Bitcoin Forum
May 01, 2024, 02:41:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335899 times)
hisalih
Jr. Member
*

Activity: 101
Merit: 2

View Profile
July 11, 2017, 11:55:19 AM

Sadece turk forumlarinda defil heryerde waves konusuluyor ben hala almadim cuzdani ile ilgili supheerim var
---
Yobit'ten daha fazla güvenebilirsin Smiley Cüzdanı indirip kurduktan sonra tüm bilgileri şifreleyip yedekle birkaç usb'ye. Fiziksel bir cihazda tutmak istemiyorsan şifreleyip bulut depolamada sakla. O bulut depolamada da 2fa kullan. Hiçbirşeycik olmaz. O coinleri çalabilmeleri için Seed'e ihtiyaçları var onu sakladın mı iş biter. myetherwallet ve benzerlerinden de daha güvenli. Fakat arka planda bir açık varsa zaten hepimiz biteriz. Smiley

Tamam öyle yapayım benim korkum bozuk yedekleme dosyası verir yada yeni bir cüzdan sunarlar belki uyumluluk sorunu felan olur diye yoksa saklama konusunda güvenlik sorunu olmaz hem rarlayıp şifrelerim hemde resim dosyasına gömerim Smiley gerçi bir kaç sene öncesine yedek alıp daha sonradan uyumluluk sorunu yaşayan görmedim sağol bilgi için
1714574462
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714574462
Reply with quote  #2

1714574462
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714574462
Hero Member
*

Ignore
1714574462
Reply with quote  #2

1714574462
Report to moderator
1714574462
Hero Member
*

Ignore
1714574462
Reply with quote  #2

1714574462
Report to moderator
1714574462
Hero Member
*

Ignore
1714574462
Reply with quote  #2

1714574462
Report to moderator
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
July 11, 2017, 12:05:06 PM

Ne ağladınız be  Grin Boşuna demiyoruz sizlere uzun vadeli düşünün diye. İstediği kadar aşağıda dolansın bu işler ha diye olmaz. Her yıl aynı tantana ama artık yemezler. Bir yıl iki yıl farketmez tutmaya devam edin. Bu  psikolojik savaş gibi geliyor biliyorum fakat sabreden derviş muradına ermiş atasözünü hatırlayın. Elimde nakit olsa hepsiyle waves alırdım cidden bu fiyat çok düşük. Aynı şey diğer altcoinler içinde geçerli. Eth, stratis, edg, ıon, trst, gup, sia, storj, factom, bancor, funfair... bunlarda sadece aklımda kalanlar. Hepside çok ucuz. Al sıra numarasını köşede bekle yani o derece. Benim waveste beklememin sebebi ise çok daha uzun vadeli düşünmem. Yani yeni UI falanda sattıramaz bana bunu.
Sasha twitterdan sadece satın al ve bekle diyor. Daha ne yapsın.

herkesın aglamasının sebebı yuksek fıyattan aldıklarını dusunmelerı. yanı 200k dan wave alan bır kısı wave sımdı 100 k lara dusunce lan keske bekleseydım 2 kat alırdım dıyor ama dusunmedıgı bırsey var. sen 200k dan alırken zaten onun en az 2 bın k olacagını dusunerek aldın. yanı senın hedefınde degısen bırsey olmadı. 100k dan alsaydın falan fılan boş ısler onlar. bekleseydın 100k dan alabılırdınde almayabılırdınde. zamanında 15k ıdı wave onu nabacaz Cheesy ıco fıyatı 33k fılandı.

o mantıkla kafayı yersınız. bekleseydım daha ucuz alırdım. oyle bır dunya yok. o bılınebılse zaten ohooo. paranın aq mustum ben sımdıye Cheesy
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 11, 2017, 12:25:31 PM

Önce ağustos segwit olayı kesinleşsin, sonra güzel bir UI ve güncelleme gelirse 8-9 $ görmek zor değil.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 11, 2017, 08:57:31 PM

Neden satmayı sürdürüyorlar hiç anlamıyorum, herkes yükselecek demiyor mu. Alım hacmi düşük fakat bir tuhaflık var waves anormal bir şekilde ilerliyor düşmesi sanki diğer coinlere göre daha basit. Bence bittrex ile waves dex bir şekilde çakışıyor, waves dex düzene bindiğinde hacimde oturacak ve çakışma ortadan kalkacaktır diye umut etmekteyim. Waves Dex yerine bittrex kullanılıyor bundan dolayı hacim düşük kalıyor ve alımdaki fiyatlar arasındaki boşluklar dengesiz oluyor ve ivmeli bir düşüş sergilemesine neden oluyor. Katılıyor musunuz yoksa uyduruyor muyum.  Smiley Bu bağlamda aslında fiyat düşmüyor, hacim yetersizliğinden dolayı anlık fiyat düşüşü görülüyor, düşüş değilde dalgalanmanın dengesiz olduğunu düşünüyorum. Yoksa ne oldu da birkaç günde, haftada bu denli düşüşler yaşandı. Genelde var evet düşüş ama tek etken bu değil. O kadar ICO oldu başarıyla geçti denilebilir hiç mi fiyata yansımaz. Bence bot'lar çok güzel iş çıkartıyorlar.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
July 11, 2017, 09:06:32 PM

herkes yükselecek demiyor mu

herkes yukselecek dediği için düşüyor zaten.herkes birşeye giriyorsa sen o şeyden cıkacaksın.bu global bir kanundur.

hayatımda gordugum en pozitif,iyimser komunite sanırım wavese yatırım yapan komunite.
sasha diye tek bir adam ne derse peygamber buyrugu sayan garip bir kitle bu.
yıl sonu 50 dolarlar - 100 dolarlar havada ucusuyor.

zaten tek adama baglı projeler her zaman tedrginlikle yaklaşmama sebep olmuştur.
aylarca karşı koydum girmemek için sonunda bu garip komunite benide etkisi altına adı.bende yatırım yaptım.
tabii ki bin pişmanım işin kotusu oyle yuksekten girmişimki çıkamıyorumda.

poswallet in başına ne geldiyse aynısı waves basınada gelecek bana göre.
hiç sanmıyorum yanılacagımı ama umarım yanılırım.
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
July 11, 2017, 09:28:24 PM

herkes yukselecek dediği için düşüyor zaten.herkes birşeye giriyorsa sen o şeyden cıkacaksın.bu global bir kanundur.

hayatımda gordugum en pozitif,iyimser komunite sanırım wavese yatırım yapan komunite.

zaten tek adama baglı projeler her zaman tedrginlikle yaklaşmama sebep olmuştur.
aylarca karşı koydum girmemek için sonunda bu garip komunite benide etkisi altına adı.bende yatırım yaptım.

Waves ve Verge uzun vadeli yatırımlar bence. Bir de bu konu için neden yeni başlık açılmıyor?
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
July 11, 2017, 09:44:01 PM

waves e yatırım yapın derken comunıte uyelerı coın den bahsetmıyor. waves ın olayı wave coın degıl. dıger coınler gıbı al beklet artsın sat gıbı bır mantık wave fıyatının artmasında ıse yaramaz. wave bır platform. platform kullanıldıkca artacak fıyatı. dash gıbı monero gıbı dark nette kullanılacaz bız deyıp ucmuyor fıyatı yada dgb gıbı mıcrosoft bılmemnesı actıve olcak deyıp artmıyor.

su ankı dusus bır ustte arkadasında anlattıgı gıbı dex ve bıtrex arasındakı kopukluktan ve dex ın ıslem hacmının az olmasından kaynaklı. ara yuz duzeldıkten sonra ve altcoınler eklenmeye basladıkca hacım artacaktır. dıger tum coınlerın polo bıtrex gıbı borsalara ıhtıyacı var ama wave ın yok.
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
July 11, 2017, 10:49:27 PM

240k dan aldım waeslarımın çoğunu buna rağmen hiç endişem yok 140-150k dan alanlar bile endişe içinde yapmayın arkadaşlar biraz sabır en kötü 2-3 ay bekleyin 300-400k dan satıp bir dahada almazsınız waves.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
July 12, 2017, 07:52:09 AM
Last edit: July 12, 2017, 08:54:32 AM by btclife01

Coinmarketcap verilerine göre son 3 saattir WAVES de hiçbir işlem yapılmadı*.

https://coinmarketcap.com/currencies/waves/

#   Source   Pair   Volume(24h)     Price   Volume (%)   Updated
1   Bittrex   WAVES/BTC     842 BTC   0.00108535 BTC   0.00%   3 hours ago
12   Cryptopia   WAVES/BTC      4 BTC   0.00114599 BTC   0.00%   3 hours ago
15   Cryptopia   WAVES/LTC         1 BTC   0.00116768 BTC   0.00%   3 hours ago
33   Cryptopia   WAVES/DOGE   0.04 BTC   0.00107854 BTC   0.00%   3 hours ago
37   Cryptopia   WAVES/USDT     0.00 BTC   0.00108044 BTC   0.00%   3 hours ago
3   Exmo   WAVES/BTC       70 BTC   0.00109680 BTC   0.00%   3 hours ago

Edit: CoinMarketCap Waves fiyat güncellemelerini yapmıyor!
taner32
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
July 12, 2017, 08:03:39 AM

eğer ekip sağlam çalışıp, potansiyeli tam ortaya koyarsa inanılmaz yükselecektir. hemfikir olduğumuz konu ise kısa zamanda muazzam bir yükselme olmayacaktır.

lite client cüzdanın halen eksikleri mevcut, DEX borsanın kendi içinde eksikleri mevcut. bunların tamamlanması ve işlem hacimlerinin artması zamanla olacaktır diye düşünüyorum.

bu arada dağıtılan WCT, WPN, WAVESGO, MRT gibi tokenlar tam olarak kullanılmaya başlanılmadı, şu an dağıtım süreçlerinde. bunların işlevselliği arttığında daha da kullanılacaktır. bunları göz önünde tutmak gerekecektir.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
July 12, 2017, 08:37:33 AM

Önemli olan şeyi size söyleyeyim. Waves'in fiyatı;
1*) sağlam ve güvenilir İco'lar bu platformda yayınlanmaya başlayınca yükselecek
2*) dex üzerinde işlem hacmi artınca fiyat yükselecek

Waves'te arz miktarı belli 100 milyon waves daha fazlası olmayacak. Bu yüzden dex üzerinde işlem yapmak, coin yaratmak ve ICO ya para yatırmak için waves gerekecek. Bu da tıpkı ethereum da olduğu gibi arz dengesini ciddi biçimde bozacak. Tüm wavesler tek el de toplanmaya başlayacak. Kapitalizm yani; zengin fakir uçurumu artacak. Şu an ki durumda bizler bile zengin olma hayali kuruyorsak o coin henüz pump lanmaya hazır değil demektir.  Grin Kimse babamızın hayrına fiyatı yükseltmeyecek. O balinalar gördüğünüz gibi bu fiyattan bile kazanacaklarını kazanıyorlar. Daha büyük oyunlar için önümüzde uzun bir zaman var.
Ico' sahiplerine gidecek wavesler ile deflasyonist problem daha da hissettirecektir kendisini.

Dex üzerinde işlem miktarı artınca fiyat yükselecek;
-Artan işlem hacmi daha fazla Lpos kazancı demek, daha fazla kazançta daha pahalı waves demektir.
Neden Dex üzerinde işlem hacminin artmasını bekliyoruz:
-Daha güvenilir bir platform
-Oylama sistemi ile kendinizi bir hissedar olarak görebileceğiniz demokratik bir ortam
-Gateaway eklendikçe normal bir borsadan farkı kalmayacak ve her türlü alım satımı yapabileceksiniz, euro-usd, try-usd ........
-Hepsinden önemlisi Bitcoin NG protokolü ile işlem süresi min. düşecek ve saniyede binlerce işlem yapabileceksiniz.

*Bitcoin NG protokolü bile bu coine yatırım yapmaya yeterde artar. Tek risk başarılı olup olmayacakları, bunuda zaman gösterecek. Bu yüzden sabırlı olun diyorum. Hepiniz gibi bende hayalleri satın aldım.  Grin
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
July 12, 2017, 08:42:27 AM

Coinmarketcap verilerine göre son 3 saattir WAVES de hiçbir işlem yapılmadı.

https://coinmarketcap.com/currencies/waves/

#   Source   Pair   Volume(24h)     Price   Volume (%)   Updated
1   Bittrex   WAVES/BTC     842 BTC   0.00108535 BTC   0.00%   3 hours ago
12   Cryptopia   WAVES/BTC      4 BTC   0.00114599 BTC   0.00%   3 hours ago
15   Cryptopia   WAVES/LTC         1 BTC   0.00116768 BTC   0.00%   3 hours ago
33   Cryptopia   WAVES/DOGE   0.04 BTC   0.00107854 BTC   0.00%   3 hours ago
37   Cryptopia   WAVES/USDT     0.00 BTC   0.00108044 BTC   0.00%   3 hours ago
3   Exmo   WAVES/BTC       70 BTC   0.00109680 BTC   0.00%   3 hours ago

3 saat once guncellenmiş demek o.işlem yapılmamış demek değil.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
July 12, 2017, 08:52:46 AM

Evet, doğrusu CoinMarketCap WAVES güncellemelerini 3 (şimdi 4 saat)saattir yapmamış/yapamamış olacaktı.

https://coinmarketcap.com/currencies/waves/#BTC

Diğer mesajı da editliyorum.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
July 12, 2017, 09:42:07 AM

Önemli olan şeyi size söyleyeyim. Waves'in fiyatı;
1*) sağlam ve güvenilir İco'lar bu platformda yayınlanmaya başlayınca yükselecek
2*) dex üzerinde işlem hacmi artınca fiyat yükselecek

Waves'te arz miktarı belli 100 milyon waves daha fazlası olmayacak. Bu yüzden dex üzerinde işlem yapmak, coin yaratmak ve ICO ya para yatırmak için waves gerekecek. Bu da tıpkı ethereum da olduğu gibi arz dengesini ciddi biçimde bozacak. Tüm wavesler tek el de toplanmaya başlayacak. Kapitalizm yani; zengin fakir uçurumu artacak. Şu an ki durumda bizler bile zengin olma hayali kuruyorsak o coin henüz pump lanmaya hazır değil demektir.  Grin Kimse babamızın hayrına fiyatı yükseltmeyecek. O balinalar gördüğünüz gibi bu fiyattan bile kazanacaklarını kazanıyorlar. Daha büyük oyunlar için önümüzde uzun bir zaman var.
Ico' sahiplerine gidecek wavesler ile deflasyonist problem daha da hissettirecektir kendisini.

Dex üzerinde işlem miktarı artınca fiyat yükselecek;
-Artan işlem hacmi daha fazla Lpos kazancı demek, daha fazla kazançta daha pahalı waves demektir.
Neden Dex üzerinde işlem hacminin artmasını bekliyoruz:
-Daha güvenilir bir platform
-Oylama sistemi ile kendinizi bir hissedar olarak görebileceğiniz demokratik bir ortam
-Gateaway eklendikçe normal bir borsadan farkı kalmayacak ve her türlü alım satımı yapabileceksiniz, euro-usd, try-usd ........
-Hepsinden önemlisi Bitcoin NG protokolü ile işlem süresi min. düşecek ve saniyede binlerce işlem yapabileceksiniz.

*Bitcoin NG protokolü bile bu coine yatırım yapmaya yeterde artar. Tek risk başarılı olup olmayacakları, bunuda zaman gösterecek. Bu yüzden sabırlı olun diyorum. Hepiniz gibi bende hayalleri satın aldım.  Grin

Tesbitler doğru.

el bebek gül bebek büyüteceğiz waves'i
daha nice ico lar yapılacak. hele bir TL gateway devreye girsin siz bakın o zaman hareketliliğe.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 12, 2017, 10:42:09 AM

Ne ağladınız be  Grin Boşuna demiyoruz sizlere uzun vadeli düşünün diye. İstediği kadar aşağıda dolansın bu işler ha diye olmaz. Her yıl aynı tantana ama artık yemezler. Bir yıl iki yıl farketmez tutmaya devam edin. Bu  psikolojik savaş gibi geliyor biliyorum fakat sabreden derviş muradına ermiş atasözünü hatırlayın. Elimde nakit olsa hepsiyle waves alırdım cidden bu fiyat çok düşük. Aynı şey diğer altcoinler içinde geçerli. Eth, stratis, edg, ıon, trst, gup, sia, storj, factom, bancor, funfair... bunlarda sadece aklımda kalanlar. Hepside çok ucuz. Al sıra numarasını köşede bekle yani o derece. Benim waveste beklememin sebebi ise çok daha uzun vadeli düşünmem. Yani yeni UI falanda sattıramaz bana bunu.
Sasha twitterdan sadece satın al ve bekle diyor. Daha ne yapsın.

herkesın aglamasının sebebı yuksek fıyattan aldıklarını dusunmelerı. yanı 200k dan wave alan bır kısı wave sımdı 100 k lara dusunce lan keske bekleseydım 2 kat alırdım dıyor ama dusunmedıgı bırsey var. sen 200k dan alırken zaten onun en az 2 bın k olacagını dusunerek aldın. yanı senın hedefınde degısen bırsey olmadı. 100k dan alsaydın falan fılan boş ısler onlar. bekleseydın 100k dan alabılırdınde almayabılırdınde. zamanında 15k ıdı wave onu nabacaz Cheesy ıco fıyatı 33k fılandı.

o mantıkla kafayı yersınız. bekleseydım daha ucuz alırdım. oyle bır dunya yok. o bılınebılse zaten ohooo. paranın aq mustum ben sımdıye Cheesy
Çok doğru bir noktaya değinmişsiniz, borsalarda yeni sayılırım ve ufak gidiyorum ama dediğinize paralel düşüncelerim nedeniyle sonuç alacağımı düşünüyorum. Bu piyasada "öyle olsaydı, şöyle yapsaydım" yanlış bir bakış açısı, ayrıca herkes olumsuz tercihlerini hatırlıyor, zarardan kurtaran ya da kazandıran olumlu tercihler hafızadan hemen çıkıyor.
Borsa işi (zaten içindeki herkes söylüyor) sabır, telaşsız sakinlik, disiplin ve geçmişe takılmama işi, bundan artık eminim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
July 12, 2017, 12:33:34 PM

TİDEX ın olayını bılen var mı waves platformla ne baglantısı var. sahsa tweetleyıp duruyor onu. ben mı yanlıs anladım wave platfom borsa merkezı olmayacak mı tıdex ne alaka. sadece ortaklar sanırım. ama kendı borsa platformun varken ne dıye gıdıp baska bır borsa ıle ortak olur ınsan. varmı tıdex ın olaynı bılen.
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
July 12, 2017, 12:54:11 PM

dünden beri WCT topluyorum.. oldukça ucuzdan gidiyor..
yakında WCT'ler kullanılmaya başlanacak, waves gibi wct'den son 15 gündür bana çok cazip geliyor.

herkes satarken almak gerekir toplamak için vaktidir. 150k'nın altı bence her rakam alınabilir.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
July 12, 2017, 12:57:31 PM

dünden beri WCT topluyorum.. oldukça ucuzdan gidiyor..
yakında WCT'ler kullanılmaya başlanacak, waves gibi wct'den son 15 gündür bana çok cazip geliyor.

herkes satarken almak gerekir toplamak için vaktidir. 150k'nın altı bence her rakam alınabilir.

mrt ıcınde gecerlı aynısı. oda baya dustu. btc oldukca mrt alıyorum bende. wct aylık gelıo zaten yeterı kadar Smiley ben asıl patlamayı mrt de beklıyorum waves platformda. ya olumlu anlamda yada olumsuz anlamda patlıyacak ama cıkıs noktasına bakarsak olumlu anlamda patlaması gerekıyor hatta şart.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
July 12, 2017, 01:16:30 PM

Coinmarketcap'in güncelleme yapmaması Waves'e özgü bir durum değil, diğerlerine de bakarsanız şu an hiç birinde güncelleme yok. Genel bir problem var galiba düzeltilir gün içinde umarım.
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
July 12, 2017, 02:23:44 PM

Coinmarketcap'in güncelleme yapmaması Waves'e özgü bir durum değil, diğerlerine de bakarsanız şu an hiç birinde güncelleme yok. Genel bir problem var galiba düzeltilir gün içinde umarım.

Şu anda coinmarketcap düzeltti sorunu
Pages: « 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 ... 306 »
  Print  

Jump to: