Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:47:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin'in Son Durumu  (Read 27017 times)
esatceza
Sr. Member

Activity: 385
Merit: 250

www.thegeomadao.com

View Profile
March 02, 2014, 04:49:18 PM

Şöyle bomba bir haber gelsede azıcık harketlense piyasa.Cheesy Olumlu yönde tabi, büyük alışveriş sitelerinden biri bitcoini ödeme yöntemi olarak kabul etseydi keşke Sad
Paypal veya ebay bitcoin kabul ettimi uçarız Cheesy
etse warya tutuyorum btc lerimi bozduracak zaman değil şimdi 2000tl olunca bozdurulur.

▓▓▓▓▓▓▓▓▓           
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓███       
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓     
     ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓████████▓   
    ▓▓▓▓▓▓▓▓███████████▓▓▓██████ 
   ▓▓▓▓▓▓▓███████████████████████ 
  ▓▓▓▓▓▓██████████████████████████
 ▓▓▓▓▓▓███████████████████████████▒
 ▓▓▓▓▓▓████████████████████████████
▓▓▓▓▓▓██████████▓▓▓▓███▓▓▓▓████████
▓▓▓▓▓▓█████████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓██████████▓▓▓▓███▓▓▓▓████████
 ▓▓▓▓▓▓███████████████████████▓▓▓█▓
 ▓▓▓▓▓▓██████████████████████▓▓▓▓█▒
 ▓▓▓▓▓▓████████████████████▓▓▓▓██
  ▓▓▓▓▓▓▓████████████████▓▓▓▓███ 
   ▓▓▓▓▓▓▓▓████████████▓▓▓▓▓██▓ 
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓██▓   
     ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▓   
     ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
               ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓           

GEOMA DAO

Take a Look Into the Future

█▀▀▀

█▄▄▄

▀▀▀█

▄▄▄█
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
March 02, 2014, 05:26:00 PM

yok 1-2 yıl Grin
ltc ye baksana tereyağı gibi eriyor. kardayken kaçmak lazımdı, kısmet.
tuttuğumuz yatırım aracı eriyor arkadaş.ne kısmetsizim.
o nedenle 1-2 yıl.....
tuyas
Member
**

Activity: 107
Merit: 10

View Profile
March 02, 2014, 07:00:19 PM

Arkadaslar,
Birsey dikkatimi cekti;
Mtgox cin yuani ve dolar arasinda bir kopruydu. O kopru kalkinca yuan ve dolar arasında baglanti koptu. Onlarin donusumunu saglayan bir site olmadigi icin Çinliler artik bitcoin uzerinde cokda etkili olamayacak yani houbi ve bitchine ile btce ve bitstamp arasinda artik bag yok gibi siz ne dusunuyorsunuz.
eddiebg
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
March 02, 2014, 09:31:51 PM

Arkadaslar,
Birsey dikkatimi cekti;
Mtgox cin yuani ve dolar arasinda bir kopruydu. O kopru kalkinca yuan ve dolar arasında baglanti koptu. Onlarin donusumunu saglayan bir site olmadigi icin Çinliler artik bitcoin uzerinde cokda etkili olamayacak yani houbi ve bitchine ile btce ve bitstamp arasinda artik bag yok gibi siz ne dusunuyorsunuz.

Bence yanlışın var, MTgox japon bitcoin borsası diye biliyordum. Huobi Çin piyasasına yön veriyor.
tuyas
Member
**

View Profile
March 02, 2014, 09:38:57 PM

Arkadaslar,
Birsey dikkatimi cekti;

Bence yanlışın var, MTgox japon bitcoin borsası diye biliyordum. Huobi Çin piyasasına yön veriyor.

Mtgox da yuan dolar donusumu vardi.
Dolayisiyla cinlilerin arbitraj yapmak ve dolara cevirmek icin kullandiklari siteydi. Hatta piyasaya yon vermek icin kullandiklari siteydi. Btcturk de turk sitesi fakat kibrisda ayni olay.
Simdi cinlilerin yuanlarini dolara cevirebilecekleri site yok gibi yani dolarla yuan arasi baglanti koptu gibi
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
March 02, 2014, 10:49:55 PM

Aşağı yönlü bir eğilim başladı.
avarnet (OP)
Sr. Member

Activity: 896

Enterapp

View Profile
March 03, 2014, 11:37:32 AM

hemen hemen son 5 gündür 1200 tl civari bitcoin rüzgar bile esmiyor

█████████████████████
█████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀▀▀█████████
██████▀███████████▀██████
█████▀███▄▄▄▄▄▄▄███▀█████
████████▀▀▀▀▀▀▀▀▀████████
█████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█████
██████▄███████████▄██████
█████████▄▄▄▄▄▄▄█████████
█████████████████████
██████████
██
██
██
██
██
██
██

██

██

██

██

██████████

CRYPTO WEBNEOBANK
██████████
██
██
██
██
██
██
██

██

██

██

██

██████████
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄██████░░░░░░░░░░███▄
▄████▄▄███████▄▄░░░██▄
▄█████████████████░░░██▄
████░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░██
████░░██████████░░░░░░░██
████░░▀▀▀▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░██
▀█████████████████░░░██▀
▀████▀▀███████▀▀░░░██▀
▀██████░░░░░░░░░░███▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀
tazmannia
Full Member

Activity: 308
Merit: 102

View Profile
March 03, 2014, 12:14:58 PM

yok 1-2 yıl Grin
o nedenle 1-2 yıl.....

aynen ltcnin durumu sakat.. sebebini bilen var mı ?
tuyas
Member
**

View Profile
March 03, 2014, 12:27:11 PM

hemen hemen son 5 gündür 1200 tl civari bitcoin rüzgar bile esmiyor

Kolay değil arkadaşlar,

Piyasalar Mtgox faciasını hala sindiremedi.

o güvenin tekrar piyasalarda oluşması zaman alır.

ama iki üç kere yükselme denemeleri yapar bakarki sorun yok.

alır başını gider.

Bugün ki yükselişide ben sabah 6 dan beri takip ediyorum.

birisi yükseliş için düğmeye bastı resmen.

şöyle ki saat 6'da birisi 560 $'a  3000 btc alım koydu.

sonra o koyunca herkes onun önüne koydu. bu arkadaş sonra fiyat biraz yükselince

570 koydu sonra 580 fakat hiç direk alım yapmıyor. sadece piyasayı yukarı çekiyordu.

böyle böyle öğlene kadar devam etti. en son yarısıyla alım yaptı fiyat 604 çıktı veee

sonra bir anda 2000-2500 civarı bir satış yaptılar. ve fiyat 590 asılı kaldı.

şu an piyasada hep küçük yatırımcı var.

patara66
Full Member

Activity: 211
Merit: 100

internet kazançlarının adresi

View Profile WWW
March 03, 2014, 12:27:56 PM

yok 1-2 yıl Grin
o nedenle 1-2 yıl.....

aynen ltcnin durumu sakat.. sebebini bilen var mı ?

Nacizane  görüşüm.btc ile  aynı zamanda bulut  yöntemi ile  mining yapma imkanı var.Ltc de bu yok.Bunun da etkisi olabilir.

bitrate
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
March 03, 2014, 03:03:33 PM

LTC de çok enteresan bir şekilde ara ara 10 ar 20 şer bin adet olmak üzere mal satıyorlar. BTC/LTC 0,025 lerden 0,022 lere geldi. BTC yukarı yönlü trend vermesine rağmen LTC de bu satışlardan ötürü burnunu yukarı kıramadı. Gözlemlediğim kadarıyla bu ilk kez oluyor, yanılıyor olabilirim. 20 bin LTC yaklaşık 250 bin usd yapar ki bu da ciddi bir rakam. Acaba diyorum LTC ler BTC ye mi çevriliyor. LTC bende güven kaybetmeye başladı diyebilirim.
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
March 03, 2014, 04:16:28 PM

LTC de çok enteresan bir şekilde ara ara 10 ar 20 şer bin adet olmak üzere mal satıyorlar. BTC/LTC 0,025 lerden 0,022 lere geldi. BTC yukarı yönlü trend vermesine rağmen LTC de bu satışlardan ötürü burnunu yukarı kıramadı. Gözlemlediğim kadarıyla bu ilk kez oluyor, yanılıyor olabilirim. 20 bin LTC yaklaşık 250 bin usd yapar ki bu da ciddi bir rakam. Acaba diyorum LTC ler BTC ye mi çevriliyor. LTC bende güven kaybetmeye başladı diyebilirim.

bence varsa paranız, BTC nin LTC ye çevirin ve bekleyin, daha öncede 13 leri gördü ve sonra 30 lara tırmandı
aybey
Sr. Member

Activity: 243

View Profile
March 03, 2014, 04:43:04 PM

btc pump başladı hadi hayırlısı Cheesy

[ CENTRA ] Creating a World Connected to Cryptocurrency
▚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▞
murat131
Newbie
*

Activity: 73

View Profile
March 03, 2014, 04:45:51 PM

http://i59.tinypic.com/2qxz2jc.jpg

Arkadaşlar öncelikle özür. 28 i ayın 1 ine bağlayan 2 gün boyunca eğitimdeyim. Sadece akşamları cepten btc takibi yapabildim. Beklediğim düşüş oluşmadı. Ama başka konulardaki teyitlerim halen geçerliliğini koruyor. Ve ben yine en batık anından alış yapacam.

Yukarıdaki grafik  son 1 aylık, 2 şer saatten ReSul ( RSI ) incelemesinden. Anlatmak istediğimi bayağı iyi anlatır diye. BTC kesinlikle önümüzdeki 1 kaç ay boyunca sürekli düşecek. Bazı arkadaşların dediği gibi 200-300 bile rahat bulabilir. ( Resme ne kadar büyük pencereden baktığınıza göre ) bencede 300-400'e kadar düşecek. Çünkü spekülatörler gerçekten iyi çalışıyor.

Şimdi okyanusun ortasındasınız. Sürekli su yükseliyor. Az bişey yüzüyorsunuz. 1 kara parçası. Hayata tutunuyorsunuz. Umudunuz artık btc yükselecek. Ama sular yükselmeye devam ediyor. Bu sefer sistem size şu an bulunduğunuz adadan daha büyüğünü oluşturuyor. Yine umutlanıyorsunuz. Sistem hep böyle devam ediyor. Her hafta 1 en geç 2 günlük btc yatırımı yapanlar işte bu tuzağın içinde sıkışıp kalıyor. Ve gerçekten ciddi bisey kazanıyor. Ben şu an 5 gün üzerinden oynuyorum. ve hep böyle oynamaya devam edecem.

Yukarıdaki grafikte kırmızı yuvarlak bölgelerine bakın. Anlatmak istediğimi çok kısa vade ile btc yatırımı yapanlar için anlatıyorum. Teknik analizde en az orta seviyesine gelenler için değil.

1. yuvarlak bölgesindeki adaya bakın. sonra sular yükseliyor ( mecazi olarak ) btc bayağı bir düsüyor. En batık fiyat aralığı. Tam btc alma zamanı.
2. yuvarlak bölgesine bakın. Ada daha genişliyor. Gene millete umut veriliyor.
3. yuvarlak ve diğer. Her seferinde adayı genişletiyorlar.

Yaptıkları ne, millete sadece umut vermek.onlar 1,5-2 saat içinde btcyi zirveye çıkarıp, dibe çekebilme gücüne sahipler.

Ben 2. mavi çizgi bölgesinde bu işe dahil oldum. Önceki 2 haftayı sürekli inceledim. 3. mavi çizgi bölgesi. Yalancıktan alım yaptım. Ve gerçekten geceli gündüzlü bakalım onların oyununu oynayabiliyormuyum diye sürekli takipde kaldım. 3. mavi de anladım ki onların oyununu oynayabiliyorum. 4. mavi çizgi  bölgesinde gerçek alım satım yaptım. 400 doları kazandım. Buraya kadar olan süreci özetlersek. 34 - 131-151-206 dolarlık ve bunların yaşandığı dip-zirve tarihlerininde öncesine bakarsanız.1 gün, 2, 3 gün gibi aralıklarla umut adalarının oluşturulmasını ve batırılmasını yakalamış olursunuz. 3 gün bekleyip alım yapıp, 4. gün en geç 5. gün satım yaparak. sistemi oluşturmak mümkün. 28 şubatı 1 marta bağlayan gün ben açıkcası yeni batık bölgeyi bekliyordum. Batık bölge oluşmaya başladı. Tahmin ettiğim gibi suya girip, yeni bir hafif ada yapıp, yeniden batıp, çok hızlı zirveye çıkacaktı. Ama oyunun kurucuları yeni UMUT ADASINI bayağı genişletmeyi uygun görmüşler. Zaten her yeni umut adası bir öncekinden daha büyük oluyor. Oyun kurucuları için daha büyük tuzak, daha fazla para demek bu sonuçta.

Bu geçtiğimiz cumartesi - pazar hiçbirşekilde ilgilenmeye fırsat bulamadım. Ama şöyle bir durum var. 6. kırmızı yuvarlak bölgesinde alırmıydım. aylık 1 saat ve yarım saat verilerine göre. Kesinlikle hayır. 6. kırmızı bölge 1 aylık yarım saat ve 1 saatlik RESULe göre önceki tüm incelemeleri yaptığım grafik çizgilerine benziyordu. Tam o anda alım-satım yapacak fırsatım olsa bile almazdım. Çünkü biraz daha düşmesini beklerdim. 1 aylık - yarım saatlik macd eğrisinde -5 değerine ulaşıyordu o an. Benim önceki grafik takiplerim en kötü ihtimalle -10 ve -15 değerlerini gösteriyor çünkü. Heee o tarihlerde 590 a kadar yükseliş var. Ama üzüldüğüm bir şey yok. Aylık 1 saat ve 2 saat verilerine göre -10, -15 macideyi görüncüye kadar alım yapmam. Dibin dibini görmem lazım. O anki umut adasının çöküşü, yeni umut adasının başlangıcı sonuçta en yüksek kar.

Şu an için konuşursak.Yeni umut adası çıkabileceği en yüksek zirveye çıktı bile. Adanın oluşumu bitip, çöküşe başlar. Şimdi ben önümüzdeki 1-2 gün tetikde duracam. Yeni adayı bekliyecem.

exceldeki dip-zirve tarihlerine bakarsınız. önce 34 dolarlık, sonra 131, sonra 151 ve 206 dolarlık fark tarihlerine bakarak, 3,85  - 5,32 - 6,02 gibi büyüyen farklarda diplere daha fazla çekiliş var. 7 şubattan öncesini hesaba katarsanız. 1,8 - 2,3 3,85 5,32 6,02. Açıkcası 16 şubatta oyun ( yeni tuzak 85 dolarlıktan ( önceki 34 dolarlıktı ) başladı. Benim tahminim en az 484'e düşer şeklindeydi. sarı excel hücresi. he düşüş 54 oldu ama. Genişletilen umut adasıyla uyumlu olduğu için hiç gam yemiyorum. Nasıl olsa önümüzdeki gün adanın çöküşü gerçekleşecek.

Arkadaşlar ben açıkcası şöyle bir grup arıyorum. Bu işi 1-2 btc gibi oynayanlar değilde en ama en azından 5-10 btc ile oynayan, 1-2 günlük macideyle değilde aynı yukarda bayağı anlatmaya çalıştığım gibi en az 4-5 günlük macide - resul evliliğiyle oynayacak arkadaşlar arıyorum. excel grafiğinde zaten tarihlere bakarsanız. Geceli gündüzlü çok değişik saatlerde hızlı dip- hızlı zirve oyunu 2 saat içinde oynanıyor. 4-5 kişiyi geçmecek şekilde, Gece yarısı gerekiyorsa saat kurarak en azından 2 saat nöbet tutacak ( çünkü macidenin tepki süresi en az 1 saat geri kalıyor ) arkadaş arıyorum.  Twitter, facebook gibi yerlerde çığırtkan sayısı çok fazla, ve çok fazla gereksiz çığırtkanlık yapıyorlar. Az, öz, 4-5 kişilik ekip arkadaşı arıyorum.

grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
March 03, 2014, 06:08:06 PM

Btc çıldırdı  Grin
bitrate
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
March 03, 2014, 06:18:04 PM

5 dakkada Beşiktaş yaptılar Smiley bunun için alarm kurmak çok güç. Böyle bir piyasa görmedim, tam bir cadı kazanı. Ya içindesin ya dışında. Sad
murat131
Newbie
*

View Profile
March 03, 2014, 06:24:49 PM

işte o benim biraz önce yukarda dediğim olay. Yukarıdaki resim. O mesaj anına çok yakın çekilmiş. Ama buradan feci düşüş anı. Adanın oluşumu bitti. Şimdi adanın batışı. ( resule göre )
patara66
Full Member

Activity: 211
Merit: 100

internet kazançlarının adresi

View Profile WWW
March 03, 2014, 06:35:09 PM

Kısa günün karı 148  usd. 1000  usd. yatırım yapmıştım. ancak bu kadar kazanabildim 1 günde.

685  usd yi gördüğünde inat ettim 700  usd. den satacağım diye  .640 dan sattık.Arada 75  usd. kar uçtu.

Yukardaki  arkadaşın bir çok analizine katılmıyorum.Ama   şu an ayıracak zamanım yok. 600  usd. ye doğru çekilme olacak.Bu gerçekleştiğinde  alıma  geçmek  faydalı olur düşüncesindeyim.

Bütün uv. li göstergeler  al a dönme sinyalleri  üretti veya üretmek üzere. 650-700   usd. arası  yukardan aşağı inen trend  çizgisine tekabul ediyor.h. ortalamalar aşağıdan yukarıya dönüyor. macd de öyle.Kısacası  600 civarı  alım seviyeleri  kana itimce. Hem kv.  için hem de  uv. için

murat131
Newbie
*

View Profile
March 03, 2014, 06:45:29 PM

http://i59.tinypic.com/34zxfkk.jpg

684 e çıkış anında.

saat 20.10 anlık btc-e yeniliyorum. koyu yazılı buy ve sell emirlerine. Adamlar yukarıdaki sayılar için bile neler yapıyorlar. 150 btc birkaç saniyeliğine devreye giriyor. 20 dakika sonra 660 e dayanak yapıyorlar.

btc-e kişi kendi kendine satış yapabilirmi. Yani kendi koyduğu btc yi kendisi alabilirmi. Tam aynı anda 650 den ve 657 den 120 btc satışa koyuldu. tam o anda 640 dan alışada 23 btc kondu. piyasanın o kadar yükseldiği anda.
murthy
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
March 03, 2014, 07:17:16 PM

Şimdi hedef 700$ bu baraj kısa zamanda bir hamleyle aşılır mı yoksa yeniden 600e geri mi çekilir?
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: