Bitcoin Forum
May 01, 2024, 06:39:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335899 times)
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
June 19, 2017, 07:46:45 PM

uzun süredir bu rakamlarda dinleniyor bence alım için iyi seviyeler.. yükselmeye başlarsa bu rakamları görmek çok zor.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
1714588781
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714588781
Reply with quote  #2

1714588781
Report to moderator
1714588781
Hero Member
*

Ignore
1714588781
Reply with quote  #2

1714588781
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714588781
Hero Member
*

Ignore
1714588781
Reply with quote  #2

1714588781
Report to moderator
1714588781
Hero Member
*

Ignore
1714588781
Reply with quote  #2

1714588781
Report to moderator
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
June 19, 2017, 07:55:06 PM

Yarın Waves üzerinde usd desteği geliyormuş. Sasha Twitter dan duyurdu az önce. Yeni Gui için de bu hafta çalışmaya başlamışlar. En yakın zamanda, yol haritalarını bizlerle paylaşacaklarmış.
Süper haber bu kadar hızlı olacağını sanmıyordum bunun.

Depoyu waves'le fulledim an itibariyle, bir daha 190-200k seviyelerini göremeyeceğiz gibi geliyor.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Hadi bakalım...

O zaman ek bir bilgi daha vereyim bizzat geliştiricisiyle konuştum. 6 hafta içinde yeni GUI tamamlanacak. Merkezsiz borsa tam anlamıyla faaliyete geçecek, sistemdeki tüm sorunlar çözülecekmiş. Ben de öyle düşünüyorum dipten toplamak için güzel zamanlar yaz sonuna kadar bu rakamlar çok komik kalacak. Yatırım tavsiyesi değildir.

Waves a benimde güvenim tam ama korkutuğum şu ki herkes waves hakkında çok çok olumlu düşünüyor genelde herkesin dediği şeyler olmaz tam tersi olur bindik bakalım bir gemiye ne olacak sonumuz.

Daha önce hisse senedi piyasasında veya başka bir piyasada işlem yapanlar bu düşüncede oluyor sanırım.
Geçen sene bitcoin 450 dolardan 700 dolar'a kadar artarken bende bunları düşünüyordum. Herkesin kazandığı bir piyasa olamaz birileri kaybedecek ve kesin elimize verecekler diye düşünüyordum. Bitcoin'de Block ödülü yarılanması muhabbeti vardı bildiğiniz gibi yarılanacak ve fiyat yükselecek diye aylar öncesinden bütün sitelerde yazıyordu ve  herkeste yükseleceğini düşünüyordu ve sonunda korktuğum şey olmadı güvenip yatırım yapan herkes kazandı. Bu şekilde herkesin aynı fikirde olarak kısa sürede kazanç elde ettiği bir olaya daha önce rastlamamıştım. O zamandan sonra nasıl bir piyasanın içinde olduğumuzu daha iyi görmüş oldum diye düşünüyorum.

Yani anlatmak istediğim bu piyasayı diğer piyasalarla karşılaştıran yanılıyor. Kriptopara piyasası geçen seneye kadar hemen hemen sadece "geek" diye adlandırılan teknoloji meraklısı insanların ilgi duyduğu bir piyasaydı. Şuanda git gide bu ilgi artıyor ve diğer piyasalarda işlem yapanlarda bu piyasaya her geçen gün giriş yapmaya devam ediyor ve yatırımcıların çoğu hala bu konuda bilgili halde değil. Hal böyle olunca bir şey hakkında herkes olumlu bakıyorsa da kazanç olması mümkün hale gelebiliyor. Tabi bu hep böyle devam etmeyecek, her piyasanın bir doyum noktası vardır.
Waves dışında biraz genel bir değerlendirme oldu ama yazdım artık yapacak bişey yok  Grin

aynen öyle. kullanıcı sayısı her gecen gun artıyor. kaar eden herkes sağına soluna söylüyor. onlarda gelıyor. tamamen arz talep uzerıne kurulu krıpto dunyası. ve cok yenı oldugu ıcın aç bir dunya yanı talep fazla ve bu talep gıderek artıyor. 6 ayda toplam market cap 20 mılyardan 100 mılyara geldı. tabıkı bu 100 mılyar dolar var sıstemde demek degıl ama hacmın 5 kat arttıgını gosterıyor.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
June 19, 2017, 10:16:45 PM

640 Waves ile pusuya yattım . Araba alma hayaliyle tutusuyorum Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
June 19, 2017, 10:40:07 PM

3 ila 6 ay beklersen araba alırsın.

6 ay- ila 1,5 yıl beklersen ev alırsın

1,5 yıl ila 3 yıl beklersen ev+araba alırsın

3 yıl ila 5 yıl beklersen ev+araba+araba  alırsın

5 yıl ıla 10 yıl beklersen ev+ araba alırsın bır arabayı satar bır ev daha alırsın Cheesy

inşallah Smiley
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 20, 2017, 07:44:44 AM

3 ila 6 ay beklersen araba alırsın.

6 ay- ila 1,5 yıl beklersen ev alırsın

1,5 yıl ila 3 yıl beklersen ev+araba alırsın

3 yıl ila 5 yıl beklersen ev+araba+araba  alırsın

5 yıl ıla 10 yıl beklersen ev+ araba alırsın bır arabayı satar bır ev daha alırsın Cheesy

inşallah Smiley
ağzından bal damlıyor hocam:) sabah sabah hayali bile mutlu etmeye yetti. umarım waves'e yatırım yapan herkes fazlasıyla karşılığını alır.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
June 20, 2017, 07:47:46 AM

1000 kadar Waves'te ben aldım.

Benim umudum 6 ay sonra minumum 30 dolar seviyelerinde işlem görmesi olacaktır. Ancak çok daha iyi yerlere gelirse tabi neden olmasın ben zaten şuan uzaktaki bir bilgisayarıma koydum bekliyorum Cheesy

Umarım zengin olacağız Cheesy
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
June 20, 2017, 07:52:11 AM

Waves henüz çok taze bir proje. Sasha azimli ve inanın şu ana kadar yaptıkları, yapacakları yanında bir hiç. Asıl bombalar cüzdanın güncelleştirilmesinden sonra patlayacak. Yukarıda bir arkadaşımız belirtmiş. Bu güncelleme gerçekten belirttiği gibi 6 hafta içerisinde sorunsuz olarak tamamlanır ve sunulursa mevcut yatırımınızı en azından 2' ye katlarsınız. Birim fiyat 10 doları görecek hatta geçecektir. DEX tümüyle stabil hale getirilir, full ve tam düğüm bir sürüm piyasaya sürülürse Waves, Ethereum' un 2016 sonu, 2017 başında gösterdiği performansın aynısını sergileyecektir. Neye inandığını aksettirdiğinde herkez topu başkasına atmak ister ve cümlelerini "tavsiye değildir" yazarak bitirir. Ben tam aksini yapıyorum: Yatırım tavsiyesidir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 20, 2017, 08:17:12 AM

Waves henüz çok taze bir proje. Sasha azimli ve inanın şu ana kadar yaptıkları, yapacakları yanında bir hiç. Asıl bombalar cüzdanın güncelleştirilmesinden sonra patlayacak. Yukarıda bir arkadaşımız belirtmiş. Bu güncelleme gerçekten belirttiği gibi 6 hafta içerisinde sorunsuz olarak tamamlanır ve sunulursa mevcut yatırımınızı en azından 2' ye katlarsınız. Birim fiyat 10 doları görecek hatta geçecektir. DEX tümüyle stabil hale getirilir, full ve tam düğüm bir sürüm piyasaya sürülürse Waves, Ethereum' un 2016 sonu, 2017 başında gösterdiği performansın aynısını sergileyecektir. Neye inandığını aksettirdiğinde herkez topu başkasına atmak ister ve cümlelerini "tavsiye değildir" yazarak bitirir. Ben tam aksini yapıyorum: Yatırım tavsiyesidir.

Haha kral adammışsın, son yazılan yorumlara bakıyorum hep tavsiye değildir yazanlar oldu. Tavsiye edemediğin şeye yatırım yapmayacaksın, siz tavsiyede bulunmasaydınız ben bulunabilirdim.
Maşallah bin bin alım yapılıyor üyelerimiz kirli çıkın çıktılar ben 200 waves'i zar zor topladım 4500 waves'den buralara düşünce gerçekten insana koyuyor lakin proje eskisi gibi değil beklentilerin bir kısmı karşılandı ve projeye olan güven arttı asıl şimdi yatırım zamanı olduğunu düşünüyorum umarım bir aksilik yaşamayı.

Önceden Sasha kaçacak falan deniliyordu ben hiç umudumu kesmemiştim inancımı kaybetmemiştim adamın fizikçi olması bile bana ayrı güven telkin etmişti. Bu saatten sonra zaten 500 milyon dolarlık değeri olan bir proje çöpe gitmez ayrıca waves'in şöyle bir özelliği var herkes bu projeye inanıyor umudu olmayan kişiler hiç bulaşmadılar, ufak bir yatırımı olanlar bile sonuna kadar inanıyorlar işte waves'i değerli yapan en önemli kriterlerden birisi bu. Bu sebepten dolayıdır fiyat dalgalanmaları diğerlerine göre az seviyelerde.
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
June 20, 2017, 08:28:08 AM

Valla normalde fiyatı artınca seviniriz ama şu an sabit kaldığı için seviniyorum biraz daha toplarız belki tren kaçmadan diye Smiley
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 20, 2017, 08:40:10 AM

Valla normalde fiyatı artınca seviniriz ama şu an sabit kaldığı için seviniyorum biraz daha toplarız belki tren kaçmadan diye Smiley
kesinlikle aynı durumdayım hocam, hatta biraz daha alayım simdi. waves candır, iyiki vardır:)
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
June 20, 2017, 08:44:08 AM

waves imza kampanyası da başladıktan sonra güzel bir rüzgar yakaladı gibi.
Bu borsaların (waves, bitshares vs..) yayınlaşabilmesi için kullanıcıların aktif olarak bu borsaları kullanması gerekmekte.
Dolayısı ile sadece waves alıp cüzdanda tutup kiraya verip kenara çekilmek yerine, yapısını kurcalayıp yeniliklerini takip edip sistemi kullanmak lazım.
bitpazari
Hero Member

View Profile
June 20, 2017, 08:49:06 AM

waves imza kampanyası da başladıktan sonra güzel bir rüzgar yakaladı gibi.
Bu borsaların (waves, bitshares vs..) yayınlaşabilmesi için kullanıcıların aktif olarak bu borsaları kullanması gerekmekte.
Dolayısı ile sadece waves alıp cüzdanda tutup kiraya verip kenara çekilmek yerine, yapısını kurcalayıp yeniliklerini takip edip sistemi kullanmak lazım.

Bu noktada işin büyük kısmı geliştiricilere düşüyor ne kadar çok kullanıma yönelik gelişim sağlanırsa bizlerde daha çok kullanmaya teşvik edilmiş oluruz, önümüzdeki aylarda gelişmelerle birlikte daha çok katılımcı sağlanacaktır ve buna bağlı olarak kullanıma yönelik hareketler artacaktır.
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79
Merit: 10

View Profile
June 20, 2017, 11:27:20 AM

Arkadaşlar ios  cüzdanıma gönderilen 88 mobilego'ları nasıl bozdurabilirim.. yardımcı olan olursa çok iyi olur
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79
Merit: 10

View Profile
June 20, 2017, 11:58:16 AM

liqui hesabı açtım ve oraya depozit edip satmak istedim. cüzdanı kopyalıyorum ios cüzdanda "invalid adres" yani geçersiz adres diyor. daha önce mobile go bozma tecrübesi edinmiş biri yardımcı olursa çok sevinirim
bitpazari
Hero Member

View Profile
June 20, 2017, 11:59:48 AM

Arkadaşlar ios  cüzdanıma gönderilen 88 mobilego'ları nasıl bozdurabilirim.. yardımcı olan olursa çok iyi olur

mobile go gerçek olanlarından mı yoksa sahte olan mobile go. gerçek olan ise seed yedek aldıktan sonra https://waveswallet.io burada import yap ve satışını gerçekleştir bitcoin olarak çekmek istiyorsan BTC karşılığında satışını yap
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 20, 2017, 12:04:35 PM

USD Gateway açılacak diye bi haber gördüm ama hala fiyata yansımadı. Bı kaç gün içinde yansıyacağını düşünüyorum
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
June 20, 2017, 12:08:47 PM

USD Gateway açılacak diye bi haber gördüm ama hala fiyata yansımadı. Bı kaç gün içinde yansıyacağını düşünüyorum

O haberi ben de gördüm ama fiyatı yansıtmazlar diye düşünüyorum balinalar yükselmesini istemiyor nedense dün fark ettiyseniz 80 btclik bir duvar koydular 206 seviyesine yoksa daha da yukarılara gidiyordu waves hala alttan toplamak istiyorlar diye düşünüyorum.Yoksa wavesdeki olumlu gelişmeler devam ediyor şu platformdaki sorunlarıda bir an önce çözseler keşke.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 20, 2017, 12:11:26 PM

O haberi ben de gördüm ama fiyatı yansıtmazlar diye düşünüyorum balinalar yükselmesini istemiyor nedense dün fark ettiyseniz 80 btclik bir duvar koydular 206 seviyesine yoksa daha da yukarılara gidiyordu waves hala alttan toplamak istiyorlar diye düşünüyorum.Yoksa wavesdeki olumlu gelişmeler devam ediyor şu platformdaki sorunlarıda bir an önce çözseler keşke.
Acelesi yok Cheesy az az toplarız bizde. Ama benim görüşüm balinalara rağmen 2 aya 10 dolar olacak en az.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
June 20, 2017, 01:34:45 PM

Haha kral adammışsın, son yazılan yorumlara bakıyorum hep tavsiye değildir yazanlar oldu. Tavsiye edemediğin şeye yatırım yapmayacaksın, siz tavsiyede bulunmasaydınız ben bulunabilirdim.
Sen sen ol kimseye gaza gelipte yatırım tavsiyesinde bulunma, herkesin kendi beyni var ve kendi fikri de olması gerekiyor. Kişi kar ederse sana kar vermeyecek, zarar ederse de sen o zararı karşılamayacaksın değil mi. O zaman tavsiye vermek düpedüz saçmalıktır, gereksiz şovdan başka birşey değildir. Her yatırımda az yada çok bir yanılma payı vardır çünkü ve tavsiye verdiğin kişi senin tavsiyen yanlış sonuçlar doğurduğunda senle iletişime geçip senden destek alamayacak büyük ihtimalle. Sen bütün bunları hiç düşünemiyorsan zaten yatırım ne demek hiç anlamamışsın demektir.

Maşallah bin bin alım yapılıyor üyelerimiz kirli çıkın çıktılar ben 200 waves'i zar zor topladım 4500 waves'den buralara düşünce gerçekten insana koyuyor lakin proje eskisi gibi değil beklentilerin bir kısmı karşılandı ve projeye olan güven arttı asıl şimdi yatırım zamanı olduğunu düşünüyorum umarım bir aksilik yaşamayı.

Önceden Sasha kaçacak falan deniliyordu ben hiç umudumu kesmemiştim inancımı kaybetmemiştim adamın fizikçi olması bile bana ayrı güven telkin etmişti. Bu saatten sonra zaten 500 milyon dolarlık değeri olan bir proje çöpe gitmez ayrıca waves'in şöyle bir özelliği var herkes bu projeye inanıyor umudu olmayan kişiler hiç bulaşmadılar, ufak bir yatırımı olanlar bile sonuna kadar inanıyorlar işte waves'i değerli yapan en önemli kriterlerden birisi bu. Bu sebepten dolayıdır fiyat dalgalanmaları diğerlerine göre az seviyelerde.

Ayrıca güvenini ve umudunu hiç kaybetmediğini yazıyorsun ama 4500 waves'i satıp daha sonra 200 waves'i anca toparladığını söylüyorsun. Çok çelişkili birisin.
bitpazari
Hero Member

View Profile
June 20, 2017, 01:41:43 PM

Sen sen ol kimseye gaza gelipte yatırım tavsiyesinde bulunma, herkesin kendi beyni var ve kendi fikri de olması gerekiyor. Kişi kar ederse sana kar vermeyecek, zarar ederse de sen o zararı karşılamayacaksın değil mi. O zaman tavsiye vermek düpedüz saçmalıktır, gereksiz şovdan başka birşey değildir. Her yatırımda az da olsa bir yanılma payı vardır çünkü ve tavsiye verdiğin kişi senin tavsiyen yanlış sonuçlar doğurduğunda senle iletişime geçip senden destek alamayacak büyük ihtimalle. Sen bütün bunları hiç düşünemiyorsan zaten yatırım ne demek hiç anlamamışsın demektir.

Ayrıca güvenini ve umudunu hiç kaybetmediğini yazıyorsun ama 4500 waves'i satıp daha sonra 200 waves'i anca toplarladığını söylüyorsun. Çok çelişkili birisin.

Çelişkili birisi olduğuma nasıl karar verdiğinizi anlamadım. Yatırım yapacak kadar birikimim yoktur borç ile girmiştim al sat yaparken bozdurduğum zaman birden bire fırladı fiyatı öyle böyle değil epey bir fırlamıştı, geride almak için riske giremedim yarı yarıya azalmış olacaktı düşmesini bekledim düşmedi. Para çektim borcumu ödedim. Geçen haftada aklıma geldi tekrar baktım ne olmuş ne olmamış göz gezdirdim alım fırsatı gördüğüm için almaya karar verdim. Nakit sıkıntım olmasaydı hiç bulaşmazdım elimdekileri çoğaltmaya çalışıyordum meğerse hiç gerek yokmuş.  Grin 
Pages: « 1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 ... 306 »
  Print  

Jump to: