Bitcoin Forum
June 15, 2024, 11:22:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Hesabım çalındı yussuf89 [Anlaşma Tamamlandı]  (Read 6420 times)
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
February 22, 2015, 11:03:28 PM

Açıkçası konu ile ilgilenmesi için theymosa bende öm attım . Şimdi de ilgilendiği için tsk mesajı attım . Sonuç değişmese bile yardımlaşmak herzaman güzeldir . Birşey bilmek bizi iyi insan yapmaz ama birşey paylaşmak iyi bir insan yapar.
Zeki (OP)
Member
**

Activity: 75
Merit: 10

View Profile
February 22, 2015, 11:09:33 PM

Theymos konuya geldi ve noktayı koydu:Zeki's IP matches yussuf89. dedi.
Artık inanın lütfen, ben yussuf89. Eski ve gerçek yussuf89.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=964525.msg10549912#msg10549912
Eal çok teşekkür ederim.
Beni savunduğunuz için çok teşekkürler.
Şimdi uyuyacağım. Kalktıgımda birçok alıntı yapılmış olabilir bana. Yattı dersiniz Sad
Zeki (OP)
Member
**

View Profile
February 23, 2015, 03:00:07 PM

Hesapın şimmdiki sahibi olan kişi konuya yeddek hesabımın proffil adresinii yazmş. Bunu ancak PMlerimebakarakyapa bilir.
özel hayattın gizililiği filan diye girsem bişey çıkar mı acep Cheesy
-- sorunlumusun kardeş niye böyle acayip garayip yazıyorsun diyen varsa, onun da nedeni var  Embarrassed --
asuspc
Sr. Member

Activity: 328
Merit: 250

View Profile
February 23, 2015, 04:54:52 PM

Hesapın şimmdiki sahibi olan kişi konuya yeddek hesabımın proffil adresinii yazmş. Bunu ancak PMlerimebakarakyapa bilir.
özel hayattın gizililiği filan diye girsem bişey çıkar mı acep Cheesy
-- sorunlumusun kardeş niye böyle acayip garayip yazıyorsun diyen varsa, onun da nedeni var  Embarrassed --

Diğer konuda belirtsene bunu marcotheminer özel hayatımı ihlal ediyor hesabımı geri vermiyor benim suçum ne de
Zeki (OP)
Member
**

View Profile
February 23, 2015, 08:20:08 PM
Last edit: February 23, 2015, 08:49:46 PM by Zeki

Olay çok karıştı. Sadece izliyorum. Theymos bile kesin olarak hesabın hacklendigini diyemiyor.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=964525.msg10558532#msg10558532
Şu posta bakar mısın ya. Hackeri buldu adam galiba.
Marco ile konuşuyorum. Ona şu ana kadar forumdan kimseden borç almadığımı ve ödeme yapmayacağımı söyledim. Şimdilik başka birşey yazmayayım, hackerın ödeme yapması gereken gün belli olur çoğu şey.
Marco iyi niyetli biri gibi görünüyor.

Edit: https://bitcointalk.org/index.php?topic=964525.msg10559017#msg10559017
Sizce doğru mu yaptım? Değerli yorumlarınızı merak ederim.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3766
Merit: 2117

Crypto Swap Exchange

View Profile
February 23, 2015, 09:29:23 PM

Yanlış. Hesap gerçekten hacklendiyse hiçbir ücret ödemeden hesabı geri talep etmeniz gerekirdi. Şu durumda şüpheler benim için ortadan kalkmadı ve negative feedback'i kaldırmayacağım. Marco bu haliyle satabiliyorsa satsın. O hesaptan Türkçe bölümünde eski yussuf89 tarzında mesajlar görmediğim sürece negative feedback duracak.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Zeki (OP)
Member
**

View Profile
February 23, 2015, 10:09:31 PM

Yanlış. Hesap gerçekten hacklendiyse hiçbir ücret ödemeden hesabı geri talep etmeniz gerekirdi. Şu durumda şüpheler benim için ortadan kalkmadı ve negative feedback'i kaldırmayacağım. Marco bu haliyle satabiliyorsa satsın. O hesaptan Türkçe bölümünde eski yussuf89 tarzında mesajlar görmediğim sürece negative feedback duracak.
Tamam tamam söz. Başka bir hesaptan devam edeceğim. yussuf89 geri dönüyor, başka bir hesap ile. İnanmayan olursa mesaj imzalarım bu hesaptan devam ediyorum diye.
Hesap hacklendiği için artık eski maddi değere sahip değil diye düşündüm. Belki de hata yaptım. Ama şu bir gerçek ki hesabın hacklendiği kanıtlanamıyor. Hatta hala bu olayları benim yürüttüğümü düşünenler var. Bu iş sonucunda hesap satılacak ve 0.30btc gibi bir tutar elime geçecek. Hesap hacklenmeden önce hesabı satsaydım 1btc den giderdi. Foruma aksiyon gelsin heyecan olsun diye 0.7 bitcoinimi feda etmedim Cheesy
Sunacağım bütün kanıtlar buydu, imzalı mesajlar şunlar bunlar.. konuda mevcut. Artık "valla billa hesap benim bak yeminle" deme faslına geçeriz
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
February 24, 2015, 07:17:12 AM

Yusuf ile zeki nin aynı kişi olduğu konusunda şüphem yok . Ama o borcu senin almadığını kanıtlayabilecek bir delil yok. Şu saatten sonra hacker geri gelip o borcu ödese bile yine senin üzerinde ki şüphe kalkmayacak. Onuda sen ayarlamışsın gibi düşünülebilir . Şu an ki durum aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık sözüyle uyuşuyor . O yüzden tükürmeyeceksin . Bu gibi çıkmazlar da yapılabilecek tek şey zamana bırakmak.
cakir1
Sr. Member

Activity: 266

View Profile
February 24, 2015, 07:23:17 AM

Badbear Roll Eyes
https://bitcointalk.org/index.php?topic=964525.msg10562706#msg10562706
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 24, 2015, 07:28:35 AM

ben kaçırdım galiba çalınan hesap marcotheminer ın eline nasıl geçti acaba

cakir1
Sr. Member

Activity: 266

View Profile
February 24, 2015, 07:38:54 AM

loan'ı alan kişi şifreyi marco'ya vermiş teminat olarak hesabı gösterdiği için. marco da loanı verip hesabı almış.
Zeki (OP)
Member
**

View Profile
February 24, 2015, 07:48:12 AM

Hesabım hacklendi, hackleyen borç aldı collateral olarak da hesabımı verdi. 0.32 ver 0.37 ödeyecem dedi benim hesabından marco ya. Hacker borcu aldı kaçtı. Şimdi marco hesabı satacak 0.32 sini kendisi alacak gerisini bana verecek.
En adil şekilde böyle çözülür diye düşündük. Öneriniz varsa yazın lütfen, ama hesabı geri almak için tek kuruş vermeyeceğim.
Zeki (OP)
Member
**

View Profile
February 27, 2015, 04:44:18 PM

bir hesabından neutral, bir hesabından negative trust bırakmak güzel bir duygu olsa gerek.
sola bakıyorum biri çıkıyor karşıma diyor ki hesabı al neg trustu sileyim, sağa bakıyorum marco çıkıyor karşıma borcu vermeden hesabı vermem diyor. aşağı bakıyorum cebimi görüyorum çıkan birkaç bozukluk.

dönüp bakıyorum
arkama.
bıraktıgım yıllara
geçtigim yollara,
tükettigim umutlara,
kuruyan maviliklere,
dönüp bakıyorum.
-atilla durukan
- - duygu sömürüsü off - -
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
February 27, 2015, 05:22:36 PM

bir hesabından neutral, bir hesabından negative trust bırakmak güzel bir duygu olsa gerek.
sola bakıyorum biri çıkıyor karşıma diyor ki hesabı al neg trustu sileyim, sağa bakıyorum marco çıkıyor karşıma borcu vermeden hesabı vermem diyor. aşağı bakıyorum cebimi görüyorum çıkan birkaç bozukluk.

dönüp bakıyorum
arkama.
bıraktıgım yıllara
geçtigim yollara,
tükettigim umutlara,
kuruyan maviliklere,
dönüp bakıyorum.
-atilla durukan
- - duygu sömürüsü off - -

Hesapta negative feedback yok. Ben 3 gün önce negative feedback'imi neutral feedback'e dönüştürdüm, bu da kullanıcıları bilgilendirmek için kullanılıyor. Anlaşma tamamlandı yazmışsınız, paranızı alamadınız mı? Para almadan mı anlaşmayı tamamladınız?
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: