Bitcoin Forum
April 26, 2024, 01:21:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 [771] 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 ... 840 »
  Print  
Author Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 1107550 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (60 posts by 1+ user deleted.)
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 304

kycfree

View Profile
January 24, 2021, 11:46:51 AM

Bu hafta 50 günlük ortalamanın altına düşmesini bekliyorum. Sonrasında da uzun bir ayı sezonu. Eğer düşmezse 21 günlük ortalamayı geçip hareketine devam edebilir.

Düşmez hocam daha eskisi gibi. Sen eskilerin üstüne gidiyorsun lakin bitti bence o ayı sezonları. Bu piyasanın ayı sezonu budur bence. Tam boğaya girerken geldi. Şimdi geri geliyor boğalar. Yani en ayı sezonun bitcoin fiyatı 30000 dolardır ethereum fiyatı 1000 dolardır artık 10000 dolar bitcoinler ya da 80 dolar ethereumlar imkansız

Ethereum fiyatı 1000 dolar bile az olur hocam şuan bitcoin çok parlak bir performans gösteremese bile ethereum bitcoinden pozitif olarak ayrışmayı başardı.Ben ayı sezonu için erken olduğunu düşünüyorum bitcoinde sadece insanları korkutma çabaları bu düşüşler.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714094510
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714094510
Reply with quote  #2

1714094510
Report to moderator
1714094510
Hero Member
*

Ignore
1714094510
Reply with quote  #2

1714094510
Report to moderator
1714094510
Hero Member
*

Ignore
1714094510
Reply with quote  #2

1714094510
Report to moderator
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1231

View Profile
January 25, 2021, 06:32:24 PM

Bitcoin haftaya güzel başladı. 35 bin dolara yaklaştı gün içinde. 30 bin ila 31 bin arasında gitgel yapıyordu. Piyasayi biraz da olsa tekrardan hareketlendiler.  Devamı gelir umarım tekrardan yeni bir ath görmek isteriz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 26, 2021, 04:21:30 PM

Güncel fiyat           : 32.000$
20 Haftalık ortalama: 23.000$
50 Haftalık ortalama: 16.000$ Boğa sezonunda çalışır. Yükseliş yönünde trend devam edeceğini düşünüyorsanız buradan alınabilir.

200 Haftalık ortalama: 9.000$ (alım bölgesi) nadir şaşar güvenli bölgedir.
200 Haftalık ortalama -%20 : 7.200$ (Ana destek alım bölgesi) Ayı sezonunda alınabilecek en iyi noktadır. Kriz anlarında fırsat verir.

Boğa sezonunda olduğumuz için 50 haftalık ortalama veya biraz altında alımlar yapılabilir. Ayı sezonunda 200 haftalık ortalamayı beklemek mantıklı olacaktır.

Haftalık ortalamalar her hafta güncellenmektedir.

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 26, 2021, 06:59:20 PM

Bu hafta 50 günlük ortalamanın altına düşmesini bekliyorum. Sonrasında da uzun bir ayı sezonu. Eğer düşmezse 21 günlük ortalamayı geçip hareketine devam edebilir.

Daha adam akıllı boğa sezonu bile gelmedi bana göre. Ayı sezonu gelirse zaten hiç bir şey kalmaz resmen batağa girer herkes adam akıllı bir yükseliş yok bana göre dandik dundik coinler bile 2x 3x falan yaptı anca.
CinErik
Member
**

Activity: 186
Merit: 84

View Profile
January 26, 2021, 07:54:46 PM
Merited by EFS (5), shewadiwadi (1)

Merhaba;

Bugün can sıkıntısından rig'leri aktive etmesem (güncel miner'ları indirmek için) foruma girmek aklımda yoktu.

İlk olarak mevcut durumu anlamak için geçmişte BTC ile ilgili yaşananları bir rafa kaldırmanız lazım. Şöyleki en büyük özelliği alüminyum gövdeli akıllı telefon üretmek olan bir firmanın bu günkü ederi 2,9 trilyon dolar olabiliyor? Amazon, SP500, Bist100 gibi şeyleri boş geçiyorum...İnanırsanız TUİK verilerine göre Türkiye'nin GSMH'sı 1.071.098.000 TL, yani ABD doları bazında 176.146.000.000 dolares! Kısaca tüm Apple ederi Türkiye'nin GSMH'sının 16,5 katı. Bu ne demek? İnsanlar, parasını değer kazanması yada yerel para karşısında değer kaybına karşı korumak için anladıkları yöntemle yatırım yapıyorlar.

Yukarıdaki 2 mantıktan çıkan şu;

- Evet, BTC her Ocak-Şubat'ta yaptığı gibi düzeltme yapacaktır.
- Pandemi bitmiyor, yakın 9 yılda da bitecek gibi değil. Dolaylı olarak BTC ve türevleri "yatırım amaçlı" yükselmeye devam edecek.
- Sanal para piyasasında para akışı, TP'ler daha bitmedi...yeni başladı desem doğru olur.

Arkasına 1-2 şey daha ekleyebilirim ama hali hazırda beleşten umut dağıttım, bence bu kadar yeter. Grafik çizip boş yorum yapmakta mümkün ama BTC için şuan LTF'den ötesine analiz yapılamıyor, yapan bilmediği "altın oranları" kullanıyor. Destek ve dirençler göreceli olmakla birlikte şu ara çalışıyor. Bu piaysada en önemli olanı unutmamanızı öneririm, ki o da "Buy the rumor, sell the news".

Off topic: 2020 Ocak tarihinde istifa ettim, tek gelir kaynağım sanal para işlemleri. Amacım dünyayı gezmekti ama pandemi bunu engelledi. Şimdi ise benim endişem, ilerdeki 10 yılda nasıl hayatta kalırım? Mevcut hükümetin açıklamaları yerine, doğrulanmış kaynakları takip etmenizi, yakın geçmişte ne olduğunu ve gelecekte ne olacağına odaklanmadınızı öneririm.

P/s: Bu postu yazarken bir sürü şey oldu. Bunu unutmayın lütfen.

İyi dileklerimle

CanErik

teramit
Legendary
*

Activity: 1868
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
January 27, 2021, 03:14:12 PM

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/iTNIYPN1-BTC-Logarithmic-Price-Curve-Updated-with-the-Halving-Events/

btc yarılanması ath ve dip noktaları arasındaki korelasyonu güzel özetleyen bir grafik

salgın 9 yıla bitmez ne demek  Shocked ,salgınla btcnin  bir alakası yok ztn 9 ay belki bu şekilde tahminler yapan birinin sanal para işine girmesi çok iyi bir seçim değil
düşüş 1 yıl sürer gibi duruyor 10binden alım şansı verir ama 6 bini görür diye bekliyorum ama 2022-2023 te ancak bu rakamlara gelebilir, yavaşça usulca fiyatını yere bırakacak gibi gidiyor.
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
January 27, 2021, 03:37:55 PM
Last edit: January 27, 2021, 04:32:42 PM by anonymous3x

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/iTNIYPN1-BTC-Logarithmic-Price-Curve-Updated-with-the-Halving-Events/

btc yarılanması ath ve dip noktaları arasındaki korelasyonu güzel özetleyen bir grafik

salgın 9 yıla bitmez ne demek  Shocked ,salgınla btcnin  bir alakası yok ztn 9 ay belki bu şekilde tahminler yapan birinin sanal para işine girmesi çok iyi bir seçim değil
düşüş 1 yıl sürer gibi duruyor 10binden alım şansı verir ama 6 bini görür diye bekliyorum ama 2022-2023 te ancak bu rakamlara gelebilir, yavaşça usulca fiyatını yere bırakacak gibi gidiyor.

-

sonuç: köşe kapmaca oynuyoruz.

execijutiere
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1231

View Profile
January 28, 2021, 06:47:01 PM

Bitcoin yeni bir ath kırmadan düşüşe geçecek büyük ihtimal. Çünkü ne zaman yükselse dur deniyor.Kendini her hafta kademe kademe düşürüyor.Bugün bir atak yaptı ama yine düşecek gibi duruyor.Bu düşüş türk lirası tarafında hane sayısını değiştirmeyebilir belki.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1708
Merit: 309

View Profile
January 28, 2021, 10:38:11 PM

hala 50 günlük ortalamanın üzerinde. altına düşmediği sürece yükselmesi için umut var demektir. altına düşerse dikkatli olmak gerekiyor demektir. her an sert düşüşler yapabilir.
teramit
Legendary
*

Activity: 1868
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
January 28, 2021, 11:11:31 PM
Merited by EFS (1)

hala 50 günlük ortalamanın üzerinde. altına düşmediği sürece yükselmesi için umut var demektir. altına düşerse dikkatli olmak gerekiyor demektir. her an sert düşüşler yapabilir.
50 günlük ortalamaya bakarsan düştüğünü 25 gün sonra ancak farkedersin ve geç kalmış olursun, bugüne kadar ki bütün 3 yıllık ath lerde yükselip 1 aylık ortalama içinde hedefine ulaştı ve sonra dönülmez akşamın ufkunda geri yıl sürecek düşüşü başladı, sadece ortalama değil fibonacci destekleri, hacim ve eliot gibi 3-5 referansla birlikte bakmak lazım hepsi düşüşü gösteriyor, en basitinden 2 kere zirveyi zorladı 2 li 3 lü tepe yaptı üçgen içinde daralarak formasyonu bozmadan ilerliyor, bak 2017 de aynen böyleydi 41900 ü geçemediği her gün düşüşünü garantiliyor , ordan düşüp geri aynı seviyeye çıkamadığı zaman ath olduğunu tescil etti, ben herkes 100k beklediğimi söyledim ama bu formasyonlar bas bas bağırıyorken şimdi herkese satın kurtarın kendinizi diyorum. BTC düşünce altlar daha fena düşecek 2018 de altcoinler ağlama duvarıydı dibin dibini gördü çoğu , şimdi üçgen kapanana kadar herkes umutlu ama kendini bu kadar belli ediyorken satmamak suçtur Smiley şimdi satamazsan 3 yıl eline yapışacak hold yapanların çoğu mecburiyetten yapıyor.
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
January 28, 2021, 11:40:31 PM
Merited by EFS (5)

CinErik'in analizi müthiş olmuş, eskilerden böyle nitelikli yazılar okumayı özlemişiz.

teramit, verdiğin grafikler mantıklı gözükse de ben CinErik'e katılıyorum bu noktada. Maalesef yalnızca grafikle açıklanabilecek günlerde olmadığımızı düşünüyorum. Bitcoin bir kırılma yaşıyor, dünya bir kırılma yaşıyor aslında. Bu noktadan ya 100k ötesine atarak bir emtia kimliği kazanacak ya da 10k altına düşerek  para kimliğini sağlamlaştıracak. bkz. satoshi'nin vizyonu vs blockstream & hodl felsefesi

Bugünün dünyasında tesla'nın,amazon'un kar etmeden trilyon dolar caplere ulaştığı bir dünyada, bitcoin'in yerinde sayması ya da gerilemesi çok aklıma yatmıyor. Ki çoğu kişinin atladığı bir nokta var: bitcoin en temelde karşı taraf riskini ortadan kaldırıyor. Akıllara durgunluk veren bir mali genişleme süreci var, pandemi devam ediyor, pandemi bitse bile yeni normal diye bir şey var.

Son olarak, nerede konuşuldu hatırlamıyorum ama finans sistemi çöktüğünde, bitcoin 1 milyon dolar olduğunda, elde ettiğimiz serveti harcayacak yer bulamayacağız şeklinde bir argüman vardı. Bugün hatırladığımda ne kadar da doğru. CinErik'in de belirttiği gibi, dünyayı gezme planları yapmıştık - paramız yoktu. Bu saatten sonra paramız olsa da dünyayı gezemeyeceğiz...
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
January 29, 2021, 08:54:50 AM
Last edit: January 29, 2021, 09:06:45 AM by torrentco
Merited by EFS (1)

düşüş 1 yıl sürer gibi duruyor 10binden alım şansı verir ama 6 bini görür diye bekliyorum

Grin Grin Grin

gorur kardeşte senin hayal aleminde görür ancak.hatta hayalin devamında sen 6k den alırsın sonra 1milyon dolar olur btc,sende milyoner olursun  Grin
ulan ne kadar komedi kahramanı varsa su forumda yeminlen.

bu arada elon twitter pfofilindeki herseyi silip bitcoin yazmış sadece.ne zamandır oyle bilmiyorum ben yeni gordum ama sanırım dün yaptı.
tesla hisselerinin bir bolumunu btc ye cevirmekle ilgili bir soylenti var etrafta.oyle birşey olursa allah muhafaza btc ne olur düşünemiyorum bile.
bu herif amerikanın tanrısı.boyle bir harekette bu herifi tanrı bellemiş ufak yatırımcılardan yüzmilyarlarca dolar gelir btc ye.

Edit: daha yeni yazmış elon onu. 1 saat filan olmuş.bitcoin 4k zıpladı ama onunla alakalı değildir herhalde yuh yani.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
January 29, 2021, 09:18:57 AM

Edit: daha yeni yazmış elon onu. 1 saat filan olmuş.bitcoin 4k zıpladı ama onunla alakalı değildir herhalde yuh yani.

Onunla alakalıdır çünkü herkes bildirimleri açık şekilde Elon ne yazacak diye bekliyor. Gamestop'tan çıkan para Doge'ye gitti şimdi Doge'den çıkan para BTC'ye gidiyor.
Sırada ne olacak bekleyip görmek lazım. En mantıklısı büyük parayı yine BTC'de bekletip küçük parayla kumar masasında kalmak olacaktır.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
January 29, 2021, 09:35:08 AM
Last edit: January 29, 2021, 09:51:53 AM by torrentco

Onunla alakalıdır çünkü herkes bildirimleri açık şekilde Elon ne yazacak diye bekliyor. Gamestop'tan çıkan para Doge'ye gitti şimdi Doge'den çıkan para BTC'ye gidiyor.
Sırada ne olacak bekleyip görmek lazım. En mantıklısı büyük parayı yine BTC'de bekletip küçük parayla kumar masasında kalmak olacaktır.

valahi galiba oyle.
son tweet tuylerimi diken diken yaptı.

turkcesi yani tam turkcesi değilde bunu demek istemiş.

"aslında bakarsanız bu zaten kaçınılmazdı"

eger tahmin ettiğim gibi tesla hisselerinden bahsediyorsa bugun 50k cok zor değil.
bugun sacmasapan işler olabilir beyler.

dipnot: bitcoin son 1 saatte %20 arttı.ve işin ilginç tarafı eloncu amerika uykuda.bakalım onlar uyanınca ne olacak.
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
January 29, 2021, 09:55:41 AM

Tüm kucuk yatırımcı altcoinlerde bunu bildikleri için Bitcoine pump atıp duruyorlar. Anlaşılan tufandan önce  55 bin 60 bin civarına bekliyorum boğa iyice azdırıyorlar, nakit ile belirli bir miktar altında mutlaka bulunuyorum özellikle herkesin nakiti bıraktığı bu ortamda nakite sarılmak önemli benim için.

Ama çok insan ezilecek haberiniz olsun gençler. Bitcoine 15 bin dolar bile vermem şuan bırakın bu fiyatları vermeyi. 15 bin dolarken bileahalı diyen biriydim hala Fikirlerim değişmedi. 15 bin dolar bile çoktur buna. Alım lokasyani 200 haftalık ortalamadir uzun vade düşünen için harika bir bölgedir zaten. Neyse. Herkesin kendi tercihi.

Dikkatli olmak faydalidir. Şuan boktan ne varsa yükseltip duruyorlar dogecoin gibi shitcoin THY gibi firmanin 3 katı piyasa değerine ulaşmış bu çılgınlıkta çok insan finansal larak çökecegini düşünüyorum.

Diğer mesele;
Eli yüzü düzgün calisan 40 tane altcoin sayarım dipte. Ama her birini ezip duruyorlar. Araştırıp guvenli iş yapar bu dediğimiz ne varsa hareket etmiyor. Nerede shitcoin nerede küçük yatırımcının olmadığı bir proje hepsi uçuyor.

Boğa biterken yine kazananlar kumarbazlar oldugunu düşünüyorum net şekilde akıllı yatırımcı kaybetti.

Kazananlara helal olsun.
Bekleyenlere sabırlar dilerim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 29, 2021, 12:12:44 PM

Bitcoine 15 bin dolar bile vermem şuan bırakın bu fiyatları vermeyi. 15 bin dolarken bileahalı diyen biriydim hala Fikirlerim değişmedi. 15 bin dolar bile çoktur buna. Alım lokasyani 200 haftalık ortalamadir uzun vade düşünen için harika bir bölgedir zaten. Neyse. Herkesin kendi tercihi.

Size 15 bin dolara kim BTC satıyor ki 1BTC için 15.000 dolar vermem diyorsunuz. Bulursanız öyle bir kişiyi ben alıyorum söyleyebilirsiniz. 3000$ fiyatla bitcoinlerinizi satmamış olsaydınız sizden de alabilirdim. Gamestop olayının nasıl bir şeye dönüşeceği belli değil ancak merkezi sistemlerin şirketleri korumak için nasıl refleksler gerçekleştirdiğini herkesin görmesini sağladı.

Para, borsalar, finansal bütün sistemler ve hatta devletler merkeziyetsiz hale gelmedikçe sadece büyük balıkları korumak için tasarlanmış kurallarla yaşamaya devam edeceğiz.

Dilediklerinde işlemleri nasıl durdurabildiklerini kanıtladılar ve buna karşı bir tepki oluşmayacağını mı zannediyorsunuz ? Bunu bankalardaki paralarınız yada banka kasalarındaki altınlarınız için bile yapabilirler. Bitcoin'i yada diğerlerini öğrenmemiş hiç kimse kalmayacak.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
heyhat
Full Member

Activity: 350
Merit: 129

fallenangel

View Profile WWW
January 29, 2021, 12:18:51 PM

Para, borsalar, finansal bütün sistemler ve hatta devletler merkeziyetsiz hale gelmedikçe sadece büyük balıkları korumak için tasarlanmış kurallarla yaşamaya devam edeceğiz.

DEFI ne kadar önemli bir yenilik herkes görecek gerçekten. Merkezi yapı hem asalak hem de hantal  bir düzen üzerine kurulu. Rekabet diye bir şeyin esamesi okunmuyor. Aslında 2008 krizinde millet uyandı ama sistem esneyerek kendini revize ediyor ve eski konumuna geri geliyor. Bu sefer işler daha farklı bir yöne evrilebilir.

kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
January 29, 2021, 12:51:03 PM

Bugün ki bitcoin yükselişinin altındaki asıl sır perdesi bence Elon Musk’ın bu Twitter profilinin etkisi olduğunu düşünüyorum, bitcoin 37 bin doları aşarak, eski rekorunu geçecek tahminimce, Musk, bu desteğini sürdürdükçe büyük alımlar bile gelebilir, tahmin,

Yarın Musk, SpaceX satışlarını Bitcoin üzerinden yapacağım derse şaşırmam,
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1282

View Profile
January 29, 2021, 01:35:14 PM

https://www.youtube.com/watch?v=DHj3v-1azw0 cüneyt özderimirin bugünki videosunu izlerseni şuan çok karşılık durumlar var bakalım sonuç ne tarafa olacak.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
January 29, 2021, 02:33:04 PM
Merited by ingiltere (1)

Adamların yer aldığı grupta yer almaktan gurur duyabilirsiniz, herşeye al sat olarak bakmaya gerek yok.
BTC=38.000 $

signature not found.
Pages: « 1 ... 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 [771] 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 ... 840 »
  Print  

Jump to: