neresinden dönersen kardır ayağına elimden başka bir çözüm gelmiyor diğer türlü coin arası geçişlerde hep zarar yazıyor en iyisi hold sabit kal abi başka yolu yok

Piyasa bu halde iken çok iyi derecede grafik okuyabilen yada geleceği tahmin edebilen birisi değilseniz sadece hold yapmak en mantıklısı diye düşünüyorum çünkü gerçekten zararda iken psikoloji falan kalmıyor insanda o daldan o dala atlayınca da eldekileri düşürüp gidiyorsunuz birde bakmışsınız elinizde bir kaç adet muz bile kalmamış  Smiley Güzel örneklendirdim sanki
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
September 19, 2018, 12:11:36 PM

Güzel hikaye ibretlik, adam gelmiş buraya 50 bin dolar yatırıyo ismini internetten duyduğu bi tokena. Adam o tokeni üretmek için 10 dk harcamış 50 dolara websitesi yaptırmış, gidiyo hiç düşünmeden araştırmadan amaçsızca havadan para vurmak için para döküyo. Çok normal geliyo artık bana bunlar, yeni nesil dolandırcılık hikayeleri aslında.

İşte aynen öyle adam 100 dolara tokeni çıkarıyor siteyi yapıyor telegram twitter falan çocuk oyuncağı zaten sonra airdrop bounty derken borsaya çıkıyor sonra ardı arkası kesilmeyen vaatler seneye bitcoini tahtından edecez 2 gün sonra binance giriyoruz falan  Grin lütfen arkadaşlar yemeyin bu numaraları artık
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
September 19, 2018, 12:14:24 PM

1 2 ayda 20 bin tl den yine xxx rakamlara çıktıysan sene ne mutlu şu zamanda 5x ve üzeri kar gayet güzel.başarılar dostum.

Çok teşekkürler ancak yanlış anlaşılan bir şey var ben zararı kabullenmedim o yüzden 5x yaptığımı söyleyemem Smiley sadece elimden alınan parayı geri aldım çünkü zararı kabullenmek pes etmektir ve umudunu yitirmektir bana zararı kabullen başka bir yolunu bul diyenler oldu ancak ben bu sadece bir rüya dedim ve bir mucize ile kabustan uyanmış gibi oldum, hani bir rüya görürsün tam bir yerden düşecekken uyanırsın ya Smiley Allah herkese zararsız çıkmayı nasip etsin. Çıktıktan sonra tövbe edin ve bir daha asla yatırım yapmayın arkadaşlar... piyasadan uzak kalmamak için sepet yaptım yoksa onuda yapmayacaktım.
campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
September 20, 2018, 04:10:58 AM

Bütün parayı kullanma ve devamlı trade alışkanlığı, devamlı kripto borsasını izleme alışkanlığı hayatımızı yıkıcı bir hal alabiliyor cidden. Piyasanın iniş çıkışları arasında kaçanı yakalayayım derken kaybolan mantığımız bize en büyük zararı veriyor. 
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266

View Profile
September 20, 2018, 10:50:34 AM

Geri kalan arkadaşları ve hepimizi de Allah kurtarır umarım. Benim piyasayı bırakma gibi bir derdim yok ama gereksiz Icolara girip heyecan aramamam gerektiğini bu senenin başlarında çok iyi öğrendim. Dolayısıyla daha ihtiyatlı davranıyorum artık.
Kayseriligenc
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
September 20, 2018, 11:31:55 AM

la gardaşım bi dayı varya hani akbarti bizim anamızı skti diyordu işte aynı o şekil ncash bizim anamızı sikti. cok gecmis olsun banada bi 7bin lira girdi ncash sayesinde..
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
September 20, 2018, 11:56:21 AM

Yemin ederim seni Anan kadir gecesinde doğurmuş Cheesy Öyle bir battıkki her gün yüzde 10 dahada batıyoruz artık sövmekten dilim acıyor.İçim yandı ama bir sonu yok.çıkmakta istemiyoruz batışa alıştık.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 20, 2018, 12:13:43 PM

Sen yırtmışsında giren bize oldu, günden güne daha çok giriyor hele dün gece btc hareketini gördüm ya kesin siki tutacaz çok sert düşecek dün hem longcuları hemde shortcuları ezip geçti adamlar.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
September 20, 2018, 05:45:28 PM

Bununla geçmiş olsun hocam. Arkadaşınız sayesinde o buhrandan kurtulmanız da ayrıca güzel olmuş.

Gerçi her arkadaşın dediği uygulanırsa, sonu çok daha kötü de olabilir ama arkadaşınızın bilgisi dahilinde şansınız tutmuş diyelim. O zarardan sonra çöküş sürecini iyi idare etmek, psikolojik olarak çok sağlam olmayı gerektiriyor. Bu süreci iyi idare ettiğiniz için ayrıca tebrik ederim; zira herkesin yapabildiği bir şey değil.
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
September 20, 2018, 10:03:24 PM

Wada hocam ilk önce gerçekten geçmiş olsun az bir para değil 160bin TL diyorsun. Bende bu piyasaya girerken hep Hodl yaparm diye planlıyordum. Fakat ben Hodl yaptıkca düştü piyasa bu sene gerçekten çok kötü. Yani Ncash değil ETH alsan 1400 1200 lerden 180 dolara düştü , Neo alsan 180 doalrlardan 17 dolara düştü. Şuan bütün altlarda inanılmaz bir düşüş var. Boğa gelecek gelecek deyipte insanları umutlandırıp elindekileri topluyorlar hep. BTC son 2-3 aydır 7200-7500 seviyelerini zar zor görüp daha sonra ortada hiç birşey yokken aniden 6200lere kadar geriliyor. O yüzden ben artık günlük yada haftalık al sat yapma taraftarıyım. Ben zaten çok büyük bir para yatırmamıştım ve ben bu işe girdiğimde dolar 3.30 civarındaydı suan dolar 2x yaptı. günlük al satlarla yatırıdığım miktara geldiğinde çekicem zaten ana paramı komple. Daha sonra bountylerden gelenlerden inandıklarımı HODL yapıcam diğerlerinlede günlük al sata devam.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
September 21, 2018, 08:36:32 PM

Wada hocam ilk önce gerçekten geçmiş olsun az bir para değil 160bin TL diyorsun. Bende bu piyasaya girerken hep Hodl yaparm diye planlıyordum. Fakat ben Hodl yaptıkca düştü piyasa bu sene gerçekten çok kötü. Yani Ncash değil ETH alsan 1400 1200 lerden 180 dolara düştü , Neo alsan 180 doalrlardan 17 dolara düştü. Şuan bütün altlarda inanılmaz bir düşüş var. Boğa gelecek gelecek deyipte insanları umutlandırıp elindekileri topluyorlar hep. BTC son 2-3 aydır 7200-7500 seviyelerini zar zor görüp daha sonra ortada hiç birşey yokken aniden 6200lere kadar geriliyor. O yüzden ben artık günlük yada haftalık al sat yapma taraftarıyım. Ben zaten çok büyük bir para yatırmamıştım ve ben bu işe girdiğimde dolar 3.30 civarındaydı suan dolar 2x yaptı. günlük al satlarla yatırıdığım miktara geldiğinde çekicem zaten ana paramı komple. Daha sonra bountylerden gelenlerden inandıklarımı HODL yapıcam diğerlerinlede günlük al sata devam.

Umarım dilediğiniz gibi olur hocam gerçekten hem hold oldun hem trade olsun çok zor dışardan göründüğü gibi değil  Undecided
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
September 21, 2018, 08:38:31 PM

Yemin ederim seni Anan kadir gecesinde doğurmuş Cheesy Öyle bir battıkki her gün yüzde 10 dahada batıyoruz artık sövmekten dilim acıyor.İçim yandı ama bir sonu yok.çıkmakta istemiyoruz batışa alıştık.

Anam yılbaşı diyor kimlikte şubat yazıyor ramazan ayına denk gelmişmi falan bilmiyorum Smiley bana kalsa 13. Ayda doğdum dicem de Smiley
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 20, 2018, 11:25:44 PM

Sezgileri ile yorum yapan insanlar eminimki sezgileri ile yatırım yapmazlar o yüzden siz siz olun sezgilerinizle hareket etmeyin.Daha çok araştırma yapıp bilgi edinerek hareket etmelisiniz.Onun dışında herkesin lafına kulak verirsek kaybetmekle kalmaz pişmanlıkla kendimizide kaybederiz.Bilgi bilgi bilgi..

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
decteax
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
October 21, 2018, 09:20:38 AM

evet bencede allah kurtarmış manyak bir hayal kırıklığı olurdu senin için bence
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: