Bitcoin Forum
May 26, 2024, 09:24:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 »
  Print  
Author Topic: [XMR] Monero - XMR/BTC Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 71855 times)
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
March 05, 2016, 12:52:37 PM

monero ne zamandır salınarak yukarı doğru geliyor. Şimdide 190 200 bandında salınıyor. 200 bandını ne zaman aşar fikri olan varmı acaba?
Son bir saat içinde bir anda yükseldi 210'u bile aştı. Şu an elimdeki Moneroları 215'ten satışa koydum bekliyorum.
24hr High
0.00320000
yine ucuza gitmiş siiznkiler Smiley

Bende fazla sermaye yok henüz öğrenme aşamasında olduğum için elimdekinin hepsini eth e girdim, sonra çok tırstım çıktım. Şu an fiyata bakınca dahada tırsıyom giremiyom. Öyle izliyorum.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 05, 2016, 04:27:59 PM

bendede çok değil , hepi topu 100 monero kaldı satıp çıksam mı, biraz daha beklesem mi bilemedim, her an dump yiyecek gibime geliyor ama, şimdilik izlemedeylm
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 07, 2016, 10:34:00 AM

Sebepsiz yere gıcık olduğunuz bir coin var mı? Diye biri sorsa cevabım MONERO olurdu. Neden bilmiyorum ama ismini duymak bile delirtiyor beni. Arada poloniex de gözüme çarpıyor XMR yi görmek bile çıldırtıyor. Anlamadım gitti. Ama bu aralar 3-4 altcoine saldırdım. -%10 0.0026 XMR gösteriyor. inadına alsam mı bu monero ya karşı gıcıklığımı atmam lazım..  Ne dersiniz bu seviyeler pompalanmış hali mi?
Penguen
Hero Member

View Profile
March 07, 2016, 03:06:54 PM

Sebepsiz yere gıcık olduğunuz bir coin var mı? Diye biri sorsa cevabım MONERO olurdu. Neden bilmiyorum ama ismini duymak bile delirtiyor beni. Arada poloniex de gözüme çarpıyor XMR yi görmek bile çıldırtıyor. Anlamadım gitti. Ama bu aralar 3-4 altcoine saldırdım. -%10 0.0026 XMR gösteriyor. inadına alsam mı bu monero ya karşı gıcıklığımı atmam lazım..  Ne dersiniz bu seviyeler pompalanmış hali mi?

Monero benim ilk takip etmeye başladığım coin ancak ben ne zaman alsam düşüyor satsam yükseliyor. Dediğin gibi gıcık bir coin. Ancak fiyatı şimdiye kadar hep salınarak hareket etti taaki pump yiyene kadar fiyat oturduğunda dalgayı yakalarsanız para kazandırır. Birçok coin poloniexte xmr ile işlem yapılabildiği için bana güven veriyor. Fiyat oturduğunda almayı düşünüyorum.
Ankara
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1000

View Profile
March 07, 2016, 03:11:14 PM

2 yıldır piyasada olup da doğru düzgün çalışan resmi bir cüzdanı olmayan bir coin, bir de cüzdanı çıksa ve ev kullanıcı sayısı artsa neler olur düşünemiyorum. Monero'yla ilgili ciddi düşünmek için henüz erken sanırım.
Penguen
Hero Member

View Profile
March 09, 2016, 01:56:37 PM

Xmr de tuhaf şeyler oluyor bir yerlerden bir habermi geldi acaba duyan bilen varmı?
goraset
Legendary
*

View Profile
March 09, 2016, 02:01:52 PM

Xmr de tuhaf şeyler oluyor bir yerlerden bir habermi geldi acaba duyan bilen varmı?

şaka gibi , ne tarafa gideceği belli değil yanlız, bir iniyor bir çıkıyor Grin
Penguen
Hero Member

View Profile
March 09, 2016, 03:44:50 PM

XMR/USDT 1.2 dolardan 0.66 usdt gösteriyor -%44 zarar yazıyor. sebebini anlayamadım. Yarılanma mı oldu bu harekette. btc de ile çıkışa devam ediyor.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
April 27, 2016, 09:41:29 AM

Bu xmr niye böyle arkadaşlar. 0.0021 den aldık elimizde patladı iyi mi. Tekrar yükselirmi bu meret ne düşünüyorsunuz?
Penguen
Hero Member

View Profile
April 27, 2016, 12:36:26 PM

Bu xmr niye böyle arkadaşlar. 0.0021 den aldık elimizde patladı iyi mi. Tekrar yükselirmi bu meret ne düşünüyorsunuz?

Hocam valla patladı gitti o. Elimde ne var ne yok orda kaldı. Ne zaman yükselirse artık. eth yükselirken yükseliyor. Eth düşerken çakılıyor.
Ankara
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1000

View Profile
April 27, 2016, 12:51:40 PM

Hocam valla patladı gitti o. Elimde ne var ne yok orda kaldı. Ne zaman yükselirse artık. eth yükselirken yükseliyor. Eth düşerken çakılıyor.

Sizin işiniz Risto'ya kalmış. O arada bir güzel yükseltiyor coini, doğru zamanda yakalamak lazım. Kaç yıl oldu hala doğru düzgün official GUI çıkartamadılar. Bu kadar umut vaad eden bir coin unutuldu gitti.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
April 28, 2016, 09:56:29 AM

Sizin işiniz Risto'ya kalmış. O arada bir güzel yükseltiyor coini, doğru zamanda yakalamak lazım. Kaç yıl oldu hala doğru düzgün official GUI çıkartamadılar. Bu kadar umut vaad eden bir coin unutuldu gitti.

Risto kim hocam? Cahilliğime verin. Elimde bir miktar xmr ile kalakaldım. 10 gün daha bekleyeceğim paramı kurtardım kurtardım yoksa kredi kartının asgarisini odemek için bozdurmam gerekecek.
goraset
Legendary
*

View Profile
April 28, 2016, 10:22:09 AM

Risto kim hocam? Cahilliğime verin. Elimde bir miktar xmr ile kalakaldım. 10 gün daha bekleyeceğim paramı kurtardım kurtardım yoksa kredi kartının asgarisini odemek için bozdurmam gerekecek.

bitcoin zengini bir abi,
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=68520

şuanda xmr ye destek oluyor. vakti zamanında xmr için sağlam buy waller koymuştu , ama hepsi yalan olmuştu.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
April 28, 2016, 01:09:08 PM

Risto ya kaldıysa işiniz buz gibi su için.  XMR ölmeye mahkumdur her altcoin gibi. Arada dump pump olur yakalarsanız birşeyler oh ne ala yoksa xmr işi yaş hocam.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
April 29, 2016, 09:21:13 PM

Risto ya kaldıysa işiniz buz gibi su için.  XMR ölmeye mahkumdur her altcoin gibi. Arada dump pump olur yakalarsanız birşeyler oh ne ala yoksa xmr işi yaş hocam.
Her altcoin neden ölmeye mahkum. Bir süre sonra kendini geliştirmeyi bırakıyorlar mı?

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
NetAlp
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
April 29, 2016, 09:32:21 PM

Her altcoin neden ölmeye mahkum. Bir süre sonra kendini geliştirmeyi bırakıyorlar mı?
Adı üstünde altcoin Smiley
Hiçbirinin btcnin yakaladığı performansı yakalayabileceğini sanmıyorum.

▄▀▀▀▀▄▄
          █   █▄  ▀▀▀██▄▄
       ▄▄▀▀█  ██  ▄ ▄▀▀▀ ▀▀▄▄
 █▄▄▄██▀ ▄▄██▀▀      ▐███▄ ▀ ▀▀▄
  ▀██▄    ▀▄    ▄ ▄  ▀▀▀▀▀█    ▄██
    ▀███▄▄▄▄▄  █▌ ▀▀▄▄▄  ▄█     ▐█
   ▀▄▄ ██▀▀   ███▄▄▄▄▄▄  █▄▄    █▀
     █▌ ██    ▐████▀▀   ▄██▄▄▄▄██
      ▌ ▐█   █ ▀▄    ▄ ▐██▀    ▀
        █▀  █    ▀     ▐██
       ▄▀ ▄▀    ▄▄▄▄▄   ▀▀████
      ▄▀    ▄█▄█▀▀▀▀▀▀▄     █▀
    ▄▀   ▄█▀▀█▀        ▀█▄▄▀
 █     ▄█▀              ▀
██   ▄█▀
█▀ ▄█▀
██▄██
▀███
 ▀██
  ▀█
Tigereum             ▀▀▄▄
                ▀█▄▄
▀▄▄      ▄▄       ▀█▄▄
  ▀█▄     ▀█▄       ▀██▄
    ▀█▄    ███▄▄     ▀██▄
      ██▄▄   ▀███▄    ▀██▄
       ▀█▄▄    ████   ▀▀██▄
        ███    ▀████   ▐███
        ▀██▄    ████▄   ████
        ████    ▀████▌   ▐██▄
         ▀███    ▀███    ▐███▐
          ▀███    ▀███     ███
          ▀████    ▀███     ██▄
            ███      ██      ██▄
             ███      █▌      ███
              ▀█▄      █       ██
               ▀█▄▄     ▀       █▄
                ▀█▌              ▀
                 ▀█
                  ▀▄
              ' WHITEPAPER '             
Join Us on Telegram
Facebook   Twitter   Linkedin
emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
April 29, 2016, 11:46:21 PM

Adı üstünde altcoin Smiley
Hiçbirinin btcnin yakaladığı performansı yakalayabileceğini sanmıyorum.

Altcoilerin büyük çoğu unutulup gidiyor. Coinmarketcap da 751 coin var.
BTC den sonra piyasa değeri ve işlem hacmi en yüksek coin Ethereum.
Eth nin bile Piyasa değeri Btc nin 10 da 1 i. Günlük işlem hacmi Btc nin 5 de 1 i.
Bu açıdan bakılırsa belki altcoinlerden çok azı uzun soluklu yoluna devam edebilir.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
April 30, 2016, 11:10:22 AM

Vay be 0.0035-0.0040 lardan şuan bakıyorum 0.0019 rakamını görüyorum. Bu XMR ye güvenmeyin. Düşmüş diye falan sakın almayın yoksa kara kara düşünürsünüz.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
April 30, 2016, 12:52:50 PM

Vay be 0.0035-0.0040 lardan şuan bakıyorum 0.0019 rakamını görüyorum. Bu XMR ye güvenmeyin. Düşmüş diye falan sakın almayın yoksa kara kara düşünürsünüz.
Yükselince alıp düşünce satanlardan olursanız böyle yazarsınız tabi Grin
Düşükten alıp yüksekten satmanız lazım oysa ki Grin

0.002 altı alım
0.0015 altı çok alım
0.001 altı evi arabayı böbreği satıp alım durumu var xmr için. Bu coini tepeden alırsanız geçmiş olsun.
Kolay kullanımı sağlayan bir şeyler yapıldığında fiyatı dash'i bile geçer hatta.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

Penguen
Hero Member

View Profile
April 30, 2016, 01:38:14 PM

Yükselince alıp düşünce satanlardan olursanız böyle yazarsınız tabi Grin
Düşükten alıp yüksekten satmanız lazım oysa ki Grin

0.002 altı alım
0.0015 altı çok alım
0.001 altı evi arabayı böbreği satıp alım durumu var xmr için. Bu coini tepeden alırsanız geçmiş olsun.
Kolay kullanımı sağlayan bir şeyler yapıldığında fiyatı dash'i bile geçer hatta.

haklı söze doğru denir. Grin
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 »
  Print  

Jump to: