Bitcoin Forum
May 21, 2024, 03:35:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335917 times)
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1514

View Profile
June 06, 2016, 08:40:31 PM

arkadaşlar ben şu waves ile ilgili anlamadığım birkaç soruyu sormak istiyorum. Bu adamlar ayın 14 ünde kaç waves satışa sunacak ve hangi fiyattan.
Birde almayı önerirmisiniz ilk piyasaya çıktığında kar etmek için nasıl bir strateji izlemem lazım ?

ayrıca ico platformuna üye oldum facedende beğendim nasıl yollayacaklar wavesi bildirmem gerekiyor mu bir yerlere ?

14'ünde borsalarda işleme açılacak. Satışı yapacak olanlar yine ICO'dan yatırım yapıp ellerinde WAVES tutan biz kullanıcılar olacak.
ICO dönemi bitti, artık kayıt olup beğenmeniz bir şey değiştirmiyor.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
JollyTrades
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
June 06, 2016, 08:44:32 PM

arkadaşlar ben şu waves ile ilgili anlamadığım birkaç soruyu sormak istiyorum. Bu adamlar ayın 14 ünde kaç waves satışa sunacak ve hangi fiyattan.
Birde almayı önerirmisiniz ilk piyasaya çıktığında kar etmek için nasıl bir strateji izlemem lazım ?

ayrıca ico platformuna üye oldum facedende beğendim nasıl yollayacaklar wavesi bildirmem gerekiyor mu bir yerlere ?

Facebook sayfasını ICO esnasında beğenmeniz gerekiyordu, 1 Haziran'dan sonra beğendiyseniz olmuyor.

85 milyon Waves, ICO katılımcıları arasında dağıtıldı. 14 Haziran'da yeni Waves satılmayacak. Zaten satılmış olan Waves koinler kullanıcılar arasında alınıp satılacak. Şu an her ICO katılımcısının bir Waves bakiyesi var, mesela diyelim ki 1 BTC yatırdıysanız 3000'e yakın Waves'iniz oluyor. Yatırımcılar bu koinleri ayın 14'ünde ICO hesaplarından çekip borsalara aktarabilecek. Borsalarda kaç Waves satılacağını da, hangi fiyattan satılacağını da bu yatırımcılar ve Waves almak isteyenler arasındaki arz-talep dengesi belirleyecek.

Waves bana kalırsa geleceği olan bir koin, ve orta vadeli (6 ay - 4 sene arası) yatırım yapmayı düşünüyorsanız öneririm.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
June 06, 2016, 08:57:19 PM

Facebook sayfasını ICO esnasında beğenmeniz gerekiyordu, 1 Haziran'dan sonra beğendiyseniz olmuyor.

85 milyon Waves, ICO katılımcıları arasında dağıtıldı. 14 Haziran'da yeni Waves satılmayacak. Zaten satılmış olan Waves koinler kullanıcılar arasında alınıp satılacak. Şu an her ICO katılımcısının bir Waves bakiyesi var, mesela diyelim ki 1 BTC yatırdıysanız 3000'e yakın Waves'iniz oluyor. Yatırımcılar bu koinleri ayın 14'ünde ICO hesaplarından çekip borsalara aktarabilecek. Borsalarda kaç Waves satılacağını da, hangi fiyattan satılacağını da bu yatırımcılar ve Waves almak isteyenler arasındaki arz-talep dengesi belirleyecek.

Waves bana kalırsa geleceği olan bir koin, ve orta vadeli (6 ay - 4 sene arası) yatırım yapmayı düşünüyorsanız öneririm.
cevaplar için sağolun , artık açılınca görecez fiyatları. peki sizce asıl platform açılınca fiyat ne kadara kadar yükselir.
JollyTrades
Hero Member

View Profile
June 06, 2016, 10:02:53 PM

cevaplar için sağolun , artık açılınca görecez fiyatları. peki sizce asıl platform açılınca fiyat ne kadara kadar yükselir.

Asıl platform açılana kadar arada gelecek haberlerin büyüklüğüne ve ne kadar ilgi toplayacağına bağlı. Daha hiçbir şey bilmiyoruz. Teknoloji makalesi yayımlanmadı. Waves'in ortakları kim açıklanmadı. Bütün bunlar fiyatı etkileyecektir.

Tam fonksiyonel platformun açılması için yazın sonunu beklememiz gerekiyor herhalde, o zamana kadar da yavaş yavaş bu haberlerle piyasayı körükleyeceklerdir diye umuyoruz. Bir Mycelium ortaklığı haberiyle bütün ICO'yu götürdüler, söylenenlere göre çok daha büyük partnerler varmış, hayırlısı diyelim...
beyinsi
Hero Member

Activity: 742

View Profile
June 06, 2016, 10:14:32 PM

selam dalgaların imza kampanyası ödemeleri yapıldımı acaba? ben önceden news e kayıt olmuşum mail adresimle, bunlar dağıtıldımı? Nasıl alacağız.. mail falan gelmedi?

Şimdi farketttim,
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1W7md5V927lin4vW7iQ8lSMXqA5L4FSbjZu5uWmRO790/edit#gid=0

bu linkteki doc dosyasında "PAID" kısmının sarı renkli kısmında benim forum nickim var.. ama gelen giden yok dalga?
JollyTrades
Hero Member

View Profile
June 06, 2016, 10:43:56 PM

@beyinsi,

Forumda WavesSignature'a mesaj at ICO e-mail'ini, henüz bütün bounty'ler ödenmedi diye biliyorum, sen mesaj attıktan sonra 72 saat içinde gelecek.
beyinsi
Hero Member

View Profile
June 06, 2016, 10:57:51 PM

@beyinsi,

Forumda WavesSignature'a mesaj at ICO e-mail'ini, henüz bütün bounty'ler ödenmedi diye biliyorum, sen mesaj attıktan sonra 72 saat içinde gelecek.

attım.. attığım için paid sayfasında yer alıyor forum nikim sanırım ama gelen giden yok eposta... acaba icoya katılmadım diyemi gemiyor. https://ico.wavesplatform.com/login bu sayafaya giriş yapamıyorum.. şifremi unuttum diyorum.. eposta adresimi giriyorum, kayıtlı eposta yok diyor
JollyTrades
Hero Member

View Profile
June 06, 2016, 11:01:15 PM

@beyinsi,

attım.. attığım için paid sayfasında yer alıyor forum nikim sanırım ama gelen giden yok eposta... acaba icoya katılmadım diyemi gemiyor. https://ico.wavesplatform.com/login bu sayafaya giriş yapamıyorum.. şifremi unuttum diyorum.. eposta adresimi giriyorum, kayıtlı eposta yok diyor

Hımm, tamam, zaten ICO sayfasına giriş yaptığın e-mail'i göndermen lazım WavesSignature'a. Eğer zaten yatırımın yoksa yeni bir e-mail'le ICO hesabı açıp onu gönderebilirsin. Ya da aynı e-mail'i geri kazanmak için rideon@wavesplatform.com'a mail atabilirsin.

Saygılarımı sunarım,

Jian
beyinsi
Hero Member

View Profile
June 06, 2016, 11:08:28 PM

JollyTrades
Hero Member

View Profile
June 06, 2016, 11:09:48 PM

@beyinsi,

Yok zaten direkt ICO hesabına aktarıyorlar, mail adresi ICO'ya kayıtlı değilse ne yapıyorlar bilmiyorum ama öyle mail onayı gibi bir şey yok sanıyorum.
beyinsi
Hero Member

View Profile
June 06, 2016, 11:14:30 PM

@beyinsi,

Yok zaten direkt ICO hesabına aktarıyorlar, mail adresi ICO'ya kayıtlı değilse ne yapıyorlar bilmiyorum ama öyle mail onayı gibi bir şey yok sanıyorum.

işte icoya kayıt olmadım.. nasıl alacak bu dalgaları? Mantıken ben @wavessigniture ye eposta adresimi yazınca bunların  ÖDEMESİ için, ico veritabanına benim verdiğim eposta adresini (https://ico.wavesplatform.com/login) kayıt etmeleri lazım, oradan da  ben şifremi unuttum a basıp eposta adresimi girince şifre mail adresime gelmesi lazım ki giriş yapıp dalgalarıma kavuşabileyim.. 

ingilizcemde iyi değil, sende ingilizce var.. Bu soruversene jolly, icoya kayıt olmayan kullanıcılar imza kampanyasında aldıkları dalgaları nasıl alacaklar diye?
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1514

View Profile
June 06, 2016, 11:47:49 PM

icoya kayıt olmayan kullanıcılar imza kampanyasında aldıkları dalgaları nasıl alacaklar diye?

ICO döneminde yatırım yapmadıysanız yeni kaydolup girdiğiniz e-posta adresini PM olarak atmanız gerekiyordu. Siz kaydolmadan PM atmışsınız sanırım. Neden böyle bir şey yaptığınızı anlamadım.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
beyinsi
Hero Member

View Profile
June 06, 2016, 11:56:36 PM

icoya kayıt olmayan kullanıcılar imza kampanyasında aldıkları dalgaları nasıl alacaklar diye?

ICO döneminde yatırım yapmadıysanız yeni kaydolup girdiğiniz e-posta adresini PM olarak atmanız gerekiyordu. Siz kaydolmadan PM atmışsınız sanırım. Neden böyle bir şey yaptığınızı anlamadım.
valla nereden kayıt olacam onu anlamdım ki.. link bulamadım..

forumda post vardı, bu usera eposta adresinizi yazıp atın demişlerdi bende yolladım...
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 07, 2016, 03:45:39 AM

valla nereden kayıt olacam onu anlamdım ki.. link bulamadım..

forumda post vardı, bu usera eposta adresinizi yazıp atın demişlerdi bende yolladım...

https://ico.wavesplatform.com/ bu adreste en üste invest sekmesi halen duruyor, onu tıklayınca e-mail gireceğin yere yönlendiriyor, ordan kayıt oluyorsun, ico bitmesine rağmen senin gibi icoya katılmayıp bonusları almak isteyenler için kayıt açıldı, kapalıydı ico sonrası , o kayıt olduğun mail adresini de wavesignature adlı hesaba yolluyorsun, eğer kayıt olmadan mail adresi yolladıysan, kayıtlı mail adresinin şifresini unuttuysan özel mesajla ulaşıp sorunu çözdürmen lazım.
şimdi kayıt olursan o maiile wavesler hesabına gelirmi bilmiyorum

omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
June 07, 2016, 02:01:12 PM

https://ico.wavesplatform.com/login
Arkadaslar ben burdan giris yapıyorum ama yanlıs twitter hesabımı tanıttım. 1 haziran öncesi waves hesabını takip ettigim twitter hesabımdan farklı bir twitter hesabı tanımladım dikkatsizlikten. PLatform üzerinden geri alıp dogru twitter hesabımıda tanımlayamıyorum su anda. Ne yapmalı ??
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 07, 2016, 02:20:40 PM

https://ico.wavesplatform.com/login
Arkadaslar ben burdan giris yapıyorum ama yanlıs twitter hesabımı tanıttım. 1 haziran öncesi waves hesabını takip ettigim twitter hesabımdan farklı bir twitter hesabı tanımladım dikkatsizlikten. PLatform üzerinden geri alıp dogru twitter hesabımıda tanımlayamıyorum su anda. Ne yapmalı ??
git baska email adresiyle yeni bir hesap ac wavesplatformda. onun twitterına senin hesabı tanımlat 72 waves oraya gelsin. 14ünden sonrada kendi hesabına cek
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
June 07, 2016, 07:11:02 PM

Waves bülten abonelihi ödülleri gelmiş arkadaşlar ama umdugumdan çok düşük   
sadece 25  waves eklemişler .
JollyTrades
Hero Member

View Profile
June 07, 2016, 07:13:59 PM

Waves bülten abonelihi ödülleri gelmiş arkadaşlar ama umdugumdan çok düşük   
sadece 25  waves eklemişler .

Evet, 8000 kişi katılmış toplamda. Bir dengesizlik var ödüllerde, tam kestirememişler hangisine ne kadar katılım olacak herhalde...
kriptopara
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
June 07, 2016, 07:20:41 PM

bana gelmemis . zuhtu el at da konuya bikac milyon waves versinler bana Smiley dunyaca meshur projen var ya belki seni dinlerler .
JollyTrades
Hero Member

View Profile
June 07, 2016, 07:23:43 PM

bana gelmemis . zuhtu el at da konuya bikac milyon waves versinler bana Smiley dunyaca meshur projen var ya belki seni dinlerler .

Newsletter'a kaydolduğun e-mail'inle mi kayıtlısın ICO'ya da? Öyleyse eğer yaz bana mail'ini, sorayım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 306 »
  Print  

Jump to: