Bitcoin Forum
April 26, 2024, 01:23:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: Български (Bulgarian)  (Read 518506 times)
Bulgaria681
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
September 28, 2018, 07:12:45 AM
 #501

Здравейте,с крипто се занимавам сравнително от скоро и съм дооооста малка рибка.Какво мислите за ETN(Electroneum). Следя ги от около 10 месеца и мисля че новото което вкарват(Инстант Пеймънт) е доста добро. Ще се радвам ако някой сподели своите наблюдения.
1714137782
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714137782

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714137782
Reply with quote  #2

1714137782
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714137782
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714137782

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714137782
Reply with quote  #2

1714137782
Report to moderator
1714137782
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714137782

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714137782
Reply with quote  #2

1714137782
Report to moderator
whotheff
Member
**
Offline Offline

Activity: 762
Merit: 35


View Profile WWW
September 28, 2018, 08:13:16 PM
 #502

Здравейте,с крипто се занимавам сравнително от скоро и съм дооооста малка рибка.Какво мислите за ETN(Electroneum). Следя ги от около 10 месеца и мисля че новото което вкарват(Инстант Пеймънт) е доста добро. Ще се радвам ако някой сподели своите наблюдения.

Щом следиш едно нещо цели 10 месеца, значи вероятно знаеш повече от останалите тук.
Моите наблюдения са, че щом една монета бъде налазена от ASIC, доверието в нея пада
главоломно. Това се случи и с електронеум. А твоите 10 месечни наблюдения до какво
мнение доведоха?

Bulgaria681
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
October 02, 2018, 09:38:20 AM
 #503

Здравей, да ти кажа по скоро следя цената как се движи а не новините покрай него. Факт е че цената се движи надолу от февруари март.Сега покрай това instant payment което въвеждат пазарната им капитализация нарасна на над 200 милиона минаха около 30 места напред в топ 100.Аз я следя защото си ги копам през телефона. Факт е че след асиците цената тотално срина, но поне успях да взема малко почти на дъното.
TheBeardedBaby
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2184
Merit: 3134


₿uy / $ell


View Profile
October 02, 2018, 10:02:47 AM
 #504

Здравей, да ти кажа по скоро следя цената как се движи а не новините покрай него. Факт е че цената се движи надолу от февруари март.Сега покрай това instant payment което въвеждат пазарната им капитализация нарасна на над 200 милиона минаха около 30 места напред в топ 100.Аз я следя защото си ги копам през телефона. Факт е че след асиците цената тотално срина, но поне успях да взема малко почти на дъното.

Аз ги копах когато бяха на 15-20 цента, беше доста добре, но после след срива всичко почервеня, даже падна пот 1 цент. останаха ми в портфейла някакви 3-4000. Сега чакам малко по-позитивен пазар да ги разкарам иначе ще си останат така в торбата за HODLване. Иначе не бяха лоши като идея, мобилното приложение да ти кажа, не копае, прави ти бенчмакр на телефона и според характеристиките ти превежда койнчета. Абе щом излезе новината за ASIC майнърите за Монерото всичите CryptoNightи тръгнаха надолу. Сега не знам какво е положението, уж ЕТN щаха да го правят неподатлив за ASICи ама успяха ли не съм гледал.

TheBeardedBaby
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2184
Merit: 3134


₿uy / $ell


View Profile
October 03, 2018, 12:07:36 PM
 #505


DailyDivs.com е нова игра за часовник с интелигентни договори с няколко добавки за игри.

Обмяна на игра
Заемна игра
Война игра
Игра на карти
Децентрализирана игра на Bitmex.

Мнения?

Един цитат за всеки случай, репортах го.

Bulgaria681
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile
October 10, 2018, 04:26:24 AM
 #506

Четох някъде че май месец са направили анти асик форк,но и аз не знам дали са успяли.Малко ми е слаб английския и не можах да разбера цялата статия Давам ти линк към статията която прочетох, ако искаш я погледни. https://oracletimes.com/electroneum-fork-performs-a-u-turn-by-bringing-back-asics-to-the-etn-network/. Незнам но аз съм доволен от това което ми пуска от телефона. Долу гора по 8 ETN на ден. При положение че не ми товари процесора на телефона си е направо оферта. Малко бързо ми събаря батерията ама зарядни ли няма😁. Чакам и аз цената да се вдигне до към 1000 сатоши и да ги разказвам.
TheBeardedBaby
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2184
Merit: 3134


₿uy / $ell


View Profile
October 10, 2018, 07:25:58 AM
 #507

Четох някъде че май месец са направили анти асик форк,но и аз не знам дали са успяли.Малко ми е слаб английския и не можах да разбера цялата статия Давам ти линк към статията която прочетох, ако искаш я погледни. https://oracletimes.com/electroneum-fork-performs-a-u-turn-by-bringing-back-asics-to-the-etn-network/. Незнам но аз съм доволен от това което ми пуска от телефона. Долу гора по 8 ETN на ден. При положение че не ми товари процесора на телефона си е направо оферта. Малко бързо ми събаря батерията ама зарядни ли няма😁. Чакам и аз цената да се вдигне до към 1000 сатоши и да ги разказвам.

Погледнах набързо статията, ето ти я сбито >  въпреки, че са отрязали ASICs с последната вилица през май, копачите с видеокарти се оттеглили от ETNa понеже вече не бил доходоносен и харш рейта на мрежата паднал драстично излагайки мрежата на възможни атаки от рода на 51%, които лесно могат да се постигнат с около 3К$ инвестиция.
В крайна сметка Ричард иска да вкарат обратно ASICs за да стабилизират нещата и уж нямало да се отрази кой знае колко на тия, които искат да копаята с видео карти.

whotheff
Member
**
Offline Offline

Activity: 762
Merit: 35


View Profile WWW
October 10, 2018, 06:42:33 PM
 #508

Е това е положение хем боли хем сърби. Не мисля, че ще има монета, която да просъществува без мастърнодове.

TheBeardedBaby
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2184
Merit: 3134


₿uy / $ell


View Profile
October 15, 2018, 09:28:43 AM
 #509

Е това е положение хем боли хем сърби. Не мисля, че ще има монета, която да просъществува без мастърнодове.

Преди си мислех, че може да има някакво развитие там, ама сега като гледам как се развиват нещата, ще го подръжа още малко тия ETN и после у гората.

Абе много умряла нашата секция, що така?
Всичките ли копаете, та не се завътате тука? Гледам, част от хората пишат в руската секция, други само в английската. То вярно, че при нас нищо не се случва, въпреки това, когато имах нужда от помощ я получих навреме, за което благодаря.

whotheff
Member
**
Offline Offline

Activity: 762
Merit: 35


View Profile WWW
October 15, 2018, 02:06:01 PM
 #510

Е това е положение хем боли хем сърби. Не мисля, че ще има монета, която да просъществува без мастърнодове.

Преди си мислех, че може да има някакво развитие там, ама сега като гледам как се развиват нещата, ще го подръжа още малко тия ETN и после у гората.

Абе много умряла нашата секция, що така?
Всичките ли копаете, та не се завътате тука? Гледам, част от хората пишат в руската секция, други само в английската. То вярно, че при нас нищо не се случва, въпреки това, когато имах нужда от помощ я получих навреме, за което благодаря.

Според мен сме малко. А на копането му се види края.

TheBeardedBaby
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2184
Merit: 3134


₿uy / $ell


View Profile
October 19, 2018, 01:13:19 PM
 #511

Според мен сме малко. А на копането му се види края.

E края не, ама ще е в застой известно време. Пазара има какво още да предложи. Ще почакаме и ще видим.

whotheff
Member
**
Offline Offline

Activity: 762
Merit: 35


View Profile WWW
October 19, 2018, 02:16:44 PM
 #512

Според мен сме малко. А на копането му се види края.

E края не, ама ще е в застой известно време. Пазара има какво още да предложи. Ще почакаме и ще видим.


Като гледам каква брада си пуснал от чакане.. Smiley

Dowper_
Member
**
Offline Offline

Activity: 221
Merit: 12


View Profile WWW
October 21, 2018, 06:18:45 PM
 #513

Абе много умряла нашата секция, що така?

Профита е много нисък и много напуснаха криптото.

My crypto mining channel - Aleks Mining
TheBeardedBaby
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2184
Merit: 3134


₿uy / $ell


View Profile
October 21, 2018, 08:52:41 PM
 #514

Профита е много нисък и много напуснаха криптото.

Е, то и преди като имаше профит пак нямаше хора тук, така че едва има кой знае какво значение.


azsumbulgarian
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
October 31, 2018, 02:27:54 AM
 #515

Nai posle. Maleee purvo se registrira i username e vzeto, sled tova vuv login nema takuv username. Aide sega pak se okaza che vuv login moje da se logne sas e-mail. Zdraveite momcheta. Iskam da pravia pari. Imam 790, 8 gb. ram nvidia 960, sega tuk namerih MSI Radeon RX 580. Moje li sas tezi dve graphichni karti da se pecheli pari. Ako moje kakvo trebva da se instalira, pitam vi zashtoto vuv internet ima samo luji.

Pozdravi


TheBeardedBaby
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2184
Merit: 3134


₿uy / $ell


View Profile
October 31, 2018, 10:48:17 AM
 #516

Nai posle. Maleee purvo se registrira i username e vzeto, sled tova vuv login nema takuv username. Aide sega pak se okaza che vuv login moje da se logne sas e-mail. Zdraveite momcheta. Iskam da pravia pari. Imam 790, 8 gb. ram nvidia 960, sega tuk namerih MSI Radeon RX 580. Moje li sas tezi dve graphichni karti da se pecheli pari. Ako moje kakvo trebva da se instalira, pitam vi zashtoto vuv internet ima samo luji.

Pozdravi

Първо, пиши на кирилица, направо главата ме боли, като чета това мазало.

Второ, Аз отдавна зарязах копаенето, тъй като не е продуктивно вече, пък и нямам време и ресурси. Обаче, ако очакваш с 1 карта да правиш "пари", едва ли ще стане. Имай предвид, че това което ще изараш от копененто след като платиш сметките за тока е нещо съвсем дребно /ако изобщо си на +/.
Може и да съм в грешка, яко някой знае повече по въпроса, нека сподели, но гледам че бая нашенци разпродават фермите си, (виж тук> https://bitcointalk.org/index.php?topic=5045971.0) което ме навежда на мисълта, че вече няма profit в коепенето.

azsumbulgarian
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
October 31, 2018, 03:59:28 PM
 #517

Pi asperin da ti mine glavata
Vtoro vzemi se obrasni.

 chakai kogato sw dokara bulgarska klaviatura aise bace.

 dnes mai comentiraha che bitcoin shte pochvat da go zatvorat: https://www.rt.com/usa/442692-crypto-mining-environment-threat/
nekoi da znae dali sas nvidia 960 4gb. gtx i amd 580 8gb. moje da se  pravi pari.

pozdravi
Anyway, we are not trying to tell you what to do, just do not tell us what we have to do.


Anyway, we are not trying to tell you what to do, just do not tell us what we have to do.
Nai posle. Maleee purvo se registrira i username e vzeto, sled tova vuv login nema takuv username. Aide sega pak se okaza che vuv login moje da se logne sas e-mail. Zdraveite momcheta. Iskam da pravia pari. Imam 790, 8 gb. ram nvidia 960, sega tuk namerih MSI Radeon RX 580. Moje li sas tezi dve graphichni karti da se pecheli pari. Ako moje kakvo trebva da se instalira, pitam vi zashtoto vuv internet ima samo luji.

Pozdravi

Първо, пиши на кирилица, направо главата ме боли, като чета това мазало.

Второ, Аз отдавна зарязах копаенето, тъй като не е продуктивно вече, пък и нямам време и ресурси. Обаче, ако очакваш с 1 карта да правиш "пари", едва ли ще стане. Имай предвид, че това което ще изараш от копененто след като платиш сметките за тока е нещо съвсем дребно /ако изобщо си на +/.
Може и да съм в грешка, яко някой знае повече по въпроса, нека сподели, но гледам че бая нашенци разпродават фермите си, (виж тук> https://bitcointalk.org/index.php?topic=5045971.0) което ме навежда на мисълта, че вече няма profit в коепенето.

whotheff
Member
**
Offline Offline

Activity: 762
Merit: 35


View Profile WWW
November 17, 2018, 04:56:02 AM
 #518

Ето новина от един нов проект, който в който е почти безплатно да се влезе (все-още):

Фондацията Енкокоин ще стартира безплатна кампания.
3% ще бъдат изпращани на всички регистрирани потребители, в чийто адрес(и) има минимум 20XNK всяка неделя.
Скоро ще бъде активиран портал за записване.

Ето линк към официалната им тема:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5028776.0

TheBeardedBaby
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2184
Merit: 3134


₿uy / $ell


View Profile
November 19, 2018, 08:41:43 AM
 #519

Ето новина от един нов проект, който в който е почти безплатно да се влезе (все-още):

Фондацията Енкокоин ще стартира безплатна кампания.
3% ще бъдат изпращани на всички регистрирани потребители, в чийто адрес(и) има минимум 20XNK всяка неделя.
Скоро ще бъде активиран портал за записване.

Ето линк към официалната им тема:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5028776.0


Чудя се от тия алткойни правят ли се някакви пари изобщо? Постоянно гледам безсмислени Airdrops за някакви безсмилсени проекти. Почти е невъзможно да филтрираш цялата тая информация дето ни залива постоянно за да извадиш някой читав проект, който може да има що-годе бъдеще.

whotheff
Member
**
Offline Offline

Activity: 762
Merit: 35


View Profile WWW
November 19, 2018, 12:29:16 PM
 #520

Ето новина от един нов проект, който в който е почти безплатно да се влезе (все-още):

Фондацията Енкокоин ще стартира безплатна кампания.
3% ще бъдат изпращани на всички регистрирани потребители, в чийто адрес(и) има минимум 20XNK всяка неделя.
Скоро ще бъде активиран портал за записване.

Ето линк към официалната им тема:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5028776.0


Чудя се от тия алткойни правят ли се някакви пари изобщо? Постоянно гледам безсмислени Airdrops за някакви безсмилсени проекти. Почти е невъзможно да филтрираш цялата тая информация дето ни залива постоянно за да извадиш някой читав проект, който може да има що-годе бъдеще.


Преди 10-ина години и аз се чудих по същия начин за биткоин. Сега съжалявам.
Философията ми е, докато не ми струва нищо, ще участвам.
Едно време биткоините също ги раздаваха за щяло и нещяло.

От търговия не разбирам, а и изисква постоянно следене на пазара.
Затова чета whitepaper-a и ако нещо ми хареса в него - поне се записвам.

Малко като вица "Господи, защо никога не ми даваш да спечеля от тотото!?"
Господ: "Поне фиш пусни!"

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!