Bitcoin Forum
May 06, 2024, 08:49:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Polish Hyde Park - altcoiny & tokeny  (Read 1916 times)
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 07, 2019, 05:39:13 PM
Last edit: August 08, 2019, 03:20:43 PM by wwzsocki
 #21

Niestety, ale jest to pełne KYC. Pełniejsze nawet niż na Binance, czy huobi, bo wymagają nawet skanu rachunku (np za prąd/gaz) potwierdzającego miejsce zamieszkania.
Wartość taka sama, a nawet nieco więcej, bo cena na https://www.coinzest.co.kr/app/cxweb/it/IT4001.jsp skoczyła z 10 KRW na 12-13 KRW (KRW potem da się na tej samej giełdzie zamienić na bitcoina). Na innych giełdach nie jest jeszcze handlowany, ale z tego co wiem, to planuja wbić się na hotbit (AZ/BTC trading on Hotbit.io📊 will be opened at 20-00 (GMT+8) August 8. - wiadomość od admina telegrama).

Dzięki za szybką odpowiedź. Nie wiem jak ja przegapiłem podaną wartość w pierwszym poście.

Jeżeli mogę być wścibski, to kiedy brałeś udział w ej kampanii i jak długo?

Na dzień dzisiejszy to jakieś 550 euro, co i tak jest bardzo dobrym wynikiem w porównaniu do innych wypłat z kampanii sygnatur w ostatnich latach.

Dlatego jestem ciekaw, czy aby to nie jest jakieś stare bounty tylko wypłacone niedawno?

1714985398
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714985398

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714985398
Reply with quote  #2

1714985398
Report to moderator
1714985398
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714985398

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714985398
Reply with quote  #2

1714985398
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714985398
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714985398

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714985398
Reply with quote  #2

1714985398
Report to moderator
1714985398
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714985398

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714985398
Reply with quote  #2

1714985398
Report to moderator
1714985398
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714985398

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714985398
Reply with quote  #2

1714985398
Report to moderator
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
August 07, 2019, 06:16:34 PM
 #22

Swoją przygodę z Azbit opisywałem w moim pierwszym założonym wątku na polskim lokalu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5063098.msg48161964#msg48161964

W kampanii byłem przez 6 tyg i zakończyłem współpracę w styczniu 2019. Od tamtej pory team chyba z 10 razy przedłużał ICO, bo nie mogli zebrać środków. Potem zrobili IEO na latokenie. Potem znów kolejna runda ICO a następnie IEO na bitforexie a następnie chyba znów kolejna runda ICO. Będąc inwestorem już dawno osiwiałbym.

Było to przedostatnie ICO jakie reklamowałem w swojej sygnaturce. Punkt zwrotny, bo chwilę po końcu bounty dowiedziałem się, że JEDNAK będą robili KYC mimo, że upewniałem się na telegramie, że KYC nie będzie i był to jeden z głównych powodów, dla których wybrałem to bounty. Jak tak można? Zatrudniasz kogoś na 6 tyg pod pewnymi warunkami a miesiąc po robocie mu piszesz, że jak nie obnaży się do gołego, to środków nie zobaczy. Patologia. Ale czego się mogłem spodziewać po ICO reklamowanym przez Rogera Vera


cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
August 08, 2019, 12:49:24 AM
Merited by Rath_ (2)
 #23

....bo chwilę po końcu bounty dowiedziałem się, że JEDNAK będą robili KYC mimo, że upewniałem się na telegramie, że KYC nie będzie i był to jeden z głównych powodów, dla których wybrałem to bounty. Jak tak można? Zatrudniasz kogoś na 6 tyg pod pewnymi warunkami a miesiąc po robocie mu piszesz, że jak nie obnaży się do gołego, to środków nie zobaczy. Patologia. Ale czego się mogłem spodziewać po ICO reklamowanym przez Rogera Vera

Niestety to sandardowa taktyka ja osobiście trafiłem na nią już wiele razy "spokojnie spokojnie - róbcie bounty nie będzie żadnego KYC" a kiedy przychodzi co do czego... "sorry jednak KYC jest potrzebne bo... BLA BLA BLA" osobiście uważam to za całkowity bezsens bo przecież rolą KYC powinno być "uchronienie" krypto przed środkami pochodzącymi z prania brudnych pieniędzy etc. więc po jaką cholerę ściągać pełne dane od biednego twitterowego spammera który ma zostać wynagrodzony za retwittowanie postów na twitterze czy facebooku?  Oczywiście sensu nie ma to żadnego ale zawsze warto wprowadzić i to najlepiej na koniec kampanii bo wtedy oszczędzi się znaczną część tokenów na gościach którzy zrobili robotę ale nie zgodzą się na KYC - quasi reklama dzięki temu staje się tańsza!!!
 
Ostatnio też trafiłem na ciekawy przypadek - jedno z bounty w których uczestniczyłem wymyśliło, że nie będą robić KYC'a dla bounty hunterów... no chyba że ktoś zarobi więcej niż 1.000 tokenów no to wtedy już sorry ale przy takiej ilości to będzie niezbędne... Śmieszne jest, że pomimo że od kampanii bounty minęło już ponad 10 miesięcy nie zrobili jeszcze ani ICO ani IEO, co więcej nawet nie zdecydowali jaka będzie startowa wartość tokena (więc równie dobrze może to być 0,0001 centa ;-) a ten tysiąc tokenów może być wart $0,10) ale KYC'a dla bardziej aktywnych bounty hunterów wymagają....

Reasumując trudno mi pojąć jaka jest rola KYC w programach bounty? Kumam że jeżeli inwestuję w coś $50.000 to ktoś może być ciekaw czy wkładam tam legalną kasę ale jeżeli chcą sprawdzać, czy lajki na fejsie nie pochodzą z handlu narkotykami to coś mi tu nie gra...

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 08, 2019, 03:37:35 PM
 #24

...jaka jest rola KYC w programach bounty? ...

Na pewno zabezpiecza ICO przed dystrybucją tokenów do nieuczciwych łowców bounty. Dodatkowo jest oczywistą bronią w arsenale, której nieucziwe projekty nie boją się użyć.
Wszyscy z nas spotkali sięjuż z tym że KYC zostało wprowadzone na koniec tylko poto aby nie wypłacić tokenów.

Atlant posunął się o wiele dalej i wprowadzili KYC, już podczas dystrybucji tokenów. Po pierwsze opóźnili wypłatę o 8 miesięcy i zmienili zasady dystrybucji, wypłacali nam tokeny przez 18 miesięcy (właśnie dostałem ostatnią miesięczną wypłatę). KYC było obowiązkowe po dziesiątej miesięcznej dystrybucji i było tylko 7 dni na weryfikację. Jeżeli nie zdążyłeś miesięczne bounty przepadało.
Ale to jeszcze nie wszystko. Wymyślili sobie, że u nich KYC kosztuje 1ETH, to było około 100 euro w tamtym czasie. Kiedy ludzie zaczęli się skarżyć, to wprowadzili tą zasadę jako ogólną i teraz jeżeli chcesz korzystać z usług Atlant, będziesz musiał przejść KYC i zapłacić 1ETH. Dotyczy więc wszystkich a nie tylko łowców bounty.

Oczywiście masa ludzi nie przeszła weryfikacji z różnych powodów i dodatkowo wszyscy, którzy mieli mniejsze ilości zarobionych tokenów, zrezygnowali ponieważ nie opłacało im się płacić 1ETH, gdyż tokeny, które by dostali miały niższą wartość. Szczególnie w sytuacji, kiedy wszystkie kryptowaluty straciły 95% wartości.

Sam się dziwiłem, że to jest możliwe i próbowałem jakoś walczyć lub chociaż rozdmuchać trochę temat, żeby ostrzec innych i zainteresować społeczność Bitcointalk. Jedyny efekt to ban na Telegramie w grupach Atlant i zamknięte wszystkie teamty na Bitcointalk. Pomimo tego, że bounty nie było jeszcze w pełni wypłacone.

Niestety potrzebne są regulacje dla ICO. Bez tego w dalszym ciągu będą miliardowe wyłudzenia i będą z nami robili co chcą tak jak do tej pory. Nie ma szans, żeby coś się zmieniło bez odgórnych regulacji lub chociaż wewnętrznie wprowadzonych standartów jak nowe IPO, które są o wiele bezpieczniejsze od ICO.

malevolent (OP)
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
August 08, 2019, 05:45:33 PM
 #25

Niestety potrzebne są regulacje dla ICO. Bez tego w dalszym ciągu będą miliardowe wyłudzenia i będą z nami robili co chcą tak jak do tej pory. Nie ma szans, żeby coś się zmieniło bez odgórnych regulacji lub chociaż wewnętrznie wprowadzonych standartów jak nowe IPO, które są o wiele bezpieczniejsze od ICO.

Scamy z KYC są właśnie dlatego, że transfer pieniędzy, a w niektórych krajach także kryptowalut jest obwarowany rozmaitymi regulacjami. Im będzie więcej tych regulacji, tym szersze pole do nadużyć, pt. "przejdź KYC, aby odzyskać kasę".

Swoją drogą nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby ktoś żądał od kogoś pieniędzy za przejście KYC (chyba że ktoś oferuje usługę KYC).

Signature space available for rent.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
August 08, 2019, 10:17:54 PM
 #26

...
Ale to jeszcze nie wszystko. Wymyślili sobie, że u nich KYC kosztuje 1ETH, to było około 100 euro w tamtym czasie. Kiedy ludzie zaczęli się skarżyć, to wprowadzili tą zasadę jako ogólną i teraz jeżeli chcesz korzystać z usług Atlant, będziesz musiał przejść KYC i zapłacić 1ETH. Dotyczy więc wszystkich a nie tylko łowców bounty.
...

No nie tego jeszcze K@#$%a nie było. Bardziej bezczelne byłoby chyba tylko płatne KYC z możliwością odzyskania 5% przychodu ze sprzedaży danych na darkwebie...

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 10, 2019, 12:08:00 PM
 #27

...Bardziej bezczelne byłoby chyba tylko płatne KYC z możliwością odzyskania 5% przychodu ze sprzedaży danych na darkwebie...

Zgadzam się zagrywają całkiem beszczelnie i to nie raz. Najgorsze jest to, że jesteśmy bezsilni i nie zgodzę się z Tobą @Malevolent, że regulacje nie przyniosą nic dobrego.

Zobacz tylko na najnowsze IPO. Ani jednego oszukanego, nie ma jakichś KYC z nieznanymi serwisami, tylko dobrze znane giełdy, na których i tak większość z nas ma już KYC.
Tokeny zawsze wypłacone i to na czas. A to nie są, żadne regulacje tylko wewnętrzne ustalenia rynku krypto, a dokładnie giełd, projektów i inwesterów.

Myślę, że już niedługo wogóle nie będzie ICO. Ja osobiście nie słyszałem o żadnym ważnym. Jedyne co ostatnio słyszę to IPO. Myślę, że dotychczasowe skamy już wymusiły zmiany a to dopoero poczatek.

Sam jestem niechętny jakimś regulacjom, czy mieszaniu się ustawodawców do rynku krypto ale bez tego 1.000.000$ za BTC nie wydaje mi sie możliwe, bo nigdy duże pieniądze nie wejdą w tą bezpieczną przystań, bo nie jest bezpieczna bez regulacji, takie błędne koło. Tak źle i tak niedobrze.

malevolent (OP)
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
August 10, 2019, 11:33:20 PM
 #28

Zgadzam się zagrywają całkiem beszczelnie i to nie raz. Najgorsze jest to, że jesteśmy bezsilni i nie zgodzę się z Tobą @Malevolent, że regulacje nie przyniosą nic dobrego.

Zobacz tylko na najnowsze IPO. Ani jednego oszukanego, nie ma jakichś KYC z nieznanymi serwisami, tylko dobrze znane giełdy, na których i tak większość z nas ma już KYC.
Tokeny zawsze wypłacone i to na czas. A to nie są, żadne regulacje tylko wewnętrzne ustalenia rynku krypto, a dokładnie giełd, projektów i inwesterów.

Myślę, że już niedługo wogóle nie będzie ICO. Ja osobiście nie słyszałem o żadnym ważnym. Jedyne co ostatnio słyszę to IPO. Myślę, że dotychczasowe skamy już wymusiły zmiany a to dopoero poczatek.

Sam jestem niechętny jakimś regulacjom, czy mieszaniu się ustawodawców do rynku krypto ale bez tego 1.000.000$ za BTC nie wydaje mi sie możliwe, bo nigdy duże pieniądze nie wejdą w tą bezpieczną przystań, bo nie jest bezpieczna bez regulacji, takie błędne koło. Tak źle i tak niedobrze.

IPO w sensie IEO rozumiem. Żadne prawo nie każe nikomu robić ICO za pośrednictwem giełdy. IEO nie jest wynikiem odgórnie narzuconych regulacji tylko są wynikiem samoregulacji rynku jako odpowiedź na scamy. Jak się państwa do tego zaczną dobierać to dużo osób nawet nie będzie mogła przejść procesu KYC, albo coś się nie będzie zgadzać i wtedy tak jak już niektóre giełdy robią - nie mówią dlaczego osoba nie może przejść KYC (probabilistycznie często decydują), albo będzie to uznane za za duże ryzyko dla inwestorów nieakredytowanych, więc trzeba będzie zakazywać i ograniczać.

Duże pieniądze (w sensie nie tylko osoby fizyczne) zaczęły właśnie jeszcze w 2013 roku wchodzić i cena nie doszła wyżej wtedy tylko dlatego, że ze względu na bariery wejścia, większość rynku kupna/sprzedaży BTC toczyła się wokół jednej giełdy.


Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 11, 2019, 03:29:16 PM
Last edit: August 27, 2019, 11:56:33 AM by wwzsocki
 #29

IPO w sensie IEO rozumiem.

Tak IPO czy IEO na każdej giełdzie nazywają stare ICO inaczej.

...Żadne prawo nie każe nikomu robić ICO za pośrednictwem giełdy. IEO nie jest wynikiem odgórnie narzuconych regulacji tylko są wynikiem samoregulacji rynku jako odpowiedź na scamy...

No ale przecież ja właśnie o tym piszę. Jeszcze raz bardzo proszę o dokładnie czytanie moich postów.

Zobacz tylko na najnowsze IEO. Ani jednego oszukanego, nie ma jakichś KYC z nieznanymi serwisami, tylko dobrze znane giełdy, na których i tak większość z nas ma już KYC.
Tokeny zawsze wypłacone i to na czas. A to nie są, żadne regulacje tylko wewnętrzne ustalenia rynku krypto, a dokładnie giełd, projektów i inwesterów.

...wewnętrznie wprowadzonych standartów jak nowe IEO, które są o wiele bezpieczniejsze od ICO.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
August 27, 2019, 10:48:55 AM
 #30

[...]
Właśnie ruszył handel na ERD - nowe IEO binance. Cena IEO - ok. 5 sat. Obecna cena? 70 sat !! Czy ci ludzie do reszty na głowę poupadali? x14 ? Kto to kupuje od ludzi z IEO po tych cenach?
[...]

[...]
jak sam obliczyles tylko 11% szansa na  otrzymanie tokenow - tzn że  chętnych bylo 9x wiecej niz dostepnych tokenow..  więc taki wzrost byl praktycznie "pewny" z automatu...
[...]

[...]
Od kiedy na rynku działa taka prosta arytmetyka ?
[...]

Wczoraj ruszył handel na kolejnym IEO binance - PERL i pokazał, że zgodnie z moim wymądrzaniem się liczba chętnych w IEO nie przekłada się na cenę otwarcia.

% of Winning Tickets: 5.46% - wygrał co 18. Cena powinna wystartować na x15 - x20? Nic bardziej mylnego. Uśredniona cena z pierwszych 2 godzin handlu to 1350 sat - cena IEO ok 700 sat. Więc "zaledwie" x2. Wygląda na to, że rynek zrozumiał, że w IEO binance zarabiają tylko uczestnicy IEO. Dlatego liczba chętnych nieustannie wzrasta a cena otwarcia nieustannie spada w stosunku do ceny IEO. Jakie wasze predykcje? Ile jeszcze IEO zobaczymy przed pierwszym otwartym na minus ? Moim zdaniem sporo zależy od rozwoju ceny PERL. Jeśli runie jak każde inne to czekają nas jeszcze max 3 zyskowne IEO. Jeśli natomiast rynek uzna cenę za promocyjną (najtańsze otwarcie) i podbije na *x to może dać to paliwo dla kolejnych otwarć - w sumie, to na miejscu CZ zastanawiałbym się czy nie warto spompować PERL przed kolejnym IEO, by pokazać, że nie tylko uczestnicy IEO zarabiają na ich tokenach. Wszystkie tokeny warte sa obecnie zaledwie 30 mln$. 1 mln $ wystarczy na fundamenty solidnej pompy moim zdaniem.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 27, 2019, 12:03:02 PM
Last edit: August 27, 2019, 12:25:23 PM by wwzsocki
 #31

...Jakie wasze predykcje? Ile jeszcze IEO zobaczymy przed pierwszym otwartym na minus ? Moim zdaniem sporo zależy od rozwoju ceny PERL...

I tak jesteś optymistą myśląc o jeszcze trzech.

Moim zdaniem, już następny może być na zero lub nawet lekki minus (ale zależy jeszcze od jakości projektu i samego pomysłu), a następne to już będą prawdziwe porażki po 50% strat lub wiecej.

malevolent (OP)
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
August 27, 2019, 12:19:10 PM
 #32

a następne to już będą prawdziwe porażki po 100% strat lub wiecej.

100% straty oznaczałoby całkowity przepadek środków, powyżej oznaczaloby że trzebaby jeszcze dopłacać po straceniu wszystkiego.

BTW, zwroty z ICO: https://twitter.com/lawmaster/status/1159130023963561984

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 27, 2019, 12:25:55 PM
Last edit: September 15, 2019, 12:15:43 AM by wwzsocki
 #33

Czy ktoś wie, w którym wątku rozmawialiśmy o airdropie Energi?

malevolent (OP)
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
September 15, 2019, 06:41:10 PM
 #34

Czy ktoś wie, w którym wątku rozmawialiśmy o airdropie Energi?

W obecnym wątku, i w tym: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5152738.0;all i w tym: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5183963.0, i w tym: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5135398.0.

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 18, 2019, 09:34:20 AM
 #35


Bardzo dziękuję, chociaż już nie aktualne, bo Cryptovigi udzielił mi wszystkich odpowiedzi o earndropie Energi.

Dla zainteresowanych dodam, że earndrop Energi jeszcze ciągle trwa i pozostała jeszcze jedna runda. Nikt nie wie jak długo to jeszcze potrwa.

Chętnie bym poznał Wasze opinie na ten temat? Jest nas tu paru co wzięło udział.

Ja zwątpiłem już po starcie, że to będzie trwało chociaż stosunkowo szybko, kiedy dość ciężko rozmawiało się z supportem Energi o dokładnych datach, w końcu zostałem zablokowany z Twittera (po 3 pytaniach), co było kolejną czerwoną flagą. Ale pisałem o tym i to było jeszcze przed takim gwałtownym wzrostem ceny, który jakby nie było zdarzył się dokładnie podczas 1, 2 i 3 rundy.

Na pewno zyskali rozgłos ale czy to przełożyło się na inwestycje i skok ceny, to nie wiem, bo to jednak był martwy sezon dla altów i w dalszym ciągu jest, a Energi oprócz earndopu z wysokimi nagrodami, niczym się nie wyróżnia  Wink?

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
September 18, 2019, 08:42:05 PM
Merited by wwzsocki (1), Tytanowy Janusz (1)
 #36

...
Dla zainteresowanych dodam, że earndrop Energi jeszcze ciągle trwa i pozostała jeszcze jedna runda. Nikt nie wie jak długo to jeszcze potrwa.
...

W ostatnim artykule z 15 września zespół tłumaczy długotrwały proces weryfikowania zgłoszeń do 2 i 3 rundy bardzo dużą ilością nadużyć ale jednocześnie potwierdza, że planowanym terminem dystrubucji monet pozostaje IV kwartał 2019....

"...We are sharing this information to keep our community informed as to why the auditing process has taken noticeably longer than originally expected. Our team is working around the clock to validate submissions and ensure that NRG coins will be distributed in Q4 2019."
source: https://medium.com/energi/energi-bureau-of-investigation-4f5effc77556

o przy okazji znalazłem jeszcze jedno info - w najbliższym czasie na maile podane przy rejestracji powinny przyjść dalsze instrukcje...

"...Earndrop rounds will be coming to a close later this month. For participants in Rounds 2 & 3, please watch your inbox (and spam folder) for instructions on how and when to log into the Earndrop portal to complete your outstanding KYC or social media tasks, and provide other required information such as a valid wallet address."
source: https://medium.com/energi/2019-august-newsletter-d79e93d17e8a

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 19, 2019, 09:22:58 AM
 #37

Mam kolejne pytanie o XLM (Stellar) bo jakoś nie mogę zrozumieć o co chodzi z jego ceną na giełdzie Stellarport???

Wychodzi na to, że w dniu dzisiejszym 1XLM kosztuje na tej giełdzie 11.80USD a całkiem niedawno był po 17USD!!!



Dla potwierdzenia screen, bo już może mam halucynacje od  ciągłego oglądania wykresów  Cheesy Huh

Teraz dla porównania screen z dzisiaj z CMC dla XML:



No przecież jak byk jest, że kosztuje 8 centów, to o co chodzi z tymi 12 prawie dolarami na Stellarport?

Dla pewności screen z Binance, gdzie cena też jest 8 centów, jak przeliczycie z euro.



Jeżeli to jest prawda to przecież od miesięcy można było zarobić krocie ale musi być jakieś normalne wytłumaczenie, tylko że pół dnia siedzę i nie mogę znaleźć?

HELP!

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
September 19, 2019, 10:03:35 AM
Last edit: September 19, 2019, 11:27:01 AM by Tytanowy Janusz
Merited by malevolent (1), wwzsocki (1)
 #38


Jeżeli to jest prawda to przecież od miesięcy można było zarobić krocie ale musi być jakieś normalne wytłumaczenie, tylko że pół dnia siedzę i nie mogę znaleźć?

HELP!

to jest USD/XLM a nie XLM/USD SmileySmiley
Czyli ile XLM kupisz za 1 USD a nie ile USD dostaniesz za 1 XLM.

(USD/XLM) = 1/ (XLM/USD)

(11,75) =1/(0,08)= 12,5 - rozbieżność wynika z tego, że nie brałem cen z tego samego okresu.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 19, 2019, 11:30:53 AM
 #39

to jest USD/XLM a nie XLM/USD SmileySmiley
Czyli ile XLM kupisz za 1 USD a nie ile USD dostaniesz za 1 XLM.

(USD/XLM) = 1/ (XLM/USD)

(11,75) =1/(0,08)= 12,5 - rozbieżność wynika z tego, że nie brałem cen z tego samego okresu.

No tak USD/XLM i wszystko jasne  Grin wiedziałem, ze nie widzę czegoś oczywistego  Shocked Roll Eyes

Ja oczywiście zacząłem sprawdzać (od dupy strony ) czy to aby na pewno XLM, a nie jakiś tam token XLM na blockchainie Stellara, jak to często bywa na ForkDelta i wcześniej EtherDelta.

Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
September 29, 2019, 06:53:08 AM
Last edit: September 29, 2019, 09:20:39 AM by Tytanowy Janusz
 #40

Właśnie wystartowała runda 4 airdropa energi. 5000 miejsc (630 wolnych). Dodatkowy task do wypełnienia - instagram (również dla uczestników rundy 2 i 3).
Wygląda jakby jeszcze były miejsca.

edit: No i się rozeszło, To teraz czekamy na wypłatę.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!