Bitcoin Forum
May 20, 2024, 11:41:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: +9 ucube twitter fenomen itemleri.  (Read 849 times)
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
December 15, 2018, 04:01:15 PM

Malesef kripto piyasanın yükselmesi ve para getirmesi ile son 2 yılda bu tarz insanlar oldukça fazla arttılar. Bu kişilerin piyasaya faydadan çok zararları var çünkü bir çok insanı yanlış yönlendirerek piyasadan kaçırdılar. Hem kendi işlerini baltalıyorlar hem de piyasayı baltalıyorlar. Bu piyasanın altın kuralı kimsenin lafıyla kuyuya inme; Kendin araştır kendin seç.

matador1903
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 15, 2018, 06:15:13 PM

Bütün hepsi bir değil benim takip ettiğim çok kaliteli 1 2 tane hesap var gerçek anlamda analiz yapıp işi bilen kişiler ve şunu alın bunu alın diye demiyorlar kendi yaptıkları işlemi söylüyorlar sadece
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
December 15, 2018, 06:24:05 PM

Biri var adam üç ihtimali de yazıyor tweetinde sonra bundan bir ay sonra bakın nasıl bildim havalarına giriyor. Ben de ona deli oluyorum.İnanmayın şu bilgili görünümlü cahillere

Bu taktiği spor yorumcularından kapmışlar galiba, bir kulube transferi düşünülen 10 tane ismi yazıyor sonra da onlardan biri transfer olunca biz demiştik diye başlık atıyor. Bilmeyenler de yutuyor ne yazık ki

max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
December 15, 2018, 06:55:46 PM
Last edit: December 16, 2018, 01:45:52 AM by max1616

Biri var adam üç ihtimali de yazıyor tweetinde sonra bundan bir ay sonra bakın nasıl bildim havalarına giriyor. Ben de ona deli oluyorum.İnanmayın şu bilgili görünümlü cahillere

Bunu okuyunca aklıma eskiden Facebook'un tek olduğu dönemlerde iddaa için maç satan gruplar geldi..Adamlar seçtikleri maç için 3 ihtimal için ayrı ayrı paylaşım yapardı..Tabi bunu ilk başta gizli olarak paylaşıp maç sonunda doğru seçimi genele alarak "yine kazandırdık" şeklinde reklamlarını yaparlardı Smiley Onlara da, şimdi ki twitter fenomeni dediklerinize de hiç kızıp küfür etmedim şimdiye kadar..Ama onlara para kaptıran, hayatında başkalarının yönlendirmeleriyle karar alanlara çok küfür etmişimdir.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
December 15, 2018, 08:48:56 PM

Kaliteli hesapları tenzih ederek söylüyorum bunların hemen hepsi şarlatan evet ama neden bu adar rahatsızlık duyuluyor anlamıyorum sonuçta onlar ne sizin ne benim kafamıza silah dayamıyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
December 15, 2018, 08:54:10 PM

Etkilenen varsa zaten takip etmesin.Ama yararlı bilgilerde paylaşılıyor.Dump pump sinyal verenlerden uzak durmak gerekir.Bilgisağlama acısından değerlendirilebilir.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
December 16, 2018, 05:26:02 AM

Cokta ciddiye almayin bunlari. Okuyun gecin ya da okumayım. Tercih sizin ama her defasinda fenomen fenomen surekli gizli reklamda biktirdi yani. Hayatimda hic fenomen falan takip etmedim ama burda surekli bir fenomen muhabbeti dondugunden merak edip bir kac tanesinin hesabina girmisligim var. Cokta herkesin bilmedigi seyler yok. Olumlu olumsuz cok fazla ciddiye almayin. Yolunuza bakin.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 16, 2018, 07:11:50 AM

Çok fazla kişinin canını yakanlar oldu.Hiçbir işe yaramayan coinleri shilleyip milleti terste bıraktılar.Zarardayken bile satıp çıkamıyorlar alacak kimse yok.Yani araştırmadan etmeden bir coine para yatırırsanız gitme ihtimali çok yüksek.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 16, 2018, 11:33:16 AM

Yine boğa geline bu adamlar yüz vermeyin.Kendileri bi sk bildikleri yok.Boğa gelince zaten herşey artıyor.Bir kaç sağlam coine girin ve bekleyin.Sizi tatmin ettiğinde satın ve başkasına geçin olay bu.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 16, 2018, 12:07:56 PM

hirozaki denilen yavşak bir ara bu forumda da takılıyordu fakat buraların twitter gibi olmadığını görünce umudunu kesmişti forumdan

Forumdayken merit sistemi gelince bir iki yerde merit mi istemiş yoksa merit ticaretimi ne yapmış. O yüzden o buldu diyebiliyorum. Pundix i ilk ondan duydum . Bir ara Twitter'da takip ediyordum ama onunda çok fazla birşey bildiği yok. Habire ref kasıyordu. Birde sürekli siyaset yapıyordu şimdi ne yapıyor hiç fikrim yok

ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
December 16, 2018, 12:15:30 PM

Yine boğa geline bu adamlar yüz vermeyin.Kendileri bi sk bildikleri yok.Boğa gelince zaten herşey artıyor.Bir kaç sağlam coine girin ve bekleyin.Sizi tatmin ettiğinde satın ve başkasına geçin olay bu.

Hocam yerden göğe kadar haklısınız. Boğa gelince bu ibneleri mutlaka yeni girenler takip ediyor ve bunları bir halt zannediyor. Zaten scam coin bile alsan en kotu 3-5 kat gidiyor. Şuan için hesapları ya kilitli yada sesleri hiç çıkmıyor. Götlerinde yağlı kazık var.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: