Bitcoin Forum
May 01, 2024, 03:00:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335899 times)
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
June 30, 2017, 05:55:15 PM

paraşütsüz dusuyo hakkaten.
ben cıkmasını beklemiyordum zaten uzun sure ama boylesine bir düşüş şaşırtıyor hakkaten.
umarım 3 dolar altını gormeyiz.
Ben şu an wavesin fiyatında yaşanan hızlı düşüşü bundan 8-9 ay öncesinde etherin yapmış olduğu harekete benzetiyorum. 0.0090 seviyelerinden önce 0.0140 seviyelerine çıkmış ve hemen 1-1.5 ay sonrasında 0.0075 seviyelerine tekrar düşmüştü. Ether'de sonuç ortada o zamandan bu zamana x20 yaptığı seviyeleri gördük. Şu an biraz ether de düştü ancak uzun vadede o da toparlanacaktır ama yeni trend waves, sene sonu 50 dolar ve üzeri hayal değil waves için. Takip ettiğim benden tecrübeli arkadaşların da düşünceleri bu yönde. Ama siz yine de kimsenin düşüncesine göre hareket etmeyin : ) ytd ( sanırım ilk kez bir yorumumun sonuna bunu yazdım ,  çünkü ilk kez bu kadar insanları yatırıma yönlendirebilecek kelimeler kullandım, şimdi hatırladım ether 0.014 seviyesinden 0.0075 seviyesine indiğinde ve toparlanıp 0.0090-0.0120 arasında gidip gelmeye başladığında "senden yine ekmek yiyeceğim ether" tarzı bir yorum yazmıştım, ether üzerine düşeni yapıp x15 kadar değerlendi ama ben ethere yatıracak sermaye bulamadığımdan ekmeğini yiyemedim : ) kısmet değilmiş )

Saygılar.
1714575656
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714575656
Reply with quote  #2

1714575656
Report to moderator
1714575656
Hero Member
*

Ignore
1714575656
Reply with quote  #2

1714575656
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714575656
Hero Member
*

Ignore
1714575656
Reply with quote  #2

1714575656
Report to moderator
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 30, 2017, 06:50:11 PM

İsmi/teknolojisi/şusu busu fark etmeksizin her coin bir gün çıkar(örn. XBC) ve yine her coin birgün düşer(Örn. WAVES).

Sonuç;  sabırlı ol ve asla sermayenin tamamı ile yatırım yapma!
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
June 30, 2017, 09:07:39 PM

waves ıcın guzel alım fırsatı var. bu fıyattan alan cok yakın zamanda 2x yapacaktır . dıger coınlerım artarsa yavas yavas waves toplamaya baslayacam Cheesy yukarda bır arkadasında dedıgı gıbı 50 dolar yıl sonu ıcın hıc bırsey waves e. 20x krıpto dunyasında 1 gunde yapılacak bırsey coın dolar bazlı fıyatı arttıkcada 20x en fazla 1 hafta surer artması. proje ekıp acısından su an cok ıyı bır alım duzeyınde ve bence bu kadar dusmesının sebebı bılınclı bır dump. mılletı yıldırıp elındekılerı almak ıstıyorlar. 3-4 hafta ıcınde dex yenı surum gelıcek. agustos ayında tokenomıca ıcosu var kı sasha nın dedıgıne gore bırcok seyı degıstırecek tokenomıca ıcosu. krıpto dunyasındakı ılk banka yatırımı dıyor. yasal duzene oturtacak platformu dıyor. tokenomıca ıcosu mobılgoyu gececek gıbı bence. onun dısında ether etc gate away calısmalarıda var sanırım. tum bunları topladıgımızda bu dump alttan toplamak ıcın bazı balınaların bılınclı yaptıgı bırsey gıbı gelıyor bana. yoksa dusmesı ıcın herhangı bır sebeb yok su an. reklam kampanyası yapılmıs. mobılgo ıcosu bıtmıs prımal ıcosu bıtmıs ve hepsı cok basarılı olmus ıcolar dex hacmı hergun artıyor . olumsuz hıc bır haber yokken yer gök olumlu haber kaynıyorken fıyatın dusmesı garıp.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 30, 2017, 10:30:48 PM

https://twitter.com/samvarnes/status/880776841035776001

ve beklenen haber gelır. ether ve dıger coınler dex e eklenecek. temmuz ayı baya hareketlı olacak agustostan ıtıbaren uçuşa gecer. uçuştan kastım 50+ dolar dahı olabılır. az oncekı postta da dedıgım gıbı tokenomıca ıcosu agustost baslayacak ve yasal zemın getırecek.
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
June 30, 2017, 10:36:53 PM

ve beklenen haber gelır. ether ve dıger coınler dex e eklenecek. temmuz ayı baya hareketlı olacak agustostan ıtıbaren uçuşa gecer. uçuştan kastım 50+ dolar dahı olabılır. az oncekı postta da dedıgım gıbı tokenomıca ıcosu agustost baslayacak ve yasal zemın getırecek.

İnşallah dediklerini yaparlar hocam
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 30, 2017, 10:46:20 PM

İnşallah dediklerini yaparlar hocam

wave ın olayı borsası ve borsa su an hıc bır  ıse yaramıyor. dıger coınler eklenmedıgı surece de ıse yaramıyacak. onlarıda teker teker ekleyecekler temmuz aynda buyuk ıhtımal.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
June 30, 2017, 11:18:42 PM

Waves için alım fırsatı olduğu görüşüne şiddetle katılıyorum.İleride borsalarını düzelticektir ama şuanki borsaları çok kötü ve geç gönderimden kaynaklanan mağduriyetlerde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorlar destek ekibi sizi takmıyor.Yani çekim yaparken geç gönderim olabilir diye uyarı olsa en azından diye düşünüyorum
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
July 01, 2017, 01:00:40 AM

Uzun süredir bir patlama bekliyoruz ama fazla bir ilerleme kaydedemedi daha. Genel durumdan kaynaklı bir duraksamadır umarım. Beklentileri gerçekleştirmesi lazım.
umutdmrx
Member
**

Activity: 104
Merit: 10

View Profile
July 01, 2017, 05:47:51 AM

Tek uzuldugum nokta, her dususu alim firsati olarak degerlendirdik, simdi ki durumda su fiyattan alacak sermaye kalmadi  Smiley onun disinda bu coininn sadece uzun vade de guzel para kazandiracagini bilerek girmistim, su an ki zarar durumumu pek dert etmiyorum acikcasi.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
July 01, 2017, 07:56:11 AM

15-20K aralığından topladığım çok var benim de ama genele vurunca waves portföyünün %60' ını felan 10-11K aralığından toplamıştım. Öyle bir tesellim var. Genel anlamda henüz zarar etmemiş sayılırım. Sasha biraz nefes alsın kademeli olarak 6-7 dolar aralığına yükselecektir. Paniğe gerek yok arkadaşlar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
July 01, 2017, 08:11:31 AM

Waves alip satanlar genelde bu ortami iyi bilen tecrubeli yatirimcilardan olusuyor. Spekulatif degisimlerden pek etkilenmiyor waves. 240k yi gordukten sonra 150k.ya dususu cogu kiside ümitsizlik yaratsa da ben waves ekosisteminin kendini daha da gelistirecegini ve bu degisimin fiyatlanacagini dusunenlerdenim. Sashadan guncellemeler ve yeni haberler bekliyoruz...
mirallas
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
July 01, 2017, 08:33:03 AM

Sanırım Wavesle ilgili uzun bir yorum yapmanın vakti geldi. Arkadaşlar şuan ekip Wavesle ilgilenmiyor ve altcoinlerdeki çöküşe de bizzat şahit oluyoruz bu düşüşü her ikisine de bağlayabiliriz geçen hafta telegramda birisi 100.000 waveslik satış emri ss'i paylaşmıştı hem de 0,002 seviyelerinden bu demek oluyor ki sadece bir kişinin elinde 200 bitcoinlik waves var ki bu görebildiğimiz. bu coini de balinaların sardığı aşikar ve şuan bir güzel oynuyorlar. Sasha nın amacı waves çevresinde bir borsa kurmak ve şuan kaliteli waves tabanlı çok güzel projeler üretiyor ki wavesdex te işlem hacmi artabilsin kullanıcı çekebilsin. Primalbase, mobilego daha bugün wagerr ın girmesi(bunların hiçbirine çöp coin diyemezsiniz, hepsi kaliteli projeler) temmuz ayı boyunca daha bir çok projeyi kendi bünyelerine katacaklar (ciddi bir şekilde ether geçişi sağlanacağı haberleri dolanıyor, geliştiricisi de bu haberleri onayladı), bu adamlar önce kendi borsasını oluşturacaklar. Hedefleri de bu değil mi zaten? Merkezsiz borsa, otur bi düşün sen olsan nasıl yol izlerdin. Merkezsiz borsa olmadan wavesin bi numarası kalmıyor. Borsa kurman için önce pazarında güzel ürünler bulundurman gerekiyor ki alım satım olsun hareket olsun. Mesela primalbase de yüksek hacimler olacağını tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yok, PBT muhakkak yeni kullanıcılar çekecektir.

Token çeşitliliği sağlandıktan sonra sorunlarından arındırılmış Yeni tasarımıyla bir borsa gelecek ve 2fa özelliği eklenecek. Bunların hepsi Ağustos'ta gerçekleşmiş olacak. Waves 140ları gördüğünde Sasha Twitter'dan açık açık satmayın dedi daha ne desin adam. Bugün 160 a topladı kendini. İnsanlar kolay hızlı kazanç peşinde ben de öyleydim ama öyle bi dünya Yok. Yatırım yaptığınız ürün daha tam anlamıyla bir ürün değil, full sürümü değil yığınla problemi olan Ar-Ge aşamasında bir ürün ve bu ürünün en ölü hali 145 seviyeleri. daha tohumları yeni atılmış ama herkes hemen ağaç olsun meyve alalım istiyor. Benim de zararım büyük ve satarsam daha da büyüyecek, panik satışı yapmış olacağım. Zararda olan arkadaşlar en azından Yeni tasarlanan borsayı beklesinler, bundan daha kötü seviyelerde olacağını sanmıyorum. YTD herkes ölçsün tartsın öyle karar versin, burda kimsenin gazına gelmesin.

Dip not da bırakalım tam olsun. Geçen hafta PBT bin icosuna wavesle katılanlar görmüşlerdir. Ben ilk defa bir icoya 5 dakikada katılıp onay aldım. Geçen haftaki civic icosunda ethereum yüzünden yaşadığım, saçmalıktan sonra beni mest etti.  Yavaş yavaş yeni projelerde wavesi görmeye başlayacağız.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 01, 2017, 08:47:48 AM

Waves'de şu an gözüken en büyük problem, geliştirme ekibinin biraz ağır hareket etmesi diyebiliriz. Sonuçta bu waves'e büyük yatırım ve bunun yanında büyük beklenti de var. Eğer geliştiren kadro yeterli olmuyorsa, bir iki takviye daha alabilir. En azından 2fa gelmeli diye düşünüyorum. Çünkü bu dediklerimizi ico seviyesinde bile yapan ekipler var, o kadar da zor olmamalı. Baya uzun bir süredir, üniversite projesi gibi bir önyüz ile karşı karşıyayız, sermaye mevcut, madem merkezi borsa kurma hedefi var. Türkiye'deki borsaların bile arayüzü daha kaliteli, ne kadar para-emek harcamış olabilirler ki?

Toparlarsak; güçlü icoların waves kullanması güzel ama sasha ve ekibin bu işleri takip ettiği için wavesle çok ilgileniyor demek bana göre biraz mantıksız oluyor. Eğer ekipte bu şekilde düşünüyorsa bu daha da kötü bir durum. Bir an önce yeni sürümlerin devreye alınması ve artık ileriye dönük adımların atılması gerekiyor. Bu haliyle devam ederse insanlarda güvensizlik yaratır.
mirallas
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
July 01, 2017, 08:55:29 AM

Waves'de şu an gözüken en büyük problem, geliştirme ekibinin biraz ağır hareket etmesi diyebiliriz. Sonuçta bu waves'e büyük yatırım ve bunun yanında büyük beklenti de var. Eğer geliştiren kadro yeterli olmuyorsa, bir iki takviye daha alabilir. En azından 2fa gelmeli diye düşünüyorum. Çünkü bu dediklerimizi ico seviyesinde bile yapan ekipler var, o kadar da zor olmamalı. Baya uzun bir süredir, üniversite projesi gibi bir önyüz ile karşı karşıyayız, sermaye mevcut, madem merkezi borsa kurma hedefi var. Türkiye'deki borsaların bile arayüzü daha kaliteli, ne kadar para-emek harcamış olabilirler ki?

Toparlarsak; güçlü icoların waves kullanması güzel ama sasha ve ekibin bu işleri takip ettiği için wavesle çok ilgileniyor demek bana göre biraz mantıksız oluyor. Eğer ekipte bu şekilde düşünüyorsa bu daha da kötü bir durum. Bir an önce yeni sürümlerin devreye alınması ve artık ileriye dönük adımların atılması gerekiyor. Bu haliyle devam ederse insanlarda güvensizlik yaratır.

Direk coinle değil de borsa üzerinde çalışmalar var gözlemlediğim kadarıyla. daha geçen hafta 2 ekip üyesi aldılar. En son Geliştirici arıyorlardı, hangi pozisyona alındı bilmiyorum. En azından bizlerle bir yol haritası da paylaştılar, Temmuz ağustos ayında projeleri bir bir tamamlayacaklarını söylüyorlar. Ve 2fa ile borsanın arayüzü konusunda kesinlikle haklısınız ben de öyle düşünüyorum ne kadar zor olabilir. Ama 2fa yı açıkça yeni borsa gelmeden etkinleştirmeyeceklerni duyurdular. Biraz daha bekletecekler.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
July 01, 2017, 08:59:29 AM

bende ağustos aynından sonra bir güncelleme bekliyorum waves altında güzgün 4-5 prje oluştu ama dex düzgün ve randımanlı değil düzelmeleri iyiolucak 2fa da yada mail onayı olmalı sorun yaşandığında en azında güncelik sorunu olmaması gerek ki ilk olarka bunlar yapılmalıydı.
en basitinden open order bile yok neyi nerden satacağını görmek bile zaman kaybı
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
July 01, 2017, 08:59:43 AM

Sanırım Wavesle ilgili uzun bir yorum yapmanın vakti geldi. Arkadaşlar şuan ekip Wavesle ilgilenmiyor ve altcoinlerdeki çöküşe de bizzat şahit oluyoruz bu düşüşü her ikisine de bağlayabiliriz geçen hafta telegramda birisi 100.000 waveslik satış emri ss'i paylaşmıştı hem de 0,002 seviyelerinden bu demek oluyor ki sadece bir kişinin elinde 200 bitcoinlik waves var ki bu görebildiğimiz. bu coini de balinaların sardığı aşikar ve şuan bir güzel oynuyorlar. Sasha nın amacı waves çevresinde bir borsa kurmak ve şuan kaliteli waves tabanlı çok güzel projeler üretiyor ki wavesdex te işlem hacmi artabilsin kullanıcı çekebilsin. Primalbase, mobilego daha bugün wagerr ın girmesi(bunların hiçbirine çöp coin diyemezsiniz, hepsi kaliteli projeler) temmuz ayı boyunca daha bir çok projeyi kendi bünyelerine katacaklar (ciddi bir şekilde ether geçişi sağlanacağı haberleri dolanıyor, geliştiricisi de bu haberleri onayladı), bu adamlar önce kendi borsasını oluşturacaklar. Hedefleri de bu değil mi zaten? Merkezsiz borsa, otur bi düşün sen olsan nasıl yol izlerdin. Merkezsiz borsa olmadan wavesin bi numarası kalmıyor. Borsa kurman için önce pazarında güzel ürünler bulundurman gerekiyor ki alım satım olsun hareket olsun. Mesela primalbase de yüksek hacimler olacağını tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yok, PBT muhakkak yeni kullanıcılar çekecektir.

Token çeşitliliği sağlandıktan sonra sorunlarından arındırılmış Yeni tasarımıyla bir borsa gelecek ve 2fa özelliği eklenecek. Bunların hepsi Ağustos'ta gerçekleşmiş olacak. Waves 140ları gördüğünde Sasha Twitter'dan açık açık satmayın dedi daha ne desin adam. Bugün 160 a topladı kendini. İnsanlar kolay hızlı kazanç peşinde ben de öyleydim ama öyle bi dünya Yok. Yatırım yaptığınız ürün daha tam anlamıyla bir ürün değil, full sürümü değil yığınla problemi olan Ar-Ge aşamasında bir ürün ve bu ürünün en ölü hali 145 seviyeleri. daha tohumları yeni atılmış ama herkes hemen ağaç olsun meyve alalım istiyor. Benim de zararım büyük ve satarsam daha da büyüyecek, panik satışı yapmış olacağım. Zararda olan arkadaşlar en azından Yeni tasarlanan borsayı beklesinler, bundan daha kötü seviyelerde olacağını sanmıyorum. YTD herkes ölçsün tartsın öyle karar versin, burda kimsenin gazına gelmesin.

Dip not da bırakalım tam olsun. Geçen hafta PBT bin icosuna wavesle katılanlar görmüşlerdir. Ben ilk defa bir icoya 5 dakikada katılıp onay aldım. Geçen haftaki civic icosunda ethereum yüzünden yaşadığım, saçmalıktan sonra beni mest etti.  Yavaş yavaş yeni projelerde wavesi görmeye başlayacağız.

tamamıyle katılıyorum. yakında ether gate away acılacak dun acıklana gore daha bır cok alt coın eklenecek borsaya. hacım baya bır artacaktır bunu takıbende madencılık gelırlerınde artıs olacaktır.

agırdan mı alıyorlar. 1 yıl yenı doldu. kac tane ıco anlasması yaptılar kı bırı mobılgo 53mılyon dolar topladı. dex ı hızmete soktular. her hafta yenı bır guncelleme yapılıyor dex e. sureklı ekıp kadrosunu genısletıyorlar. IT departmanına PR departmanına sureklı eleman alıyorlar. dex te lıve chat aktıf edıldı son guncelleme ıle. temmuzda bıraz daha hızlanacaklar.

sanırım sız ve cogu kısı hayde yaptık platformu fıyatta 1000 dolar oldu waves basına denmesını beklıyorsunuz 1 hafta ıcınde. boyle bır sıstem yapmak ve bunu sorunsuz yapmak kolay ıs degıl. wave sıstemı tam oturdugunda ether etc dash monero gıbı alt coınler eklendıgınde kımse polonun yuzune bakmayacak.
Balmain
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 682

View Profile
July 01, 2017, 09:35:27 AM

Spekulatif degisimlerden pek etkilenmiyor waves. 240k yi gordukten sonra 150k.ya dususu cogu kiside ümitsizlik yaratsa da

Tam tersine aşırı şişen her coinde olduğu gibi bir düzeltme yapması bekleniyordu. Tepeye yakınlardan satıp beklemeye başlayanlar bugün yeniden sattıklarını topluyorlar. 1 ayda 40 kat artan bir coinden söz ediyoruz. Hiçbir coin soluksuz yükselemez. Bunu bilen yatırımcılar zaten her türlü kazanıyor. Ben tepeden sattıklarımı yavaş yavaş yerine koymaya başladım.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 01, 2017, 10:53:00 AM

agırdan mı alıyorlar. 1 yıl yenı doldu. kac tane ıco anlasması yaptılar kı bırı mobılgo 53mılyon dolar topladı. dex ı hızmete soktular. her hafta yenı bır guncelleme yapılıyor dex e. sureklı ekıp kadrosunu genısletıyorlar. IT departmanına PR departmanına sureklı eleman alıyorlar. dex te lıve chat aktıf edıldı son guncelleme ıle. temmuzda bıraz daha hızlanacaklar.

sanırım sız ve cogu kısı hayde yaptık platformu fıyatta 1000 dolar oldu waves basına denmesını beklıyorsunuz 1 hafta ıcınde. boyle bır sıstem yapmak ve bunu sorunsuz yapmak kolay ıs degıl. wave sıstemı tam oturdugunda ether etc dash monero gıbı alt coınler eklendıgınde kımse polonun yuzune bakmayacak.

Aslında şöyle fark ettiyseniz, fiyatı çok düşük ne zaman artacak diye bir cümle yok. Waves zamanla oturacak ve gerçekten iyi rakamlara erişecektir. Burada benim rahatsız olduğum durum basit şeylerin devreye alınmamasıdır. 2fa dediğimiz şeyi icolar ilk hafta devreye alabiliyorlar ya da waves kadar kötü bir arayüze sahip çok coin yok. Bunlar çok basic ve maliyeti düşük şeyler olmasına rağmen hızlı aksiyon alınmıyor. Borsanın büyümesi ise tamamen zaman alıcak hatta belki gelecek vadeden bir çok ico ile beslenip büyüdükten sonra diğerleri gelmeye başlacaklar ama basit eksikliklerin bir an önce düzelmesi lazım.

Yatırım yapacak 100.000 $ olsa, bu ön yüz ve bu güvenlikle paranızı yatırmak ister miydiniz? Borsanın büyümesi için de yatırıma ihtiyacı var, demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 01, 2017, 04:28:02 PM

Yeni bir haber yayınladılar detayları buradan öğrenebilirsiniz.

https://blog.wavesplatform.com/wavesgo-provides-coin-migration-service-with-one-way-gateway-cef2cd07485b

Ayrıca Bitkapital yarışmayı kazananlardan.
https://twitter.com/coremedia_info/status/881181716441944064
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
July 01, 2017, 09:43:23 PM

Yeni bir haber yayınladılar detayları buradan öğrenebilirsiniz.

https://blog.wavesplatform.com/wavesgo-provides-coin-migration-service-with-one-way-gateway-cef2cd07485b

Ayrıca Bitkapital yarışmayı kazananlardan.
https://twitter.com/coremedia_info/status/881181716441944064

Bitkapital' in başarısı takdir edilir. Adamlar TL/Waves takasını DEX' e sokacağız dediler soktular. Bitkapital yönetimi tutup kopartmak konusunda çok güçlü. Bu muhabbet ilk olarak 20 gün önce felan alevlenmişti forumda. Biz diyelim 1 ay. 30 günde başardılar demek ki. Gönülden bravo!

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Pages: « 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 ... 306 »
  Print  

Jump to: