Bitcoin Forum
May 02, 2024, 06:37:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: ETH  (Read 449 times)
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
November 03, 2022, 08:22:01 AM
 #41

trafna uwaga, ale chyba jest za mało hypu wokół ETHW, oczywiście w porównaniu z wymienionymi BSV czy ETC nie wspomnę BCH było hypowane chyba najbardziej, wielu ludziom zależało żeby te projekty miały swoje giełdowe 5 minut

No hypu faktycznie mało. Nikt duży nie podnosi tematu. Binance wciąż nie listował ETHW. Może binance zależy by nie kwestionować POS i nie wspierać dyskusji dot. przewag POW nad POS, bo ich token to DPOS.


nie jestem pewien czy ETHW ma tez tak solidne zaplecze? nawet nie wiem kto jest tam twarzą projektu,. czy jest jakis zespól, jak to ma byc dalej, jaki mają tokenomics?


ETHW to ETH sprzed merge. Ma dokładnie takie samo tokenomics jak ETH przed merge. Co do zaspołu to chyba nikt znany.
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
November 09, 2022, 02:20:20 PM
 #42

ETHW... to chyba nikt znany.

przekreślic nie mozna, bo moze mieć swoje 5 minut jak wiele innych forków

z drugiej strony jest juz ETC, ale fakt, ze istnieje kilka forków BTC i wiele z nich miało swoje 5 minut

wiec może forki ETH też znajdą chetnych i swoje miejsce na rynku krypto (chociaż na chwile), kto wie?

ja trzymam swój airdrop, nie robie nic więcej, bede obserwował, jak wybije 100X -  super, spadnie -99.99% - szkoda... nastepny token

PawGo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 1367


View Profile
December 29, 2022, 12:24:07 PM
 #43

ETHW... to chyba nikt znany.

przekreślic nie mozna, bo moze mieć swoje 5 minut jak wiele innych forków
wiec może forki ETH też znajdą chetnych i swoje miejsce na rynku krypto (chociaż na chwile), kto wie?

ja trzymam swój airdrop, nie robie nic więcej, bede obserwował, jak wybije 100X -  super, spadnie -99.99% - szkoda... nastepny token

A zatem wydaje się że ETHW raczej super kariery nie zrobi, nieprawdaż?

Oczywiście może być jeszcze jakieś odbicie, ale nie spodziewałbym się żadnych rewelacji.

ETH $1200, ETHW $3 - wedle tego przelicznika jest x2.5 słabszy niż BTC/BCH.
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
December 30, 2022, 04:08:10 PM
 #44

ETH $1200, ETHW $3 - wedle tego przelicznika jest x2.5 słabszy niż BTC/BCH.

To aż chce się powiedzieć, że ETHW jest "tanie" Smiley Zwłaszcza, że słyszałem, że ktoś tam próbuje robić jakieś projekty i tam odpalać. Nawet dex podobno mają (UNIW). Ale nie sprawdzałem.
Ale coś mi się zdaje, ze jakby miało odpalić, to już by odpaliło. Chyba zabrakło jakiegoś przewodnika. jakieś buzi popularnej co by się opowiedziała za POW. A szkoda, bo myślałem, że wieloryby wykorzystają dostępne dowody do stworzenia POS FUDu i namieszaniu troszkę na linii ETH/ETHW.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!