Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:14:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Düşünüyorum'da Allah Kurtarmış Gerçekten... Şükürler Olsun...  (Read 2710 times)
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 13, 2018, 01:45:54 PM

Wada hocam tebrik ediyorum bu piyasadan çıkmak her yiğidin harcı değil ama hakettiniz gerçekten ne zorluklar çektiğinizi biliyorum whatsapp grubunda takipçinizdim hep zarar ediyordunuz umarım bizlerde zararsız çıkarız artık kâr etmeyi bırak zararsız çıkmak için debeleniyoruz resmen ayrıca diğer konunuzu da büyük bir zevkle okudum  Grin

Teşekkür ediyorum Ferhat hocam çok sağolun Smiley walla bende zararsız çıkmak için debelendim umarım yakında sizlerinde gönlünüzce olur Smiley
1714893249
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714893249
Reply with quote  #2

1714893249
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714893249
Hero Member
*

Ignore
1714893249
Reply with quote  #2

1714893249
Report to moderator
1714893249
Hero Member
*

Ignore
1714893249
Reply with quote  #2

1714893249
Report to moderator
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 13, 2018, 01:52:49 PM

Geçmiş olsun @Wada.

Ama ben anlamadım, zarar etmişsin sanırım. Şükrettiğin şey nedir tam olarak? Yani yazının sonunda bir şey yapıp zararı kapattım diyecen sandım. Atladım mı orayı?
Tamamen çıktın mı piyasadan? 160 binden 20 bin ile mi çıktın dostum?

Selam ile...

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 13, 2018, 01:59:43 PM

Geçmiş olsun @Wada.

Ama ben anlamadım, zarar etmişsin sanırım. Şükrettiğin şey nedir tam olarak? Yani yazının sonunda bir şey yapıp zararı kapattım diyecen sandım. Atladım mı orayı?
Tamamen çıktın mı piyasadan? 160 binden 20 bin ile mi çıktın dostum?

Selam ile...

Hayır hocam biraz yanlış anlattım sanırım Smiley

Bu konuyuda 1-2 ay önce açmıştım zaten 160 bin TL'nın 20 bine düşüp xxx bine çıkış serüvenini anlatmaya çalıştım Smiley Allah Hepinize Nasip etsin bu duyguyu
ama bugün şöyle bi binance.com yazıp NCASH fiyatına bakıp 283500 NCASH'in ne kadar ettiğini hesapladıktan sonra bir konu açmamın elzem olduğunu düşündüm.

Paramı kurtarmış olduğumu belirttim hocam Smiley 200 bine kadar gördüm ama yine elime ortalama 150-160 bin yani param geçti Smiley neredeyse 2 ay oldu ve param hızla eriyor Smiley ancak yinede kendimi kurtarmış en azından bu macerayı yaşayıp bi sepet yapıp ve en önemliside yaşadıklarımı ve tecrübe ettiklerimi yeni başlayan arkadaşlara anlatmaya çalıştığım için mutluyum. Smiley

Bu konuyu açma sebebimde aylar önce tüm paramı ncash'a yatırma kararımın ne kadar yanlış olduğunu göstermek idi Smiley zira şuan sadece 10 bin tl ediyordu.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 13, 2018, 02:08:14 PM

Anladım.

Zor ama cesur bir karar vermişsin. Tebrik ederim. İnsanı sürekli kaşıyor bu piyasa ama çalışıp kazanmak en güzeli.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 13, 2018, 02:13:40 PM

Algıda seçicilik...Bu yazdıklarının gerçekten dram ya da felaket olarak kabul edilebilmesi için öncesinde 160.000 liraya nasıl ulaştığını da aktarman gerek. Eğer (mesela) 120.000 koydun ve 160.000 liraya ulaştıktan sonra bu gelişmeler yaşandıysa haklısın, ama (yine mesela)20.000'in o rakama yükseldiyse o kazançları niye yok sayıyorsun, koyduğun para anlamında zararda mısın, onu söyle derim.

Evet hocam çok doğru bir noktaya değindin ancak sanırım diğer konuma bakmadınız ordada yazdım ben bu piyasaya 45 bin ile girdiğimi belirttim ama ne ayılarla savaştım ne boğalarla boğuştuğumu ben bilirim. Grin Umarım herkes gönlünce 10-20x ler yapar.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 13, 2018, 02:15:36 PM

Gelmiş geçmiş olsun hocam, umarım açılan yeni kapıda huzur dolu bir hayata kavuşursunuz ve bir daha dediğiniz gibi yatırım yapmazsınız. Benimde bir miktar ocaktan beri hodl olmak zorunda kaldığım miktar var. Bekledikçe içim darlanıyor ama ihtiyacım olmadığı için o paraya bekliyorum tekrar eski günlerine dönmesini.

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum hocam, evet maalesef çoğu arkadaş kar'ı kovalamıyor zararını çıkarmaya bakıyor umarım sizlerinde gönlünüzce olur.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
August 13, 2018, 10:42:16 PM

Hocam psikolojiyi resmen alt üst edecek durumlar yaşamışsınız gerçekten ancak doğru kararı vermeniz sizi rahatlatmış. Allah hepimizin yardımcısı olsun bu piyasada ne olacağını bilemiyoruz maalesef. Birde dediğiniz gibi kimsenin lafıyla piyasada hareket edilmemeli ne olacağını bilemiyor insan.

zhongzy
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
August 17, 2018, 11:09:16 AM

zarardan dönme kararı verebilmek erdem sayılacağına göre ilerde iyi bir yatırımcı olabilirsin büyük para ile oynamanın stresini yaşayan ve kaldıramayan için ticaret tehlikeli alan sakin kalın az para ile ticaret yapın.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
August 17, 2018, 11:35:17 AM

Bu piyasada böyle bir olgunluğa erişmiş biri kar etmeye hazır demektir.Başımıza ne geldiyse körü körüne yapılan hodllar yüzünden geldi canımız yandı valla Cheesy sen devam et kardeşim.Boğadan önce paranın birazıyla gene gir.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
August 17, 2018, 12:04:27 PM

ucuz kurtulmuşsun bunun gibi bir çok örnekler var beni de nano yaktı %92 gördü bi ara zararım 2 gündür biraz toparladı fakat önü karanlık ölümüne hodl oldu artık.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
August 17, 2018, 02:14:38 PM

Trade çok zor iş bir kere girdim 1bin tl gitti çok küçük para olabilir kripto için ama denedim ve yapamayacağımı anladım elimi ayağımı çektim trade işinden sizde çok bilmiyorsanız girmemenizi tavsiye ederim arkadaşlar.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
August 17, 2018, 03:24:43 PM

Geçmiş olsun diğer konuya da gittim ama pek bir şey anlamadım. Büyük ihtimal yt forumundan tanışıyoruz. Alışverişimiz de olmuştu galiba. Ye's e düşmeyin yeter kardeşim.
mercinek344
Newbie
*

Activity: 97
Merit: 0

View Profile
August 17, 2018, 09:47:00 PM

Şu piyasa şartlarında zarar etmeyen kimse yok malesef etmedim diyen de yalan söyüyordur tradeler ile günü kurtarırsınız %1-2 kar edersiniz o gün şansınıza düşüş %1-2 olur amagün gelir geçen günkü gibi %20lik bir crash olur terste kalıp zarar edersiniz o yüzden usdt de beklemek en iyisi şu dönem heyacana gerek yok diye düünüyorum.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
August 18, 2018, 03:28:06 AM

piyasaya tam hakim olmadan yüksek miktarlarda para sokmak zaten son derece mantıksız bir eylem olmuş olur. bu piyasa aş evi değil dikkatli olmak gerekiyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
August 18, 2018, 09:26:36 AM

Gunluk yasantisini Kriptodan geciren kisiler icin Hodl yapmak mantikli degil. Uzun donemde yatirim dusunenler belli basli projelere yatirim yapabilirler. Uzun donem derken bir iki aydan degil en az 2 yildan bahsetmek gerekiyor. Bununla birlikte kademeli satis ve alim yapmak ta en mantiklisidir. Kademeli alim ve satim degismeli olarak BTC uzerinden ya da USDT uzerinden yapilabilir.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 19, 2018, 11:58:16 AM

zarardan dönme kararı verebilmek erdem sayılacağına göre ilerde iyi bir yatırımcı olabilirsin büyük para ile oynamanın stresini yaşayan ve kaldıramayan için ticaret tehlikeli alan sakin kalın az para ile ticaret yapın.

Yok hocam ben zarardan dönmedim sanırım yanlış anladınız, hedefime ulaşarak çıkış yaptım piyasadan Smiley zarardan dönme erdemine ulaşamadım maalesef ya hep ya da hiç diyordum Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 19, 2018, 12:00:13 PM

Bu piyasada böyle bir olgunluğa erişmiş biri kar etmeye hazır demektir.Başımıza ne geldiyse körü körüne yapılan hodllar yüzünden geldi canımız yandı valla Cheesy sen devam et kardeşim.Boğadan önce paranın birazıyla gene gir.

Yok hocam kesinlikle artık bu piyasa 1 tl dahi yatırım yapmayacağıma söz verdim tükürdüğümü yalamak istemiyorum bi sepet yaptım bu sepet ya rezil eder ya da vezir hayırlısı ne ise o olsun Smiley o sepeti yapmasam inanın dayanmaz girerdim piyasaya tekrar ama sepetle avutuyorum kendimi Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 19, 2018, 12:03:06 PM

ucuz kurtulmuşsun bunun gibi bir çok örnekler var beni de nano yaktı %92 gördü bi ara zararım 2 gündür biraz toparladı fakat önü karanlık ölümüne hodl oldu artık.

Walla yeterince beklerseniz nano dan ümitliyim istediğiniz rakamlara ulaşacaktır, Aslında şöyle düşünmek lazım ben bu coini fiyat kaç iken aldım satış hedefim ne idi ? vadem ne idi ? bunlara göre yatırım yaparsak daha sağlıklı düşünebiliriz her coine 1 sene vade verilmeli en az, şuan 10-15 dolar olan neo seneye 500 dolar olabilir Smiley

2017 nisan ayında 0.1 $ olan coinden bahsediyoruz Smiley 120 dolara ulaştığında hesaplamıştım tamı tamına 1200x yapmıştı biraz süre tanımalıyız.

1 senede 1000 TL yı 1.2 Milyon lira yapabilirdik mesela.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
August 19, 2018, 12:04:42 PM

Bende piyasadan büyük oranda çıktım fakat tamamen bırakmayı asla düşünmedim gerekte yok piyasa çok kötü hatta bitik daha da kötü olacak fakat elbet düzgün coinlerle bir gün canlanacaktır.
ricciolone
Full Member

Activity: 158

View Profile WWW
August 19, 2018, 05:28:48 PM

Ben şu ana kadar kazandığım bütün parayı holddan kazandım fakat bu şu demek olmuyor (sonsuza kadar hold yapılmalı?!) halbuki cebinde olmayan para senin paran değildir dolayısıyla kâr realizasyonu yapacaksın kardeşim eğer paraya ihtiyacın varsa kârını cebine koyacaksın.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: