Bitcoin Forum
May 27, 2024, 04:24:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335921 times)
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
August 12, 2017, 08:02:36 AM

2FA muhabbetleri dönüyordu bir ara? bu yönde de henüz bir gelişme yok sanırım? sizce ekibin sistemi sağlam bir şekilde çalıştırmadan bu kadar fazla bağlantılar kurup yayılması normal mi? biz bağlantıları kuralım sistem nasıl olsa çalışır mantığında mı ilerliyorlar dersiniz?

2FA'yı yeni dex sürümü ile getireceklerini düşünüyorum ben.

Yanlış hatırlamıyorsam yeni sürümde 2FA olacağını söylemişlerdi. Geç olsun temiz olsun  Cheesy

bununla ilgili yazılan çizilen birşey oldu mu ?

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
herromerro
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
August 12, 2017, 08:14:12 AM

2FA muhabbetleri dönüyordu bir ara? bu yönde de henüz bir gelişme yok sanırım? sizce ekibin sistemi sağlam bir şekilde çalıştırmadan bu kadar fazla bağlantılar kurup yayılması normal mi? biz bağlantıları kuralım sistem nasıl olsa çalışır mantığında mı ilerliyorlar dersiniz?

Yanlış hatırlamıyorsam yeni sürümde 2FA olacağını söylemişlerdi. Geç olsun temiz olsun  Cheesy

Şöyle bişey var:
https://support.wavesplatform.com/topics/4044-2fa/
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
August 12, 2017, 08:47:30 AM

Yanlış hatırlamıyorsam yeni sürümde 2FA olacağını söylemişlerdi. Geç olsun temiz olsun  Cheesy

Şöyle bişey var:

merkezi olan hiçbir borsa 2FA'sız değil.. Bu aslında uzun zamandır beklidiğim özellik. DEX GUI yenilenir ve 2FA gelirse güvenle kullanırım. Halen kullanamıyorum.

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
August 12, 2017, 09:25:40 AM

Yanlış hatırlamıyorsam yeni sürümde 2FA olacağını söylemişlerdi. Geç olsun temiz olsun  Cheesy

Şöyle bişey var:

merkezi olan hiçbir borsa 2FA'sız değil.. Bu aslında uzun zamandır beklidiğim özellik. DEX GUI yenilenir ve 2FA gelirse güvenle kullanırım. Halen kullanamıyorum.

waves 2fa olayı yıne kendıne has bırsey olacak. google ıle alakalı olmayacak dıyorsu sasha. onuda merkezsız bırsekılde yapacaklarmıs o yuzden koymuyorlarmıs su an. yoksa ıkı dakkalık ıs o.
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
August 12, 2017, 09:31:17 AM

Şöyle bişey var:

waves 2fa olayı yıne kendıne has bırsey olacak. google ıle alakalı olmayacak dıyorsu sasha. onuda merkezsız bırsekılde yapacaklarmıs o yuzden koymuyorlarmıs su an. yoksa ıkı dakkalık ıs o.

evt biliyorum sasha'ın ilk QA'inde sormuştum ama 1,5 sene önce yapıcaz diyordu.

bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 12, 2017, 10:12:21 AM

Bazıları hala proje coininin borsa coini gibi hareket etmesini istiyorlar, birileri bassın milyonu pumplasın,dumplasın, üç kuruş gelsin derdindeler. Arkadaşlar ben kimsenin hayranı falan değilim ama bizim burada yazdıklarımızı, düşündüklerimizi Sasha'nın görmemiş olabileceğine gerçekten inanıyor musunuz? Biz çok akıllıyız, kripto piyasasının kanaat liderlerinden birisi olmuş Sasha geri zekalı yani !
Ben şuna inanıyorum (bilgi değil, kişisel yorum), bu adamın da elbette tıpkı bizim gibi balina oyuncağı coinlerde oynadığı dünya kadar parası vardır ve üzerine de bol bol ekliyordur, hatta belki bir sürü shitcoin çıkartıp etinden sütünden yararlanmıştır. Ama wavese bambaşka bir gözle baktığı çok belli, waves gerçek anlamda kendi ayaklarının üzerinde durması planlanan ve bunu uzuun bir solukta yapacak bir proje. Bakın adam hiç slogan atmıyor, takvimler (biliyoruz ki o takvimler hep fiyat beklentisi yaratmak için, aslında altı boş) sunmuyor, vaatlerde bulunmuyor, bir şeyin yapılacağını şanslıysak kelime aralarında farkedip, neredeyse olduğunda görüyoruz. Çok temkinli ve sağlamcı ilerliyor ve kendi dilinden anlayanlar için arada sakince mesajını veriyor: Satmayın!
Sasha satmayın derken herhalde satarsanız ben batarım demek istemiyor, zaten yakında dünyanın en zenginleri arasına girecek. Bence bu adamın waves için çok büyük planları ve beklentileri var ve bu mantıkla rahatlıkla başaracak. Ancak gerçekten uzun sürecek, siz burada vay efendim 150'de takıldı bir türlü 160 olamıyor derdindesiniz, ben satmadan tutabileceğim kadar aldım (şimdiden sonra da ancak bu şartla üzerine ekleyeceğim) ve tutmak istediğim zaman dilimi en az 3-4 yıl. Hiçbir endişem yok, işler istenildiği gibi gitmese bile yine de bu arkadaş fiyatının 2-3 katını bulacaktır, sadece beklentilerimden zarar etmiş olurum.
Ama şunu da belirteyim, bazı arkadaşlardaki tek dostum waves, kahrolsun diğerleri bakış açım yok, her başarılı (proje anlamında) coin bu tren için lokomotife konulan ek yakıttır, bir çok waves olsun, wavesten çok daha iyileri olsun, ne güzel.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 12, 2017, 12:20:58 PM

Yahu okey de sonun da sokucam wavesine de sashasına da dicem satıcam ne var ne yok. Adamı delirtiyolar ulan efsane haberler geliyor. Sanki Sasha ölmüş öyle bi fiyat düşüyor. Ne kadar aptal bi durum anlamadım. Herkes gidiyo mersin waves gidiyo tersine.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
aalkan
Member
**

Activity: 64
Merit: 10

View Profile
August 12, 2017, 02:05:21 PM

Son analizimi yapıyorum waves'te C düzetlmesi bitti artık yukarlara doğru tırmansın.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 12, 2017, 02:05:44 PM
Last edit: August 12, 2017, 02:32:13 PM by AztecGoldHero

bıtcoın ne zaman rahat durucak.

bu arada guzel fırsatlar verıyor Cheesy

http://prntscr.com/g7m246

what is dead may never die, but rises again, harder and stronger.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 12, 2017, 03:38:12 PM

Ne Wavesmiş valla ne güldürüyor ne öldürüyor sabredenlerin yüzü ya çok gülecek ya da büyük bir hüsranla sonuçlanacak, takipteyiz.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 12, 2017, 04:52:37 PM

Aslında gün içinde çok güzel alım fırsatları yaratıyor. Bizim saatimize göre gece 2 3 gibi ani bi yükseliş sergiliyor. Tabi bizim gibi uzun vadeciler ne yapıyor, tabi ki ellerinde tutuyorlar. Ben artık wavese bir tarla bir arsa gözüyle bakıyorum.Umarım yanıltmaz bizi çünkü çok Türk var waves tutan elinde.

bobita
Legendary
*

View Profile
August 12, 2017, 06:48:36 PM

Aslında gün içinde çok güzel alım fırsatları yaratıyor. Bizim saatimize göre gece 2 3 gibi ani bi yükseliş sergiliyor. Tabi bizim gibi uzun vadeciler ne yapıyor, tabi ki ellerinde tutuyorlar. Ben artık wavese bir tarla bir arsa gözüyle bakıyorum.Umarım yanıltmaz bizi çünkü çok Türk var waves tutan elinde.
O durum bence pek öyle olmayacak, çok değil 6 ay sonra geleneksel sabırsız Türkler (hele de biraz yükselirse) elinden çıkartacaktır. 2018 sonbaharında hala elinde tutanlar gerçek waves yatırımcısı olacak.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
August 12, 2017, 07:37:52 PM

Wavesgo ya verdiğim waveslar kaybolmuş bunun üzerine waves dex supporttan ekip ile iletişim kurdum önce ekran görüntüsü istediler, yolladım  ardından da aşağıdaki mesajı yazdılar.

Hello!

Okay, please check the lease utility, since some time ago there were problems that led to the hiding of lease transactions.

Just download the latest Windows release: https://github.com/amichaelix/wavesgo-leasing/releases/download/v0.3/wavesgo-lease-v0.3.zip

Then unzip all files and open "unlease.exe" and follow the instructions.

Lease tx ID - AoWVZMs2okvz1wV2GRdRiEZiTu6TG5MbotwDdNrsVS3A

Please let me know the result.

Dedikleri dosyayı açtım  unlease dosyasını çalıştırdım siyah bir pencere açılıyor açılması ile kapanması bir oluyor lease tx ıd sini yazmaya çalışıyorum o siyah pencereye yazılmıyor arkadaşlar bir yardım edebilecek olan var mı ?
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 12, 2017, 07:51:25 PM

Wavesgo ya verdiğim waveslar kaybolmuş bunun üzerine waves dex supporttan ekip ile iletişim kurdum önce ekran görüntüsü istediler, yolladım  ardından da aşağıdaki mesajı yazdılar.

Hello!

Okay, please check the lease utility, since some time ago there were problems that led to the hiding of lease transactions.

Just download the latest Windows release: https://github.com/amichaelix/wavesgo-leasing/releases/download/v0.3/wavesgo-lease-v0.3.zip

Dedikleri dosyayı açtım  unlease dosyasını çalıştırdım siyah bir pencere açılıyor açılması ile kapanması bir oluyor lease tx ıd sini yazmaya çalışıyorum o siyah pencereye yazılmıyor arkadaşlar bir yardım edebilecek olan var mı ?

Konsolda (DOS) çalışan yazılımları direk açarak sonuç izleyemezsiniz. Sonuç döngüsü yada peşi sıra bekletme yok ise pencere hemen kapanır.

Aşağıdaki adımları izleyin;

CTRL+R
cmd yazıp enter' e basın
açılan pencerede dosyayı açtığınız klasöre gidin (Dosyayı C sürücüsüne açtığınızı var sayıyorum. "cd c:\<klasör yolu / ismi >"
unlease.exe yazıp enter' e basın
sonucu izleyin

Sonrasında sorununuz çözülmezse destek ekibine yeniden yazın. Yanlış bir işlem yapmadıysanız Waves' leriniz kaybolmadı. Korkmayın. Yapmadınız böyle birşey tabi ama, Leasing adresine yanlışlıkla coin göndermiş olsanız bile WavesGo ekibi iade edecektir. Sakin lütfen.

stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
August 12, 2017, 08:21:40 PM

Waves bir borsa bütün forum bunda hem fikir. Borsası iyi bir arayüze sahip olup kusursuz işlese, normal şartlarda şu gelen haberlerin her birinde çok büyük fiyat artışı olur fakat merkezsiz borsa amacıyla yola çıkan bir proje merkezsiz borsa dışında her şey yapıyor. Sen önce bir borsa işini hallet sonra duyur şu haberleri ortalık şenlensin.

Herkes yavaş yavaş wavesten bezdiğine göre, sanırım bir pump dalgası beklemenin vakti geldi
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
August 12, 2017, 08:25:28 PM

Wavesgo ya verdiğim waveslar kaybolmuş bunun üzerine waves dex supporttan ekip ile iletişim kurdum önce ekran görüntüsü istediler, yolladım  ardından da aşağıdaki mesajı yazdılar.

Hello!

Dedikleri dosyayı açtım  unlease dosyasını çalıştırdım siyah bir pencere açılıyor açılması ile kapanması bir oluyor lease tx ıd sini yazmaya çalışıyorum o siyah pencereye yazılmıyor arkadaşlar bir yardım edebilecek olan var mı ?

Konsolda (DOS) çalışan yazılımları direk açarak sonuç izleyemezsiniz. Sonuç döngüsü yada peşi sıra bekletme yok ise pencere hemen kapanır.

Aşağıdaki adımları izleyin;

CTRL+R
cmd yazıp enter' e basın
açılan pencerede dosyayı açtığınız klasöre gidin (Dosyayı C sürücüsüne açtığınızı var sayıyorum. "cd c:\<klasör yolu / ismi >"
unlease.exe yazıp enter' e basın
sonucu izleyin

Sonrasında sorununuz çözülmezse destek ekibine yeniden yazın. Yanlış bir işlem yapmadıysanız Waves' leriniz kaybolmadı. Korkmayın. Yapmadınız böyle birşey tabi ama, Leasing adresine yanlışlıkla coin göndermiş olsanız bile WavesGo ekibi iade edecektir. Sakin lütfen.

wavesgonun leasing adresine waves yollamadım, leasing kısmından wavesgoya kiraya verdim1-2 aydırda mrt, wavesgo vs sorunsuz gönderdiler bana fakat son bir haftadır hata oluştu hesapta o waveslar gözüküyor ama  leasing kısmına bastığım da kiraya verdiğim waveslar gözükmüyor. dediğiniz gibi yapmaya çalıştım ctrl+r ye bastım ama hiç bir ekran vs gelmedi dolayısıyla cmd de yazamadım.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 12, 2017, 09:18:40 PM

wavesgonun leasing adresine waves yollamadım, leasing kısmından wavesgoya kiraya verdim1-2 aydırda mrt, wavesgo vs sorunsuz gönderdiler bana fakat son bir haftadır hata oluştu hesapta o waveslar gözüküyor ama  leasing kısmına bastığım da kiraya verdiğim waveslar gözükmüyor. dediğiniz gibi yapmaya çalıştım ctrl+r ye bastım ama hiç bir ekran vs gelmedi dolayısıyla cmd de yazamadım.

Windows tuşu + R, Özür.
bobita
Legendary
*

View Profile
August 12, 2017, 09:33:50 PM

Bu arada ben birkaç gün önce en son baktığımda Chrome cüzdan 0.4.33a idi, şimdi 0.4.34a olmuş ama sanırım kayda değer bir değişiklik yok, bug düzeltme için çıktı herhalde.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
John Lemon
Full Member

Activity: 183

View Profile
August 12, 2017, 09:38:39 PM

biraz waves alsam mı? fiyatı daha artacak mı?
10$ olur diyorlar.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 12, 2017, 09:50:35 PM

biraz waves alsam mı? fiyatı daha artacak mı?
10$ olur diyorlar.

sen almazsan ben almazsam o almazsa nasıl olacak Cheesy riskinizi kendiniz belirleyin. hedefiniz ney vadenız ney. waves uzun soluklu bir proje. şu an bıle btc yukselısınden cok etkılenmemıs olmasına ragmen en cok konusulan coınlerden. ragbet var. ama belli başlı bır kac coının yukarı cıkmasına ızın verılmıyor sankı. bunlardan bırısıde waves. bana gore bu ıyı bırsey. sacma sapan sebebsız yere artış gösteren coinler ile kıyaslama yapmayın.
Pages: « 1 ... 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 ... 306 »
  Print  

Jump to: