Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:59:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Düşünüyorum'da Allah Kurtarmış Gerçekten... Şükürler Olsun...  (Read 2710 times)
membalik
Newbie
*

Activity: 179
Merit: 0

View Profile WWW
August 11, 2018, 05:00:02 PM

Bu pyasayi bilen var mi ki inanalim ve güvenelim. Kime sorsan zarar ettim diyor. Bu dönemde karda olan varsa şanslı olduğu için kardadır. Herkes kendi kararını kendi vermeli yoksa baskasina güvenip yatirim yapinca ve zarar edince daha da zor oluyor
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
August 11, 2018, 05:37:15 PM

Ben de tüm paramı Bitcoin'in dipte olduğunu düşünerek Btc yapmayı düşünüyordum ki arsa almaya karar verdim ve fikrimden dönmemek için arsa aldım. İyi ki arsa almışım çünkü para da erimeye başlayacaktı şuan en azından gerçek bir yatırımım var.

Kripto piyasasını seviyorum ve ilerde bu teknoloji illaki büyük yer edecek ama şuan sadece kumar oynar gibi oynuyor ve kaybediyoruz.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
August 11, 2018, 06:43:40 PM

Bu piyasada tam umutların bittiği zaman,yeni umutlar yeşerebiliyor.Yada umutların başladığı an,bitcoin tüm umutları alıp yakıp yıkıyor.Malesef burası kurtlar sofrası.Yani yüzme bilmeden,kavak ağacına çıkmamak gerek.Dipten alıp,gerektirdiği yerde satıp,usd ile çalışmak en mantıklısı sanırım..

▔▔▔▔▔
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
August 11, 2018, 08:28:51 PM

bizim local kanlada en çok söylenen coinlerden kaçacaksınız bunu öğrendim ben örnek. mth waves ncash ve dahası
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
August 11, 2018, 08:48:01 PM

Ben kurtulamadım hocam geçmiş olsun   Smiley yapacak bir şey yok kaybetmeyi göze alarak girmiştim zaten. Öğrenci olduğumdam girdiğim meblağ da çok yüksek değildi fakat güzel bir paraydı ama 5te 1 fiyatına düştü hepsi. Hodl beklemekten baska çarem kalmadı
neblpr
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
August 11, 2018, 09:32:45 PM

Gecmis olsun ben de piyasaya yeni girenlerdenim ve hold trade ne yaparsak yaparim zararin onune gecemedik. biraz daha kismetli olmak lazim sanirim
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
August 11, 2018, 09:50:34 PM

Bence bu piyasada en mantıklı olan şey hold dur. Tamam şuan kaybedebilirsiniz ama bir sene sonrasını düşünmek lazım yada daha ileriyi. Şimdi soruyorum 2009 yılında BTC 0.03 dolarmis. Bir çok kişi ozmna alıp hemen en kısa yükselişte hemen satmislardir.  Şimdi baktığımızda 6400 dolar demi. Kaç kaç artmış dokuz yılda. kaç bin kat artmış oluyor benim matemetigim yetmedi.yani şimdi beş para etmeyen olur ama ilerde illa birşeyler olacaktır. Önemli olan doğru coini seçmekte.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 11, 2018, 10:24:41 PM
Merited by WaDa (1)

Algıda seçicilik...Bu yazdıklarının gerçekten dram ya da felaket olarak kabul edilebilmesi için öncesinde 160.000 liraya nasıl ulaştığını da aktarman gerek. Eğer (mesela) 120.000 koydun ve 160.000 liraya ulaştıktan sonra bu gelişmeler yaşandıysa haklısın, ama (yine mesela)20.000'in o rakama yükseldiyse o kazançları niye yok sayıyorsun, koyduğun para anlamında zararda mısın, onu söyle derim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
August 11, 2018, 10:32:21 PM

Piyasadan kazandığını piyasaya geri veren yatırımcı var çok sayıda. O yüzden kâr aldıkça kenara atacaksın, paranın hepsini bu piyasada bıraktıkça erime ihtimali artıyor.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
August 12, 2018, 01:31:46 PM

kar realizasyonu şart bu piyasada ben onu öğrendim daha doğrusu piyasa kafamıza vura vura öğretti.birçok icodan da tradeden de kar elde ettim stratejim yarısını sat anaparayı al kalanı beklet üzerine kurulu bu yüzden anaparamdan zararım yok ama zamanında keşke yarısını satmak yerine hepsini satsaydım şuanda 4 kat fazla param olacaktı
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
August 12, 2018, 01:34:48 PM

Hodl ile ilgili internette bir sürü görsel mevcut. Hani siz 4-5 aylık bir yol sanarsınız ama o yol aslında 4-5 yıllıktır, yolda aşılması gereken fırtınalar kasırgalar vardır.
Yatırım aracınız güvenilir ise fiyatı pek düşünmemek lazım Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
August 12, 2018, 01:54:26 PM

bu tür şanslı zamanlarda mantıklı hareket etmek en faydalısı olur sizde bunları yerine getirerek zarara uğramaktan kurtulmuşssunuz.

proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
August 12, 2018, 02:01:28 PM

bizim local kanlada en çok söylenen coinlerden kaçacaksınız bunu öğrendim ben örnek. mth waves ncash ve dahası

valla öyle hocam biz hangi coini çok konuşuyorsak o coinden uzak duracaksın veya hodl yapmayacaksın. karını aldıktan sonra doğrudan kaçacaksın.
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 13, 2018, 01:30:54 PM

valla  biz battık reis gene Cheesy yani geçen hafta 6,7 bin dolar vardı 1400 dolar şuan.valla ağlasakta zırlasakta yapıyoruz. zarar 30-35 bin tl  oldu.düşünün yani rezilliği gerçekten piyasanın içine ettiler.yazık günah o kadar proje çöp oldu.

Çok geçmiş olsun hocam %80 den fazla zararınız var gerçekten çok zor bir durum ama umudunuzu kaybetmeyin ve sakın trade yapıp zararı kapatayım demeyin çok pis terste bırakırlar Sad Umarım gönlünüzce olur.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 13, 2018, 01:32:13 PM

WaDa; eğer bir daha milletin lafını dinleyip zararına gün aşırı alış satışlar yaparsan seni o tavsiye verip ekmek yemeni sağlayanları bırak, merkez bankası başkanı bile kurtaramaz.  Cheesy Aman kaybetmeyi göze alamayacağın paralarla bu işi bir daha yapma, piyasalar zaten çok oynak.

Yok abi ben dersimi aldım bir daha asla bu piyasa 1 TL dahi yatırım yapmayacağım, sepetide o yüzden yaptım zaten piyasadan tamamen kopmadım yani sepetim var değerlenirse değerlenir olmasa da nasip kısmet Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 13, 2018, 01:35:13 PM

wada hocam öncelikle amacın olan ve hakkın olan senior member üyeliğe ulaştığın için seni tebrik ederim. darısı başıma diyeyim. daha sonrasında ben evet sizin diğer yazınızı hatırlıyorum orada ders çıkarılması gereken epey olay var. ama 2018 yılının böyle olacağı kimsenin aklının ucuna dahi gelmezdi. ben her zaman hodl yerine sizi tatmin edecek miktarda çıkışı savunurum. quark ı ele alalım icodan giren 13-15 x lerde satmadıysa o adamın alnını çatından çakmak lazım tokadı la Allahtan belanı mı istiyorsun 1000 dolar koymuşsun 15000 dolar etmiş sat işte kar realizasyonu yap herşeyi biz mi söyleyelim arkadaş biraz akıllı ol 15 x yapmışsın piyasaya güveniyorsan en azından yarısını sat diğer yarısıyla hodllucakmısın ne zıkkım yapacaksan yap şimdi geldiğimiz noktada quark icoda 1.87 katına düşmüş durumda e buraya kadar hodllayan dayım mı suçlu biz mi? hodl her zaman kazandırmaz bunu şiar edinin. trade yapmama olayınıza kesinlikle katılıyorum eğer hodl yapacaksanız en güzeli ledgere atıp unutmak. şu sırada artık hodl modl hikaye boğanın da geleceği yok karanlık günler bekliyor bizi dün elimdeki bir miktar bounty den gelen xyo satmak istedim 300 dolar ediyordu gece satılmış sabaha ethereum düşmüş 300 dolarlık xyo olmuş 250 dolar . durduk yere 50 dolar zararım var 50 dolar da demeyin ha 6.41 ile çarpın 320 tl para yapıyor neden ben haybeye 320 liramı kaptırmak isteyeyim. işin özeti sonumuz nereye gidiyor bilmiyorum allah yolumuzu açık etsin. açtığım bir konu var icoların içler acısı hali diye orada zaten belli. yazılan icolar 500 m dolar para toplamıştır belki ama şuan total ederi 100 m yoktur bile. dikkatli olmak gerek
Çok teşekkürler hocam umarım herkes dilediği rütbeye ulaşır, aynen dediğiniz gibi çok fazla açgözlü olmamak lazım bir hedef koy hedefe gelince al git yani ne gerek var 10x yapacak 20x yapacak diye kendini kandırmaya Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 13, 2018, 01:36:46 PM

Zaten bu piyasada sabırlı olmak lazım ama en önemlisi nerde tutucagını nerde dolara geçicegini tahmin etmek sadece kriptoda durmak kaybettiriyor güzel imkanlar geçti hep elimize ama kullanamadık anneler gene haklı cıktı biraz dolar altın alsak daha iyidi zamanında Smiley

Tüm annelerin ellerinden öpüyorum, gerçekten anne sözü dinleyen insan hayatının hiç bir döneminde zarar etmez sadece dinleyin amaaan yaşlı falan diyip kestirip atmayın umarım herşey gönlünüzce olur Smiley
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
August 13, 2018, 01:38:38 PM

Uzun vadelı bekleyıs en temızı şahsen bende oyle yapıyorum zaten gunluk al sat olayına baştan beri ısınamadım en iyisi böyle çaresizce bazı şeylerin düzelecegi umuduyla beklemek. Smiley
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 13, 2018, 01:40:01 PM

Wada hocam tebrik ediyorum bu piyasadan çıkmak her yiğidin harcı değil ama hakettiniz gerçekten ne zorluklar çektiğinizi biliyorum whatsapp grubunda takipçinizdim hep zarar ediyordunuz umarım bizlerde zararsız çıkarız artık kâr etmeyi bırak zararsız çıkmak için debeleniyoruz resmen ayrıca diğer konunuzu da büyük bir zevkle okudum  Grin

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 13, 2018, 01:42:40 PM

Geçmiş olsun hocam. Hodl ve trade'in doğru zamanda doğru coin ile yapılanı makbuldür zaten. Körü körüne ikisinden de kazanç gelmez. Her doğru proje de iyi fiyatlanacak diye bir şey yok. Sonuçta şans faktörü de çok önemli bu piyasada. Ben mesela geçen sene bir token'den almıştım bir miktar ve trade yapmıcam diye söz verdim kendime. 1 yıldır da tutuyorum, iradem sağlam. Ama tokende hiç hareket olmadı. Hırs yaptım halen tutuyorum bunu. Başka birkaç coin ile de arada trade yapmaya devam ediyorum:)

Walla helal olsun hocam bi coini hiç ellemeden 1 yıl tutmak kolay bir şey değil Smiley Umarım gönlünüzce olur tutmaya devam etmenizi öneririm, ayrıca trade yapabiliyorsanız ne mutlu size Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: