Bitcoin Forum
May 04, 2024, 01:44:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  
Author Topic: FERRUM NETWORK Hakkında Gelişmeler. [STAKING 2.0: FRM Stake and Earn Duyuruldu!]  (Read 6576 times)
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
September 24, 2019, 08:42:30 AM

aslında biraz sitemim var bounty ödüllerinden kazanım sağlayamadım, red yemişim hem imzadan hemde diğer kampanyalardan halbuki gerekli kuralları sağladığımı düşnüyordum.

Bu projenin bounty manager'ı biraz değişik. En ufak hata da banı çakıp geçiyor. Türk'lerin bir çoğu projeden red yedi zaten tek değilsiniz sanırım.

Bounty menejerin isminin geçtiği bir başlık https://bitcointalk.org/index.php?topic=5184328.0 . Kendisi acımadan kampanyadan isimleri kırmızıya boyarken iyidi. Şimdi kendi de biraz benzeri bir duruma düşmüş.
1714787087
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714787087
Reply with quote  #2

1714787087
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714787087
Hero Member
*

Ignore
1714787087
Reply with quote  #2

1714787087
Report to moderator
1714787087
Hero Member
*

Ignore
1714787087
Reply with quote  #2

1714787087
Report to moderator
gumusi
Full Member

Merit: 207

View Profile
September 24, 2019, 11:24:39 AM

Social mining program ödülleri 2 haftada bir dağıtılıyor galiba. Ben redditi bir türlü bağlayamadım giriş kısmına geliyor sayfaya yönlendiriliyorsunuz yazıyor ama öylece kalıyor. Tekegrami da bağlayamadim. Herşeyi doğru yaptığımı düşünüyorum yine de olmadı

Evet Social Mining ödülleri 2 haftada bir dağıtılıyor. Detaylar ve projeyle ilgili sorularınızla ilgili Ferrum'un Türkçe Telegram kanalına gelirseniz oradan yardımcı olup, teknik sorunlarla ilgili doğru kişilere yönlendirme yaparız.

FERRUM NETWORK IDEX'de LİSTELENDİ.
https://twitter.com/idexio/status/1176246088782815232

Hocam telegrama katıldım zaten ama bundan çok evveleri airdroplara katılırken yaptığım hatalardan ötürü tekegram beni ömür boyu banladi. Yazı yazamıyorum. Olmazsa başka telegram ile katılıp sorayım bari.
Düzelir dediler ama 1 yılın üstünde Ban kalkmadı.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
September 25, 2019, 07:58:25 AM

İlk partiyi kaçırdım ben cüzdanı onaylamayı unutmuşum ilk partide acaba imza ödüllerimi dağıtıldı tam olarak?
Dyatrev
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
September 25, 2019, 08:06:53 AM

İlk partiyi kaçırdım ben cüzdanı onaylamayı unutmuşum ilk partide acaba imza ödüllerimi dağıtıldı tam olarak?

Bildiğim kadarı ile hangi kampanyaya katıldıysanız o kampanya ödülünün %33'ü dağıtıldı ilk dağıtımda. 2.de %33 ve sonuncuda %34 dağıtacaklar.
Aqualung89
Hero Member

View Profile
September 25, 2019, 08:29:27 AM

Bildiğim kadarı ile hangi kampanyaya katıldıysanız o kampanya ödülünün %33'ü dağıtıldı ilk dağıtımda. 2.de %33 ve sonuncuda %34 dağıtacaklar.

İmzaydı benim sanırım öyle oldu bakalım bundan sonrakiler de gelecek mi acaba umarım gelir %33 de büyük bir pay aslında..
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 25, 2019, 08:40:27 AM

Cüzdan onayına gerek yok. Sadece bounty ödülü almak için ETH adresinizi Social Mining'e üye olarak girmeniz yeterli.

ETH onaylama ise social mining'e katılacaklar için gereklilik.

Ve evet ilk parti dağıtıldı. İkinci parti 1 Ekim'de dağıtılacak. Henüz deadline açıklanmadı ama bir an önce platforma kayıt olun.

İlk dağıtıma kadar girişi yapmayanların ilk taksitlerinin yarısı social mining'e aktarıldı. Diğer yarısı ise yakıldı.
Aqualung89
Hero Member

View Profile
September 25, 2019, 09:15:41 AM

Cüzdan onayına gerek yok. Sadece bounty ödülü almak için ETH adresinizi Social Mining'e üye olarak girmeniz yeterli.

Ve evet ilk parti dağıtıldı. İkinci parti 1 Ekim'de dağıtılacak. Henüz deadline açıklanmadı ama bir an önce platforma kayıt olun.

İlk dağıtıma kadar girişi yapmayanların ilk taksitlerinin yarısı social mining'e aktarıldı. Diğer yarısı ise yakıldı.

Eth adresini onaylamadım işte social mininge katıldım ama onaylama olayını sonradan öğrendim ilk parti dağıtıldıktan sonra ether falan gönderip onaylamak lazımmış bu söylenmedi çünkü işler yoğundu yoğunluktan bakamadık.

Bakalım 2 partide ne olacak...
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
September 26, 2019, 06:59:44 PM

Bende imzasına girsem mi diye düşünürken alımları kapatmışlardı ama girseydim kesin kanser olurdum 3 parça halinde dağıtmak nedir abi başta böyle birşey dememelerine rağmen götlerinden elemet uydurmakta üstlerine yok bountycileri seven kimse kalmadı ahh o eski bountyler nerdesinizz.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 26, 2019, 07:05:09 PM

Parçalı dağıtmalarını ben olumlu buluyorum ne kampanyalar gördük adamlar gözlerimin önünde bounty satışlarıyla %90 indi.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
September 27, 2019, 07:42:37 AM

Eth adresini onaylamadım işte social mininge katıldım ama onaylama olayını sonradan öğrendim ilk parti dağıtıldıktan sonra ether falan gönderip onaylamak lazımmış bu söylenmedi çünkü işler yoğundu yoğunluktan bakamadık.

Bakalım 2 partide ne olacak...

Hocam telegram kanalından bana bir ulaşın olurmu. Orada yöneticiyim ben bir konuşalım.

Bende imzasına girsem mi diye düşünürken alımları kapatmışlardı ama girseydim kesin kanser olurdum 3 parça halinde dağıtmak nedir abi başta böyle birşey dememelerine rağmen götlerinden elemet uydurmakta üstlerine yok bountycileri seven kimse kalmadı ahh o eski bountyler nerdesinizz.

Bu kararın kural uydurmakla alakası yok üstad. Yatırımcılarda tokenlerini 3 taksitte aldılar. Yani bounty katılımcılarına yatırımcıdan önce tokenin tamamını göndermek, para vererek alanlara ayıp olurdu.

dağıtımlar şöyle yapıldı.

5 Ağustos- ICO katılımcısı ilk parça %40
1 Eylül - Bounty katılımcısı ilk parça %33
5 Eylül - ICO katılımcısı ikinci parça %40

yapılacaklarda şöyle;
1 Ekim - Bounty katılımcısı ikinci parça %33
5 Ekim - ICO katılımcısı son parça %20
1 Kasım - Bounty katılımcısı son parça %34

Ben çok büyük bir sorun göremiyorum. 6ay-1 yıl ödeme yapmayan bounty'ler var. Onu da geçtim ödemeyi geç de olsa yapıp swap falan ayağına 10'da 1ini verenler var. Kaldı ki Ferrum şu anda 3 borsada listeli ve 3 ayda ödemenin tamamını yapacak.

Bu arada bence önemli bir konu olan Ferrum [FRM] staking için çalışmalar son aşamaya geldi. Yakında detayları duyurulacak.
Şu anda da en az 5000FRM tutmak ve ufak katılım şartlarıyla Social Mining artan ödülleriyle devam ediyor.
gumusi
Full Member

View Profile
September 27, 2019, 08:01:00 AM

Benim en güvendiğim projelerden birisi bu ferrum. BTc bu harekette iken aldığım ve social mining yaptığım için tek moral kaynağım ferrum.
Her gün twit atıp onların attığı twit varsa et yapıp geçiyorum. 2 hafta da bir ferrum geliyor. Bu sefer 339 adet mi ne geldi. Hiç yoktan iyidir. Belki 2-3 yıl sonra çok daha değerli konuma gelir.
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
September 27, 2019, 08:19:08 AM

Benim en güvendiğim projelerden birisi bu ferrum. BTc bu harekette iken aldığım ve social mining yaptığım için tek moral kaynağım ferrum.
Her gün twit atıp onların attığı twit varsa et yapıp geçiyorum. 2 hafta da bir ferrum geliyor. Bu sefer 339 adet mi ne geldi. Hiç yoktan iyidir. Belki 2-3 yıl sonra çok daha değerli konuma gelir.

Üstad zaten asıl değerini zaman geçtikçe göreceğiz. Ben kendi fikrimi söyleyeyim. Proje ilk yıl bir şey kazandırmayabilir. Çünkü dolaşımdaki adeti hızla artacak. Ama bir yandan da 2020'de mainnet arkasından sayı azalmaya başlayacak. Ardı ardına cüzdan, DEX, hardware cüzdan gibi özellikleri olan ürünler gelecek. Projeye değer katacaksa bunlar katacak. Ve bence en önemli olaylardan birisi ekibin yakın geçmişte Afrika'nın ardından Asya pazarına girişi hamlesi olacak. Sanırım yıl sonuna kadar Kudi Exchange (FIAT - crypto- FIAT çalışan borsa) Asya'da (başlangıçta Çin) faaliyete geçecek. O pazarda boy göstermesi güzel olacak.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 27, 2019, 10:03:42 AM
Merited by vycl87 (1)

Çok akıllıca hamleler bunlar, nedenlerini anlatmak biraz genel konjonktür hakkında ahkam kesmeye girer ama ukalalık olarak görülmemesini umarak kişisel görüşümü aktarayım:
1) Afrika'da aktif olmak doğru bir yaklaşım, bunun 2 temel nedeni var:
Birincisi Afrika ülkeleri ve benzeri 3. hatta 4. dünya ülkelerinde gelir dağılımı adaletsizliği, yolsuzluk, kaynak yoksunluğu gibi nedenlerle senyoraj hakkı toplumun aleyhine çalıştığı için, geniş kitlelerin klasik paraya hem değer anlamında, hem de kontrol anlamında erişimi kısıtlı, oysa kripto emtialar şu anda hala emekliyor olsa da bu durumu aşma konusunda etkililer, ilerisi için potansiyel vadediyorlar. O coğrafyada banka hesabına sahip olmak gerçek anlamda istisna ama bir kripto cüzdanına sahip olmak için en basitinden bir akıllı telefon ve internet yeterli.
İkinci olarak da, her türlü kaynağı tükenen dünya ve sermaye için Afrika son vaha (o nedenle şimdiden kıtanın her tarafı Çinli şirket ile dolu) ve mecburen üretim, madencilik, ticaret (dolayısıyla tüketim) oraya kayacak, kısmen de olsa refah bir miktar yükselecek.
2) Para ve güç kazanmak isteyen herkes Asyaya açılmak zorunda, dünyanın ekseni yer değiştiriyor, yeni merkez yavaş yavaş Asya-Pasifik oluyor ve kendi içinde devasa kronik sorunlarla boğuşan ABD'nin artık bunu değiştirmek için hamlesi yok. Şu an onlar da, statükodan vazgeçemeyen diğer unsurlar da inkar sürecinde ama çarklar dönmeye başladı. Elbette ABD hep büyük ve çok güçlü bir ülke olacak ama sermayenin merkezi işlevini kademe kademe Çin'e devrediyor, çok basit örneği karşımızda, topu topu bir şirket( ama Çin devletinin de fiilen içinde olduğu gerçeğini kabul etmek gerekiyor ) olan Huawei'ye yaptıkları atar giderin bile reel ömrü bizimkinin Pastör Bronson konusunda yaptığı gibi saman alevi çıktı. Çünkü yumuşamaya mecburlar, realite bunu emrediyor, göreceksiniz sözde ABD-Çin ticari savaşı yavaş yavaş, kimsenin dikkatini çekmeden gündemden çıkacak, daha doğrusu sembolik bir kavram halini alacak.
Sözün özü, gerçekten iş yapmak isteyen bir kripto projesi Çin ve saz arkadaşlarını dikkate almak zorunda, Ferrum takımı da bunun farkında.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
September 27, 2019, 11:53:26 AM

Çok akıllıca hamleler bunlar, nedenlerini anlatmak biraz genel konjonktür hakkında ahkam kesmeye girer ama ukalalık olarak görülmemesini umarak kişisel görüşümü aktarayım:
1) Afrika'da aktif olmak doğru bir yaklaşım, bunun 2 temel nedeni var:
Birincisi Afrika ülkeleri ve benzeri 3. hatta 4. dünya ülkelerinde gelir dağılımı adaletsizliği, yolsuzluk, kaynak yoksunluğu gibi nedenlerle senyoraj hakkı toplumun aleyhine çalıştığı için, geniş kitlelerin klasik paraya hem değer anlamında, hem de kontrol anlamında erişimi kısıtlı, oysa kripto emtialar şu anda hala emekliyor olsa da bu durumu aşma konusunda etkililer, ilerisi için potansiyel vadediyorlar. O coğrafyada banka hesabına sahip olmak gerçek anlamda istisna ama bir kripto cüzdanına sahip olmak için en basitinden bir akıllı telefon ve internet yeterli.
İkinci olarak da, her türlü kaynağı tükenen dünya ve sermaye için Afrika son vaha (o nedenle şimdiden kıtanın her tarafı Çinli şirket ile dolu) ve mecburen üretim, madencilik, ticaret (dolayısıyla tüketim) oraya kayacak, kısmen de olsa refah bir miktar yükselecek.
2) Para ve güç kazanmak isteyen herkes Asyaya açılmak zorunda, dünyanın ekseni yer değiştiriyor, yeni merkez yavaş yavaş Asya-Pasifik oluyor ve kendi içinde devasa kronik sorunlarla boğuşan ABD'nin artık bunu değiştirmek için hamlesi yok. Şu an onlar da, statükodan vazgeçemeyen diğer unsurlar da inkar sürecinde ama çarklar dönmeye başladı. Elbette ABD hep büyük ve çok güçlü bir ülke olacak ama sermayenin merkezi işlevini kademe kademe Çin'e devrediyor, çok basit örneği karşımızda, topu topu bir şirket( ama Çin devletinin de fiilen içinde olduğu gerçeğini kabul etmek gerekiyor ) olan Huawei'ye yaptıkları atar giderin bile reel ömrü bizimkinin Pastör Bronson konusunda yaptığı gibi saman alevi çıktı. Çünkü yumuşamaya mecburlar, realite bunu emrediyor, göreceksiniz sözde ABD-Çin ticari savaşı yavaş yavaş, kimsenin dikkatini çekmeden gündemden çıkacak, daha doğrusu sembolik bir kavram halini alacak.
Sözün özü, gerçekten iş yapmak isteyen bir kripto projesi Çin ve saz arkadaşlarını dikkate almak zorunda, Ferrum takımı da bunun farkında.

Kelimesi, kelimesine katılıyorum. Projenin Türkçe CM'liğini yürüttüğüm için işin içindeyim. Ama özellikle DASH ile Afrika'da başlatılan ortaklık sonrası umutlarım daha da arttı. Bugün için değil ama gelecek için adımlar doğru ve mantıklı.

Afrika'da başarılı olacak bir proje çok büyük kazanım elde edebilir. Ama Asya oyunu bir sonraki seviyeye taşıyacaktır!

Buyrun size Afrika ile ilgili Ferrum çalışmalarından bazısını paylaşayım.

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

View Profile
September 27, 2019, 05:47:09 PM

Hazır piyasa böyle iken ileriye dönük bir miktar alıp kenara koymakta fayda var. Ne alacağım diye düşünenler için risk alınabilecek bir token. Zaten bildiğim kadarıyla Aralık ayı gibi swap olacak gelen tokenler coin olacak riske girilebilecek bir coin olabilir.

Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
September 28, 2019, 06:12:56 PM

Bountysine katıldım ama ufak bir hesap yapınca gönderecekleri tokenlerin benim eforuma deymeyeceğini düşündüğüm için istedikleri post sayısı kadar post atmadım şuan geri dönüp bakıyorum doğru karar vermişim.
gumusi
Full Member

View Profile
September 29, 2019, 01:19:47 PM

Bountysine katıldım ama ufak bir hesap yapınca gönderecekleri tokenlerin benim eforuma deymeyeceğini düşündüğüm için istedikleri post sayısı kadar post atmadım şuan geri dönüp bakıyorum doğru karar vermişim.

İmzasına katıldiysan hocam ve ilk başta katılmış olsan senin efora göre en az 10 bin adet alırdın ama onun dışında olan bounty kısmı dediğin gibi pek iş yapmazdı. Ben diğer forumlarda imzasına katıldım 5000 civarı alfim. Tabi diğer forumun yüzdesi ile burası aynı degilfi. Diğer forumda ki sr burada full ile eşdeğerdi neredeyse.
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
October 01, 2019, 09:14:09 PM

Bounty dağıtımının 2. ayağı az önce tamamlandı arkadaşlar. Son parça olan %34'luk dağıtım ise 1 Kasım günü yapılacak.

Ayrıca ayın 5.'inde ICO'dan satın alanların da son kısım dağıtımı olan %20 yapılacak.

UniFyre wallet için birtarih güncellemesi gellyor. Cüzdanın yaklaşık %80'inin hazır durumda olduğunu ancak önceliğin kısa bir süre içinde duyurulacak staking platformuna verildiğini öğrendim.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

View Profile
October 01, 2019, 09:55:47 PM

Bounty dağıtımının 2. ayağı az önce tamamlandı arkadaşlar. Son parça olan %34'luk dağıtım ise 1 Kasım günü yapılacak.

Ayrıca ayın 5.'inde ICO'dan satın alanların da son kısım dağıtımı olan %20 yapılacak.

UniFyre wallet için birtarih güncellemesi gellyor. Cüzdanın yaklaşık %80'inin hazır durumda olduğunu ancak önceliğin kısa bir süre içinde duyurulacak staking platformuna verildiğini öğrendim.
Staking umarım ele gelir bir şekilde olur, sosyal madenciliğin cazip gelmediği elinde tutanlar için işe yarar rakamlar verirlerse çok rağbet görür diye düşünüyorum. Çünkü bu konuda yazılıp çizildiği gibi, şu an için proje bir çok nedenden dolayı iyi gidiyor ve orta vade holder pozisyonunda bir hayli  yatırımcısı var (keza ben de bunlardan biriyim, bounty miktarı artık çerez oldu), bir de kilitleyerek arttırmak talep görür kanaatindeyim..

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 01, 2019, 11:02:59 PM

2 ay bunun imzasında kaldım 5298 token gelecekti...3 parçaya bölmüşler.. bu da yeni moda ...... şu an ki ederi  20 $..... şaka gibi...gerçekten bounty işi bitmiş ..aylarca imza da kal ve sana verdiği 10-20$
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  

Jump to: