Bitcoin Forum
May 26, 2024, 10:54:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: İşte yüzde 99’un üzerinde değer kaybeden kripto paralar  (Read 1249 times)
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
October 04, 2018, 08:58:34 PM

https://www.athcoinindex.com/

Yukarıdaki siteden hangi coin-token ne zaman maks seviyesine ulaşmış ve şu an o maks seviyeden ne kadar geride görebilirsiniz detaylı olarak tamamına erişebilirsiniz.

Site cidden güzelmiş neyin ne olduğunu çok rahat görebiliyoruz burdan bilgi için teşekkürler. Çoğu proje değer kaybetti şu piyasada çok güzel dediklerimiz bile eridi ama beklenti içindeyiz hala yükselecek elbet bir gün
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 04, 2018, 09:05:15 PM

Açıkcası bende bu coinlerin isimlerini ilk defa duydum. Bunlar çok değer kaybetmişler ama ayı piyasasında neredeyse çoğu token değer kaybetti.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
October 04, 2018, 09:32:33 PM

O kadar çok var ki hanği birini sıralasak. Her gün piyasa bir gün öncesinden daha kötüye gidiyor. Biraz düzeliyor derken hop bir bakmışsın tekrar diplerde.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
October 04, 2018, 09:52:49 PM

Ne yalayan söyleyim 3 coini de ilk defa görüyorum. Demek ki benim piyasaya girdiğim dönemden önce pump yaşamış coinler. Listelerde de pek görmedim . Azar azar değer kaybetmişler anlaşılan

dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
October 05, 2018, 10:17:02 AM

Yukarıdaki siteden hangi coin-token ne zaman maks seviyesine ulaşmış ve şu an o maks seviyeden ne kadar geride görebilirsiniz detaylı olarak tamamına erişebilirsiniz.

Edit: Bu kadar çok kişinin bilmediğini bilseydim konu açardım  Cheesy

Bu siteye göre elimdeki portföy maks değerlere ulaştığında ağzımın suyunu akıtan seviyelere çıkıyor Smiley
Sağ olun güzel bir paylaşım olmuş bu siteyi bol bol yardımcı kaynak olarak kullanacağım gibi görünüyor.
WaDa
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
October 05, 2018, 11:05:50 AM

Bunlara birde Efx eklemek istiyorum mayıs 2018 de sepetime eklediğim efx şuan %90'ın üzerinde zarar ile hala o sepette duruyor namıssız  Grin sonumuz hayır olsun ne diyelim yapabileceğimiz bir şey yok maalesef
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 05, 2018, 11:09:34 AM

daha önce duymamıştım bunları demekki o kadarda popüler olamamış  Grin ne coinler var aynı oranda çakılan ve popüler olan..böyle bir topa girmek zaten riskli olan şu dandik piyasada tam bir kumar oluyor bana cazip gelmiyor
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
October 06, 2018, 11:13:23 AM

6 -7- yıl geriye gidin geçmişte listelenen ilk 30 altlara bakın şimdi çoğunun yerinde durmadığını tespit edeceksiniz. Araştırma yapan kripto para pazarının nereden nereye evrildiğini ve gelecek yıllarda en çok konuşulacak konulardan biri olduğunu anlayacak.
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
October 06, 2018, 04:23:17 PM

bu piyasada son 8 ayda bu tür projelerden cok bulabilirsiniz fakat umutsuzluga kapılmamak gerek o yüzden beklemeli insanlar neler neler görüyorda unutuyor bence unutmalı !

Thyphon
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
October 06, 2018, 04:53:04 PM

su siteye girerken antivirüs programı kafayı yedi bişeylermi var acaba bu sitede
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
October 06, 2018, 05:49:12 PM

Şimdi bu kadar düşen coinler yükselmeyip de ne yapsın. Henüz yok olacaklarını düşünmediğim için kar marjının en yüksek olacağı coinlerin bu tip ölümüne düşen coinler olacağını düşünüyorum.
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
October 08, 2018, 05:19:42 AM

su siteye girerken antivirüs programı kafayı yedi bişeylermi var acaba bu sitede

Ben daha önce bir sıkıntı yaşamadım ama saldırı altında falan olabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
triedra
Member
**

Merit: 11

View Profile WWW
October 08, 2018, 04:40:25 PM

bazı altlar hala dumpun etkisinde fakat ico fiyatını yakalama yolunda gidenler var. hepsini takip etmem mümkün değil ama bu site takibi biraz kolaylaştırıyor. %90 iconun altına düşmüş bir altın yavaş yavaş toparlandığını izlemek örneğin. bu site iş görür.

zhongzy
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 10, 2018, 08:55:33 PM

Erimenin fazla olmasının sebebi şişirilmiş ico token fiyatları adam 2 dolardan token satıyorum deyip borsaya çıkınca 5 cent olan fiyatı gören alıcı projeye karşı ön yargılı olur tama ayı piyasası var ama aradaki fiyat farkını kimseye açıklayamazlar.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
October 10, 2018, 09:11:48 PM

Malesef son zamanda ki yaşadığımız ayı piyasası bir çoğumuzu sildi süpürdü ayrıca bir çok arkadaşımızada bu piyasadan kaybettik. Ben inanıyorum ki bu piyasanın ve teknolojinin gerçek değeri anlaşılacak ve gereken önem elinde sonunda verilecek.

cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
October 10, 2018, 09:13:52 PM

valla çok iyi oldu bu hocam ne ne zaman çıkmış ne kadar artmış inmiş takip ediyorum, teşekkürler.

1881 - 193∞
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
October 11, 2018, 07:32:07 PM

Teşekkür ederim arkadaşım athcoinindex.com sitesine baktım geçmişte neler olduğunu şimdi nerede olduğumuzu daha iyi anladım eski ath rakamlarını unuttum gerçekten neredeyse bir yıl olmuş. Piyasa eski ath rakamlarına gelecek sabırlı olmalıyız.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 12, 2018, 09:25:27 PM

Kripto pazarında ath rakamları ile anlık fiyatlar arasında onda birlik oran oluştu. Günümüz dünyasında blockchain yatırımları artarken kripto para değerleri azalıyor. Yatırım yapmak zorlaştı.
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
October 12, 2018, 09:42:21 PM

Hocam konuyu açanın değil de senin bu konuya daha vakıf olman biraz ironi olmuş ama çok iyi bir kaynak oldu bu benim için teşekkür ederim.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
October 13, 2018, 11:52:04 AM

Güzel ve ilgi çekici bir başlık olduğunu düşünüyorum.Bu tür piyasalarda yükselişe geçenleri takip ettiğimiz kadar düşüşe geçen coinleride takip etmemiz gerekir.Ve takipleri neden yükseldi ve ya neden düştü yatırımsal ve neye göre değer kaybetti. Nasıl hatalar yapılmış ve ya nasıl yollar izlenerek değerlendi.Diyerek araştırmalarımızı yaparsak bu piyasanın içinde hem kendimizi hemde piyasayı canlı tutacağımızı düşünüyorum.Teşekkürler güzel,verimli bir başlık için

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: