Bitcoin Forum
May 03, 2024, 07:55:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  
Author Topic: FERRUM NETWORK Hakkında Gelişmeler. [STAKING 2.0: FRM Stake and Earn Duyuruldu!]  (Read 6576 times)
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 04, 2020, 11:29:44 AM

Bende fırsat bukdukca almaya çalışıyorum suan icin en cok konuşulan ferrum ve cartesi var. Cartesi binance de listelendi. İeo olduğu için ilk baslarda ciddi pump yedi şuan da yavas yavaş geri çekiliyor. Ferrum da bir ara iyi gitti geri çekilme tasadi ama son günlerde yine yukarı doğru gidiyor. Boga sezonunda yapacağı hareketi merak ediyorum.

Bende ilk zamanlarda düştüğü zaman almış ve neredeyse 2x'de tamamen çıkmıştım. Ama geçenlerde yine içimden bir ses satın almamı söyledi. Şimdi baktım yine 2x'e yakın bırakmış. Maliyetimi satıp çıkayım ve kalanı bekleyeyim bakalım neler olacak diyorum. Ufak bir miktarda staking için atmıştım kenara da onun tamamlanmasına daha epey var.

Hocam bu staking olayi bana hic mantıklı gelmiyor. Staking den ne kadar bir gelir olabilir ki. Eger satking işine ciddi eğilen varsa zaten fiyatı ciddi artarsa stake ten gelecek gelirden daha iyisi fiyati yükselince satmak olur.
Bu konuda fikrine katılıyorum, hem dönem olarak hem de potansiyel olarak bana da cazip gelmiyor staking ama kişi "ben bunu her halukarda X süre elimde tutacağım" diyorsa, kenarda yatması yerine stake geliri elde etmesi mantıklı. Yani büyük ölçüde yatırım stratejisiyle ilgili bir durum bu.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1714766146
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714766146
Reply with quote  #2

1714766146
Report to moderator
1714766146
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714766146
Reply with quote  #2

1714766146
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
vycl87 (OP)
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
May 10, 2020, 12:10:41 PM

Social Mining bittiğinde Ferrum Network takımının duyurusunda yer aldığı üzere topluluk odaklı etkileşimi ödüllendirecek bir ödül programı gelecek denilmişti. İşte bahsi geçen o ödül programı duyuruldu. Basit bir takım görevler yaparak ödül kazanabilirsiniz.

Top 1–5 : $25 a month in FRM
Top 5–10: $20 a month in FRM
Top 10–20: $15 a month in FRM
Top 20–40: $10 a month in FRM
Whoever has the most points after 3 months wins an extra $150 in FRM.

Bunun için Unifyre cüzdanı kullanmanız gerekli, çünkü ödülleriniz LinkDrop ile Unifyre cüzdana yollanacak. Ve bir de UniFyre cüzdanınızda en az 25000FRM tutmanız (bugün yaklaşık 250$).
bobita
Legendary
*

View Profile
May 10, 2020, 12:43:19 PM

Social Mining bittiğinde Ferrum Network takımının duyurusunda yer aldığı üzere topluluk odaklı etkileşimi ödüllendirecek bir ödül programı gelecek denilmişti. İşte bahsi geçen o ödül programı duyuruldu. Basit bir takım görevler yaparak ödül kazanabilirsiniz.

Bunun için Unifyre cüzdanı kullanmanız gerekli, çünkü ödülleriniz LinkDrop ile Unifyre cüzdana yollanacak. Ve bir de UniFyre cüzdanınızda en az 25000FRM tutmanız (bugün yaklaşık 250$).

Bu iyi bir haber, projeyi yakından takip etmeyenler için belirteyim, bu bazı projelerin yaptığı gibi cüzdanı kullandırtmak için düşünülmüş ucuz bir numara değil.  Ayrıca 25K Frm iyi bir tercih olmuş, yanlış hatırlamıyorsam bir ara çok daha yüksek miktarlar konuşuluyordu, bu rakam hem ilgilenler için ulaşılabilir, hem de ölücüleri uzak tutar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
May 10, 2020, 05:47:20 PM

Bu iyi bir haber, projeyi yakından takip etmeyenler için belirteyim, bu bazı projelerin yaptığı gibi cüzdanı kullandırtmak için düşünülmüş ucuz bir numara değil.  Ayrıca 25K Frm iyi bir tercih olmuş, yanlış hatırlamıyorsam bir ara çok daha yüksek miktarlar konuşuluyordu, bu rakam hem ilgilenler için ulaşılabilir, hem de ölücüleri uzak tutar.

Yüksek tutar dediğiniz Unifyre topluluk faydaları makalesinde yer alan faydalar kısmının olabilir. Orada minimum 100K'lık bir FRM tutulması gerekiyor cüzdanda.
O farklı bir etkinlik ve 100K FRM tutanlar hem bundan hemde ondan yararlanabilecekler.
Örneğin o topluluk faydaları kapsamında VRA ilk listelenecek token olacak. Yani cüzdan da en az 100K FRM tutanlar LinkDrop ile ödül olarak VRA alabilecekler. Aynı zamanda Ferrum War Room'da yer alan görevleri yaparak ekstra ödüller kazanılabilir.

Tabi ki bunların tamamı topluluğun ilgisini tokenin üzerinde tutabilmek için bir çabanın ürünü. Farkındalık yaratmaya çalışıyoruz.
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
May 27, 2020, 11:06:17 AM
Merited by Bthd (1), Vispilio (1), muslol67 (1), Tom Bombadil (1)

Arkadaşlar bir süredir yine güncellememiştim başlığı, bugünlerde ekstra haberler olduğu için tekrar sizlere bilgi vermek istedim.

1- Piyasanın genel gidişatıyla birlikte 2. maddede değineceğim üzere cüzdanın hazır olmak üzere olmasının da etkisiyle Ferrum Network'ün FRM'si son 15-20 günde %70'in üzerinde fiyatladı ve ICO fiyatının üzerine çıkmayı başardı.

2- Testlerini tamamladığımız 2. Ferrum Network ürünü olan Unifyre Wallet artık testlerini tamamladı. Ve cüzdanın yayınlanması için iOS ve Android uygulama marketlerine başvuru yapıldı.

3- Yine Unifyre cüzdan için bir haberimiz var.
 Unifyre'da yayınlanacak ilk token topluluğun Twitter üzerinden katıldığı oylama ile $VRA (Verasity) seçilmişti. Bunun ardından ikinci olarak da takım LINK'in cüzdanda listeleneceğini duyurdu.

Bu listelemelerin 2 tür faydası olduğunu hatırlatayım.
Birincisi bu listelemeler sırasında cüzdanında belirli miktarlarda FRM tutanlar, LinkDrop ile o tokenlerden ödül olarak alacaklar. (VRA ve LINK bunların ilki olacak, bununla ilgili makaleyi bir üstteki postta paylaşmıştım.)
İkincisi Unifyre cüzdan listelediği tüm tokenler için stake edilebilir olacak ve eğer o token takımıyla anlaşma sağlanırsa cüzdan üzerinden o tokenleri direk stake edebileceksiniz.

4- Sıradaki duyuru Ferrum Staking ile ilgili. Başlığı takip edenlerin bileceği üzere 2 farklı round'da staking havuzları açıldı Ferrum'da. Aranızda token kitleyen varmı bilmiyorum ama ilk havuzlardaki tokenlerin süresi bugün doluyor ve ödüller dağıtılacak. (%10 ödülü olan ve toplam 3 milyon FRM'nin kitlendiği Gold Staking).
Ayrıca 29 Mayıs itibariyle de %30 ödüllü Platinum Staking havuzumuz için erken para çekme aktif olacak.

5- Şimdilik son duyurum ise Ferrum Network'ün Türkiye Twitter hesabıyla ilgili. Bugün itibariyle artık Resmi haberlerin Türkçe duyurusunun da yapıldığı bir Twitter sayfamız var.
Hepinizi Türkçe sayfamıza destek vermeye davet ediyorum.

https://twitter.com/FerrumnetworkT
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
May 27, 2020, 12:51:20 PM

Gerçekten çok güzel yükseldi. Biraz daha yükselecektir herhalde diye aldığım tüm Ferrum'ları tutuyorum. Sağda solda şimdiden 1$'cılar peydah oldu. Oraya kadar yükselmesi biraz zor ama 0,05-0,1$ arasında bir yerleri zorlayabilir diye tahmin ediyorum. Türkçe kanalları takibe başlıyorum artık bende.
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
May 27, 2020, 01:17:35 PM

Az birşey almıştım off ne güzel yükselmiş bu yükselişleri özlemişiz ancak sevinmeye deyecek bir rakam da yok elimde Cheesy

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
bobita
Legendary
*

View Profile
May 27, 2020, 02:11:13 PM
Merited by muslol67 (1)

Ferrum projesi şimdiye kadar yol haritasıyla ters düşecek veya "filancayı vaadettiler ama bu gidişle..." dedirtecek hiçbir kötü sürpriz yaşatmadı, düşük hacmine rağmen pump/dump malzemesi vb olmadı, moral bozacak diplere de gitmedi, tedirgin edecek nedensiz sıçramalar da yapmadı, bir hedef var ve o hedefe doğru "ŞU ANA KADAR" güven verecek şekilde ilerliyor. Gözlerimiz, beyinlerimiz bu uzun süren negatif dönemden dolayı karamsarlık penceresinden bakmaya alıştı ama bu manipülatif etmenleri bir kenara koyup bakabilirsek göreceğimiz şu: Ferrum için telaffuz edilmesi gereken cent değil dolar.
Önemli: Büyük harfle ve koyu renkte yazdığım şey çok önemli ama, hangi proje olursa olsun hep dikkatli olmak, olumlu/olumsuz gelişmeleri takip etmek, duygusal bağ kurmamak gerekir, bu güvensizlik demek değildir, tedbirli davranmak anlamını taşır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 27, 2020, 03:28:39 PM

Ferrum projesi şimdiye kadar yol haritasıyla ters düşecek veya "filancayı vaadettiler ama bu gidişle..." dedirtecek hiçbir kötü sürpriz yaşatmadı, düşük hacmine rağmen pump/dump malzemesi vb olmadı, moral bozacak diplere de gitmedi, tedirgin edecek nedensiz sıçramalar da yapmadı, bir hedef var ve o hedefe doğru "ŞU ANA KADAR" güven verecek şekilde ilerliyor. Gözlerimiz, beyinlerimiz bu uzun süren negatif dönemden dolayı karamsarlık penceresinden bakmaya alıştı ama bu manipülatif etmenleri bir kenara koyup bakabilirsek göreceğimiz şu: Ferrum için telaffuz edilmesi gereken cent değil dolar.
Önemli: Büyük harfle ve koyu renkte yazdığım şey çok önemli ama, hangi proje olursa olsun hep dikkatli olmak, olumlu/olumsuz gelişmeleri takip etmek, duygusal bağ kurmamak gerekir, bu güvensizlik demek değildir, tedbirli davranmak anlamını taşır.

Ben bountyden gelenlerin uzerine alim yaptim bekliyorum bu işin  başı sabir. Sizinde dediğiniz gibi ekip her zaman dediğini yaptı. Alim yaptığım yerden geriye de düştü ama ben hic yokmus gibi sabırla bekliyorum..1-2 dolar olursa ne mutku bana olmzsa da saglik olsun.
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
May 27, 2020, 10:14:55 PM

reis merhabalar çok ayrıntılı anlatmışsın bu sefer valla helal olsun yapıyorsun bu sporu. bir fırsat olmadı destek verelim. proje çok iyi gelişmelerde oluyor sürekli  takipteyiz.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 27, 2020, 10:45:37 PM

Bu unifyre wallet epey is yapacak gibi duruyor. Sadece kendi tokenlerini değil  başka coinleri de destekliyor olması çok iyi. Acaba mainnet olayına geçişte swap yaparlar mı? Ekip şimdilik iyi işler yapıyor ama herşey iyi giderken swap yapıp farklı işlere kalkışır mı diye de aklımdan geçiyor. Bu mümkün mü?
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
May 28, 2020, 01:39:54 PM

Herhalde hiç bu kadar arka arkaya güncellememiştim başlığı.

Az önce gelen güzel haberi de sizlerle paylaşmak istedim...

https://twitter.com/FerrumNetwork/status/1265993676565688320

Ferrum Network'ün ikinci ürünü olan UniFyre wallet yarın uygulama marketlerde yayınlanacak. Cüzdan faydalarını unutmayın derim.

Bu arada, bu güzel haberi duyan FRM'ciler saldırınca %50'lik yükseliş yaşandı ve FRM 0,027$'a kadar yükseliş yaşadı... Faydalananlara selam olsun.
huseyin15
Member
**

View Profile
May 28, 2020, 02:28:35 PM

Herhalde hiç bu kadar arka arkaya güncellememiştim başlığı.

Az önce gelen güzel haberi de sizlerle paylaşmak istedim...

https://twitter.com/FerrumNetwork/status/1265993676565688320

Ferrum Network'ün ikinci ürünü olan UniFyre wallet yarın uygulama marketlerde yayınlanacak. Cüzdan faydalarını unutmayın derim.

Bu arada, bu güzel haberi duyan FRM'ciler saldırınca %50'lik yükseliş yaşandı ve FRM 0,027$'a kadar yükseliş yaşadı... Faydalananlara selam olsun.

Hocam test başarı ile tamamlandı mı? Diyelim ki elimizde ferrum var bunu unifyre attik. Herhangi bir karlı tarafı var mı? Ödül gibi stake gibi birşey.
Diyelim ödül vs olmasa bile cuzdan tam randımanlı çalışıyor mu? Mağdur olma durumumuz olur mu?
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 28, 2020, 05:20:35 PM

Uzun zamandır bakmıyordum Ferrum fiyatına. Cüzdanımı az önce açtığımda şok oldum :) Geçen haftaya göre resmen ikiye katlamış. İmzadan gelen 6000 FRM vardı; üzerine hiç eklemek kısmet olmadı.
Adamlar ATH yapmış be! Birkaç gündür neredeyse altların %50'si kırmızıya boyanmışken, şu ortamda ATH yapmak da her projenin harcı değildir.
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
May 29, 2020, 11:17:07 AM

Hocam test başarı ile tamamlandı mı? Diyelim ki elimizde ferrum var bunu unifyre attik. Herhangi bir karlı tarafı var mı? Ödül gibi stake gibi birşey.
Diyelim ödül vs olmasa bile cuzdan tam randımanlı çalışıyor mu? Mağdur olma durumumuz olur mu?

Öncelikle cüzdanın ne gibi kârlı tarafı var daha önce paylaşmıştım;

Ayrıca Unifyre cüzdan ve kullananlara sağlanacak avantajlar ile ilgili yayınlanan makaleyi Türkçe'ye çevirdim;

https://medium.com/@vycl987/unifyre-c%C3%BCzdan-topluluk-faydalar%C4%B1-ae4c6d989d9

Kısaca Unifyre cüzdan kullanan ve belirli bir miktar FRM tutanlar bunun karşılığında ödüller kazanabilecek.

Örneğin bu altta yer alan tweet'deki oylama sonucu Unifyre'da listelenecek token belirlenecek ve belirli bir miktar FRM tutanlara LinkDrop yoluyla belli katsayılarla ödül yollanacak.
https://twitter.com/UnifyreWallet/status/1252580056762847233

Testler ve randıman olayına gelirsek. Bir aydan uzun süredir test grubundayım ben. Ham halinden bugüne kadar yol kat etti ve bir takım bug'lar bulundu ve çözüldü. (Ben bulamadım hiç tabi ki gayet güzel geliyordu bana). Yayınlama kararı alındığına göre herhangi bir sorun kalmamıştır diye düşünüyorum.

Unifyre'ın en önemli özelliklerinden birisi google drive ile yedekleme yapması ve şifreli bir şekilde o dosyayı yedekleyebilmesi. Örneğin Telegram grubumuzdan bir arkadaşımız Google Play'ın hatası sonucu test aşamasında cüzdanı bir süre herkese açması neticesinde indirmiş ve henüz hazır olmayan cüzdandaki test ağına gerçek FRM yollamış. O sorunu bile çözebildik. Bugün tokenlerine kavuşacak arkadaşımız. Bir sorun çıkmaz diye garanti verirmisiniz derseniz bunu sağlayacak gücüm yok. Yine de ben kendim güveniyorum.

vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
May 30, 2020, 10:58:16 AM

Arkadaşlar, sonunda cüzdanımız Unifyre yayınlandı.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ferrum.unifyre
iOS: https://apps.apple.com/us/app/unifyre-wallet/id1505450820?ls=1

Cüzdan da 100K FRM tutanlara ilk aşamada VRA ve LINK tokenleri LinkDrop ile yollanacak.

Linkdrop'un ne olduğunu merak edenlere de şu videoları bırakmış olayım:
https://www.youtube.com/watch?v=thThp8YBq_4
https://www.youtube.com/watch?v=WgdsaUXTpo4

huseyin15
Member
**

View Profile
May 30, 2020, 12:45:28 PM

Cüzdanın yayınlanması güzel olmuş. Yalniz 100k ferrum  çok olmuş sanki ama yine de 100k ferrumu olup ta uzun vade bekleyecek olan için güzel bir fırsat. Cüzdan da Türkçe seçenek yok galiba indirdim cüzdanı Türkçe dil seçeneği görmedim.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
May 31, 2020, 11:47:16 AM

Gelişmeler güzel yalnız 100k token çok yüksek bir adet 2600 dolar yapıyor. Bu miktar azaltılsa çok daha iyi olabilir
vycl87 (OP)
Hero Member

View Profile
May 31, 2020, 11:52:42 AM

Gelişmeler güzel yalnız 100k token çok yüksek bir adet 2600 dolar yapıyor. Bu miktar azaltılsa çok daha iyi olabilir

Çok değil 15 gün önce 1000$ civarı yapıyordu. Hatta bu 100K duyurusu yapıldığında 1000$'ın bile altındaydı. Bu rakamların değişebileceğini çok sanmıyorum. Çünkü ayrıca 250k ve 750k şeklidende de rakamlar var mesela. O kadar FRM sahibi olan kaç kişi vardır bilmiyorum ama ATL'sinde 750K'sı 2600$ falan yapıyordu.
bobita
Legendary
*

View Profile
May 31, 2020, 12:49:53 PM

100K nın çok yüksek olmasına hem katılıyorum, hem katılmıyorum çünkü proje açısından avantajları ve dezavantajları var. Bir yandan elinde o kadar tutmak istemeyenleri, bir anlamda çok güvenmeyenleri sisteme dahil etmemiş oluyor ama diğer yandan da o kadar tutamayacakları da kaçırmış oluyor, bu da küçük bir ayrıntı değil. 100K üzeri tutmayı bariz bir şekilde daha avantajlı hale getirerek bu durum çözülebilir bence.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  

Jump to: