Bitcoin Forum
April 27, 2024, 02:54:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Latvija (Latvia)  (Read 218930 times)
butragenjo
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 500



View Profile
January 22, 2016, 01:42:50 PM
 #21

Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Reiva
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 502



View Profile
January 23, 2016, 09:17:34 AM
 #22

Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
Ja ir ok, tikai centies rakstit vairak un konstruktivi, tagad iet "tirishana", moderatori skatas ka tu raksti un ko raksti. Izsaki visu ko doma plashi, tas ari tevi attista sava veida. Mazak raksti offtopic temas, un viss bus kartiba.

No kurienes esi, ja nav noslepums?

Want to earn $$$ just for searching stuff on google? / Хотите зарабатывать $$$ просто ищя информацию в гугле?
Follow this link -> https://presearch.org
butragenjo
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 500



View Profile
January 23, 2016, 12:47:09 PM
 #23

Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
Ja ir ok, tikai centies rakstit vairak un konstruktivi, tagad iet "tirishana", moderatori skatas ka tu raksti un ko raksti. Izsaki visu ko doma plashi, tas ari tevi attista sava veida. Mazak raksti offtopic temas, un viss bus kartiba.

No kurienes esi, ja nav noslepums?

Pa angliju dzīvojos. Tikko bija digieuro bums,kā jau vienmēr nopirku nepareizajā laikā un zaudēju 0.04btc. Nekad netrāpās trāpīt uz pareizajiem altkoiniem,lai dabūtu kādu labumu.
Reiva
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 502



View Profile
January 24, 2016, 08:40:08 PM
 #24

Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
Ja ir ok, tikai centies rakstit vairak un konstruktivi, tagad iet "tirishana", moderatori skatas ka tu raksti un ko raksti. Izsaki visu ko doma plashi, tas ari tevi attista sava veida. Mazak raksti offtopic temas, un viss bus kartiba.

No kurienes esi, ja nav noslepums?

Pa angliju dzīvojos. Tikko bija digieuro bums,kā jau vienmēr nopirku nepareizajā laikā un zaudēju 0.04btc. Nekad netrāpās trāpīt uz pareizajiem altkoiniem,lai dabūtu kādu labumu.
Nu ja, tur neuzminesi kad jatirgo, bet kad japietur. Ir jaseko temam, es ta ar to tirgoshanu neparak saistits esmu, bet nu reizem nevajag panikot, varbut ka ari izaugtu tas digieuro ar laiku.

Want to earn $$$ just for searching stuff on google? / Хотите зарабатывать $$$ просто ищя информацию в гугле?
Follow this link -> https://presearch.org
butragenjo
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 500



View Profile
January 26, 2016, 03:30:52 PM
 #25

Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
Ja ir ok, tikai centies rakstit vairak un konstruktivi, tagad iet "tirishana", moderatori skatas ka tu raksti un ko raksti. Izsaki visu ko doma plashi, tas ari tevi attista sava veida. Mazak raksti offtopic temas, un viss bus kartiba.

No kurienes esi, ja nav noslepums?

Pa angliju dzīvojos. Tikko bija digieuro bums,kā jau vienmēr nopirku nepareizajā laikā un zaudēju 0.04btc. Nekad netrāpās trāpīt uz pareizajiem altkoiniem,lai dabūtu kādu labumu.
Nu ja, tur neuzminesi kad jatirgo, bet kad japietur. Ir jaseko temam, es ta ar to tirgoshanu neparak saistits esmu, bet nu reizem nevajag panikot, varbut ka ari izaugtu tas digieuro ar laiku.

3 gadus jau nodarbojos,vairāk par 0.2btc nav laimējies sakrāt. Atceros ka agrāk pirmsākumos bija fauceti,kur deva 1 btc uzreiz,tad viņam cena vēl nebija.
Reiva
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 502



View Profile
January 28, 2016, 10:53:01 AM
 #26

Baigi labā ir šī yobita signatures kampaņa,daudz var sagrābties satošus. Tik aptrūkstās ko rakstīt,vēl ja angļu valoda nav stiprā puse tad ir kā ir. Es tik slavēju ka tāds un šitāds koins ir labs,reāli nav daudz ko komentēt.
Ja ir ok, tikai centies rakstit vairak un konstruktivi, tagad iet "tirishana", moderatori skatas ka tu raksti un ko raksti. Izsaki visu ko doma plashi, tas ari tevi attista sava veida. Mazak raksti offtopic temas, un viss bus kartiba.

No kurienes esi, ja nav noslepums?

Pa angliju dzīvojos. Tikko bija digieuro bums,kā jau vienmēr nopirku nepareizajā laikā un zaudēju 0.04btc. Nekad netrāpās trāpīt uz pareizajiem altkoiniem,lai dabūtu kādu labumu.
Nu ja, tur neuzminesi kad jatirgo, bet kad japietur. Ir jaseko temam, es ta ar to tirgoshanu neparak saistits esmu, bet nu reizem nevajag panikot, varbut ka ari izaugtu tas digieuro ar laiku.

3 gadus jau nodarbojos,vairāk par 0.2btc nav laimējies sakrāt. Atceros ka agrāk pirmsākumos bija fauceti,kur deva 1 btc uzreiz,tad viņam cena vēl nebija.

Vau, neko sev, tadus laikus neesmu sastapis, iedomajos tagad cik tas viss maksatu. Laikam ka uz darbu staigat vairak nevajdzetu  Smiley Es sho to ieliku cloud maininga, bet tagad sanak ta, ka ar grutibas palielinasanu, ir visu laiku jainveste, lai kaut ko dabutu normalu. Ir vel protams freelance ar bitcoin samaksu, but nu tur anglu valodu jazin un kaut ko japrot.

Want to earn $$$ just for searching stuff on google? / Хотите зарабатывать $$$ просто ищя информацию в гугле?
Follow this link -> https://presearch.org
kalaria
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250


View Profile
March 20, 2016, 10:43:46 PM
 #27

Sveiki draugi. Man c-cex.com exchangē kontu iztīrīja pa tīro,zaudēju kādus 0,2 btc altkoinos. Viss tika pārdots par zemām cenām cik skatīju darījumu vēsturi,bet interesantākais tas,ka konts ir pa nullēm bet nav withdraw vēstures,ka būtu notikusi altkoinu pārsūtīšana uz citu kontu. Rakstīju adminiem,šie saka ka izmaksu vēsturē neuzrādās un cauri. Metu mieru un samierinājos. Bet fakts kā tāds dīvains. Domāju ka paši admini nofenderējuši,bet tam exchangam itkā laba reputācija un citi teica ka dēļ 0.2btc tak neietu zagt. Nu nez nez.
Reiva
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 502



View Profile
March 24, 2016, 10:57:36 AM
 #28

Sveiki draugi. Man c-cex.com exchangē kontu iztīrīja pa tīro,zaudēju kādus 0,2 btc altkoinos. Viss tika pārdots par zemām cenām cik skatīju darījumu vēsturi,bet interesantākais tas,ka konts ir pa nullēm bet nav withdraw vēstures,ka būtu notikusi altkoinu pārsūtīšana uz citu kontu. Rakstīju adminiem,šie saka ka izmaksu vēsturē neuzrādās un cauri. Metu mieru un samierinājos. Bet fakts kā tāds dīvains. Domāju ka paši admini nofenderējuši,bet tam exchangam itkā laba reputācija un citi teica ka dēļ 0.2btc tak neietu zagt. Nu nez nez.
Pamegini parbaudit savu birzas adresi uz kuras glabajas btc sheit -> https://blockchain.info , redzesi kur kas aizgaja un vai aizgaja visspar.

Want to earn $$$ just for searching stuff on google? / Хотите зарабатывать $$$ просто ищя информацию в гугле?
Follow this link -> https://presearch.org
Martins17
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 39
Merit: 0


View Profile
May 05, 2016, 08:49:50 PM
 #29

Sveiki LV!) Kāds aktīvs lietotājs vēl te?
Reiva
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 502



View Profile
May 06, 2016, 09:37:27 AM
 #30

Sveiki LV!) Kāds aktīvs lietotājs vēl te?
Cau, laiku pa laikam kaut ko rakstu, bet tagad mazak. Bet ta ja, skatos.

Want to earn $$$ just for searching stuff on google? / Хотите зарабатывать $$$ просто ищя информацию в гугле?
Follow this link -> https://presearch.org
Martins17
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 39
Merit: 0


View Profile
May 06, 2016, 10:36:01 AM
 #31

O, Forshi, pats arī ar bitcoins vai kādu no altcoins ņemies? Un ja tā.. kur izmanto, ko dari?
artylitecoin7777
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
August 31, 2016, 07:23:44 PM
 #32

Hey ir kads letins te? Esmu iegadajies spondoolies sp20 maineri 1.7th/s ar diviem 650W PSU, dzivoju UK, bet man ir problema piesledzot to savam ruterim un iesledzot manu maineri mans ruters neatrod to ja kads letins no uk kuram ir sky ruteris, varbut ruteri vaina ka kodets vai neatpazist manu maineru? Visadi meginaju caur advanced ip scanner caur tiklu un rutera uztadijimos neparada man vinja ip, ka to var izlabot? Maineris jauns un viss ok, ar psu viss ok.
polarfox
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 160
Merit: 104


View Profile
November 09, 2016, 10:40:05 AM
 #33

vēlas iegādāties BTC par 15 Paypal EUR
zehro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
February 02, 2017, 12:28:32 PM
 #34

Baigais klusums. Nekā nenotiek, nekas neinteresē vai arī ir kādas citas grupas, kurās latvieši apspriež aktualitātes?
waldistons
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 250


View Profile
February 06, 2017, 06:07:00 PM
 #35

Drīzāk, ka nekas nenotiek. Es tik pie'watchoju un lasu Smiley

            ▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ███████████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████████████
██▄▄       ▀▀█████████████████████
██████▄▄        ▀█████████████████
███████████▄▄       ▀▀████████████
███████████████▄▄        ▀████████
████████████████████▄▄       ▀▀███
 ▀▀██████████████████████▄▄
     ▀▀██████████████████████▄▄
▄▄        ▀██████████████████████▄
████▄▄        ▀▀██████████████████
█████████▄▄        ▀▀█████████████
█████████████▄▄        ▀▀█████████
██████████████████▄▄        ▀▀████
▀██████████████████████▄▄
  ▀▀████████████████████████
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀



.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  Semux uses 100% original codebase
  Superfast with 30 seconds instant finality
  Tested 5000 tx per block on open network
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
mmxxc
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
February 26, 2017, 02:00:22 PM
 #36

Sveiki Latvieši, kāds šeit iegriežas arī?
zehro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
February 27, 2017, 02:12:35 PM
 #37

Jā, iegriežas pa retam.
mmxxc
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
March 02, 2017, 08:20:37 AM
 #38

Jā, iegriežas pa retam.

Vismaz kāds.Cheesy

Kā ir pie mums Latvijā, kur pieņem bitcoin?
mmxxc
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
March 02, 2017, 08:53:20 AM
 #39

Varbūt kādsvar izlīdzēt 0.00819610 bitcoiniem uz 3 dienām?
Atgriezīšu 0.0094.
zehro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
March 06, 2017, 02:04:48 PM
 #40

Jā, iegriežas pa retam.

Vismaz kāds.Cheesy

Kā ir pie mums Latvijā, kur pieņem bitcoin?

airBaltic. Gan jau vēl kāds šur un tur, bet tādiem ikdienas ātrajiem norēķiniem Bitcoin tomēr nebūs tas labākais no tehniskā viedokļa. Gaidām kādu citu spējīgāku, kas līdz ar to iemantos vēl lielāku popularitāti.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!