Bitcoin Forum
April 26, 2024, 12:17:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 »
  Print  
Author Topic: İmzaya Reklam Alarak Para Kazanma Olayı Nedir  (Read 137312 times)
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
April 29, 2016, 12:21:51 PM

Ben o durumu görmedim ne alakaki acaba destansı yazılarmı yazmak lazım.? Yakında zaten imza kampanyalarıda artık biter yada başka durumlar ortaya çıkar. Altı üstü bir 3-5 kuruş btc alıncak ondada üvey evlat muamelesi görür gibiyiz.

3-5 kuruş alındığını sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. İmza kampanyalarından ülkedeki asgari ücret kadar kazanmak mümkün. Hele Hindistan, Filipinler gibi ülkelerde çok daha yüksek getirisi oluyor. Günde 1 dolara işçi çalıştırılan ülkelerin internete girebilen şanslı vatandaşları burada attıkları iki mesaj için aynı parayı alıyorlar. Wink
1714133858
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714133858
Reply with quote  #2

1714133858
Report to moderator
1714133858
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714133858
Reply with quote  #2

1714133858
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
April 29, 2016, 05:03:09 PM

Ben o durumu görmedim ne alakaki acaba destansı yazılarmı yazmak lazım.? Yakında zaten imza kampanyalarıda artık biter yada başka durumlar ortaya çıkar. Altı üstü bir 3-5 kuruş btc alıncak ondada üvey evlat muamelesi görür gibiyiz.

3-5 kuruş alındığını sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. İmza kampanyalarından ülkedeki asgari ücret kadar kazanmak mümkün. Hele Hindistan, Filipinler gibi ülkelerde çok daha yüksek getirisi oluyor. Günde 1 dolara işçi çalıştırılan ülkelerin internete girebilen şanslı vatandaşları burada attıkları iki mesaj için aynı parayı alıyorlar. Wink

Benim bildiğim daha önceden bu şekilde alındığıydı ben o zamanlar okuyordum okumasam bitcoin işine girerdim şu anda o kadar alıncağını sanıyorum secondstrade baktımda rateleri falan düşürmüş Local yakında oda kaldırırsa bizler için sıkıntı olcak ben ingilizce bilsem bile kendimi riske atmak istemem çünkü fazla öyle yazı yazamlıyorum adam alıntı falan yaparsa sıkıntı olur. O sizin dediğiniz doğru zaten.
quad
Full Member

Activity: 145
Merit: 100

View Profile
April 29, 2016, 05:40:36 PM

Türkçe bölümdede olsa söyle imza kampanyaları yeni üyeler için daha açıklamalı olur aslında

██████████    Aylık    ██████████ Haftalık ██████████
██████████ KİRALIK  ██████████  İMZA   ██████████
██████████  0.0001 BTC ██████████  0.00003 BTC██████████
isvicre
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
April 29, 2016, 11:42:27 PM

Benim bildiğim daha önceden bu şekilde alındığıydı ben o zamanlar okuyordum okumasam bitcoin işine girerdim şu anda o kadar alıncağını sanıyorum secondstrade baktımda rateleri falan düşürmüş Local yakında oda kaldırırsa bizler için sıkıntı olcak ben ingilizce bilsem bile kendimi riske atmak istemem çünkü fazla öyle yazı yazamlıyorum adam alıntı falan yaparsa sıkıntı olur. O sizin dediğiniz doğru zaten.

Ben sadece imza kampanyasından ayda 1 BTC'nin üstünde kazananları biliyorum, hem de hiç zorlanmadan yazıyorlar. Önemli olan doğru kampanyaya girmek ve mesaj kalitesini yüksek tutmak. Mesaj kalitesinden kasıt konuyla ilgili yazılması ve kampanya sahiplerinin en çok önemsediği şey olan mesaj listesine girince yazıların uzun görünmesi, bu sayede sorun yaşamazsınız.
as3ahsap
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile WWW
April 30, 2016, 12:07:52 PM

Güzel bir çalışma. Yararlanacak kişler için....
Aqualung89
Hero Member

View Profile
April 30, 2016, 12:51:28 PM

Ben sadece imza kampanyasından ayda 1 BTC'nin üstünde kazananları biliyorum, hem de hiç zorlanmadan yazıyorlar. Önemli olan doğru kampanyaya girmek ve mesaj kalitesini yüksek tutmak. Mesaj kalitesinden kasıt konuyla ilgili yazılması ve kampanya sahiplerinin en çok önemsediği şey olan mesaj listesine girince yazıların uzun görünmesi, bu sayede sorun yaşamazsınız.

Eywallah saol. Dediğin gibi olduktan sonra bir sıkıntı olmaz yalnız elde düzgün bir imza kampanyasıda kalmadı gibi. Bende biraz daha activity yüksek tutup ondan sonra bakıcam duruma göre. Ayda 1 btc gerçekten güzel rakam.
serkankacan69
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
May 13, 2016, 05:25:55 PM

bende yakında başlarım buna
isvicre
Hero Member

Activity: 826

View Profile
May 13, 2016, 11:59:42 PM

Hadi hayırlısı. Üye olduğunuz 28 Ocak 2015'ten itibaren her iki haftalık periyotta en az 1 mesaj atsaydınız şimdiye Hero Member olmuştunuz. Şimdiye hesabınızın değeri en az 0.25 BTC'ydi. Kaçan fırsat bazen büyük olabiliyor. Smiley
Aqualung89
Hero Member

View Profile
June 06, 2016, 11:26:29 AM

Yalnız 2015'de üyeymişsiniz keşke o zamandan itibaren devam etseydiniz şu anda Hero member olmuştunuz ben daha önce görmüş olsaydım kesinlikle bu durum olabilirdi.

Jr memberla imza kampanyasından sakız parası alıyoruz. Cheesy
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
June 06, 2016, 06:41:50 PM

Hadi hayırlısı. Üye olduğunuz 28 Ocak 2015'ten itibaren her iki haftalık periyotta en az 1 mesaj atsaydınız şimdiye Hero Member olmuştunuz. Şimdiye hesabınızın değeri en az 0.25 BTC'ydi. Kaçan fırsat bazen büyük olabiliyor. Smiley

Yalnız şu anda 0.25 Btc verecek imza kampanyalarının çoğu kapalı diyebilirim o yüzden ya imza kampanyasında olan bir hero member satın alıncak yada normal diğer kampanyalar değerlendirilcek.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
June 06, 2016, 06:53:40 PM

Yalnız şu anda 0.25 Btc verecek imza kampanyalarının çoğu kapalı diyebilirim o yüzden ya imza kampanyasında olan bir hero member satın alıncak yada normal diğer kampanyalar değerlendirilcek.

0.25 btc değer biçiyorsunuz da hero member hesaplara 0.2 bile olmuyor satış fiyatı. hesaplar kullanıcısının açık artırmalarını takip edebilirsiniz. yok öyle bir fiyat.
Hesaplar
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

Pre-sale - March 18

View Profile
June 06, 2016, 08:50:40 PM

0.25 btc değer biçiyorsunuz da hero member hesaplara 0.2 bile olmuyor satış fiyatı. hesaplar kullanıcısının açık artırmalarını takip edebilirsiniz. yok öyle bir fiyat.

0.07'ye de Hero Member sattım, 0.75 BTC'ye de. 0.07'den giden Hero hesap tamamen Türkçe bölümündeki kullanıcının şansıydı, normal şartlarda o fiyatın 3 katından satılması gerekirdi. Şu anda Hero piyasası 0.25 BTC civarında.
Çok fazla hesap ve az mesaj yazan olduğu için arz kısmındaki artıştan dolayı fiyatlar düştü. Şu anda aldığınız hesaplar 1 ay olmadan ROI yapıyor, üstüne hesabı satarsanız %100 kârdasınız. Doğru imzaya giren kullanıcılar her zaman kazanmıştır. Şu an en kötü halinde bile imzadan ayda 2 BTC yapılıyor. Wink

Dammitt
Hero Member

View Profile
June 06, 2016, 10:03:00 PM

0.07'ye de Hero Member sattım, 0.75 BTC'ye de. 0.07'den giden Hero hesap tamamen Türkçe bölümündeki kullanıcının şansıydı, normal şartlarda o fiyatın 3 katından satılması gerekirdi. Şu anda Hero piyasası 0.25 BTC civarında.
Çok fazla hesap ve az mesaj yazan olduğu için arz kısmındaki artıştan dolayı fiyatlar düştü. Şu anda aldığınız hesaplar 1 ay olmadan ROI yapıyor, üstüne hesabı satarsanız %100 kârdasınız. Doğru imzaya giren kullanıcılar her zaman kazanmıştır. Şu an en kötü halinde bile imzadan ayda 2 BTC yapılıyor. Wink

Fiyatların dahada düşmesi gerekir zaten yarılanmadan sonra 600$ kadar çıkıcak artık kısacası 0.25 Btc ise 150$ yakın bir para yapar evet bir post atmak ne kadar kolay olsada sadece local kampanyasında şu anda bir tane imza kampanyası kaldı oda 35 posta 0.02 veriyor sanırım hero membera ingilizce Postlarda güzel alternatifler olsada onlar kapalı kısacası boşta bir hero veya sr member hesap 0.07 veya daha aşağısına gitmesi normal gibi geliyor bana eskidendi güzel imza kampanyaları vardı ayrıca bir hesapda eğer negative trust varsa oda gidiyor çoğu imza kampanyası kabul etmez o kişiyi.

Doğru imzaya giren demişsinizde şu anda güzel bir kazanç sağlıyan imza kampanyalarıda yok üyeliğe kapalı sırada bekleyen bile var sanırım onları.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
June 06, 2016, 11:35:42 PM

Fiyatların dahada düşmesi gerekir zaten yarılanmadan sonra 600$ kadar çıkıcak artık kısacası 0.25 Btc ise 150$ yakın bir para yapar evet bir post atmak ne kadar kolay olsada sadece local kampanyasında şu anda bir tane imza kampanyası kaldı oda 35 posta 0.02 veriyor sanırım hero membera ingilizce Postlarda güzel alternatifler olsada onlar kapalı kısacası boşta bir hero veya sr member hesap 0.07 veya daha aşağısına gitmesi normal gibi geliyor bana eskidendi güzel imza kampanyaları vardı ayrıca bir hesapda eğer negative trust varsa oda gidiyor çoğu imza kampanyası kabul etmez o kişiyi.

Doğru imzaya giren demişsinizde şu anda güzel bir kazanç sağlıyan imza kampanyalarıda yok üyeliğe kapalı sırada bekleyen bile var sanırım onları.

Cehalet böyle bir şey işte. Smiley Sadece WAVES imza kampanyasında 1.5 BTC'lik WAVES aldım, şimdi RISE'dan benzer bir miktar alacağım. İşi bilmiyorsunuz bari okuyup öğrenin.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Dammitt
Hero Member

View Profile
June 07, 2016, 01:10:27 AM

Cehalet böyle bir şey işte. Smiley Sadece WAVES imza kampanyasında 1.5 BTC'lik WAVES aldım, şimdi RISE'dan benzer bir miktar alacağım. İşi bilmiyorsunuz bari okuyup öğrenin.

Arkadaşım ingilizce post atılması lazım bir ikinci olarakda aktif yeni üyelere açık bir kampanya değil. Kısacası ben demiyorumki kazanamayız diye sen buna bakarsan anca sakız parası alır ama hero ve sr memberlarda bir şey olur fakat yeni üyeye çoğu kapalı anlıyacağın. Önce bir benim dediğim yorumu dikkatli okusaydın nedemek istediğimi anlardın.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
June 07, 2016, 01:15:17 AM

RISE da WAVES de local kabul ediyor. Neyin kafasını yaşıyorsunuz?
Üstelik Full ile Sr. arasında ödeme farkı bile yok.
Bilmeden sallamak moda oldu.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Dammitt
Hero Member

View Profile
June 07, 2016, 06:16:55 PM

O İmza kampanyalarını bilmiyordum kusura bakma ben Mitchellın açtığı imza kampanyasındaki alanı takip ediyordum services kısmında pek fazla takılmıyorum açıkcası.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 07, 2016, 08:10:50 PM
Last edit: June 07, 2016, 08:34:51 PM by goraset

O İmza kampanyalarını bilmiyordum kusura bakma ben Mitchellın açtığı imza kampanyasındaki alanı takip ediyordum services kısmında pek fazla takılmıyorum açıkcası.

aslında ikinizde haklısınız, direkt btc dağıtan , lokali kabul eden yeni üye kabul eden kampanya yok,

waves, rise gibi yeni coinlerin icolarının imza kampanyaları var. bunlar riskli ne getirip götüreceği belli değil aslında.
decded başlattı bu yolu, liskle devam etti, waves  bitti ,

rise, wings , dlisk devam ediyor. bunlar direkt btc dağıtmadığı için Mitchellin açtığı başlıkta yok.
bunların başlıklarını altcoin/marketplace de bulabilirsiniz

https://bitcointalk.org/index.php?board=161.0
cakir
Legendary
*

Activity: 1274

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
June 07, 2016, 08:27:25 PM

@goraset decred'da imza kampanyası yoktu.
ayrıca bu foruma ilk geldiğimden beridir bu şekilde imza kampanyasıyla coin dağıtımı sürekli yapılıyordu.
Örneğin şu coin: https://bitcointalk.org/index.php?topic=603951.0

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 07, 2016, 08:36:51 PM

@goraset decred'da imza kampanyası yoktu.
ayrıca bu foruma ilk geldiğimden beridir bu şekilde imza kampanyasıyla coin dağıtımı sürekli yapılıyordu.
Örneğin şu coin: https://bitcointalk.org/index.php?topic=603951.0

haklısın daha eski kampanyalarda var, ama son dönemde icolarla popüler oldu, decred konusunda haklı olabilirsin emin değilim şuan , ilk postta üstünü çizdim
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 »
  Print  

Jump to: