Bitcoin Forum
May 01, 2024, 04:41:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335899 times)
Rick S
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
June 10, 2017, 12:39:18 PM

çok kısa süredir yatırım yapıyorum ve bunu genelde poloniex üzerinden yaptığım için waves'i hiç bilmiyordum, kafam biraz karışık yardım ederseniz çok sevinirim.

1- waves wallet uygulamasını telefona indirdim. 15 kelimeyi de köşeye not ettim. daha sonra wallet name diye bir kısım çıktı buraya da öylesine bir isim koydum. buraya kadar tamam. fakat benden hiçbir şifre falan istemedi. diyelim ki uygulamayı sildim, başka türlü gireceğimde bu 15 kelimeyle beraber mi gireceğim? bilgisayarıma güvenmediğim için wallet'ı oraya indirmedim bunu da belirteyim.

2- bir miktar waves almak istiyorum. bittrex üzerinden alıp buraya mı aktarayım? alımı en kolay nasıl yapabilirim. zira bildiğim kadarıyla cüzdan uygulamalarında alım kısmı yok.

şimdiden teşekkürler

Smiley
1714581703
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714581703
Reply with quote  #2

1714581703
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714581703
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714581703
Reply with quote  #2

1714581703
Report to moderator
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
June 10, 2017, 12:45:52 PM

çok kısa süredir yatırım yapıyorum ve bunu genelde poloniex üzerinden yaptığım için waves'i hiç bilmiyordum, kafam biraz karışık yardım ederseniz çok sevinirim.

1- waves wallet uygulamasını telefona indirdim. 15 kelimeyi de köşeye not ettim. daha sonra wallet name diye bir kısım çıktı buraya da öylesine bir isim koydum. buraya kadar tamam. fakat benden hiçbir şifre falan istemedi. diyelim ki uygulamayı sildim, başka türlü gireceğimde bu 15 kelimeyle beraber mi gireceğim? bilgisayarıma güvenmediğim için wallet'ı oraya indirmedim bunu da belirteyim.

2- bir miktar waves almak istiyorum. bittrex üzerinden alıp buraya mı aktarayım? alımı en kolay nasıl yapabilirim. zira bildiğim kadarıyla cüzdan uygulamalarında alım kısmı yok.

şimdiden teşekkürler

Smiley

seed'ini tutman yeterli.. recover için 15 kelimeye ihtiyacın olacak.
bittrex'den alıp sonra telefonuna atabilirsin. kendi cüzdanında dursun, bunun avantajları oluyor. exchange'de tutma

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 10, 2017, 12:56:53 PM
Last edit: June 10, 2017, 01:08:47 PM by bitpazari

şimdiden teşekkürler

Smiley

İndirmene gerek yoktur online olarak direkt buradan giriş yapabilirsin: https://waveswallet.io
Bittrex sitesini kullanıyorsan oradan alabilirsin ama istersen eklentiden veya yukarıda verdiğim adresten bağlandıktan sonra hesabına bitcoin göndererek DEX vasıtasıyla alabilirsin.
Bitcoin deposit işlemi için minimum 0.01 BTC göndermen gerekiyor. Birde aklında bulunsun bitcoin yükledikten sonra waves almak istersen hesabında ayrıca waves bulunmalı fee ücretini karşılamak için en az 0.003 waves olmalı.
Bittrex veya diğer borsalardaki fiyatların değişebileceğini unutma karşılaştırma yapman iyi olur.

Rick S
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
June 10, 2017, 01:02:52 PM

cevaplar için teşekkürler. bu waves daha da yükseleceğe benziyor!  Smiley
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
June 10, 2017, 01:04:01 PM

cevaplar için teşekkürler. bu waves daha da yükseleceğe benziyor!  Smiley

yükselecektir.. çünkü proje daha yeni yeni hayata geçiyor.. daha çok işleri var gelişmeleri olumlu..

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
ben_btctalk
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
June 10, 2017, 01:30:25 PM

Böbrek satıp yatırım yapılacak bir coin diye düşünüyorum şu an yatırımın büyük kısmı waves'ta umarım umutlar boşa gitmez.

böbrek satıp bi işe girilmez. iki tane olsa bile girilmez. ya birine bişi olsa o wavesler gelip kurtarmaz kimseyi.
waves iyi gidiyor. beklemedeyiz. bi duyum alırsanız paylaşalım arkadaşlar.
karmenali
Hero Member

Merit: 515

View Profile
June 10, 2017, 04:14:27 PM
Last edit: June 10, 2017, 04:31:50 PM by karmenali

Kendi yaptığım grafik analize göre şu ana kadar herşey tutmuş durumda. 250k ya pump yedikten sonra tekrar 180k bandına döneceğini falan öngörümlemiştim. Aynı şekilde bu çıkışı ve şu anki fiyatıda. Fakat yatırım önerisi olmasın diye sizlerle paylaşmadım hatta kendim bile uygulamadım. Smiley Herneyse bundan sonrası için tahminim;  3-5 gün  235k-210k aralığında gidip gelecek ondan sonra güzel bir yükseliş trendi ile karşılaşacaz.

https://i.hizliresim.com/XXyq07.png

bir sonraki tepeye ulaşmamız bir 10 günü bulabilir. tamamen eski hareketlerden yola çıktım. Buna göre bir önceki tepeyi aştığı an puro yakıp viskinizi yudumlayabilirsiniz.  Grin
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
June 10, 2017, 04:22:31 PM

şimdiden teşekkürler

Smiley

seed'ini tutman yeterli.. recover için 15 kelimeye ihtiyacın olacak.
bittrex'den alıp sonra telefonuna atabilirsin. kendi cüzdanında dursun, bunun avantajları oluyor. exchange'de tutma

Cep telefonunda değerli varlık saklamak kadar saçma bir şey olamaz.
Telefon kaybolur gider, çalınır, bir yerde unutulur vs.

Offline olarak cüzdan yaratsın arkadaş chrome lite uygulamasıyla. Ardından seed'i kağıda kaydetsin. Adrese göndersin parayı. Kağıdı saklasın.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

bzkrt1903
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
June 10, 2017, 04:29:30 PM

wavesin kendi platformundan waves alan yok mu ya 50 $ 'ım ortada yok bankadan para çekildi yardım edin arkadaşlar
mirallas
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
June 10, 2017, 04:38:39 PM

wavesin kendi platformundan waves alan yok mu ya 50 $ 'ım ortada yok bankadan para çekildi yardım edin arkadaşlar

İşlem yoğunluğu vardır belki ne zaman gönderdiniz?
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

View Profile
June 10, 2017, 04:40:43 PM

support@wavesplatform.com
buraya e-posta olarak gönder. Muhtemelen kredi kartı vs ile aldın, öncesinde çalıntı kart vs için kontrol edeceklerdir.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

Balmain
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 682

View Profile
June 10, 2017, 04:46:28 PM

bir sonraki tepeye ulaşmamız bir 10 günü bulabilir. tamamen eski hareketlerden yola çıktım. Buna göre bir önceki tepeyi aştığı an puro yakıp viskinizi yudumlayabilirsiniz.  Grin

Forumdaki WAVES zenginlerinden olduğunuzu biliyorum. Sizce WAVES'den kademeli çıkış için hangi noktaları beklememiz lazım?
Bir yerde kârları realize etmek gerekecek ve tepeyi kaçırmak istemiyorum. Sizin planınız nedir? Forumu takip ediyorsa aynı soru srknbyr için de geçerli. Smiley
stromae
Full Member

Activity: 309

View Profile
June 10, 2017, 04:49:14 PM

Kendi yaptığım grafik analize göre şu ana kadar herşey tutmuş durumda. 250k ya pump yedikten sonra tekrar 180k bandına döneceğini falan öngörümlemiştim. Aynı şekilde bu çıkışı ve şu anki fiyatıda. Fakat yatırım önerisi olmasın diye sizlerle paylaşmadım hatta kendim bile uygulamadım. Smiley Herneyse bundan sonrası için tahminim;  3-5 gün  235k-210k aralığında gidip gelecek ondan sonra güzel bir yükseliş trendi ile karşılaşacaz.

https://i.hizliresim.com/XXyq07.png

Bu analiz vs. her şeyin olası bir bitcoin dump'ında hiçbir şekilde çalışmayacağının farkındasınız değil mi? Sanki insanlarda farklı bir algı var her bir coin'i kendi içinde piyasadan bağımsız değerlendiriyorlar gibi.
karmenali
Hero Member

View Profile
June 10, 2017, 05:26:00 PM

Forumdaki WAVES zenginlerinden olduğunuzu biliyorum. Sizce WAVES'den kademeli çıkış için hangi noktaları beklememiz lazım?
Bir yerde kârları realize etmek gerekecek ve tepeyi kaçırmak istemiyorum. Sizin planınız nedir? Forumu takip ediyorsa aynı soru srknbyr için de geçerli. Smiley
Ben waves gibi potansiyele sahip coinlerle sat-daha fazla al stratejisi uygulamıyorum. Çünkü tepeyi tahmin etmek çok zor, toplayalan balinalar tatmin olduğu takdirde çıtayı yükseltebiliyorlar ve bir daha alamıyorsunuz. Kademeli çıkış aslında  başladı diyebilirim gittikçe piyasa bu fiyata razı oluyor. 200k nın altına bir daha inmesini beklemiyorum olursa çok anlık birşey olur. Kademeli artışında ise sonu hep çok yükseklere taşıyıp kademeli artıştan anlık pump noktasına geri çektiklerini görüyorum. 120k dan başlayan bir önceki artışlar 260k civarında son buldu ve 170k lara kadar geri düştü. Bir öncesinde 70k dan başlayan kademeli artışlar ise 124k da tepe yapıp 90k ya kadar geri çekildi. İleriki zamanlarda kendini daha net gösterir o zaman yazarım. Önerim ise şeytanla dans etmeyin, duyan geliyor wavese ve hareketler eskisine göre daha can yakıcı oluyor.

@stromae, farkettiysen fiyatları btc cinsinden yazdım, altcoinleride hep btc cinsinden değerlendiririm zaten. Btc istediği yöne gitsin biz sadece oturup fiyat spekülatörlerinin oyununu izler sonra yolumuza bakarız. 2 hafta önce 1700 usd ye düştüğü zaman yaptığımız gibi. Ayrıca btc yi güveni sonsuz olanlardansanız btc dump yerken doğru olanı altcoin almaktır böylece elinizdeki btc miktarını arttırır usd cinsinden zararı kabullenirsiniz çünkü uzun vadede btc nin çok yükseleceğini bilirsiniz. Yükseldiği zaman ise altcoinde iseniz btc cinsinden kaybınız olur o da fırsat zararıdır.

stromae
Full Member

Activity: 309

View Profile
June 10, 2017, 05:38:36 PM

@stromae, farkettiysen fiyatları btc cinsinden yazdım, altcoinleride hep btc cinsinden değerlendiririm zaten. Btc istediği yöne gitsin biz sadece oturup fiyat spekülatörlerinin oyununu izler sonra yolumuza bakarız. 2 hafta önce 1700 usd ye düştüğü zaman yaptığımız gibi. Ayrıca btc yi güveni sonsuz olanlardansanız btc dump yerken doğru olanı altcoin almaktır böylece elinizdeki btc miktarını arttırır usd cinsinden zararı kabullenirsiniz çünkü uzun vadede btc nin çok yükseleceğini bilirsiniz. Yükseldiği zaman ise altcoinde iseniz btc cinsinden kaybınız olur o da fırsat zararıdır.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Ama sanki dump zamanları sadece dolar cinsinden değil de satoshi cinsinden de altcoinler çöküyor gibi biz gözlemim olmuştu. Belki de yanılıyorumdur.

Peki bir şey soracağım malum Waves çok fazla yukarı yönlü fiyat hareketi yaptı. Mesela en az 2-3 senelik uzun vadeli düşünen kişilerin buralardan alım yapması sıkıntı yaratır mı sizce?
karmenali
Hero Member

View Profile
June 10, 2017, 05:55:26 PM

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Ama sanki dump zamanları sadece dolar cinsinden değil de satoshi cinsinden de altcoinler çöküyor gibi biz gözlemim olmuştu. Belki de yanılıyorumdur.

Peki bir şey soracağım malum Waves çok fazla yukarı yönlü fiyat hareketi yaptı. Mesela en az 2-3 senelik uzun vadeli düşünen kişilerin buralardan alım yapması sıkıntı yaratır mı sizce?
Asıl olması gereken uzun vadeli yatırımdır zaten, kısa vadede hiçbirşeyi kestiremezsiniz. Burası hisse senedi pazarı değil mali tablolara bakıp bir fikir yürütme kavramı yok. 3 altın kural 1= sağlam proje seçin  2=geliştirici ekibi sağlam olsun   3=iyi topluluğa sahip coinleri seçip uzun vadeli yatırım yapın. Sanıyormusunuz ki eth buraya 3 ayda geldi, bugünün temelleri yıllar önce atıldı. Waves çok avantajlı bir yapıya sahip sadece zamana ihtiyacı var. Birde bu işin duygusal boyutu yok değil, ben merkezsiz yapı taraftarıyım. Bu yüzden eth hard forkunda hackerın elinde milyonlar olmasına rağmen etc'yi desteklemiştim. Yinede yatırımınızı bölmeyi unutmayın.
Btc düşerken coinlerin hepsi usd cinsinden zarar eder, bazıları btc cinsindende değer kaybeder çifte zarar yaratır. Aynı şekilde btc yükselirken kimisi usd cinsinden değerini korur, btc cinsinden yükselmez. Kimisi (genelde düşük değere sahip altcoinler) btc cinsinden de yükselip çifte sevinç yaşatır. Her ikiside zamana ihtiyaç duyar. Btc yükselirken her altcoin aynı zamanda tepki vermez yükselişe, bunun sebebi balinaların her pazarı sırasıyla elden geçirmesi. Sırayla kar alırlar hepsinden.
Waves btc,eth fiyatlarından bağımsız ileride kar sağlayacak bir proje bence. Şu an işlem gördüğü adam akıllı tek exchange bittrex. Buna rağmen bu marketcap değerine sahip bir coin olması bence yeterince iyi bir neden.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
June 10, 2017, 06:40:11 PM

Arkadaslar ne oluyor 247 olan fiyat 190 a dayandı.  Korkutmaya başladı

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 10, 2017, 06:55:15 PM

düzeltme hareketi bunlar. e bir miktar kişiyi de düzeltecek tabi Smiley
tedirgin olmadan paniğe kapılmadan en azından şimdilik al unut.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
June 10, 2017, 06:55:42 PM

Arkadaslar ne oluyor 247 olan fiyat 190 a dayandı.  Korkutmaya başladı

yeterı kadar kaar ettıgını dusunen bırı yada bırılerı cıkmaya karar verdı . yada bırılerı dumplayıp alttan daha fazla alma derdınde. panık satısı yapmanın alemı yok. grafıge bakarsanız su an 190 sevıyesı dıp. burayı korur ve yukselıse gecerse 10 dolar kapıda. 10 doalr barajından once alttan toplama operasyonuda olabılır.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
June 10, 2017, 07:53:09 PM

1 saat önce satışa 85 BTC' lik bir duvar çekildi ve eriyor. Hacme göre hızlı sayılır. Yine 180 seviyelerini görür gibi sanki.
Pages: « 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 ... 306 »
  Print  

Jump to: