Bitcoin Forum
May 03, 2024, 07:53:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: 14 Mayıs 2023 TBMM ve Cumhurbaşkanı seçimleri  (Read 2673 times)
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1510

View Profile
May 11, 2023, 04:09:22 PM

Konda anketinin sonuçları şu şekilde

Bu anketçiler 50 altında göstermek için yine her yolu denemiş. Grin

Kim takar inceyi zaten etkisiz elemandı çekilse ne çekilmese ne. Seçim ilk turda bitecek.

Kılıçdaroğlu'nun saçma vaatlerini bir kenara bırakırsak öbür tarafı 30 saniye dinlemek tercihi belirlemek için yeterli. Milli eğitimi şeriatçılara bırakarak yeni neslin beynini yıkamak istiyorlar. Terörist sevicileri listelerine alıp meclise sokmaya çalışıyorlar. Seçimden sonra ek vergiler vaat ediyorlar.
20 senedir ülkenin tüm kaynaklarını sömürdükleri yandaşlarını zengin halkı ise fakir yaptıkları yetmedi çok daha yıkıcı vaatlerle karşımızdalar.

Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Fatih Erbakan, milli eğitim müfredatının değiştirileceğini söyleyerek ''Eğitim sistemi, ahiret öncelikli nesiller yetiştirecek. Allah korkusu olan nesiller, yetiştirecek. Nefsi esaret yerine, nefis terbiyesini esas alan, materyalist değil, maneviyatçı nesiller yetiştirecek" ifadelerini kullandı.
https://www.cumhuriyet.com.tr/siyaset/fatih-erbakan-egitim-sistemi-ahiret-oncelikli-nesiller-yetistirecek-2079073

Hüdapar Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Hizbullah bana göre terör örgütü değildir
https://t24.com.tr/video/huda-par-genel-baskani-zekeriya-yapicioglu-hizbullah-bana-gore-teror-orgutu-degildir,53946

Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, seçimlerden sonra yeniden iktidara geldiklerinde ek vergilerin geleceğini duyurdu.
https://www.avazturk.com/nebati-yeniden-iktidara-geldiklerinde-secim-sonrasi-ek-vergilerin-gelecegini-duyurdu-75632h.htm

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Balmain
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 682

View Profile
May 11, 2023, 04:28:50 PM

Muharrem İnce taktiksel olarak hiç bir varlık gösteremedi seçim arifesinde. Denedi denediği için onu suçlayamam oyunu kazanamayacağını anlayınca geri adım attı geri adım atması doğru olandı. Siyasetin bir tarafında olur kendisi ilerleyen zamanlarda. Ben temiz temiz siyasetçi kaldığına da pek inanmıyorum. İki tarafa da aynı derece de uzağım şuanda. Sistem çok güzel işliyor her zaman ki gibi ABD'de nasılsa ülkemizde de öyle taraf olmak zorunda bırakılıyor seçmenler. Ak parti hükümeti ilk iktidara geldiği zamanlarda 10 senelik süreçte iyi bir yönetim sergilediler. Şu 10 senede yaptıklarıyla da liyakatsizlik, hukukun üstünlüğü, güçler ayrılığı bunların hiç birinin çalışmamasıyla on değil çok daha fazla geriye götürüldük. Dünyada diğer ülkeler uzun zamandır Türkiye'yi özgür olmayan ülkeler arasında nitelendiriyorlar.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
May 11, 2023, 04:42:20 PM

Muharrem İnce en başından millet ittifakında olsaydı eğer millet ittifakına zarar verirdi çünkü sert söylemleri agresif tavırları yüzünden rövanş alınacağına dair bir izlenim bırakırdı çekimserler kararsızlar üzerinde, adaylıktan çekilmesinin esas nedeni %2 oyla büyük kaybedeceğini görmesidir yoksa memleketi düşündüğü için çekildiğine inanmıyorum, adaylığı en başından beri erdoğana yarıyordu 2. tura kalamayacağını kendide biliyordu aslında deprem sonrası güzel parladı eli güçlüydü millet ittifakından iyi bir vekil kapabilirdi ama kişisel hırslarının kurbanı etti partisini şuan da meclise girmesi artık imkansız.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
May 11, 2023, 05:06:50 PM

O değil de Sinan Oğan adaylıktan çekilirse ikinci tur olmayacak direkt ilk turda belli olacak sonuçlar gerçi Sinan reis adaylıktan çekilmeyeceğine dair açıklamaları yapmıştı bence bu seçimde olmasa da diğer seçimlerde büyük bir siyasi cumhurbaşkanı potansiyeli taşıyor Sinan reis Türkiye’de mantıklı konuşan bir kaç siyasetçiden birisi Muharremi de bitiren Oğuzhan Uğur ve Babala oldu oradaki agresif tavırları gençler üzerinde çok olumsuz etki yaptı

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 619

View Profile
May 11, 2023, 05:24:37 PM

Muharrem ince’nin çekilmesinde kondanın yaptığı araştırmanın sonucu açıklamasında büyük pay olabilir. Bu zamana kadar zaten çekilmemesi hataydı. Şimdi ona verilecek oylar iptal olmayacak ve yeni bir seçim kağıdı basılamayacak. Zaman geçti zaten ve o oylar yine sayılacak. Belki de etkileyecek bazı illerde bilemeyiz. Muharrem incenin çekilmesi ilk turda bitirilmesi adına güzel bir hamle. Umarım başarılı olunur.

Yok hocam bence artık kimse ona oy atmaz. Sadece şöyle diyebiliyorum yurtdışındaki seçmenlere yazık değil mi? İnsanlar oylarını kullandılar daha sonra dalga geçer gibi seçimden çekildiğini açıklıyor. Madem böyle bir düşüncen var erkenden söyle ki yurtdışındaki seçmenin oyu boşa gitmesin. Artık seçimin ilk turda bitme ihtimali daha yüksek. Ayrıca Konda’nın araştırması %2 oya kadar düştüğünü gösteriyordu İnce’nin.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 674

View Profile
May 11, 2023, 09:26:05 PM

O değil de Sinan Oğan adaylıktan çekilirse ikinci tur olmayacak direkt ilk turda belli olacak sonuçlar gerçi Sinan reis adaylıktan çekilmeyeceğine dair açıklamaları yapmıştı bence bu seçimde olmasa da diğer seçimlerde büyük bir siyasi cumhurbaşkanı potansiyeli taşıyor Sinan reis Türkiye’de mantıklı konuşan bir kaç siyasetçiden birisi Muharremi de bitiren Oğuzhan Uğur ve Babala oldu oradaki agresif tavırları gençler üzerinde çok olumsuz etki yaptı
Gerçekten o Babala programından sonra kendi destekçileri dahil herkes İnce'nin yapamayacağından emin oldu bence de. O program bitişi oldu. Bu kaset saçmalığı da tamamen bitirdi. Adamın rengi falan attı zaten, sağlığı çok kötü gözüküyor. Bence artık emekli olsun. Milletvekili oylarını ne kadar toplar bilemiyorum. Gerçekten dans furyasındaki gençlerden atar olur mu? Pek sanmıyorum. Benim bir tanıdığım buna kafayı takmıştı, kesin İnce'ye verecekti. Şimdi adaylıktan çekilince Sinan Oğan'a vereceğini söylüyor, ikna da olmuyor. Ben seçimin ilk turda biteceğini çok umamıyorum. Bunun için en az %8-10 fark atmak lazım akp'ye ama şu anda öyle durmuyor. Akp hile hurda ve vatandaşlık verdikleri suriyeliler araplar vs dışında hala %40 alabiliyorsa bu ülkeyi kapatıp gidelim zaten. Her açıdan dibe batmış durumdayız, hala yarışta olmaları bile mucize olmalıydı.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
May 11, 2023, 09:44:26 PM

ince'ye yazık olmuş diyeceğim ama "padişahlığın kasetten oğula geçtiği bir sistem"de baykal'ın yaşadıklarını tecrübe etmiş; la bunların hayatı sekiz film. :) yine de ne olursa olsun, ben ince'nin siyasi çizgisini beğeniyorum çünkü en azından pkk'nın siyasi uzantısı ile ittifak yapacak biri değil.

bu arada, cexap trolleri sayfada amma mesai yapmış, amma post sıralamış, amma ikna dilleri dökmüş, amma çabalamış, amma selocan güzellemesi çekmiş la! görünce şaşırmadım desem yalan olur.

dün terörü bitirecek olan açılım sürecini tabeladan milliyetçilik ile baltalayanlar bugün kaset oyunları ile ulaşamayacakları birkaç koltuğu kapma uğruna bunlarla işbirliği yapıyor.

Yeşil Sol Parti Ağrı Milletvekili adayı Sırrı Sakık, partisinin Ağrı mitinginde terörden tutuklu olanlara özgürlük vadederek, "Biz genel af istiyoruz. Selahattin özgürleşecek, Gülten özgürleşecek, Ayla özgürleşecek, Figen özgürleşecek" dedi.
https://www.memurlar.net/haber/1064594/sirri-sakik-genel-af-istiyoruz-selahattin-gulten-ayla-figen-ozgurlesecek.html

https://youtu.be/GwqN9TdMXX8

üzerine de ahlaklı ve maneviyatı yüksek bir nesil yetiştirmek istiyoruz diyenleri şeriatçı ilan ediyorlar. tarihinizi bilenler kapkara bir çukura sahip olduğunuzu zaten biliyor ama bugün bir kez daha tarihe kara bir leke olarak geçiyorsunuz...

bu arada, chp van mitinginde apo'ya özgürük sloganları atanlar paketlenmiş.

adaylardan birinin iki oyu eksildi ama lütfen ısrar etmeyin kimin iki oyunun eksildiğini söylemeyeceğim çünkü sonra demokrasiye müdahale var diye özgürlük naraları atanlar çıkabilir. :)

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Hvdv (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 330

View Profile
May 11, 2023, 10:07:22 PM

Bu konuya nasıl anket oluşturabilirim? Biraz araştıracağım ama anket oluşturamazsam bu mesaja alıntılayıp yazarsanız forumda da anket oluşturmuş oluruz.

.
Duelbits
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
///  PLAY FOR FREE  ///
WIN FOR REAL
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
██████████████████████████████████████████████████████
.
PLAY NOW
.
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
May 12, 2023, 02:15:34 PM

Muharrem ince’nin çekilmesinde kondanın yaptığı araştırmanın sonucu açıklamasında büyük pay olabilir. Bu zamana kadar zaten çekilmemesi hataydı. Şimdi ona verilecek oylar iptal olmayacak ve yeni bir seçim kağıdı basılamayacak. Zaman geçti zaten ve o oylar yine sayılacak. Belki de etkileyecek bazı illerde bilemeyiz. Muharrem incenin çekilmesi ilk turda bitirilmesi adına güzel bir hamle. Umarım başarılı olunur.

Yok hocam bence artık kimse ona oy atmaz. Sadece şöyle diyebiliyorum yurtdışındaki seçmenlere yazık değil mi? İnsanlar oylarını kullandılar daha sonra dalga geçer gibi seçimden çekildiğini açıklıyor. Madem böyle bir düşüncen var erkenden söyle ki yurtdışındaki seçmenin oyu boşa gitmesin. Artık seçimin ilk turda bitme ihtimali daha yüksek. Ayrıca Konda’nın araştırması %2 oya kadar düştüğünü gösteriyordu İnce’nin.

Bence hala %1.5 üstünde oy olacak, Kılıçdaroğlu'na vermek istemeyen ve bu yüzden İnce'yi seçmiş birçok genç tepki olarak boş oy atar gibi İnce'ye oy atabilir. En azından kendilerince inandıkları adaya vermiş olurlar.
Yurtdışı oyları bakımından İnce'nin oylarının çöpe gitmesi üzücü oldu. Umarım oradan gelecek olan oylara ihtiyaç duymayız. Ben pek imkan vermiyorum ve ilk turda bu seçimin biteceğini düşünüyorum, yine de insan tedirgin oluyor bunca hırsızlık ve yolsuzluğun içinde yaşayınca Cheesy

.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1510

View Profile
May 12, 2023, 08:59:17 PM

Cumhurbaşkanı kaybedersek darbe yaparız (1) diyor. Seçim güvenliğinden sorumlu içişleri bakanı seçimlere darbe girişimi (2) diyor. Bunların kafa uçmuş şuursuzlukta nirvanaya ulaşmışlar. Kaybedince seve seve o koltukları bırakacaksınız. Nefret dili artık kaybedecek.

1 "Milletin iradesine ve demokrasimize gölge düşürmeyiz, gerektiğinde 15 Temmuz gecesi olduğu gibi hayatımız pahasına istiklâl ve istikbalimize sahip çıkarız"
2 "15 Temmuz, fiili darbe girişimiydi. 14 Mayıs 2023 ise Türkiye'yi tasfiye etmeye yönelik hazırlıkların her birini bir araya getirerek oluşturabilecek siyasi darbe girişimidir"

Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu suikast girişimlerine karşı çelik yelek giyerek son mitinglerini yaptılar. Ülkeyi kaos ortamından çıkarmamakta kararlı olanlar bunu başaramayacak.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 964

View Profile
May 13, 2023, 05:27:57 AM

Cumhurbaşkanı kaybedersek darbe yaparız (1) diyor. Seçim güvenliğinden sorumlu içişleri bakanı seçimlere darbe girişimi (2) diyor. Bunların kafa uçmuş şuursuzlukta nirvanaya ulaşmışlar. Kaybedince seve seve o koltukları bırakacaksınız. Nefret dili artık kaybedecek.

1 "Milletin iradesine ve demokrasimize gölge düşürmeyiz, gerektiğinde 15 Temmuz gecesi olduğu gibi hayatımız pahasına istiklâl ve istikbalimize sahip çıkarız"
2 "15 Temmuz, fiili darbe girişimiydi. 14 Mayıs 2023 ise Türkiye'yi tasfiye etmeye yönelik hazırlıkların her birini bir araya getirerek oluşturabilecek siyasi darbe girişimidir"

Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu suikast girişimlerine karşı çelik yelek giyerek son mitinglerini yaptılar. Ülkeyi kaos ortamından çıkarmamakta kararlı olanlar bunu başaramayacak.

Madde 1’i göremedim bir yerde kaynak var mı hocam?Gerçekten böyle bir açıklama yapmış olmamasını umuyorum.Eğer böyle bir şeye ciddi ciddi kalkışırlarsa ülkede kaos hakim olur.Bir tek kişinin bile bu yüzden burnu kanarsa bu ülkenin demokrasisi bitmiş demektir.21 senedir herhangi bir şekilde kaybeden taraf çıkıp böyle bir açıklama yapmadı.Muharrem İnce geçen seçim çıkıp adam kazandı dedi.Ne yapsaydı insanlara sokağa çıkın mı deseydi?Ayrıca burada monarşi yok, kimse de padişah değil, ülke de kimsenin tapulu malı değil.Eğer kaybederlerse bunu sindirmek zorunda kalacaklar.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Spack17
Sr. Member

Activity: 1610
Merit: 271

View Profile
May 13, 2023, 06:49:39 AM

Madde 1’i göremedim bir yerde kaynak var mı hocam?Gerçekten böyle bir açıklama yapmış olmamasını umuyorum.Eğer böyle bir şeye ciddi ciddi kalkışırlarsa ülkede kaos hakim olur.Bir tek kişinin bile bu yüzden burnu kanarsa bu ülkenin demokrasisi bitmiş demektir.21 senedir herhangi bir şekilde kaybeden taraf çıkıp böyle bir açıklama yapmadı.Muharrem İnce geçen seçim çıkıp adam kazandı dedi.Ne yapsaydı insanlara sokağa çıkın mı deseydi?Ayrıca burada monarşi yok, kimse de padişah değil, ülke de kimsenin tapulu malı değil.Eğer kaybederlerse bunu sindirmek zorunda kalacaklar.

https://twitter.com/RTErdogan/status/1656907905021493248 Burada açıklamasında yine benzer cümleleri kullanıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan.Dün kendisine sorulan soruda kaybedersek sandığa saygı duyup gideceklerini de söyledi ben bürokrasiye güvendiğim için sandık sonucunun yansıyacağını düşünenlerdenim.
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
May 13, 2023, 07:45:44 AM

Hocam ona gerek yok şu videoyu izleyin şu ülkede 1 tane savcı yokmu bunların hesabını soracak. Bir ülkenin cumhurbaşkanı ne şartla olursa olsun bunu yapmamalı. Cumhurbaşkanıda devletin bir memurudur bunu bunlar unutmuş durumda.

Bu videosu bile artık gitmesi gerektiğinin en büyük kanıtıdır. En azından benimn curhurbaşkanım bunu yapmamalı.

https://twitter.com/Haber/status/1657028265876267009

Bu yüzden benin cumhurbaşkanım değildir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Mustang Shelby
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 480

View Profile
May 13, 2023, 11:24:10 AM

Hocam ona gerek yok şu videoyu izleyin şu ülkede 1 tane savcı yokmu bunların hesabını soracak. Bir ülkenin cumhurbaşkanı ne şartla olursa olsun bunu yapmamalı. Cumhurbaşkanıda devletin bir memurudur bunu bunlar unutmuş durumda.

Bu videosu bile artık gitmesi gerektiğinin en büyük kanıtıdır. En azından benimn curhurbaşkanım bunu yapmamalı.

https://twitter.com/Haber/status/1657028265876267009

Bu yüzden benin cumhurbaşkanım değildir.

Videoyu oraya koyarken birisi de çıkıp acaba bunda hata var dememiş mi? Çok ilginç bir şekilde seçmene, daha doğrusu kendi kitlesine bir şeyleri tekrar tekrar anlatırken yaptıkları yanlışlar ve montaj videolar ile oy kaybedeceklerini düşünmüyorlar mı? Şimdi yarın seçim var ve bu seçim milletin kaderini etkilemekte direkt etkili olacak. Resmî olarak bir makamda yer alıyor ve yarın ki seçimden sonra bunu tekrarlayacak mı beraber göreceğiz.

Bu arada oy beklentiniz nelerdir?

İlk tur için konuşuyorsak Kemal Kılıçdaroğlu %48
Recep Tayyip Erdoğan %46
Sinan Oğan % 5
İnce %1 diyorum.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Hvdv (OP)
Sr. Member

View Profile
May 13, 2023, 12:46:44 PM
Merited by Vispilio (1)

Maalesef işte devletimizin tarafsız (!) medya organı. Buna kim ne diyecek acaba?

.
Duelbits
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
///  PLAY FOR FREE  ///
WIN FOR REAL
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
.
PLAY NOW
.
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
50promil
Member
**

Activity: 783
Merit: 42

View Profile
May 13, 2023, 12:55:37 PM

benim tahminim erdoğan kaybeder .bay bay kemal derken bay bay erdoğan olur . bir haftadır banka hisselerinin ve kchol un roketlemesi bunun işareti. ben öyle yorumluyorum.
Hvdv (OP)
Sr. Member

View Profile
May 13, 2023, 12:59:44 PM

benim tahminim erdoğan kaybeder .bay bay kemal derken bay bay erdoğan olur . bir haftadır banka hisselerinin ve kchol un roketlemesi bunun işareti. ben öyle yorumluyorum.

Yarın 17.00’de sandıklar kapandıktan sonra her şey yavaş yavaş belli olacak. Recep Tayyip Erdoğan seçilmese de mecliste AK parti var olmaya devam edecek. Bakalım meclistekilerin o zaman tutumları nasıl olacak, Recep Tayyip Erdoğan bahsettiği gibi sokak çağrısı yapacak mı? Bunları bilmek için adil bir seçim olması gerekecek. Umarım seçimlerin şeffaflığı gerçekleşir. Bu post yarın çok daha anlamlı olabilir. Korkum hile hurda dönmesidir.

.
Duelbits
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
///  PLAY FOR FREE  ///
WIN FOR REAL
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
.
PLAY NOW
.
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
Myrina
Full Member

Merit: 154

View Profile
May 13, 2023, 06:37:36 PM

Herhangi bir kaza olmadan hayirlisi ile secim sonuclansin. En dogal hakkimiz oldugunu kavgaya gerek olmadigini hatirlatmak isterim.
püsür
Hero Member

Activity: 1232
Merit: 674

View Profile
May 13, 2023, 07:50:05 PM

1. dediğinizi ben de gördüğümde oha ne oluyoruz falan dedim ama sonra toparlattılar. İstanbul'u bile chp'ye verdik, bunu da veririz, niye vermeyelim gibi bir şey dedirttiler. Bu arada aylarca olan durum:

Teşekkür billboardları asılı kaldı, her gün geçtiğim yolda ve Tem'in ortasında kocaman kocaman bunları gördükçe delirmiştim. Ekrem İmamoğlu mazbatayı aldı falan bir süre sonra kaldırdılar. Şaka gibi gerçekten.

Yarın uyanır uyanmaz sandıklar açılır açılmaz gidicem basıcam oyu dayanamıyorum. Sonrası için de umarım sorunsuz bir seçim geçiririz ama öyle sakin geçeceğini sanmıyorum. Çok pisleşti ortam. Bu seçimle 15 Temmuz'un ne alakası var mesela. Niye 15 Temmuz gibi koruyacağını söylüyorsun.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
May 13, 2023, 09:05:32 PM

Büyük gün geldi, sabah uyandığımızda belki de hayatımızın en kritik seçiminde oy vereceğiz. Yalan yok, heyecanım çok bu sefer. Akşam olunca açılan sandıkları görüp anlık takip etmek için çok hevesliyim. Eminim ki yine yanlış girilen sonuçlar olacak, yine birileri birilerini kandırmaya çalışacak, yine sistemsel sıkıntılar olacak. Ama içimde bu sefer güzel hisler var, sanki ilk sandıklar açıldığında %55'in üstünde bir oy oranı göreceğiz ve gece boyu da yakalayamayacaklar gibi geliyor. Bakalım yarın bizi neler bekliyor olacak Smiley