Bitcoin Forum
May 21, 2024, 01:57:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Elon Musk: Ethereum satın almak istiyorum  (Read 12544 times)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 30, 2019, 11:25:27 AM

Başlığı açan arkadaş konuyu editlemis. Elon tek kelime yine ethereum demiş.
Benim aklımda bir soru var. Biz Twitter fenomenlerine kızıyorum ama McAfee ve bu adamın Twitter fenolarindan farkı ne?
McAfee ile elon musk arasında dağlar kadar fark var biri deli biri dahi. Elon musk piyasayı manipule etmeye çalışmıyor içinden geldiği gibi yazıyor adam, mcafee para karşılığında icoları boostluyor.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
April 30, 2019, 12:07:40 PM

Benim aklımda bir soru var. Biz Twitter fenomenlerine kızıyorum ama McAfee ve bu adamın Twitter fenolarindan farkı ne?

yav hacım bizi mi trollyorsun.
elon musk ile twitter fenolarını karşılaştırmış adam  Grin

google a yaz bakalım elon musk diye once bir,sonra gel yaz burda.

tamam imza için %90 saçmalıyor zaten millet ama bu kadar aptalca mesajda yazmayın arkadaş bi zahmet.
yuzuak (OP)
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
April 30, 2019, 12:48:53 PM

Herkesin kafasındaki merak acaba fitili ateşler mi olmuştur eminim Smiley Neden olmasın, pozitif bakmak gerekiyor.

aynen bugün ethereum yazdıktan sonra google aramalarında ethereum araması geçen seneki boğadaki gibi olmuş
yuzuak (OP)
Member
**

View Profile
April 30, 2019, 12:50:33 PM
Last edit: April 30, 2019, 02:45:02 PM by yuzuak

8 ay önce ethereum almak istiyorum yazmıştı. bugünde ethereum yazdı ve onun için editleyip ekleme yaptım bugün vitalik ile diyaloğa girdiler ne işe yaradığını falan sordu vitalik ethereum konferansına davet falan etti kendisini. Hiç bilmeyenler duymayanların düşünmeyenlerin vs piyasaya girmesine sebep olur.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
April 30, 2019, 01:24:44 PM

Adam gerçekten çok zeki, yazdıkları ve yaptığı esprileri bile zekasını belli ediyor. Bu adam gerçekten ethereum yada başka bir kripto paraya yatırım yapsa veya baştan kendisi bir proje oluştursa piyasa inanılmaz canlanır. Adamın ağzından çıkan lafı bekleyen büyük bir kitle var.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
April 30, 2019, 01:28:15 PM

Adam gerçekten çok zeki, yazdıkları ve yaptığı esprileri bile zekasını belli ediyor. Bu adam gerçekten ethereum yada başka bir kripto paraya yatırım yapsa veya baştan kendisi bir proje oluştursa piyasa inanılmaz canlanır. Adamın ağzından çıkan lafı bekleyen büyük bir kitle var.

adam kişisel servetinin 20 de 1 ini ethereuma bassa ehtereum 1000 usd olur hocam piyasa canlanır ne kelime Smiley
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
April 30, 2019, 01:42:56 PM

Smiley valla alacağı en mantıklı 2 coinden biri ya bitcoin ya ethereum.Ethereum almasını isterim full bitcoinde olmama rağmen.Ethereum hakettiği yerlerin kıyısında bile değil.Yada bu adam yarın kendi spacex coin diye bişi çıkarır mı D:
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
April 30, 2019, 01:59:23 PM

Smiley valla alacağı en mantıklı 2 coinden biri ya bitcoin ya ethereum.Ethereum almasını isterim full bitcoinde olmama rağmen.Ethereum hakettiği yerlerin kıyısında bile değil.Yada bu adam yarın kendi spacex coin diye bişi çıkarır mı D:

"Komşuda pişer bize de düşer" misali değil mi?  Grin Niye çıkarsın hocam ne gereği var. Adam takılıyor kafasına göre. Tek kelime yazıyor on binlerce beğeni retweet falan alıyor. Proje sahipleri bizzat mention atıyor herife falan. Haa yapar mı, gücü var mı elbette ki ama bence yapmayacak. Gerek duymaz.
yuzuak (OP)
Member
**

View Profile
April 30, 2019, 02:47:35 PM

justin sunda tam medine dilencisi gibi atlamış hemen tron ve btt yazmış Smiley
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 30, 2019, 03:02:57 PM

1 Nisan'da da Doge için bir şeyler yazmıştı. Doge topluluğu anket yapmış da Musk'ı CEO seçmiş Cheesy Gayet esprili yaklaşıp teşekkür etmişti.
Konu başındaki 2 linke de baktım. Geçen seneki ETH mevzusunu hatırlıyorum, her yere çekilmişti o tweet.
Ama şu son yazdığı nedir öyle! "Tek kelimeyle" sinyal vermiş resmen. Gırgır geçmeyi baya seviyor anlaşılan.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
April 30, 2019, 03:05:34 PM

Bu adamın fiyata etkisi Dogecoin'den dolayı herkesin malumu. Olur da ileride bir şekilde Ethereum etkinliğine katılırsa piyasa yukarı yönlü tepki verebilir.

Diğer yandan bu adamın hali hazırda kripto paralarda oldukça yüksek bir yatırımı olduğunu düşünüyorum. Bir dünya danışmanı olan adam kripto paralarla yeni tanışıyor olamaz. İleride CZ ile anlaşıp kendi IEO'sunu yaparsa şaşırmamak gerek.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
April 30, 2019, 04:29:04 PM

Elon Musk: Ethereum satın almak istiyorum
28 Ağustos 2018:
https://twitter.com/elonmusk/status/1034483462235975681?s=21

Elon Musk: Ethereum
29 Nisan 2019:
https://twitter.com/elonmusk/status/1123033196642201600

Alıp almadığını bilemeyiz bu adamda kriptoyu bence yakından takip ediyor geçenlerdede twitter hesabına doge coin ceosu yapmıştı hatırlarsanız yatırımı vardır bi miktar diye düşünüyorum zeki adam sonuçta paranın nerde olduğunu biliyor.
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 30, 2019, 04:32:04 PM

Son zamanlarda iki adam sevdim insana verdikleri güven hissinden dolayı. Bunlardan birisi  Elon Musk.  Elon Musk ve McAfee kıyaslanamaz bence hakaret olur Smiley
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 30, 2019, 06:05:49 PM

Elon Musk Ethereuma olan beğenisini zaman zaman dile getirmişti zaten. Ama zavallı adamcağızın adının karışmadığı bir coin kalmayacak herhalde böyle giderse. 1 nisan şakası mahiyetindeki Doge esprisiyle iyice bulandı bu piyasaya, artık cidden bir şeyler yapsa da kimse inanmaz netleşene kadar Grin Seviyoruz kendisini Smiley
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
April 30, 2019, 06:29:25 PM

Kripto piyasası için oldukça güzel bir haber bence. Piyasayı tanımayan bilmeyen insanlar dahi ethereum nedir diye araştırıp almak isteyeceklerini düşünüyorum

nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 30, 2019, 06:40:52 PM

Teslanın işletim sistemi için ben elon musktan bir blockchain hamlesi bekliyorum ki kendisi twitterda çok aktif ve kripto paralar hakkında sürekli tweetler atıyor

mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 30, 2019, 06:42:50 PM

Bu da mcafeeye benzedi iyice . Ne olduda ethereum yazıyorsun kardeşim o kadar paran var. Bul 4-5 tane yazılımcı kendi coinini çıkar kapış kapış gider
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
April 30, 2019, 07:09:08 PM

Ethereumu neye dayanarak alın falan diyor. Muadili yeni yeni coinler çıkıyor. Hemde ethereumdan daha kaliteli coinler. Ethereum sadece ilk olduğu için avantajlı.

otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
April 30, 2019, 07:40:03 PM

Şaka maka adam Ethereum yazdı başka da bir şey yazmadı. Neden böyle bir şey yapmadı açıkçası çözemedim. Fakat bence elon muskın ethereum ile ilgili planları var.  uzun vadede bunlar ortaya yavaş yavaş çıkar. Bakalım hep birlikte göreceğiz
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
April 30, 2019, 07:47:11 PM

Al o zaman kardeşim,seni tutan mı var? Ya bunların hepsi reklam kokan hareketler bence. Adam eth almak istiyormuş,yav seni kim tutmuşki.. Bu tarz açıklamaları iyi niyetli bulmuyorum ben

▔▔▔▔▔
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 »  All
  Print  

Jump to: