Bitcoin Forum
April 26, 2024, 01:35:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Türkiye’de Faaliyet Gösteren Kripto Borsalarının Listesi  (Read 2246 times)
coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
January 24, 2019, 09:45:05 AM

Bir borsa 100 dolara mal oluyor. Açmak sorun değil, işletebilmek zor...

Bu listeyi ve puanlamayı bu yüzden yapmaya çalışıyoruz. Akla karayı ayırt etmek için.

Ama kabul et 100 dolar çok abartı oldu. Sunucu maliyeti bile 100 dolardan fazladır  Smiley

59 dolar script 10 dolar host 8 dolar domain Smiley

77 dolar ama senin güzel hatrına 100 dolar olsun...
Ya hocam böyle yazıyonuz.. eline 100 dolar alan, hadi bilemedin 1000 hatta 10.000 dolar alan yine borsa açmaya yeltenecek.
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714138533
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714138533
Reply with quote  #2

1714138533
Report to moderator
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
January 24, 2019, 10:31:54 AM
Last edit: January 24, 2019, 10:47:31 AM by Lifekeeper

@Lifekeeper hocam sen yetkili birine benziyorsun anladığım kadarıyla bütün borsalarda bir işlem yapmışsın. deneyimlerinden bir puan yada yorum yaparsan sevinirim bıktım artık borsalarla sorun yaşamaktan.

Yok hocam ben yetkili degilim ama demek istediginiz eger cogu borsada hesabim olupta islem yapmisligim var ise evet o acidan "deneyimli" olarak nitelendirilebilirim. Genelde zaten borsalar Bitcointalkda konu actiklarinda onlar hakkindaki deneyim ve goruslerimi paylasiyorum ilgili konuda, yani merak ettiginiz bir borsa varsa ve o borsanin Bitcointalkda konusu varsa o konu altinda buyuk ihtimalle yorumlarim vardir oradan ulasabilirsiniz. Biara vakit bulursam bu listede deneyimledigim Borsalar hakkindaki goruslerimi yanlarina 1-2 cumleylede yazmaya calisacagim.

adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
January 24, 2019, 10:38:22 AM

baya bi borsa varmış bunların içerisinden 2-3 tanesi hariç hiç birisini duymamıştım daha önce. içlerinden Btctürk'ü severek kullanıyorum bir de nadiren koineks diğerleri ile ilgili hiç deneyimim yok.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 24, 2019, 10:39:55 AM

-TRY Paritesi Olan Yabancı borsalar

exmo.com
coinroom.com
cryptonex.org
dsx.uk
bibox.com
coinroom.com  polonya

-Sitesi açılmayan,açılıp kapananlar,iflas edenler,Hizmet vermeyenler

bikoin.com
bitcoinkasam.com        
bitlax.com
coines.com                  
coinfevo.com
cointeb.com
dpara.com              
feyex.com
finansnet.com
koindirekt.com
mycoinchange.com
parandeks.com
turkbitex.com
yuex.com

-Buda açıldı kaldı öyle platform diye.

https://www.sikke.com.tr/

- bibox.com da TRY paritesi goremedim, benmi goremedim yoksa yanlisliklami yazilmis bu listeye?

- coinroom.com  Ayni sekilde buradada TRY paritesi goremedim, ayrica listeye 2 defa yazilmis.

bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
January 24, 2019, 10:40:24 AM

Bu listeyi ve puanlamayı bu yüzden yapmaya çalışıyoruz. Akla karayı ayırt etmek için.

Ama kabul et 100 dolar çok abartı oldu. Sunucu maliyeti bile 100 dolardan fazladır  Smiley

59 dolar script 10 dolar host 8 dolar domain Smiley

77 dolar ama senin güzel hatrına 100 dolar olsun...
Ya hocam böyle yazıyonuz.. eline 100 dolar alan, hadi bilemedin 1000 hatta 10.000 dolar alan yine borsa açmaya yeltenecek.

Bir tane açasım var zaten manuel onaylı, min 10 dolar orderli komisyon binde 1 olan
Es dost arasında alış satış icin. Havale eft bedava hem de Wink

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
January 24, 2019, 11:06:16 AM

yorumlara göre güncelledim.
gene gözümüzden kaçan varsa yazın değiştirme yaparız.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 24, 2019, 11:12:13 AM

ayrıca bitmatrix açık değil henuz hala trade yok.
komisyonları yüksek.
güvenliği iyi yapalım derken zıçıp batırmışlar. keyif kaçırıyor.
ios app mevcut ve ölümcül ağır app.

Evet henuz acmamislar tradeyi , evet komisyonlar bir tik yuksek piyasadan (%0.26) ama cokda yuksek degil koinim  %0.4 , BTCTurk %0.3 , Paribu %0.35 , koineks %0.35 oldugu goz onune tutulursa bu 4 ana borsa diye tabir edebilecegimiz borsadan daha dusuk en azindan.

Buradaki ana konuyu gozden kacirmis gibisiniz Cheesy borsanin orasi iyi, burasi kotu, surasi daha kotu olabilir, bunlar degil burdaki asil mevzu. Asil mevzu Bankacilik sektorunun kokune dinamit koyan kriptopara dunyasina Turkiyede  ILK , Dunyada 2. defa Bir Banka bizzat girip borsa acmis. Bu kelimenin tam anlamiyla cigir acan bir durum sektor icin. Acayip olumlu bir durum. Kriptoparalarin bankalar nezdinde "Tü kaka" olarak degerlendirildigi bir ortamda Bir bankanin sahsen bu ise girip borsa acmasini ben cok "degerli" bir hareket olarak goruyorum. Kriptonun Turkiyede legal olarak taninmasi yonunde onemli bir mihenk tasi olarak goruyorum.

Birde kahvede okey oynarken "hadi bizde bir borsa kuralim" diyip kurulan borsalar yerine direk bir bankanin kurdugu borsaya para yatirmak daha guvenli olacaktir cogu kullanici icin. Malum bazi kullanicilar icin olmazsa olmaz tek sey dusuk risktir, bu baglamda onlar icin BTCTurk ve Paribudan da daha guvenli bir secenek cikmis oldu piyasaya. Diger yonleri zayif olabilir onu daha bilmiyoruz, hacim nasil olacak bilemiyoruz , henuz acilmadigi icin ama 1 numara olduklari bir konu var oda guvenilirlik. Ha arkasinda banka diye %100 guvenilirmi , tabiki hayir malum zamaninda hortumlanan bankalarida gordu bu ulke ama en azindan bir tik onde diger borsalardan bu konuda, ozellikle okey masasinda kurulanlardan Cheesy

Benim temennim umarim hacim konusunda ve sizin bahsettiginiz app hizi konusunda  kendilerini gelistirirlerde guvenilirlik acisindan "Saglam" bir borsa daha kazanmis oluruz.

Not: Bitmatrix destek den yanit geldi, ne zaman acilacaklarini sormustum, 30 Ocakta acilacaklarmis.

bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
January 24, 2019, 01:03:17 PM
Last edit: January 24, 2019, 01:58:54 PM by bitskytr

ayrıca bitmatrix açık değil henuz hala trade yok.
komisyonları yüksek.
güvenliği iyi yapalım derken zıçıp batırmışlar. keyif kaçırıyor.
ios app mevcut ve ölümcül ağır app.

Evet henuz acmamislar tradeyi , evet komisyonlar bir tik yuksek piyasadan (%0.26) ama cokda yuksek degil koinim  %0.4 , BTCTurk %0.3 , Paribu %0.35 , koineks %0.35 oldugu goz onune tutulursa bu 4 ana borsa diye tabir edebilecegimiz borsadan daha dusuk en azindan.

Buradaki ana konuyu gozden kacirmis gibisiniz Cheesy borsanin orasi iyi, burasi kotu, surasi daha kotu olabilir, bunlar degil burdaki asil mevzu. Asil mevzu Bankacilik sektorunun kokune dinamit koyan kriptopara dunyasina Turkiyede  ILK , Dunyada 2. defa Bir Banka bizzat girip borsa acmis. Bu kelimenin tam anlamiyla cigir acan bir durum sektor icin. Acayip olumlu bir durum. Kriptoparalarin bankalar nezdinde "Tü kaka" olarak degerlendirildigi bir ortamda Bir bankanin sahsen bu ise girip borsa acmasini ben cok "degerli" bir hareket olarak goruyorum. Kriptonun Turkiyede legal olarak taninmasi yonunde onemli bir mihenk tasi olarak goruyorum.

Birde kahvede okey oynarken "hadi bizde bir borsa kuralim" diyip kurulan borsalar yerine direk bir bankanin kurdugu borsaya para yatirmak daha guvenli olacaktir cogu kullanici icin. Malum bazi kullanicilar icin olmazsa olmaz tek sey dusuk risktir, bu baglamda onlar icin BTCTurk ve Paribudan da daha guvenli bir secenek cikmis oldu piyasaya. Diger yonleri zayif olabilir onu daha bilmiyoruz, hacim nasil olacak bilemiyoruz , henuz acilmadigi icin ama 1 numara olduklari bir konu var oda guvenilirlik. Ha arkasinda banka diye %100 guvenilirmi , tabiki hayir malum zamaninda hortumlanan bankalarida gordu bu ulke ama en azindan bir tik onde diger borsalardan bu konuda, ozellikle okey masasinda kurulanlardan Cheesy

Benim temennim umarim hacim konusunda ve sizin bahsettiginiz app hizi konusunda  kendilerini gelistirirlerde guvenilirlik acisindan "Saglam" bir borsa daha kazanmis oluruz.

Not: Bitmatrix destek den yanit geldi, ne zaman acilacaklarini sormustum, 30 Ocakta acilacaklarmis.

Parça parça cevap veriyim ..

ben ne paribuda ne de btcturkte bu kadar yüksek komisyon ödemiyorum hacmim dolayısı ile. Yani %06 felan veya %08 ödüyorum . krakende bile bu kadar ödemiyorum yarısını nerdeyse ödüyorumama bu borsada oyle bir şansın yok maalesef. 10 milyon TL üstü   %0.22   %0.022

2. konu banka değil iştiraki yani yapı kredi değil koç sistem gibi. Bu dakoç sistemin bir altyapısı bir nevi aslında hiçbirşey ifade etmiyor her tüzel kişilil birbirinden bağımsızdır.

3. güvenlik konusunda bi borsa çıkmıştı klascoin mi neydi o kadar güvenli ki işlem bile yapmak için dakikalar harcıyorsun. Burası da öyle saçma birşeyler yapmışlar. Sorsan biz güvenliyiz diye her mailinde gizli sorunuz geliyor Smiley Not: Gizli kelime mail pishing için yapılmış ama galiba arkadaşların script çeviri hatasına kurban gitmiş heralde sıfır yazılmış gibi gelmedi bana nedense...
Anlamsız işleri var.
Ayrıca ios app de orderbooklar görünüyor ama o da hatalı ters yapmışlar hemde aptalca bir şekilde ters..
Tahta nedir bilmiyorlar bunlar sanırım.

Neyse hepinizi kurtaracam bu dertlerden binde 10 komisyonlu, bitstamp ve kraken api entegreli hacimli borsamla Smiley
ayrıca gg veya n11 üstünden kredi kartı ile bakiye bile yükleticem borsamda sizle  12 taksit ile :=)
hatta çok cüzi kredi kartı komisyonu ile bakiye kuponları satılacak borsamızda kullanılabileceğiniz.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 24, 2019, 07:38:05 PM

Tabiki siz o komisyonlari odemiyor olabilirsiniz, sahsen bende o komisyonlari odemiyorum ama kiyaslama yaparken her borsaya esit davranmak icin ilk step deki oranlara bakmak dogru olur sanirim, o acidan bakildiginda ana akim 4 borsadan daha dusuk komisyonlari. Evet sizin benim icin yuksek kaliyor ama genel kullanici kitlesi icin avantajli diyebiliriz. Sonucta herkes ayda 3-5 milyon hacim yapmiyor.

Benim icin bir bankanin istiraki olmasi guvenilirlik acisindan cok sey ifade ediyor acikcasi,  siz tersini dusunuyor olabilirsiniz, herkesin gorusune tabiki saygim var.

Asil dikkati cekmek istedigim sey Bankalarin kripto sektorune bakis acilarinin yavas yavas degisiyor oldugunun ilk isareti, ilk kivilcimi niteliginde gibi sanki. O acidan heyecan verici bir gelisme.

Gizli kelime konusunda aynen katiliyorum size, orada sicmislar ceviride Cheesy

App konusunu hic incelemedim o yuzden bilemiyorum buyuk ihtimalle orda da haklisinizdir, ama henuz acilmadiklari icin biraz zaman vermek dogru olur diye dusunuyorum, bence bunada sukur demek lazim , en azindan kripto isine girmisler, diger bankalar daha borsalara para yollarken veya alirken sorun cikariyorlar, baksaniza Akbank olmasa Turkiyede calisacak Borsa neredeyse bulamayacaz. Malum ilk acilan borsalar hep 8-10 banka hesabiyla acildi sonra hepsi birer birer Banka hesaplarini kapatmak zorunda kaldilar, kala kala ellerinde sadece Akbank hesaplari kaldi, cunku bankalar "Sirket politikalari geregi kripto" isine bulasmak istemiyorlar. O acidan bir bankanin istiraki olarak bu sektorde acilmis bir borsa gormek gercekten Turkiye kripto piyasasinda bence buyuk bir donum noktasidir. Ha bu borsa is yapar yada yapamaz, hacim olur yada olmaz, teknik olarak yeterli olur olmaz onlari zaten bir kenara birakiyorum, benim onemsedigim konu bu yolun artik acilmis olmasi. Umarim diger bankalarda bu yoldan ilerlerde artik kripto isi Turkiyede kabul gormeye baslar.

Kendimi cogu zaman sanki yasadisi suc orgutunun uyesiymisim gibi hissediyorum... Bankalar ariyor tehdit ediyor, birdaha bu islemi yapmayin yaparsaniz hesabinizi kapatiriz diyor, hatta Enpara kapatti (gelin kapatin dedi ben gitmedim daha Cheesy).... HSBC ye hesap acmaya gittim ,ilk soru "Hesabi ne amacla acmak istiyorsunuz?" Dedim "hesabim olsun sizin bankanizda, para transferlerinde kullanacagim", verdigi cevap " Eger bitcoin borsalarina para yollarsaniz hesabiniz kapatilir o yuzden boyle bir niyetiniz varsa hic hesap acmayin bizde........." Kibarca kovdular subeden yani.....Daha once hesap kapatildigini duymustum, hatta bizzat yasamistim ama hesap acmayi reddeden bir bankaya ilk defa rastlamistim Cheesy .  O yuzden bunu yasamis biri olarak bir bankanin kripto borsasi acmasi "efsane" bir hareket olmus benim acimdan Cheesy

HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
January 26, 2019, 03:34:07 PM

liste güncellendi.
üst listede açmayan yada üye alımı kapalı borsa işlemi yapmayanlar alt listeye 2 postta taşınmıştır.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 26, 2019, 04:28:42 PM

Merhabalar,

Ovis i kullanan varmi acaba? Varsa buradan deneyimlerini paylasirsa cok iyi olur. Ben hesap actim ama islem yapmadim ama gorduklerimi sizlerle paylasayim, ona gore gerekirse listeden cikarilabilir yada yanina uyari yazilabilir.

Oncelikle Orderbooklarda alim satim makasi devasa , Mesela BTC icin 2.000 TL gibi bir makas var. Bu borsanin aslinda "hayalet" oldugunu gosteriyor diyecekken son yapilan islemlere bakildiginda tikir tikir isliyor gorunuyor..... Sitede "gizli emir" adi altinda bir emir turu var , bu emir turunde emirler orderbookda gorunmuyor !!! Islemlerin %100 u de bu sekilde gerceklesiyor zaten orderbooku incelediginizde. Bu verilere bakarak insan diyorki " Bu site coktaaaaan ölmüs , sistemde acik kalan botlar otomatik islemlerinde devam ediyor" Ben yinede bununla yetinmeyip bi ihtimal destege de yazip eger cevap alirsamda response time larini kontrol etmis olurum dedim, bam gecenin bir korunde 3 dk da ticketima gercek bir insan geri donus yapti, uzun uzun 4-5 mail yazdik karsilikli. Borsanin halini gozlerimle gormesem sadece destek elemaninin bilgi ve konusmasini referans alsam derdimki  "Ovis harika bir borsa". Yani Destek ten aldigim hizmet le Borsanin durumu tam ters orantiliydi. Acayip garipti....

Sitedeki ikinci gariplikte MINIMUM TL  YATIRMA limiti 50.000 TL !!!!! Evet yanlis okumadiniz MAXIMUM degil MINIMUM..... Bunuda destege sordugumda "Cok yogunuz, ancak bu sekilde talebi dizginleyebiliyoruz" Tarzi bir cevap verdi Smiley Aciklama mantikli AMA eger gercekten boyle bir talep olsa Smiley Ha yapilan son islemlere bakilirsa evet haklilar ama iste o islemler bence %99.99 bot.

Neyse, iste boyle garipliklerle dolu bir borsa. Eger aktif olarak kullanan yoksa listeden cikarilabilir yada yanina uyari yazilabilir. Kullanan varsada bizleri biraz bilgilendirirse super olur.

coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
January 26, 2019, 05:00:27 PM

Ovis bildiğin fake.. Geçen merak ettim bakayım ne alemde diye. 16.000 Tl alış - 19.0000 tl satış emri vardı. Dediğingibi işlem robotik bi şekilde devam ediyor. Minimum 50.000 tl yatırma limiti ise olayın tuzak olduğu şüphesini uyandırıyor. Herkes biliyor ki bu borsadaki tüm işlemler robot. Yani öyle dedikleri gibi bi yoğunluk yok. Saçmalamasınlar. Bu dolandırıcı olma ihtimallerini yükseltiyor. Kesnilikle dkkat edilsin, kimse ne coin yollasın ne para.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 26, 2019, 05:42:12 PM

Daha onceki postlarimda yazmistim ama sanirim atlanmis, Bitmarex isimli borsadaki son islem Aralik basi olarak gorunuyor ve destege tiklayinca cikan yazi bu:

"Oops, this help center no longer exists
The company you're looking for is no longer using our help center. We suggest reaching out to them directly via their official website.

Looking to provide self-service to your customers? Check out our guide, 6 tips for building a thriving help center.

Read the guide

Yani bu borsada buyuk ihtimalle kapanmis. Aktif kullanan varsa duzeltsin beni.

HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
January 26, 2019, 05:47:57 PM

Herkes borsalar ile ilgili yaşadığı olayları yazarsa en azından yeni bu işe gireceklere yol göstermiş oluruz.
Listede btcturk-paribu-koineks  bu 3 ünü ayrı tuttum yalan yok bunlardada illaki sorunlar vardır aşılır.transferde olsun para çekmede olsun yada komisyonlarda diyelim yani iyinin kötüsü gibi düşünün.

Ama o kadar yazıldı çizildi en kötü örnek  sistemkoinin ayrı yere koyduk o listede yanınada yazdık o kadarda sitede yorumlar yazıldı fake hacim diye botla oluşturuluyor diye coinmarket cap verisine bakılırsa

https://coinmarketcap.com/rankings/exchanges/

41 sırada 41 kere maşallah diyorum. Tongue

kraken 46 - bitstamp 52 - bittrex 57 - poloniex  72- yobit 59 - kucoin 78 sırada

işte bu borsaları fark atmışlar. Grin

Birde örnek kullanan varmı bilmiyorum o zaman sitenin arayüzü farklı idi haziran ve temmuz ayında vebitcoin üye olayım dedim bir türlü üye bile olamadım. Grin
hatta bilgisayarda 6 ayrı web browser var hepsinde sadece isim soyisim mail tel gir arkadaş onları giriyorum bir türlü üye olamayınca vazgeçtim hatta sonra şöyle dedim şimdi siteye giremiyoruz üye olsak coin yollasak birde hiç giremesek ne olacak ve vazgeçtim o gün. Grin

İşte herkes listede olan borsalarda üye olan kişiler yaşadıklarını yazarsa ona göre yanlarına uyarı yazısı yazarız ondan sonra uyarıya rağmen risk alıp  zar atanda kendisi bilir.

Ayrıca  şu sitede yazılan şikayetlerin çoğunu kaale alınıyorda borsalar gene takmamış anlaşılan.

https://www.sikayetvar.com/

burdanda  istiyen borsa ismi yazıp önceden yazılan şikayet varsa  inceleyebilir.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 26, 2019, 05:51:09 PM

Bitfountain ya yeni acilmis kayit ol ve giris butonu bile yok, yada kapanmis gitmis bir baska borsamiz. Iki durumdada ilk listeden cikarilip 2. listeye konsa daha iyi olur gibi sanki, cunku uye olmak mumkun degil, eger uyeysenizde giris yapmak mumkun degil cunku bu butonlar yok Cheesy

HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
January 26, 2019, 05:54:02 PM

Bitfountain ya yeni acilmis kayit ol ve giris butonu bile yok, yada kapanmis gitmis bir baska borsamiz. Iki durumdada ilk listeden cikarilip 2. listeye konsa daha iyi olur gibi sanki, cunku uye olmak mumkun degil, eger uyeysenizde giris yapmak mumkun degil cunku bu butonlar yok Cheesy

daha ne istiyorsun işte yatır coini unut demişler. Grin

yarın gene güncellerim sorunluları yazsın herkes. Cry

Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 26, 2019, 06:01:02 PM

Birde örnek kullanan varmı bilmiyorum o zaman sitenin arayüzü farklı idi haziran ve temmuz ayında vebitcoin üye olayım dedim bir türlü üye bile olamadım. Grin
hatta bilgisayarda 6 ayrı web browser var hepsinde sadece isim soyisim mail tel gir arkadaş onları giriyorum bir türlü üye olamayınca vazgeçtim hatta sonra şöyle dedim şimdi siteye giremiyoruz üye olsak coin yollasak birde hiç giremesek ne olacak ve vazgeçtim o gün. Grin

Vebitcoin benim en cok kullandigim borsa desem yeridir, hatta gunluk TL cekim limiti 50.000 TL gibi gorece kucuk bir miktar olmasa hacmim dahada artacak. Tavsiye edermiyim, islemsel olarak sorunsuz kullaniyorum ama guvenlik acisindan tabiki ilk 4 ana borsa kadar guvenmiyorum henuz. Ben riske giriyorum karsiligini aliyorum suana kadar. Yarin ne olur onu bilemeyiz tabiki. Islemsel olarak tavsiye edermiyim? Kesinlikle ederim, islemler gercek ve 0 bot var (BTCTurk, Paribu , Koinim ve koineks te bile bot var), emirlerin %100 u gercek, siz bir emir girince pat diye sizin ustunuze giren baska bir bot emri olmuyor, eger emir giriliyorsa o kesin gercek emir, bunu hissediyorsunuz. Guvenilirlik acisindan tavsiye edermiyim? Evet de diyemem, hayirda diyemem. Hayir dersem bugune kadar yaptigim bilmem kac milyonluk isleme haksizlik etmis olurum, ama Evet diyipte daha sonra vebal altinda kalmakta istemem. Aktif olarak kullandigim icin goruslerim bu sekilde, umarim iyi kotu birilerine faydasi dokunur. Tekrar hatirlatmakta fayda var, herkesin riski kendine. Dedigim gibi ilk 4 borsanin yeri ayri guvenlik acisindan, en azindan benim gozumde.

Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 26, 2019, 06:02:59 PM

daha ne istiyorsun işte yatır coini unut demişler. Grin

yarın gene güncellerim sorunluları yazsın herkes. Cry

Hahaha aynen valla yatir unuta mukemmel ornek Cheesy

RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
January 26, 2019, 06:36:37 PM

finansnet.com  şurası açıldığı zaman siteye konu açtılar bende üye oldum gerçi coin ve para yollamadım zaten 1-2 kere girdim inceledim  fazlada hareket yoktu borsada adres şişli nişantaşı idi sonradan isim değişti faiz veriyoruz hikayesine döndürdüler coinlere baktılar oda tutmadı en sonunda adamlar puf oldu.Smiley
gerçi para yatırıpta batıran olsa idi konusu vardı sitede yazan olurdu ama ordada hareket olmadı orasıda tarihteki yerini aldı.

XxX
ynclksnr321
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
January 27, 2019, 06:33:57 AM

Aktifbank iştiraki olayına takıldım biraz. Bu ne zamandan beri aktif ve kullanan memnun olan var mı acaba? Aktifbank ayarında bir yapı iştiraki tesadüfen bu işi yapıyor olamaz... İnceleyeceğim.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: