Bitcoin Forum
April 26, 2024, 02:45:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Polish Hyde Park  (Read 7151 times)
JNvak
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 82
Merit: 1


View Profile
May 02, 2019, 11:38:42 AM
 #21

To może poruszę wątek walki Grabowskiego z Bedorfem. Obaj zawodnicy są sponsorowani przez platformy wymiany kryptowalut: Bedorf przez BitBay i Grabowski przez CoinDeal. Zastanawiają mnie opinie na ten temat, np. czy jest to tylko walka między fighterami czy też między giełdami?

Tu kilka linków dla zainteresowanych.
News: https://kryptowaluty.expert/damian-grabowski-w-ksw-49-z-nowym-sponsorem-coindeal/
Wydarzenia na FB:
- oficjalne: https://www.facebook.com/events/623309184798295/
- fanowskie: https://www.facebook.com/events/2020511338252343/
1714099507
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714099507

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714099507
Reply with quote  #2

1714099507
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714099507
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714099507

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714099507
Reply with quote  #2

1714099507
Report to moderator
1714099507
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714099507

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714099507
Reply with quote  #2

1714099507
Report to moderator
1714099507
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714099507

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714099507
Reply with quote  #2

1714099507
Report to moderator
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 02, 2019, 11:59:09 AM
 #22

Tak ... walka między giełdami ... na ringu na plecach zawodników... To powiem ci, że wyjątkowo niski poziom musza mieć obie giełdy, skoro tylko w ten sposób mogą się "mierzyć". Nie zaufaniem ... niskimi prowizjami ... dbaniem o bezpieczeństwo użytkowników ... nie ... zmierzmy się, kto lepszemu koniowi napisze coś na plecach.

Z 16 twoich postów tylko 4 nie dotyczą coindeal. Napisz więc prawdę. Co sprowadza cię na forum, co chcesz zareklamować i kodo reprezentujesz. Jak masz dobry produkt to go pokaż a nie odwracasz kota ogonem stosując marketing najniższego sortu.
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 02, 2019, 03:06:50 PM
 #23


Tak ... walka między giełdami ... na ringu na plecach zawodników... To powiem ci, że wyjątkowo niski poziom musza mieć obie giełdy, skoro tylko w ten sposób mogą się "mierzyć". Nie zaufaniem ... niskimi prowizjami ... dbaniem o bezpieczeństwo użytkowników ... nie ... zmierzmy się, kto lepszemu koniowi napisze coś na plecach.

@Tytanowy Janusz - chyba jesteś zbyt surowy! Według mnie fakt, że giełdy "zmierzą się" na placach zawodników nie musi oznaczać nic złego - przecież to czysto marketingowe zagranie i tyle. Wybrali zawodników MMA - czyli dyscyplinę sportu, która stała się w ostatnich latach bardzo popularna więc reklama na ich "kostiumach" ma uzasadnienie. Czy jeśli by wybrali miejsce na koszulkach Barcelony i Realu Madryt coś by to zmieniło? 
Marketing rządzi się swoimi prawami - ma być głośno i rozpoznawalnie... i według mnie tyle...


...
Z 16 twoich postów tylko 4 nie dotyczą coindeal. Napisz więc prawdę. Co sprowadza cię na forum, co chcesz zareklamować i kodo reprezentujesz. Jak masz dobry produkt to go pokaż a nie odwracasz kota ogonem stosując marketing najniższego sortu.
..

W tutaj całkowicie się zgadzam - nieźle go zlustrowałeś  Grin Grin Grin ciekawe czy coś jest na rzeczy...

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 02, 2019, 03:40:57 PM
 #24

Wybrali zawodników MMA - czyli dyscyplinę sportu, która stała się w ostatnich latach bardzo popularna więc reklama na ich "kostiumach" ma uzasadnienie.
Oczywiście, że ma uzasadnienie i nie mówię, że mam problem z reklamowaniem się. Mam problem z tym:

Zastanawiają mnie opinie na ten temat, np. czy jest to tylko walka między fighterami czy też między giełdami?

Bo jest to walka między fighterami z randomowymi nadrukami na plecach firm, które akurat najlepiej zapłaciły. Walka między giełdami nie odbywa się na ringu a jak widać na forum BTT a rękawicę dzierżą płatni naganiacze tworząc takie pytania. A zdanie to brzmi jak z najtańszego podręcznika do marketingu stąd też zacząłem prześwietlać gościa i jak widać się nie myliłem.
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 02, 2019, 06:39:36 PM
 #25

...
Zastanawiają mnie opinie na ten temat, np. czy jest to tylko walka między fighterami czy też między giełdami?

Bo jest to walka między fighterami z randomowymi nadrukami na plecach firm, które akurat najlepiej zapłaciły. Walka między giełdami nie odbywa się na ringu a jak widać na forum BTT a rękawicę dzierżą płatni naganiacze tworząc takie pytania. A zdanie to brzmi jak z najtańszego podręcznika do marketingu stąd też zacząłem prześwietlać gościa i jak widać się nie myliłem.

Generalnie samo takie pytanie/sformułowanie całkiem nie zrobiło na mnie wrażenia ale po tym jak zauważyłeś jak wygląda twórczość tego gościa pojawił się całkiem nowy kontekst i zastanawiam się, czy takie zachowanie już podchodzi pod spamowanie czy jeszcze nie...


wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 03, 2019, 08:56:27 PM
 #26

@TytanowyJanusz jak należy pisać poprawnie Twój nick, żeby bot Maggirodomo (jak dobrze piszę) poprawnie wyświetlał Ci powiadomienia?

Bo mam z tym problem.



Chyba masz literówkę w tekście personlanym. Powinnio być Member.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 03, 2019, 09:07:05 PM
 #27

@TytanowyJanusz jak należy pisać poprawnie Twój nick, żeby bot Maggirodomo (jak dobrze piszę) poprawnie wyświetlał Ci powiadomienia?

Bo mam z tym problem.



Chyba masz literówkę w tekście personlanym. Powinnio być Member.

Dzięki, opis poprawiony kiedyś coś kombinowałem z tym napisem a potem zapomniałem poprawić. Tak jak napisałeś zadziałało. Zawsze nożna zacytować i też zadziała.



Generalnie samo takie pytanie/sformułowanie całkiem nie zrobiło na mnie wrażenia ale po tym jak zauważyłeś jak wygląda twórczość tego gościa pojawił się całkiem nowy kontekst i zastanawiam się, czy takie zachowanie już podchodzi pod spamowanie czy jeszcze nie...

Mnie od razu poraziło po oczach. Czy spam??? Chyba nie, skoro tak subtelny, że przeciętny użytkownik odbiera to jako rozpoczęcie dyskusji.
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 04, 2019, 12:25:20 AM
 #28

...

Generalnie samo takie pytanie/sformułowanie całkiem nie zrobiło na mnie wrażenia ale po tym jak zauważyłeś jak wygląda twórczość tego gościa pojawił się całkiem nowy kontekst i zastanawiam się, czy takie zachowanie już podchodzi pod spamowanie czy jeszcze nie...

Mnie od razu poraziło po oczach. Czy spam??? Chyba nie, skoro tak subtelny, że przeciętny użytkownik odbiera to jako rozpoczęcie dyskusji.

W jednym poście - zdecydowanie nie - sam odebrałem jako początek dyskusji ale jak sam to wyśledziłeś powtórzył podobny zabieg w 12 postach... i stąd moje zastanowienie...

Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
May 04, 2019, 03:37:49 PM
 #29

Od blisko roku, na półce kurzy mi się Trezor One, którego użyłem parę razy (otworzyłem go z ciekawości, żeby zobaczyć czy warto go używać razem z moim Trezorem T). Dostałem go jako nagrodę za pomoc w przetłumaczeniu web portfela Trezora. Chciałbym zorganizować konkurs, w którym nagrodą byłby właśnie ten Trezor i trzy etui do niego (czarne, różowe i zielone). Czy macie jakiś pomysł?
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 04, 2019, 11:06:52 PM
 #30


Od blisko roku, na półce kurzy mi się Trezor One, którego użyłem parę razy (otworzyłem go z ciekawości, żeby zobaczyć czy warto go używać razem z moim Trezorem T). Dostałem go jako nagrodę za pomoc w przetłumaczeniu web portfela Trezora. Chciałbym zorganizować konkurs, w którym nagrodą byłby właśnie ten Trezor i trzy etui do niego (czarne, różowe i zielone). Czy macie jakiś pomysł?

Nagroda naprawdę super więc konkurs powinien wymagać sporo inwencji od uczestników... czyli żadne memy czy predykcje chyba też nie najlepszy post... Myślałem przez chwilę o największej liczbie meritów w okresie czasu... a może sensowny poradnik - to może zdecydowanie zwiększyć rzeszę uczestników...

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 05, 2019, 05:59:10 PM
 #31

...Czy macie jakiś pomysł?

Myślę, że na forum uważany jesteś za eksperta od sieci LN i tu powinieneś szukać pomysłu dla swojego konkursu, ponieważ jest to temat, który nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic.

Jakiś konkurs na najlepszy artykuł o przyszłości sieci LN lub o aktualnym jej stanie i najnowszych funkcjach.

Coś w tym stylu, żeby wymagało indywidualnego podejścia a było łatwe dla Ciebie do sprawdzenia czy nagrodzenia.

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
May 06, 2019, 10:57:38 PM
 #32

ref linki

ref linki

Od kilku lat w polskim podforum dziale panuje zakaz umieszczania jakichkolwiek reflinków (chyba że na PM za zgodą drugiej osoby), więc proszę ich nie umieszczać. Było z tym trochę problemów jak jeszcze na to pozwalałem. Na ogólnym forum można umieszczać reflinki jak znajdują się w odpowiedzi na jakiś post i są te posty z reflinkami na temat, ale w praktyce masa postów z reflinkami jest bardzo niskiej jakości. Nie chciałbym też, aby jedna osoba mogła mieć monopol na prowadzenie wątku o określonej tematyce.

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 07, 2019, 08:23:29 AM
 #33

Od kilku lat w polskim podforum dziale panuje zakaz umieszczania jakichkolwiek reflinków...

No i bardzo dobrze, że to napisałeś, bo naprawdę nie wiedziałem, czy wolno w lokalach, czy też nie, a tak jest jasne i już nie będzie problemów.

Najlepszym sposobem na problem ref linków jest jak na innych forach nie akceptowanie ich przez program i kiedy wpisujesz link referencyjny, to podczas publikacji zamiast linku widzisz puste pole, albo informację "ref linki zabrnione", czy coś w tym stylu.

Spotkałem się z tym już kilka razy na forach podobnych do Bitcointalk. Tak, że jest to chyba możliwe do wprowadzenia, ale o tym może zadecydować tylko Theymos.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 07, 2019, 12:32:54 PM
 #34

Od kilku lat w polskim podforum dziale panuje zakaz umieszczania jakichkolwiek reflinków (chyba że na PM za zgodą drugiej osoby), więc proszę ich nie umieszczać. Było z tym trochę problemów jak jeszcze na to pozwalałem. Na ogólnym forum można umieszczać reflinki jak znajdują się w odpowiedzi na jakiś post i są te posty z reflinkami na temat, ale w praktyce masa postów z reflinkami jest bardzo niskiej jakości. Nie chciałbym też, aby jedna osoba mogła mieć monopol na prowadzenie wątku o określonej tematyce.

Rozumiem. Dzięki za odpowiedź.
Na swoje usprawiedliwienie dodam tylko, że chodziło mi bardziej o podejście do tematu na zasadzie:

- nie wolno postować reflinków, poza stworzonymi do tego celu tematami, w których zawarte będzie odpowiednie ostrzeżenie.

niż na zasadzie monopolistycznej:

-nie wolno postować reflinków, chyba, że u tytanowego janusza w wątku Smiley

Ale po głębszym zastanowieniu nad możliwymi problemami z tym związanymi doszedłem do wniosku, że znajdzie się ktoś, kto będzie tworzył osobny temat do każdego reflinka i spamował tym forum. Tam, gdzie jest kasa, tam znajdzie się cwaniak. Rozumiem twoje podejscie w 100%.

Apropo cwaniaka. Słyszeliście jak wyłudza się teraz tokeny XLM o wartości 150 zł za 50zł? Podobno nowa moda na facebooku.
Jest jakiś airdorp XLM o wartości 50$ ale trzeba przejść pełne KYC. Cwaniaczki naganiają więc leszczy z facebooka, by zarejestrowali się na stronie to zarobią od niego 50zł przelewem w zamian za tokeny z rejestracji które "są przecież nikomu niepotrzebne, nic za to nie da się kupić" Smiley
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
May 07, 2019, 07:49:08 PM
 #35

Apropo cwaniaka. Słyszeliście jak wyłudza się teraz tokeny XLM o wartości 150 zł za 50zł? Podobno nowa moda na facebooku.
Jest jakiś airdorp XLM o wartości 50$ ale trzeba przejść pełne KYC. Cwaniaczki naganiają więc leszczy z facebooka, by zarejestrowali się na stronie to zarobią od niego 50zł przelewem w zamian za tokeny z rejestracji które "są przecież nikomu niepotrzebne, nic za to nie da się kupić" Smiley

To już strata osób, które nie chcą poświęcić jednej minuty na wyrównanie asymetrii informacji (doedukowanie się przez google). Wink

Signature space available for rent.
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 07, 2019, 11:13:24 PM
 #36

...
Apropo cwaniaka. Słyszeliście jak wyłudza się teraz tokeny XLM o wartości 150 zł za 50zł? Podobno nowa moda na facebooku.
Jest jakiś airdorp XLM o wartości 50$ ale trzeba przejść pełne KYC. Cwaniaczki naganiają więc leszczy z facebooka, by zarejestrowali się na stronie to zarobią od niego 50zł przelewem w zamian za tokeny z rejestracji które "są przecież nikomu niepotrzebne, nic za to nie da się kupić" Smiley

Nie dość, że zarobią 50 zł to jeszcze niewątpliwie sprzedają zebrane dane osobowe dzięki czemu zarobią następną kasę...

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 08, 2019, 07:37:40 AM
 #37

Nie dość, że zarobią 50 zł to jeszcze niewątpliwie sprzedają zebrane dane osobowe dzięki czemu zarobią następną kasę...
Naganiają do rejestracji bezpośrednio na stronie airdropa. Nie mają więc wglądu w dane... Po rejestracji proszą o przesłanie tokenów na swój adres. Dzięki temu pewnie więcej osób udaje im się namówić, bo proszą o rejestrację na dużym serwisie a nie o przesłanie skanów dowodów do randoma z facebooka.
cryptovigi (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 08, 2019, 08:30:16 AM
 #38


My tutaj gadu gadu o airdropie a tymczasem wczoraj z binance wyparowało 7.000 BTC (40m dolarów):

"Zgodnie z oświadczeniem Binance doznało naruszenia bezpieczeństwa na dużą skalę. Hakerom udało się uzyskać klucze API, kody uwierzytelniania dwuskładnikowego i inne informacje. Ponadto 7000 Bitcoinów (40 mln USD) zostało wycofanych w ramach jednej transakcji.

Hakerzy wykorzystywali wiele technik, w tym ataki phishingowe i wirusy komputerowe, aby dostać się do Binance i jej hot wallets, gdzie przechowuje fundusze na zarządzanie codzienną pracą giełdy. Oczywiście hakerzy nie uzyskali dostępu do ich cold walletów, w których przechowywana jest większość funduszy..."

całość artykułu tutaj: https://decryptmedia.com/6930/binance-hack-security-breach

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 08, 2019, 10:24:37 AM
 #39

...wczoraj z binance wyparowało 7.000 BTC (40m dolarów)...

Powiem Wam, że kiedy Binance (C.Z) zaczęło wojnę z BSV (Craig Wright) a raczej odwrotnie, to miałem takie przeczucie, że właśnie coś takiego może się stać.

Nie myślicie, że to właśnie on mógł maczać paluchy w tym konkretnym przypadku?

Ja wiem, że to poważne zarzuty, ale Craig ma wszystkie potrzebne narzędzia, aby przeprowadzić taki atak. Ma wiedzę, pieniądze, całe zaplecze komputerowe (pewnie wszystko o czym hacker może marzyć), a co najważniejsze - miał motyw.

A właśnie motyw w 99% obciążą podejrzanego, a on bardzo dziwnie się zachował, po tym jak usunęli BSV z Binance, Krakena i innych giełd.

Ja spodziewałem się otwartej wojny i masakry w internecie z panem Wright w roli głównej, a tu o dziwo była cisza, a nawet jakieś przeprosiny i tłumaczenia od Craiga.

Zasłona dynma? Co o tym myślicie?

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 10, 2019, 10:32:05 AM
Last edit: May 10, 2019, 01:33:19 PM by wwzsocki
Merited by adamvp (1)
 #40

Wczoraj o godzinie 18 miałem czołówkę przy 90 km/h. Z busa, którym jechałem zostały zgliszcza (kasacja), z drugiego auta (osobówka) też nie ma co zbierać.
O dziwo nic mi nie jest, oprócz bólu klatki piersiowej od pasa, no i mam spuchniętą lewą dłoń (gdzieś musiałem walnąć), dodatkowo boli mnie trochę stopa.
Kobiecie z drugiego auta, też nic kompletnie się nie stało!!! To jest niesamowite, bo jak byście zobaczyli rozbite samochody, to ciężko uwierzyć, że ktoś wogóle przeżył.

Oczywiście kobitka wymusiła, jadąc za innym busem z naprzeciwka, gwałtownie skręciła sobie do domu, wjeżdżając na mój pas, no i prosto pod koła. Kompletnie bez zatrzymywania, nagle wyskoczyła mi zza busa i nawet nie zdążyłem zahamować, tylko z pełną prędkością przypieprzyłem w nią czołowo. Jej auto odrzuciło, aż o 50 metrów, a ja skończyłem u niej w ogródku na choinkach 20 metrów dalej.


Pomiędzy choinkami trochę widać tamto auto.

Mamy szczęście, że to nowszej klasy samochody i wszystkie zabezpieczenia jednak działają niezawodnie podczas takich zdarzeń. Poduszka powietrzna uratowała mi facjatę. Silinik wbiło do środka tak głęboko, że bus wygląda jak by go wogóle nie miał.

Mam zdjęcia i mógłbym wrzucić, ale nie wiem czy wolno i czy chcecie to ogłądać?

Dzisiaj mam takie jakby dodatkowe urodziny. To nie mój pierszy wypadek, ale pierwszy tak mocny busem i skończony bez praktycznie żadnych obrażeń co graniczy z cudem. Niby mam doświadczenie i to dla mnie nie pierwszyzna, ale pomimo wszystko człowiek przeżywa szok podczas takiego zdarzenia i teraz kiedy tylko zamknę oczy, to widzę jak mi skręca pod koła.



SUGESTIA.

Najlepiej wyrazić meritami czy zdjęcie Wam się podoba, czy też nie  Grin Grin Grin

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!