Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:00:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ankara [güven park] patlaması 13mart2016  (Read 6174 times)
deblue (OP)
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
March 13, 2016, 05:09:27 PM

Ankaralı vardı forumda var mı gören duyan detay ?
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
March 13, 2016, 05:12:36 PM
Last edit: March 13, 2016, 05:25:07 PM by Zz

Ankaralı vardı forumda var mı gören duyan detay ?

ntv den izleyebilirsiniz. Tam dolmuş duraklarının orayı patlatmışlar. kumruların girişinde. Bu gün üniversiteye giriş sınavı vardı. Kızılay her zamankinden daha da kalabalıkmış.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 13, 2016, 05:48:07 PM

an itibariyle yayın yasağı gelmiş, birazdan biri çıkar eshefle kınar, sabrımızı test etmesinler der, olay kapanır
deblue (OP)
Legendary
*

View Profile
March 13, 2016, 06:02:22 PM

vay anasını sen kalk adamların iç işlerine karış, silah yolla, gider yap devrildi devriliyor diye umudet, tüm muhaliflerini ülkene doldur az bile yapıyorlar bunlar daha iyi günler, gün olur devran döner tayyip şeyolur esad şeyapar
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445

View Profile
March 13, 2016, 06:21:22 PM

Bahçeli'den patlamayı duydum, çok şiddetliydi, ardından siren sesleri - helikopter sesleri... Bu kaç oldu... 11 Mart'ta ABD Büyükelçiliği uyardı kendi sitesinde Bahçelievler'de bir saldırı olabilir diye, bir haftadır polis devriyeleri oluyordu yedinci cadde civarında. Ama bunu hiçbir yer haber yaptı mı? Hayır. Yazık...
http://turkey.usembassy.gov/sm-031116.html
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
March 13, 2016, 06:24:17 PM

Başkentinde sürekli bombalar patlayan klasik bir ortadoğu ülkesinden farkımız kaldı mı ??

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
March 13, 2016, 06:24:58 PM

Başkentinde sürekli bombalar patlayan klasik bir ortadoğu ülkesinden farkımız kaldı mı ??

Beyruta dondu anasini satiim.
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445

View Profile
March 13, 2016, 06:26:53 PM

Beyruta dondu anasini satiim.
Anlamıyorum, cidden anlamıyorum. Burada bir haftadır polisler devriye geziyor, Amerikan Büyükelçiliği uyarı gönderiyor neden haber yok? Neden?
magnific61
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
March 13, 2016, 06:29:32 PM

27 kisi olmus 75 kisi yaralanmis diyor haberler.
Turkiye'ye birileri fena savas acmis durumda. Kim ne derse desin kardesim demek ki ulke olarak dogru yoldayiz. Bombalar bu milleti yildiramaz. Kalles bombalarinizi kiciniza, sizi de domuz lesi gibi topragin altina sokacagimiz gunler cok uzak degil.
Ankara
Legendary
*

Activity: 952

View Profile
March 13, 2016, 06:29:50 PM

TRT haberi vermedi demek ki önemli bir şey değil. Zaten yayın yasağı geldi artık konuşmamız doğru olmaz. Ölen yoktur, yaralılar da iyileşir zaten. Panik yapmayın hemen, her şey yolunda. Ekonomimiz ve dış politikamız mükemmel gidiyor. 1300 lira asgari ücretle Türk rüyasını yaşamaya devam edin. Kedidir kedi.

Hehe, aktroll de damlamış bu sırada. Smiley
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
March 13, 2016, 06:34:44 PM

Ankara'da yaşayan herkese büyük geçmiş olsun.
Çok şükür yakınlarıma bir şey olmamış, rahatladım.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
March 13, 2016, 06:35:24 PM

xdeathwing de Ankara'da yasiyordu. Bu mesaji okursa bi ses versin ...
magnific61
Full Member

View Profile
March 13, 2016, 06:37:10 PM

vay anasını sen kalk adamların iç işlerine karış, silah yolla, gider yap devrildi devriliyor diye umudet, tüm muhaliflerini ülkene doldur az bile yapıyorlar bunlar daha iyi günler, gün olur devran döner tayyip şeyolur esad şeyapar
Belki sen bilmezsin ama bu devlet her zaman mazlumdan yana olmustur. Iki tane kicikirik  bomba ile bu davadan vazgecilmez. Ufku yasadigi sokagin apartman catilari ile sinirli olanlar anlayamaz bunu. Iste boyle sehirde patlayan iki terorist bombasi ile salya sumuk aglar sonra.
Buyuk devlet, buyuk millet olmak iste boyle kallesliklere maruz kalip acilar cekmektir. Bu yuzden korkuyorlar bizden, bu yuzden terorden medet umuyorlar. Guzel ulkem o kadar buyuk ki ona cikip bir disardan bakmak lazim. Seviyorum ulan seni!  Bin canim olsa, verecek kadar cok seviyorum. Sen ki mazlumlarin umudu, ezilenlerin siginagisin. Dunya seni gipta ve saygi ile izliyor TURKIYEM!
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
March 13, 2016, 06:39:11 PM

Belki sen bilmezsin ama bu devlet her zaman mazlumdan yana olmustur. Iki tane kicikirik  bomba ile bu davadan vazgecilmez. Ufku yasadigi sokagin apartman catilari ile sinirli olanlar anlayamaz bunu. Iste boyle sehirde patlayan iki terorist bombasi ile salya sumuk aglar sonra.
Buyuk devlet, buyuk millet olmak iste boyle kallesliklere maruz kalip acilar cekmektir. Bu yuzden korkuyorlar bizden, bu yuzden terorden medet umuyorlar. Guzel ulkem o kadar buyuk ki ona cikip bir disardan bakmak lazim. Seviyorum ulan seni!  Bin canim olsa, verecek kadar cok seviyorum. Sen ki mazlumlarin umudu, ezilenlerin siginagisin. Dunya seni gipta ve saygi ile izliyor TURKIYEM!
Kafayi yemissin sen..
Ankara
Legendary
*

View Profile
March 13, 2016, 06:39:26 PM

Birader içtiğini söyle de biz de deneyelim, ben hayatımda böyle kafa görmedim. Ülkesinde patlayan bombadan sonra teletubbie gibi sevgi pıtırcığı kesilebilmeyi nasıl başarıyorsunuz? Hayatım boyunca çok farklı uyuşturucu ve uyarıcılar denedim ama böylesini görmedim.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
March 13, 2016, 06:47:52 PM

Allah bin belasını versin insan canına kasteden teröre ! Sözün bittiği yer #Ankara
deblue (OP)
Legendary
*

View Profile
March 13, 2016, 06:50:58 PM

kim korkuyor yav .d dışarıdan bakalım ülkenin başkentinde ekimden bu yana 3 ten fazla bomba eylemi oldu biri genel kurmayın önünde neyinden korkuyorlar adamlar bildiğin nota veriyor, domine ediyor güldürüyon adamı boş yere daha ne yapsınlar meclisin içinde mi patlatsınlar ak sarayı mı bombalasınlar
magnific61
Full Member

View Profile
March 13, 2016, 06:53:49 PM

Birader içtiğini söyle de biz de deneyelim, ben hayatımda böyle kafa görmedim. Ülkesinde patlayan bombadan sonra teletubbie gibi sevgi pıtırcığı kesilebilmeyi nasıl başarıyorsunuz? Hayatım boyunca çok farklı uyuşturucu ve uyarıcılar denedim ama böylesini görmedim.
Sizin içtiğinizden ise ben almayayım. Patlayan bir bomba ile devletinin aleyhine dönebilen bir zihniyete sahip olmak istemem çünkü. Terör sayenizde işte böyle amacına ulaşır. Terörü organize edenler iki tane bomba ile bir devleti hizaya getiremeyeceklerini gayet iyi bilirler. Ama iyi bildikleri ve asıl hedef aldıkları sizler gibi zayıf tıynetli kişilerdir. "Biz zaten hiç devletin yanında olmadık ki" derseniz o başka tabii.
cakir
Legendary
*

Activity: 1274

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
March 13, 2016, 06:58:36 PM

Devlet ile hükümeti ayırt edemeyen, siyasal iktidarların gelip geçici olduğunu ancak bu siyasal iktidarların yaptığı yanlışların devlete zarar verdiğini idrak edemeyen; kendisine ne söylendiyse onu doğru kabul eden, düşünmeye kapalı kişilere laf anlatamazsınız.
Boş verin böylelerini, ignore butonu ne güne duruyor?

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
Ankara
Legendary
*

View Profile
March 13, 2016, 06:59:28 PM

Sizin içtiğinizden ise ben almayayım. Patlayan bir bomba ile devletinin aleyhine dönebilen bir zihniyete sahip olmak istemem çünkü. Terör sayenizde işte böyle amacına ulaşır. Terörü organize edenler iki tane bomba ile bir devleti hizaya getiremeyeceklerini gayet iyi bilirler. Ama iyi bildikleri ve asıl hedef aldıkları sizler gibi zayıf tıynetli kişilerdir. "Biz zaten hiç devletin yanında olmadık ki" derseniz o başka tabii.

Ben senin ne içtiğini soruyorum, bombadan daha fena patlıyorsun çünkü. Smiley
Hangi forumda olduğunu idrak edememişsin. Burada vatan millet sakarya edebiyatıyla peşine takabileceğin koyun sürüsü yok, birkaç kuzucuğu saymazsak.
Patlamaları kimin yaptığını "devlet" büyüklerine sormak lazım, onlar iyi biliyorlardır nasılsa. O kadar büyük devletiz ki ülkenin başkentinde 3 bomba patlıyor ama istihbaratın haberi olamıyor. Neyse ki yayın yasağı var, haberimiz olmamış gibi yapabiliyoruz.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: