Bitcoin Forum
May 27, 2024, 02:26:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoinler dinlenerek düşüyor  (Read 902 times)
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
August 18, 2018, 01:50:05 PM

Bugün işler biraz tersine döndü. Ben bir peculium holdcusu olarak bugün iyi kazanç elde ettim. Size tavsiye peculium eth olarak 60 ın altına inerse hemen satın alın. Kısa süre sonra 70 üstüne atıyor kesinlikle

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
August 18, 2018, 01:52:37 PM

Herkes bu arkadaşa kızıyor ama ben uzun zamandır sinirsel gülmemiştim böyle. Gerçekten de dinlenerek düştüler, özellikle eth’de hissettiğim buydu Grin Piyasaya yeni girişler olmaya başlasa da biraz güzel değişimler olsa diye bekliyoruz.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
August 18, 2018, 07:37:41 PM

Dün ve bugün fiatlardaki artışları görünce,bu sanırım bir oyun değil,artık yükseliş gerçek dedim ve daldım.Meğerse bu da oyunmuş.Şimdi tekrar bir düşüş dalgası başladı.Şunu anladım ki bitcoin 9000 dolar üzerine atmadan,birşey alıp satmak çok mantıksız..

▔▔▔▔▔
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 18, 2018, 08:01:02 PM

başlık durumu özetler bitelikte olmuş dinelenerek panik yaptırmadan herkesi satmakla satmamak arasında bırakıp altlar düşüşüne devam ediyorlar ve bu durum bitecek gibide görünmüyor malesef.aramızda barda filmini izleyenler vardır.ordaki lavuk gençleri dinlene dinlene sabaha kadar dövüyordu bizde o konumdayız şimdi
thovig26
Newbie
*

Activity: 103
Merit: 0

View Profile
August 18, 2018, 10:59:14 PM

Goldman sachs madem bitcoin balondur demiş neden bu sektöre gireceğine dair haberler çıktı peki hatta yeni ceoları bitcoine güveniyoruz falan diye konuşma yapmıştı olumsuz haberleri daha fazla bitcoin satın almak için çıkarıyorlar bence siz satmayınca nereden bulucaklar bitcoini kendileri basacak halleri yok heralde dolar değilki bu.
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
August 18, 2018, 11:09:37 PM

Aylardır inilen her fiyata diptir denildi gelinen pozisyonda dibin dibi olduğu görülüyor. Geçen yıl aşırı değerlenmenin bedelini bu yıl gani gani ödüyoruz.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
August 19, 2018, 12:09:36 AM

İki yükseliş gördük hemen kestiler önümüzü kriptodaki fiyatlar böyle gider gelir ne yükselir ne düşer şu sıralar önemli bir haber olmadıkça herkes etf yi bekliyor sec den ordan süpriz bir açıklama çıkmassa biraz daha düşer piyasa.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
August 19, 2018, 02:07:42 AM

Yahu dip falan yok, bu terimin içini doldurmak mümkün değil şimdiki piyasa şartlarında. Çünkü dipte değiliz ve muhtelemen daha da dipleri göreceğiz. Bunu bilmeme, hissetmeme rağmen hiçbir şekilde satış yapmadım ve yapmıyorum. Bu olaylar bittiğinde pişman olmam inş.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
August 20, 2018, 10:22:48 AM

Kesinlikle dip bu değil aşağıda bizi bekleyen kocaman kara delik var, parayı kurtarmak isteyen riski azaltsın aşırı risk iflas getirir. Altcoinler dinlene dinlene düşüyor evet düşmeye devam eder evet önlem almayı unutmayın.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
August 20, 2018, 10:26:19 AM

Kesinlikle dip bu değil aşağıda bizi bekleyen kocaman kara delik var, parayı kurtarmak isteyen riski azaltsın aşırı risk iflas getirir. Altcoinler dinlene dinlene düşüyor evet düşmeye devam eder evet önlem almayı unutmayın.

Hocam neye dayanarak bunları söylüyorsunuz? Fiyatlar nasıl çıktıysa tekrar öyle de yükselir hiç bitcoinin gelişim süreçlerinden haberiniz yok galiba. * Çöp coinlere yatırım yapıldıysa o ayrı.

petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
August 20, 2018, 02:07:32 PM

Kripto paraların balon olduğuna katılmıyorum ve altcoinlerin bir çıkışı olduğu gibi inişlerinin de olacağını öngörmek lazımdı. Bu kadar kötü olacağını beklemiyorduk ama gerekli hamleleri yapmak elimizdeydi. Dibin dibi mevzusu ise daha nereye kadar gidecek bilmiyorum ama daha da düşmez dediğimiz yerlerden düştüğünü gördük.
powereddd
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
August 23, 2018, 11:19:33 AM

Patlayan bpiyasa böyle olur mu? patladı denebilmesi için son 2-3 yılın da altında fiyatlara gelmesi lazım. Lütfen bir mantığa dayanmayan öngörülerinizi paylaşmayın.
gamzeeekeskinn
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
August 23, 2018, 11:57:28 AM

Geri fişek gibi çıkarlar arkadaşlar çok da dert etmeyin. u an en azından piyasanın üzerinde baskı yok kendi hareketlerine kendisi karar veriyor.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
August 23, 2018, 12:01:07 PM

Satıp zarar etmektense bekleyip kar etmek daha mantıklı. Elbet bir gün geri yükselecektir.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 23, 2018, 12:49:15 PM

Yok arkadaş yükselecek dedikçe düşüyor burdan döner dedikçe daha beter hale geliyor herkeste bir panik havası var yok diyen yalan söyler amk bu kadar net.genelde eski üyeler böyle zamanlardan geçtik buda geçecek diyor fakat hiç bir umut ışığı göremiyorum şuanda eldeki sermaye kuş kadar kaldı zaten umutlar tükenmek üzere artık
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 23, 2018, 12:58:04 PM

Bu arkadaşın açtığı başlıkların içinde beni en çok güldüren bu sanırım Grin Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Bu vakitten sonra piyasadan çekilmenin anlamı yok.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
August 23, 2018, 03:39:52 PM

Yıllardır uygulanan politika, önce fiyatı geri çekip piyasaya yeni insanların girmesini sağlıyorlar. Sonra da fiyatları yükseltip daha fazla insan çekiyorlar. En sonunda bu yıl başında olduğu gibi ani düşüşler ile piyasayı batırıyorlar.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
August 23, 2018, 03:43:00 PM

Burdan daha aşağıya düşmez demeyi bıraktım artık. Çünkü namussuzlar mutlaka hep daha aşağı iniyor. Altcoinlerin dinlene dinlene düşmeyi bırakıp hiç dinlenmeden yükselmeye başladıkları günleri görürüz inş.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
August 23, 2018, 06:52:25 PM

dinlene dinlene düşmenin dışında sanki dinlene dinlene dövüyolar bizi, her bakmamda cüzdandan bi kaç cent eksilmiş oluyo.

Community & Social Media Manager
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
August 25, 2018, 07:19:14 PM

adam silkeleme operasyonlarından fırsat bulamayan kripto market yüzümüzü güldürmeden 8 ayı geride bıraktı. altcoinler dinlenerek düştü uyuya uyuya seyrettik. düzelme gelsin dinlenerek artsın.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: