Bitcoin Forum
May 29, 2024, 07:07:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Ne Olacak Bu Ölü Tokenların Hali Böyle  (Read 1600 times)
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
October 24, 2018, 07:06:05 PM

Ölü token demeyin ekip işin başında olsun yeterli bir partner haberi, güncelleme gelmesi elinizde tutmaktan sıkıldığınız parayı bir anda yukarı taşımaya yetecek fırsatı gün yüzüne çıkarır.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 24, 2018, 07:08:01 PM

ne olup olmayacağı hiç belli olmaz bopa dönemine girildiğinde en dandik dediğniz token bile bi anda 0ç5 eth ediveriyor geçen boğada yaşadık bunu
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 25, 2018, 08:11:47 AM

tokenlerin durmasında zarar yok ama insanın verdiği çaba ve birçok dolandırıcının paraları alıp kaçması insanın canını sıkıyor. umarım ileride değerlenir cüzdanımızdaki tokenler

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
October 25, 2018, 09:13:47 AM

Kendi çapımda bir Bounty Hunter olarak şunu söylemek istiyorum ; şuanda dahi marketcap'e kayıtlı sadece 2069 adet kripto para var. Daha kayıtlı olmayan birçok projenin yanında listelenmemiş de birçok proje var.

Bunun haricinde ico sürecinde olan da daha birçok proje var. Hal böyleyken altcoin'lere yatırım, hold yapmak btc'ye yatırım yapmanın risk olduğu yerde çok daha fazla risk ve sabır işidir.

Bir yerde değerlenmenin fazla olacağı öngörülüyorsa, bekleme veyahut düşüşün de olma ihtimali fazladır.

Elbette yazının yazılma tarihi ve içeriği ile ilgili de şu var, birçok airdrop ya shitcoin ya da scam durumunda. Bu yüzden airdrop ve bounty kovalarken verilen ve beklenilecek zaman değeri kendi moral açımızdan optimize etmek, fazla beklentiye düşmemek gerekir. Her proje hydro olmadığı gibi, olabilme ihtimaline karşılık da bir defineymiş gibi bakmak gerek bu duruma.

Cüzdan şişikliği konusuna gelirsek de, ben de zamanında MEW'de gas fee ve sembolik ETH yollayıp, cüzdanımı shitcoin cüzdanına çevirdim. İkinci bir adres açıp, sağlam tokenlerimi o adrese yönlendirip, mevcut para edenleri de o adrese taşıdım. yoksa dediğiniz gibi birçok token olup para etmemeleri de moral bozucu Smiley

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 25, 2018, 09:24:45 AM

Ne olacak sana söyleyeyim; ölü tokenlar myetherwallet adresimizde durmaya devam edecek ve bu ölü tokenlar canlanamadan bizler öleceğiz. Angry Yani işin şakası bir tarafa gerçekten insanın canını sıkmıyor değil bu ölü tokenlar. Yok bir işe yarasa bari o da yok. Çoğu Bitcoin'den para kazanmak için çıkarılmış bir yapıya sahip. Bir işe yarayanı görmedim şimdiye kadar.

erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
October 25, 2018, 09:31:15 AM

Her hiyarim var diyene tuzlukla kosarsa millet olacak olan bu. Zaten hali hazirda ico ile cikan projelerin yuzde 90  lik kismi scam ve 2 yil sonra hic biri olmayacak. Airdroplari siz düşünün artik. Her yer token doldu.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
October 25, 2018, 09:47:55 AM

Shitcoinlerin 6 ay sonra fiyatlandığı dönemleride gördüm. Ancak hele imzadan gelenleri projeyi inceleyip mantıklı bir fiyat yakalandığında okutmak lazım diye düşünüyorum.
Cagripharmacy
Jr. Member
*

Activity: 106
Merit: 2

View Profile
October 25, 2018, 09:17:05 PM

Geri düzelmesi fazlasıyla zor bence şuan çoğu token bitik durumda maalesef.

▬▬▬▬▬ ◯●●   REPME.io   ●●◯ ▬▬▬▬▬
The new WEBSITE will be LAUNCHED on the 1st NOV
Please check the Whitepaper for more complete info
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
October 25, 2018, 09:29:02 PM

Sabredip yükselmesini bekleyeceğiz başka çaremimiz mi var sanki. Satsan satılmaz atsan atılmaz misali. Artık bir değere ulaştığında satarsın, değerlenmezse de üstüne bir bardak su içersin Smiley. Ölü tokenlerin bir zaman sonra dirildiği de görülmüştür Smiley
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 26, 2018, 08:18:39 AM

Çöp olan tokenleri bu sıralar borsalar delist ediyor bu bize ufak bir işaret olabilir fakat güvendiğiniz uzun vadeli beklettiginiz sepetleri asla bozdurmayın derim.Uzun vadeli kuvvetli bir sabır gerekiyor.Şahsen yaklaşık olarak 8 aydır sepetlerime dokunmuyorum.Ağır düşüşlerde toparlayıp düzenli olarak notumu tutuyorum.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
October 26, 2018, 08:26:28 AM

eğer elinizdekiler sağlam tokenlerse evham yapmaya gerek yok olası bir boğada tavan yapacaklardır yeniden. fakat güven vermiyorsa, yönetici kadrosu iş bilmez bir grupsa satıp dürüm yiyin derim.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
October 26, 2018, 08:30:48 AM

Shitcoinler cüzdanlarımızın tadı-tuzu  Grin Bu piyasayı ön görmek mümkünsüz birşey. Bugün scam dediyin yarın boğada 10x yapa bilir.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 26, 2018, 09:40:42 AM

Bu tarz durumlarda ben ledgerde çer çöp görmemek için sallamak istiyorum ama sonra fee vereceğim boşuna diye işlem yapamıyorum açıkcası. Birde ben sagda solda ledger adresimi girmedim ama nereden buluyorlarsa çöpleri gönderiyorlar.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
October 26, 2018, 11:05:18 AM

piyasada bu kadar çok ico, çöp token varken şu yaşadığımız dönem de bu çok normal. umarım çöplere yatırım yapapmışsınızdır diyorum başka diyecek hiç bir şey yok çünkü..
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 26, 2018, 01:52:26 PM

şimdi siz bu ağlak dönercilerin bokladığı token coinlere aldanmayın. özellikle bunları inceleyin. bizzat ekibin bok yemesi ile dönercilerin elinde piç olan tokenlar var. burada önemli nokta ekibin ve projenin ne alemde olduğu..mesela bi token var ekip sürekli güncelleme haberi paylaşıyor kendi zincirini yazıyor yeni ekip üyeleri alıyor en iyi borsalarda listeleniyor vs vs

ama fiyata bakıyorsun piç olmuş. önemli değil. toplayacaksın bundan piyasa düzelince bunların eline verip geçeceksin  Grin gerçekten gelecek vaad ediyorsa bir miktar da unutulabilir cüzdanda
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
October 26, 2018, 03:34:31 PM

Ölü denilen ve bir sene sonra piyasaya dönüp yatırımcılarına macbooklar iPhonelar aldıran projeler görmedik mi? MEW çok kalabalık oldu diyorsanız yeni bir MEW açın ve onu kullanın, eski MEWi de arada sırada yoklayın belki birileri size bir hediye bırakmış olabilir Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
November 03, 2018, 02:34:00 AM

Eski kripto para cüzdanım maalesef hacklendi paramı çaldılar üzüldüğümü hatırlıyorum şimdi ise çalınan altcoinlerin ettiği değeri görünce aslında fazla üzülmüş olduğumu kaybımın minimum düzeyde kaldığını anladım.
FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
November 03, 2018, 04:25:43 AM

Biraz geliştirilmesine ihtiyac var Ethereumun.Mesela Neo ekosisteminde token yakma seçeneği var , elinizdeki tokenleri yakıyorsunuz kolaylıkla.Yaktığınız tokenler de toplam token miktarından azalıyor.Shit ve çöp tokenler her geçen gün artıyor.Karşısı alınmalı bence.

<I'm Designer from Turkey>
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
November 03, 2018, 04:23:33 PM

Çok uzun süre devam edecek bunlar umudunuzu yitirmeyin demek isterdim ama sürekli aklınızı meşgul edeceği için unutun gitsin.

Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 04, 2018, 07:06:32 PM

Kendi adıma anı olarak saklayacağım bir çok altkoini tutuyorum. Çoğunun borsaya bile giremeyeceğini bilmek üzücü verdiğim emekler karşılığında bir maddi karşılık alamamak seçeneklerden biriydi işe başlarken.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: