Bitcoin Forum
June 24, 2024, 08:34:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Ne Olacak Bu Ölü Tokenların Hali Böyle  (Read 1613 times)
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
November 09, 2018, 05:39:44 PM

Insanlar kolay paranin yontemini bulmuslardi.  Piyasa canli iken yap guzel bir web site,  calinti Whitepaper ve smart contrat ile bir ico duzenle,  iki reklam ver oldu bitti.  Bu sekilde piyasaya cikan coin veya token ne olabilir sizce.  Cop oldugu bariz belli.

hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
November 09, 2018, 05:42:47 PM

Coinjanitor diye güzel bi proje var ölü tokenlerinizi coinlerinizi onlara bildirip para kazanabilirsiniz. Bazı şartları var onları sağlıyosa bounty ödülü de veriyolar diye biliyorum.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile
December 25, 2018, 10:45:25 AM

Kendi soruna zaten kenin cevap vermişsin,aynı zamanda ne olacak diye düşünürsek senin dediğinden farksız,anlamsız ve çok boş bir başlık olduğunu düşünüyorum tartışmaya açık olmayan bir konunun bu denli başlık olarak açılması zaman kaybıdır.Cüzdsnınızda kalsın yeri gelirse bozdurursunuz bu kadar basit.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
December 25, 2018, 12:42:40 PM

Bende bazı altcoinler hatıra olarak tutuyorum. Elimde para edenide var para etmeyenide Smiley Altcoinler çoğu uzun ömürlü olmayacak. Sürekli ortaya yeni altcoinler çıkıyor. Bu saatten sonra yenilikçi olup fark yaratabilen altcoinler kalıcı olabilirler.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
December 25, 2018, 01:27:46 PM

Bende bazı altcoinler hatıra olarak tutuyorum. Elimde para edenide var para etmeyenide Smiley Altcoinler çoğu uzun ömürlü olmayacak. Sürekli ortaya yeni altcoinler çıkıyor. Bu saatten sonra yenilikçi olup fark yaratabilen altcoinler kalıcı olabilirler.

shit coin'ler olmasa total marcetcap nasil 100milyar üstü duracak..
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 26, 2018, 01:35:34 PM

tokenlere yatırım yapıp, uzun süreli hold eden birisi değilim. altcoinlerde bile seçici davranmaya çalışıyorum. tokenler havadan gelmiş ise dolar karşılığı fena değil ise okutup geçmeniz gerekiyordu. ben hep gelenleri borsada sattım geçtim. çok oldu. iyi ki de yapmışım. bitcoin ne zaman toparlanır ise o zaman icolardan gelenlerin de akibeti ufak ufak toparlanmaya başlar. ama çöp olmuş 100'lerce token olduğunu da unutmayın.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
December 26, 2018, 01:45:56 PM

Cüzdanlarda duruyolar sıkıntısız ölü tokenlerle işimiz yok önümüze bakıp sağlam tokenlere girmeye çalışıcaz artık hatta tokenlerden uzak durucaz direk coinlere yatırım yapıcaz çünkü tokenlerden hiç bir şey olmaz kendi ağlarına geçmedikleri sürece.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 26, 2018, 02:09:24 PM

Bu ölü tokenların istisnalar hariç büyük bir kısmı airdropla dağıtılan saçma sapan şeyler. Benim cüzdanın bir tanesinde bunlardan yüzlerce var. Ayda yılda bir bunlardan bir iki tanesi diriliyor ve diğerlerini unutturuyor açıkcası. Sonuç olarak cüzdanda bekliyor, sonsuza kadar beklesin bize zararı yok.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
December 26, 2018, 03:53:48 PM

Bu cüzdandakilerden sene 2017 kasım aralık fena şeyler olmuştu. Bir umut o günler tekrar gelir diyerekten cüzdanda kalsın bir zararı yok diye düşünüyoruz ister istemez. Keşke o günler tekrar geri gelse Smiley
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
December 26, 2018, 05:05:41 PM

şimdi ölü token var, ölü token var,  web sitesi, twitter i kapanmış, telegramında adminsiz bir tokenin dirilmesi gibi bir şey olamaz ancak şu tarz tokenler dirilebilir; belli bir fon oluşturmuş, kendi alanında bir şeyler yapmaya devam eden ama bunu borsaya yansıtamayan ve borsada sessiz sedasız takılan tokenlerin bazıları dirilebilir. özellikle emlak, sağlık, ulaşım proje tokenleri.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
December 26, 2018, 08:34:15 PM

Bir çoğu delist olacak veya borsaya giremeden yok olacak fakat yeni çıkmış olsa bile iyi bir proje ise kesinlikle eski isim yapmış projeleri bile geçecek olanlar var o bakımdan pozisyonu doğru tokende almakta fayda var
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 27, 2018, 03:56:40 PM

Ölü token ve coinler benden sorulur açın ortayı Smiley

3 ay DIW projesinin bountysine katıldım hesaplamalarıma göre en en kötü 1000 dolar alırım ama genel beklentim 2000 dolar idi. Kaç mı ediyor? 100 bile etmiyor piyasa yüzünden

BTW'yi herkes biliyordur gerçe havadan gelmişti bi esprisi yok ama havadan 3500-4000 lira kazanma fırsatını kaçırdım. Sağlık olsun şuan para etmiyor.

ARAW ve GEMERA bountylerinin dağıtımını bekliyorum bunlardan da pek cacık olcağını sanmam bu piyasada hadi hayırlısı

Bakalım bu girdiğimiz gigzi nasılmış
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490

View Profile WWW
December 27, 2018, 04:38:00 PM

boğa gelene kadar ölü coinlerde bir şey olacağını zannetmiyorum ben. zaten boğa gelene kadar çoğu da dükkanı kapatacaktır  dayanamayarak.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 27, 2018, 04:53:30 PM

bekletmekten başka çare yok sürüsüyle projeler yeni coinler çıkıyor piyasaya bazıları başarılı bazıları başarısız oluyor en iyisi bekletmek belli mi olur günün birinde yükselir
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
December 27, 2018, 05:06:39 PM

Hergün acaba şuan hangi coin dump yedi diye uyanmaktan bıktım valla zamanında 10x kazandığım coine baktım bugün volumesi 5 dolara düşmüş şaka gibi , bu gibi örnekleri sizde yaşamışsınızdır şu saatten sonra çoğu coinin silineceğini düşünüyorum eğer uzun süre bu piyasada hodl yapıcaksanız btcden şaşmayın diğerlerinin ne olacağı hiç mi hiç belli olmaz.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
December 27, 2018, 05:20:12 PM

Cüzdanda bir sürü çöp coin birikti. Beklemekten başka çare yok. Ancak son zamanlarda sürekli düşüş izlemekten yoruldum. Piyasanın biraz canlanması gerekiyor. Moral bozukluğunu atmamız gerek. borsalara bakasım gelmiyor son zamanlarda

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
December 27, 2018, 05:28:58 PM

Beklemeye devam. Yapacak bir şey yok. Ethereum bu durumdayken bounty ile gelen tokenlerin para etmesi saçma olurdu zaten. Boğa gelirse bir şekilde hareketlenir, o ara elden çıkarmak gerek. Ekibi iyi çalışıyorsa bir şekilde toparlayacaktır.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
December 27, 2018, 05:35:44 PM

Ölün tokenlerin hemen hemen birçoğu büyük ihtimalle yok olup gidecek. Ama aradan bazıları aşırı bir yükseliş yaşayacaktır. Bu yüzden takip etmekte fayda var.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
December 27, 2018, 06:04:48 PM

Maalesef elinde tutanlar çok zarar etti. Siz siz olun ölü tokenleri elinizden çıkartın. Bu saatten sonra ölü tokenlerden iş çıkmaz. Adamların çoğu zaten kaçtı gitti.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
December 27, 2018, 06:48:15 PM

Ölü tokenler geçen yıl airdrop/bounty kovalayan bir çok kişinin yüzünü güldürmüştü. O dönemler "when binance?" yoktu, "when bittrex" vardı. Her scam proje, ekip kaçmadan önce 3-5 defa pumplanırdı etherdelta'da. Şimdi hangisi ölü, hangisi diri onu bile anlayamıyoruz ki..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: