Bitcoin Forum
May 12, 2024, 02:30:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 [190] 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335908 times)
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
August 13, 2017, 10:03:42 AM

Hic mi programci arkadasiniz yok acin gosterin su siteyi,apkyi gordugu anda bu ne la der listelerin biri asada biri yukarsa sagdan soldan birseyler fiskiriyor bedava sitemde hazirlanmis gibi saglam gelistirici dediginiz herifler daha gonderilecek coinden fee dusuremiyor. Bu isler imzaya reklam alip milleti gazlamaya benzemiyor. Waves 25 kurus olcak !:D
al apk https://github.com/wavesplatform/WavesGUI Grin
Haklısın bu işler imzaya benzemez, sat aq sat sat, koy ..... gitsin sat. Dex teki 50 btc lik bu wall de yıkılmış. Satıııınnn Tongue  
Bekle gif hazırlamaya çalışıyorum Smiley
1715524217
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715524217
Reply with quote  #2

1715524217
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715524217
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715524217
Reply with quote  #2

1715524217
Report to moderator
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 13, 2017, 10:04:29 AM

110k'dan aldım wavesi sepete ekledim.Bakalım hayırlısı.Şu an 119k'yı gördü.Waves'i takip ederken gördüğüm tek şey altcoinler yükselirken ilk ve en fazla yükselen coinlerin başında geliyor wawes.Düşerken de öyle sert düşüşleri var.Piyasa genel itibari ile düşüyor.3 gün önce 170k'ları görmüştü sonra 150k'ları gördü.Al-sat yaptırarak da wavesin miktarı arttırabilir ama bu tecrübe isteyen bir iş.Terste kalınırsa kötü olur.Piyasayı iyi koklayıp genel düşüş beklentisi var iken elden çıkarıp yükseliş trendine girmeye başladığında almak.Buda zamanla olacak gibi.Herkese bol kazançlar.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
August 13, 2017, 10:04:41 AM
Last edit: August 13, 2017, 10:14:57 AM by furylmz

40 yaşındayım 6000tl ile girdim anaparayı çektim çok değil ama 20k var hepsi kar. Ok

tamam bizde inandık kaldı ki gerçek olsa şu tiplerdensin banko kulaktan dolma bilgilerle girdin foruma ve dijital paraya birazda paran vardı yatırdın iki kazandın kendini uzman sandın.Şimdi de kendini coin yorumcusu yaptın.Bu piyasada ne adamlar var senin 6000 ile girdiğin parayı sadece icolara basıyor hatta daha fazlasını o uzman abilerimiz wavese güvenirken olumlu yorumlar yaparken sen sonradan girip klasik kulaktan dolmayla girip burada para çokmuş bende gireyim kazanayım derken batan ya da dolandırılan tiplerdensin.Sonra batınca da yok ya dijital para yalan dolandırıcılık dersiniz millete
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
August 13, 2017, 10:08:35 AM

Hic mi programci arkadasiniz yok acin gosterin su siteyi,apkyi gordugu anda bu ne la der listelerin biri asada biri yukarsa sagdan soldan birseyler fiskiriyor bedava sitemde hazirlanmis gibi saglam gelistirici dediginiz herifler daha gonderilecek coinden fee dusuremiyor. Bu isler imzaya reklam alip milleti gazlamaya benzemiyor. Waves 25 kurus olcak !:D
al apk https://github.com/wavesplatform/WavesGUI Grin
Haklısın bu işler imzaya benzemez, sat aq sat sat, koy ..... gitsin sat. Dex teki 50 btc lik bu wall de yıkılmış. Satıııınnn Tongue  
Bekle gif hazırlamaya çalışıyorum Smiley

Hay hocam ağzına sağlık grafik yorumlama bilmezler yazılım bilmezler kafalarınca yok waves şöyleymiş şu coin şöyleymiş diye ahkam keserler.Sorsan dijital borsaya attığı para 100 liradır onun ile de 3 lira kar yapıp kendini yazılım uzmanı ve broker ilan eder Grin

Edit:Bu arada bu boş konuşanlar yüzünden konudan çok saptım başka arkadaşlarında kafasını şişirdim.Verdiğim rahatsızlık yüzünden diğer arkadaşlardan özür dilerim.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
August 13, 2017, 10:09:47 AM

Hocam ben member! (legendary olsam nolacaksa) Wolwoo 50k'ya düşebilir dedim evet sadece bir öngörü idi. Olur olmaz. Geçenlerde 58 satoshi myriad coin 16k'yı gördü. Oldu.
Bakın sizin probleminiz şu: ben oldum tamamım gerisi yallah! Halbuki burada beyin fırtınası yapsak herkes fikrini korkmadan yazabilse çok daha güzel ve faydalı olur. Waves uzun yatırım anladık ama o süre zarfında al sat yapılabilir dönem dönem girilir çıkılır neticede nikah yok arada. Bazen yükselecek bazen düşecek vs
Bir hafta oldu ripple'a 10 defa girdim çıktım trade yaptım coin sayısını %15-20 arttırdım. Ama siz istiyorsunuz ki waves'e laf edilmesin sanki kutsal bir şey gibi! Her neyse tekrar bol kazançlar dilerim.

konu o degıl.

beyın fırtınası yapacak fıkrınızı soylersenız mılletı sınırlendırmezsınız. cıkıp ortaya sacma sapan seyler yazıyorsunuz. yok 50 k olacak yok 10 k olacak. evet olabılır. 1 k da olabılır. bunu neye dayanarak soyluyorsun. bırde beyın fırtınası dıyorsun. ne fıkrıymıs bu beyın fırtınası yapacak.

hadı bende dıyeyım. bıtcoın 50 dolar olcak.

hadı beyın fırtınaı yapalım sımdı.

bır analız. bır haber. bır makale. okumus olun. gelın buraya sole bısı okudum bundan dolay sole sole olur 50 k ya duser bu deyın canımızı yıyın. ama gelıp sacma sapan 50k olcak 20k olcak deyınce cıdden ınsanı forumdan sogutuyorsunuz.

ben sızın dusuncenızı soyleyım yuzunuze. 50k olsunda bızde alalım kacırdık trenı 50 k da ıken tekrar 50k olursa bınerım umudundasınız.

kerman ın dedıgı gıbı düşmeyen coın mı var Smiley etheryum 0,04 e kadar dustu gece bılmem fark ettınız mı. 5 bın btc lık satıs yaptı etherden cıktı bırısı.
Grafiginizi tekrar paylasir misiniz nereye dogru ucuyorduk ?

laf mı soktugunu zannedıyorsun.paylastıgım grafıklerde destek noktaları kabak gıbı goruluyor. ve btc harekerıne gore grafık gerceklesebılır yada gerceklesemez dıyorum zaten. su anda da daha once yaptıgı gıbı 90k lara kadar gerıleyebılır grafıge bakarsak. 90 k dan gerı donebılır. donmeyebılırde. su an 120k da. bu aralarda btc 5 bın doları kırarsa 90k nın altına dusebılır. her coının dusecegı gıbı. btc duserse 150k ya cıkabılır. kırk kere yazıyoruz btc ıle alakalı her coın dıye.

dun paylastıgım grafık te de eger kı btc 3700 dolardan 4250 dolara cıkmasaydı gerceklesecektı. btc bu hareketı yaparken waves grafını gerceklestırememesı kadar normal bırsey yok. kaldı kı gunluk grafıgıne baktıgımızda waves kısa vade hedefınde pek degısen bırsey yok.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 13, 2017, 10:12:03 AM

40 yaşındayım 6000tl ile girdim anaparayı çektim çok değil ama 20k var hepsi kar. Ok ramazandan bu yana hepsi

Salla gitsin, kim anlayacak diyorsun. Yazdıklarından maksimum yaşın 18 olabilir, ben daha düşük olduğunu düşünüyorum. Eğer zaten dediğin gibi 40 yaşına geldiysen durum daha da kötü çünkü üslubun oldukça kötü, insanların rahatsız olmasının nedeni olumsuz eleştiri değil, tek bir kanıta dayanmayan ve kesin söylemlerindir.

Waves gelicek olursak, doğru kötü bir UI kullanıyor. Bir de şöyle düşünmek lazım, bu kötü UI 5 $ ederse, yeni güncelleme ile birlikte kendini nasıl fiyatlandıracak?

Yüzkere buraya yazdık, elinde Waves olanlar uzun vadeli düşünüyorlar. O yüzden kimse burada 1$ düşmüş, 2$ düşmüş umursamıyor. Elinizde somut bir bilgi varsa, buyrun paylaşın biz de çıkalım.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
August 13, 2017, 10:14:17 AM

40 yaşındayım 6000tl ile girdim anaparayı çektim çok değil ama 20k var hepsi kar. Ok

tamam bizde inandık kaldı ki gerçek olsa şu tiplerdensin banko kulaktan dolma bilgilerle girdin foruma ve dijital paraya birazda paran vardı yatırdın iki kazandın kendini uzman sandın.Şimdi de kendini coin yorumcusu yaptın.Bu piyasada ne adamlar senin 6000 ile girdiğin parayı sadece icolara basıyor hatta daha fazlasını o uzman abilerimiz wavese güvenirken olumlu yorumlar yaparken sen sonradan girip klasik kulaktan dolmayla girip burada para çokmuş bende gireyim kazanayım derken batan ya da dolandırılan tiplerdensin.Sonra batınca da yok ya dijital para yalan dolandırıcılık dersiniz millete
İster inaaan ister inanma banane yaw. Biri bana laf attı verdim cevabını biri aliyim mi diye sormuştu fikirlerinizi bekliyorum dedi alma dedim size ne oluyor onu anlamadım. Size hesap mı vereceğim? Bana laf atmayın ben edebimle yazıyorum. Buradan al desen ne olur alma desen ne olur amma kıymetli wavesmiş arkadaş. Allah allah yaw. Buraya tartışmaya girmiyorum fikir alışverişinde bulunmak istiyorum o kadar lanet olsun ne diye üye olduysam. Ne güzel sadece okuyordum

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
August 13, 2017, 11:40:57 AM

Merhaba;

BTC'nin ateşi düşüyor gibi. Eğer öyle ise alttan Waves alacaklara ne mutlu. Bu arada BTC haftaya da 5K denerse şaşırmam, o zaman waves'te dipleri görebiliriz.

İyi dileklerimle
deepocean
Hero Member

Merit: 500

View Profile
August 13, 2017, 11:44:36 AM

Elimde ne varsa sattım wavesin 100kya düşmesini bekliyorum. Eğer ki düşerse krizi fırsata çevirmiş olacam.
faaty
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 250

View Profile
August 13, 2017, 12:11:04 PM

bu tartışmalar olurken neo uçuşa geçti arkadaşlar Smiley

bir koine uzun vadeli yatırım yapmak saçma bence. uzun vadeli yatırım yaptığım üç coinden birisi waves -diğeri bitcoin Smiley)- ama portföyümün yalnızca onda birini attım dexte duruyor. biraz da dex nasılmış diye meraktan kurcalıyorum.
uçan kaçan koin o kadar fazla ki siz burda tartışırken neo breakout yaptı ve son dalgaya başladı. önceki athyi de geçerse 0.016ya kadar gidecek.

uzun vadede bir kazanacakken, kısa vadeli trade ile 10 kazanırsınız. risk var evet ama risk bu piyasanın ilk kuralı zaten

bu arada waves 50k falan olmaz. adam rusyada meşhur oldu, ruslarda çinliler kadar para olsa waves ihya olmuştu Smiley

grafiklere göre waves de şaha kalkacak ama onu bekleyerek zaman kaybedilmez.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 13, 2017, 12:26:04 PM

Al bu sana gelsin 100 tl'n var diyen şahıs!
5-6k dolarlık yatırımı bile çok gördüysen sende ne kadar var acaba?
Bu arada aztec sen de ağzından kaçırmışsın 90k altını görebilir diye, o halde napıyoruz boş konuşmuyoruz.
İkinci olarak 150k'lardayken düşebilir demiştim düştü mü düştü daha neyin kafası bu ya! Yok btc artmış bilmem ne bunlar hep bahanesi artan nasıl artıyor.
Artan diyen alsın artmaz düşer diyen almasın, bu kadar basit.
Bir daha da bana laf atmayın!

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 13, 2017, 12:30:04 PM

1 saat önce aldım yüzde 10'la sattım wavesleri.Neo'ya geçtim.İkisi de artsın tüm arkadaşlar kazansın kimsenin kaybetmesini istemem.Ama şu var deli gibi neo alıyorlar.Fiyat her an patlayabilir bu alıma fiyat dayanmaz görüşündeyim.Hayırlısı bakalım beklemedeyiz artsa da artmasada artık risk aldık.YTD
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 13, 2017, 12:33:11 PM

1 saat önce aldım yüzde 10'la sattım wavesleri.Neo'ya geçtim.İkisi de artsın tüm arkadaşlar kazansın kimsenin kaybetmesini istemem.Ama şu var deli gibi neo alıyorlar.Fiyat her an patlayabilir bu alıma fiyat dayanmaz görüşündeyim.Hayırlısı bakalım beklemedeyiz artsa da artmasada artık risk aldık.YTD
Tayfun hocam ben artmasın demiyorum ki düşebilir dikkatli olun diyorum adamlar güruh halinde saldırıyor. Allah düşmanıma bile zeval vermesin.

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
August 13, 2017, 12:33:22 PM

Bu arada aztec sen de ağzından kaçırmışsın 90k altını görebilir diye, o halde napıyoruz boş konuşmuyoruz.
İkinci olarak 150k'lardayken düşebilir demiştim düştü mü düştü daha neyin kafası bu ya! Yok btc artmış bilmem ne bunlar hep bahanesi artan nasıl artıyor.

utanmadan su grafigi ekleyip de trade yapiyorum diyosun ya sana daha fazla soylenecek bir laf yok.
tum yatirimini nasil olur da tek bir coine gomebildin? kalkmis bir de duscek dedim dustu deyip burada ahkam kesiyorsun.
waves icin dusecek diyen eger ki iskembeden sallamamissa waves dahil altcoinlerin btc yukselis hareketi ile dusgutunu biliyorsa btc ye gecer altcoinleri alt seviyelerden toplar.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
August 13, 2017, 12:34:39 PM

arkadaslar, btc 4200 usd'ya yükseldi bugün (hay maasallah)... ve simdi 4000'in altina geriledi yine...
btc yükseldikce cogu altcoin ister istemez ya yerinde sayiyor, ya da düsüyor... cok azi yükseliyor...

1) bitcoin eninde sonunda saglam bir düzeltme yapacak (ha bugün yapacak ha yarin yapacak diye bekliyorum)
güzel bir düzeltme yerse, o zaman altcoin'larin zamani gelmistir demek olabilir, ha burada waves olur mu olmaz mi görecegiz...

2) bitcoin sanki gün icinde yapacagi düzeltmeleri yapip tekrar yükselise geciyor...
bir bakmissiniz 4200 usd olmus, birkac saat sonra 3900'ya kadar düzeltme yemis... sonra yine cikisa gecip 4500 olmus, 4000'e kadar düzeltme yemis, 4900 olmus, 4500e inmis vs...
böyle gitmeye devam ederse, altcoin'larin zamanina daha var demek... bu ne kadar sürer bilemiyoruz, uzun sürerse vay altcoin yatirimcilarinin haline...

waves'e gelirsek... waves alternatifi olmayan bir coin degil. her gün mantar gibi cikan yeni altcoinlar var, hergün eski bir altcoin yenileniyor, update oluyor, isim degistiriyor, pazarlama stratejisi degistiriyor vs. yani altcoin demek waves demek degil. ama tabii burada cogumuz waves'e yatirim yaptik, elimiz mahkum bekliyoruz...

olaylari cok iyi takip edip, hizli hareket edebilen birisi icin güzel trade cok güzel karlar getirdi ve getirmeye devam edecege benzer... ama herkesin yapabilecegi birsey degil, dikkatli olmak gerek.
benim surada 10k waves'im var. dün satip bitcoin'da bekleseydim, bugün güzel bir kar elde edebilirdim... ekranda bugün 4200 usd'yi görünce ilk aklima bu geldi:) ama yapmadim, yapacagimi da sanmiyorum...

biraz önce yazdigim gibi, waves alternatifsiz degil. komodo'da saglam update'ler üzerinde calisiyor mesela, xem öylesine...
omisego hic bisey üzerinde calismadigi halde bir haftada nereden nerelere geldi...

demem o ki: ne yapmak istediginiz ve bunu neden yapmak istediginiz kendiniz bileceksiniz. ona göre de hareket edeceksiniz. baskalarinin yazip cizdigi ile hareket ederseniz, ettiginiz ile kalirsiniz.

arkaniza - sadece yaptiginiz hatalarin muhasebesini yapmak icin - bakin! yoksa keskelerle, saga sola catmalarla hayat cekilmez... keyfinize bakin, bu kriptopara sisteminin öncü birer üyeleri oldugunuzun bilinci ile yatirimlarinizi en iyi sekilde degerlendirin. hem kendinize, ailenize, sevdiklerinize - hemde memlekete faydaniz olsun...

dipnot: arasira elde ettiginiz güzel karlar ile 3-5 cocuk sevindirin:) bunun tadi, burada elde ettiginiz en yüksek karin tadindan misliyle daha güzel...
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 13, 2017, 12:36:42 PM

utanmadan su grafigi ekleyip de trade yapiyorum diyosun ya sana daha fazla soylenecek bir laf yok.
tum yatirimini nasil olur da tek bir coine gomebildin? kalkmis bir de duscek dedim dustu deyip burada ahkam kesiyorsun.
waves icin dusecek diyen eger ki iskembeden sallamamissa waves dahil altcoinlerin btc yukselis hareketi ile dusgutunu biliyorsa btc ye gecer altcoinleri alt seviyelerden toplar.

Evet trade yapıyorum istersen onu da atayım benim son 2-3 ayda kaç tane pump'ı bilip de kaçırdığımı görsen şaşarsın, değil 5k en az 1m dolar ederdi. Ayrıca herkesin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben İNANIYORUM

Ayrıca benim pump grubum yok özel mesajlaştığım biri de yok sadece kendi fikirlerimi söylüyorum. Buna bile tahammülsüz bir kitle var asıl siz kendinizden utanın.

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
August 13, 2017, 12:43:39 PM

bak sen boş konusuyorsun. duser derken. ben 90 k ları gorebılır btc hareketıne gore dedım. btc dususe gectı waves 130 a geldı.senın boş lafların ıle waves satan adamlar terste kalmıs durumda su an. boş boş sallıyorsun hıc bır temele dayanmadan duser dıyorsun yada artar. len zaten 2 alternatıf var ya dusecek ya artacak. 150 de duser demısmıs dusmusmus. allahım yaa.. ve hala boş konusmaya herhangı bır bılgıye dayanmadan konusmaya devam edıyorsun.

http://prntscr.com/g7wtoo

bak az once bunu tahmın ettım. grafıge bakarak. yukselıs oncesı. ama gel gor kı oyle saçma yorumlar yapıyorsunuz kı. adamı sogutuyorsunuz.

edıt: xrp yı kactan aldıgınıda gosterırmısın burdan.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 13, 2017, 12:45:47 PM

Aztec anlıyorum ben de zarardayım ama asıl sen saçmalıyorsun aylardır artacak artacak cak cak cak
1-kimseye hakaret etmedim fikrimi söyledim
2-ben işin para kısmına bakarım, 20 milyar dolarlık ripple 6 milyara kadar eridiyse sizin kıçı kırık waves'e ne olur bilemem
3-burası sizin malınız değil hakaret olmadan istediğimi yazarım sizden izin alacak değilim
4-piyasada 1000 civarında coin var kala kala waves'e kalmadım ha evet düşerse alırım ath'den alacak kadar uçmadım.
5-diyellim ki ben birine alma dedim arttı nolur en fazla kar etmemiş olur. Burada bir çete var dikkat ediyorum 240'tan 190'lara sarktığından bu yana alın bu fırsatı kaçırmayın diye yazıp duruyor. Noldu o 180-200k arası aldırdığınız adamlar ha ama dolar bazında kardalar değil mi yersen

bana su an 3-5 pump coını dısında btc bazlı kaarda olan coın goster. btc olmus 4200 dolar neyın kafasını yasıyorsun. altcoınler tabıkı dusecek. çin tabanlı neo mudur nedır ondan bahseıyor ınsanlar. çinde bu ıslerın nasıl pumplandıgını bılmeyenmı var. ether 600 dolara kadar cıktı orda. etc 50 dolara kadar cıktı. neo denen coınınde 40 dolara cıkması normal. dedıgım gıbı bastan yakaladıysan ne ala. neo da olanın pump oldugunu gormek ıcın alım olmaya gerek yok.

tezos dan bahsedıyorlar. 250 m dolar toplamıs. ama ne verıyor. gırdım sıtesıne baktım bır tek sayfadan ıbaret tezos denen melet. adam gıbı bır bılgı bulamadım. forumda da saga sola yazdım ne skımdır bu dıye bır allahın kulu bırsey dıyemedı hala. ama lafa bakarsan 250m dolar toplamıs ucacak kacacak. ıyı ne nabacak ta ucacak kacacak. waves ın ne oldugu aha yazıyor bu sayfada. gercekler ıle umutlar. bırı umut satıyor waves gercek. bırı sunu yapacaz bunu yapacaz dıyor waves sunu yaptk bunu yaptık dıyor. aradakı fark bu. neo cının etherı olacaz dıyor. tezos etherden daha ıyı olacaz dıyor. ıkısınınde sonunda acagız ecegız var dıkkat edersen. waves den boyle bırsey duydun mu.

waves dex ıcın gateaway lerı test ettıgını bılıyrmusun şu an. (dıger altcoınler eklenebılecek)
dex guncellemesının test aşamasında oldugunu bılıyormusun şu an.
moskova borsası ıle anlaşma yaptıgı ve moskova borsasına gateway açtıklarını ve çalıştığını test ettıklerını bılıyormusun.
ukrayna borsasu KUNA ile anlasma yaptgını ve ıco larda gecen gun olan dolandırma gıbı seylerı ortadan kaldıracak platform yapıldıgını bılıyormusun.

daha bunun gıbı dunya kadar seyle ugrasılıyor.

şu an o artan coınlerın hangısınde boyle bır calısma var. tezos olsun neo olsun. hep soylentı. ve bızde yada bende hep dıyorum kı soylentı pesınde kosarken dıkkat edın.

rıpple rıpple dıyorsun. rıpple coın olarak scam bır coındır. daha oncede yazdım sana. rıpple sırketı ıle xrp coınının bır alakası yoktur. o bankalarla yaptıkları analsmaların hepsı rıpple sırketının urettıgı teknolojı ıle alakalıdır xrp ıle degıl. akıl var mantık var bankalar gırer mı oyle bırseye. 40 mılyar rıpple var ortada %80 sende bende. bankalarda ıyı gırelım buna mıllete para kazandıralım mı dıyecekler. oyle bırsey olsa bankalar gırmek ıstese derler kı yenı bır coın uret bızde şu kadar ver. kı olanda o. bankaların xrp ıle bır alakası yok tekrar soyluyroum.

bak sana bır dunya bılgı verdım.

çık suraya waves artacak dusecek derken boyle bırseyler yaz canımı ye. ama cıkıp 50k olcak 20k olcak. dıye sacma sapan seyler yazmayın. olabılır 50k olmaz dıyen yok. ama neden 50k olabılecegıne daır bırseyler yaz bare ki tepki gostermeyelım.

sen anlamıyorsun 50 k olacak derken cıdden neye gore dıyorsun bana bunu anlat kı cıkacaksak cıkalım waves den. zarar etmeyelım. bız 10 dolar 20 doalr olacak derken yukardakı haberlerı referans gosterıyoruz. sen 50k olcak derken neyı gosterıyorsun Huh
Hocam tamam artık, vurma yeter, yazıktır, günahtır...  Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
deepocean
Hero Member

Merit: 500

View Profile
August 13, 2017, 12:46:58 PM

Elimde ne varsa sattım wavesin 100kya düşmesini bekliyorum. Eğer ki düşerse krizi fırsata çevirmiş olacam.
Çok fena terste bıraktı bu sefer. panik yapmak kaybettiriyormus.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
August 13, 2017, 12:49:42 PM

Çok fena terste bıraktı bu sefer. panik yapmak kaybettiriyormus.

Acele karar verme deep Smiley Bekle bir iki gün daha. Henüz olan bir şey yok.

Benzer bir harketi ben de yapmak istedim 150'den aşağı salındığını gördüğümde. Ama hafta sonu yoğun olacaktı, uğraşamak istemedim, kapadım.
En kötü ne kaybetmiş olabilirsin ki, %10-%15? Burada x10-20-30 hedeflenirken sorun değil bence. Ama bu hareketleri yapabilen finish'e ıslak çalarak girecek.
Pages: « 1 ... 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 [190] 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 ... 306 »
  Print  

Jump to: