Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:14:07 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 [191] 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 ... 306 »
  Print  
Author Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu  (Read 335938 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 13, 2017, 12:52:50 PM

Al bu sana gelsin 100 tl'n var diyen şahıs!
5-6k dolarlık yatırımı bile çok gördüysen sende ne kadar var acaba?
Bu arada aztec sen de ağzından kaçırmışsın 90k altını görebilir diye, o halde napıyoruz boş konuşmuyoruz.
İkinci olarak 150k'lardayken düşebilir demiştim düştü mü düştü daha neyin kafası bu ya! Yok btc artmış bilmem ne bunlar hep bahanesi artan nasıl artıyor.
Artan diyen alsın artmaz düşer diyen almasın, bu kadar basit.
Bir daha da bana laf atmayın!

bak sen boş konusuyorsun. duser derken. ben 90 k ları gorebılır btc hareketıne gore dedım. btc dususe gectı waves 130 a geldı.senın boş lafların ıle waves satan adamlar terste kalmıs durumda su an. boş boş sallıyorsun hıc bır temele dayanmadan duser dıyorsun yada artar. len zaten 2 alternatıf var ya dusecek ya artacak. 150 de duser demısmıs dusmusmus. allahım yaa.. ve hala boş konusmaya herhangı bır bılgıye dayanmadan konusmaya devam edıyorsun.

http://prntscr.com/g7wtoo

bak az once bunu tahmın ettım. grafıge bakarak. yukselıs oncesı. ama gel gor kı oyle saçma yorumlar yapıyorsunuz kı. adamı sogutuyorsunuz.

edıt: xrp yı kactan aldıgınıda gosterırmısın burdan.

Azteec aztec almışsın galiba icodan ucuz ucuz rahat rahat konuşuyorsun. 150k'dan alan biri çoluk çocuğunun rızkını yatırıyor ayrıca siz 180-190'dan bu yana alın alın fırsatı kaçırmayın diyorsunuz. Ben coinleri rüyamda bile görüyorum o kadar içli dışlı oldum. "alın" diyp zarar ettirince de kardeş bak şöle oldu böle oldu vs .Ben 1 kişiye eth pumpı öncesinde bunun mantıksız olduğunu anlattım ondan bile utanıyorum yeminle siz 10k'ya düşse "eee napcan kardeş sasha'nın suçu" falan dersiniz. Yapmayın etmeyin kardan zarar neyse de külliyen zarara sokup milletin ahını almayın.
Bende ripple var ama 1 kişiye bile gel al demedim. Niye çünkü bi ibnelik yapabileceklerini biliyordum belki 2k'ya bile düşer ama dışardan bakınca herşey daha net görülebiliyor. Siz mala sevdalanmışsınız. 100 dolar da olsa çıkamazsınız.

Dünkü tradelerin bir kısmı her defasında ripple sayım artıyor ama düşüşüne ayak uyduramadım normalde sermaye 1.62 olması lazım başa baş için o da 5k satoshi demek

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
August 13, 2017, 01:14:42 PM

Arkadaşlar uğraşmayın laf anlatmaya değmez.Anlatmaya çalıştım anlamadı.Benim adama kızdığım nokta waves düşer demesi değildi ki(her coin iner çıkar bu her zaman olan şey garanti değildir illa waveste dip yapar)anlamadı zaten.Sinirlendiğim nokta üslubu ve bir yere dayanmadan yorum yapmasıydı.Ona bunu anlatmaya çalıştım ama gözlemlediğim kadarıyla dediğim gibi kulaktan dolma bilgilerle girip iki kazanıp kendini broker zannediyor karışmayın takılsın kendince.Bu dakikadan sonra bu adamın yorumları dinleyen de varsa kendi tercihidir.Bu arada ben bu konuda uzman değilim kendi halimce trade yapıyorum.Ben uzman abilerin grafik okumalarından ve proje sağlamlığından bahsettiği için biraz araştırdım girdim zamanında elimden geldikçe elimdeki waves sayısını artırıyorum  kendimce.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
August 13, 2017, 01:16:01 PM

Al bu sana gelsin 100 tl'n var diyen şahıs!
5-6k dolarlık yatırımı bile çok gördüysen sende ne kadar var acaba?
Bu arada aztec sen de ağzından kaçırmışsın 90k altını görebilir diye, o halde napıyoruz boş konuşmuyoruz.
İkinci olarak 150k'lardayken düşebilir demiştim düştü mü düştü daha neyin kafası bu ya! Yok btc artmış bilmem ne bunlar hep bahanesi artan nasıl artıyor.
Artan diyen alsın artmaz düşer diyen almasın, bu kadar basit.
Bir daha da bana laf atmayın!

bak sen boş konusuyorsun. duser derken. ben 90 k ları gorebılır btc hareketıne gore dedım. btc dususe gectı waves 130 a geldı.senın boş lafların ıle waves satan adamlar terste kalmıs durumda su an. boş boş sallıyorsun hıc bır temele dayanmadan duser dıyorsun yada artar. len zaten 2 alternatıf var ya dusecek ya artacak. 150 de duser demısmıs dusmusmus. allahım yaa.. ve hala boş konusmaya herhangı bır bılgıye dayanmadan konusmaya devam edıyorsun.

http://prntscr.com/g7wtoo

bak az once bunu tahmın ettım. grafıge bakarak. yukselıs oncesı. ama gel gor kı oyle saçma yorumlar yapıyorsunuz kı. adamı sogutuyorsunuz.

edıt: xrp yı kactan aldıgınıda gosterırmısın burdan.

Azteec aztec almışsın galiba icodan ucuz ucuz rahat rahat konuşuyorsun. 150k'dan alan biri çoluk çocuğunun rızkını yatırıyor ayrıca siz 180-190'dan bu yana alın alın fırsatı kaçırmayın diyorsunuz. Ben coinleri rüyamda bile görüyorum o kadar içli dışlı oldum. "alın" diyp zarar ettirince de kardeş bak şöle oldu böle oldu vs .Ben 1 kişiye eth pumpı öncesinde bunun mantıksız olduğunu anlattım ondan bile utanıyorum yeminle siz 10k'ya düşse "eee napcan kardeş sasha'nın suçu" falan dersiniz. Yapmayın etmeyin kardan zarar neyse de külliyen zarara sokup milletin ahını almayın.
Bende ripple var ama 1 kişiye bile gel al demedim. Niye çünkü bi ibnelik yapabileceklerini biliyordum belki 2k'ya bile düşer ama dışardan bakınca herşey daha net görülebiliyor. Siz mala sevdalanmışsınız. 100 dolar da olsa çıkamazsınız.

Dünkü tradelerin bir kısmı her defasında ripple sayım artıyor ama düşüşüne ayak uyduramadım normalde sermaye 1.62 olması lazım başa baş için o da 5k satoshi demek

senın yaptıgın bıdı bıdılar yuzunden bırısı sattı burda bak. su an zararda. coını satmadıgın surece zararda olmazsın. bunu bıl once. dolar balı fıyatına bakma. 180k da ıken al dedıgım ve 15 bın lıralık reelden arkadasım var aldırdıgım. o zaman 3.7 dolardı sımdı 5 dolar. zararı yok reelde adamın. btc artmıs artmamıs benı alakadar eden bır durum yok sonucta bu meretler artıp sattıgında btc olarak harcamayacaksın. btc olarak fıyatının artması ısın ekstra kaarı olacak. waves 180k da alın denmesının sebebıde bu. daha bunu anlamamıssın. su an waves 5 dolar ama btc 4 bın dolar dıye 5 dolar. ıco fıyatına bakarsan waves hala pump yememıs ıconun anca 4 katına cıkmıs bır coın. bu coının btc bazlı pup yedıı zamanı da gorecez. ondan alın denıyor uzun vadelı dusunun denıyor. waves ın olması gereken btc degerı su ankı btc degerının 10 katı. yanı 0,012 ıle 0,015 arası. ıco zamanlarında da boyleydı hedefı hala boyle. ıco zamanında 0,012 btc 5-10 dolar bırsey edıyordu sımdı 50 dolar edıyor.

neyın ne oldugunu neden dendıgını burda ellı kere anlatıyoruz ama sen anlamamakta ısrar edıyorsun.

burda en az 50 kere waves uzun vadelı. yıl sonuna kadar tutmanız lazım dedık. yıl sonu btc olarak duzgun sevıyeye geldıgınde anlayacaksınız ne dedıgımızı. dolar bazlı ne olur bılemem. 50 dolarda olabılır btc nın durumuna gore 100 dolarda. 20 dolarda.

kısacası waves tutarak fırsat kacırdıgını dusunebılırsınız. neo mesela. ama o bır rısktır. kısa vadelı kaarınızda buyuk olabılır ama zararınızda buyuk olabılır. sekıl 1 a xrp. atladı mıllet ona 1 dolar olacak dıye sonuc bellı. uzun vadede ıse rıskınız daha dusuktur.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 13, 2017, 01:18:09 PM

Arkadaşlar uğraşmayın laf anlatmaya değmez.Anlatmaya çalıştım anlamadı.Benim adama kızdığım nokta waves düşer demesi değildi ki anlamadı zaten.Sinirlendiğim nokta üslubu ve bir yere dayanmadan yorum yapmasıydı.Ona bunu anlatmaya çalıştım ama gözlemlediğim kadarıyla dediğim gibi kulaktan dolma bilgilerle girip iki kazanıp kendini broker zannediyor karışmayın takılsın kendince.Bu dakikadan sonra bu adamın yorumları dinleyen de varsa kendi tercihidir.Bu arada ben bu konuda uzman değilim kendi halimce trade yapıyorum.Ben uzman abilerin grafik okumalarından ve proje sağlamlığından bahsettiği için biraz araştırdım girdim zamanında elimden geldikçe elimdeki waves sayısını artırıyorum  kendimce.
İyi sen elin lafıyla hareket etmeye devam et batarsan da zararını onlar karşılar. Üslup dediğin karşılıklıdır sen bana niwbiii felan dersen ben de sana aynen iade ederim üslubunu. Ben de uzman değilim bu arada ama kendi çapımda takılıyorum yıllardır.

Bak aztec ben bu piyasada sadece elde ettiğim kârla adeta bir oyun oynuyorum genelde de oyunlarda iddialıyımdır. Sana göre dolar önemlidir bana göre btc. Ben piyasadaki hâkim paradan BTC'den kazanmak istiyorum yeri gelince atıyorum 2,5 btc'm mi var 0,5'ini satıp tatile gitmek istiyorum. Sana göre ben de zaarda değilim çünkü hâlâ 5500 dolarım var. Bu beni ilgilendirmiyor çünkü ben artarak btc biriktirmek istiyorum tek derdim bu, arada da ufak ufak kârın bir kısmını çekip doya doya harcamak istiyorum. Olay bu sana göre dolar bana göre btc!

AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 13, 2017, 01:18:50 PM

Arkadaşlar uğraşmayın laf anlatmaya değmez.Anlatmaya çalıştım anlamadı.Benim adama kızdığım nokta waves düşer demesi değildi ki(her coin iner çıkar bu her zaman olan şey garanti değildir illa waveste dip yapar)anlamadı zaten.Sinirlendiğim nokta üslubu ve bir yere dayanmadan yorum yapmasıydı.Ona bunu anlatmaya çalıştım ama gözlemlediğim kadarıyla dediğim gibi kulaktan dolma bilgilerle girip iki kazanıp kendini broker zannediyor karışmayın takılsın kendince.Bu dakikadan sonra bu adamın yorumları dinleyen de varsa kendi tercihidir.Bu arada ben bu konuda uzman değilim kendi halimce trade yapıyorum.Ben uzman abilerin grafik okumalarından ve proje sağlamlığından bahsettiği için biraz araştırdım girdim zamanında elimden geldikçe elimdeki waves sayısını artırıyorum  kendimce.

aynen oyle. bırsey soyluyorsanız bır dayanagı olsun bır fıkrınız olsun. hep dedıgım gıbı belkı bız yanlıs bılıyoruz belkı bız yanlıs gorduk bazı seylerı. eleman bıze artacak dedık dıye kızıyor bısı gorduk artacak dedık sen geldın dusecek dedın neye gore dedın bız neyde hata yaptık bunu soyle barede bızde hatalıysak bızde zarar etmeyelım aq Smiley
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 13, 2017, 01:21:11 PM

Hic mi programci arkadasiniz yok acin gosterin su siteyi,apkyi gordugu anda bu ne la der listelerin biri asada biri yukarsa sagdan soldan birseyler fiskiriyor bedava sitemde hazirlanmis gibi saglam gelistirici dediginiz herifler daha gonderilecek coinden fee dusuremiyor. Bu isler imzaya reklam alip milleti gazlamaya benzemiyor. Waves 25 kurus olcak !:D
Dex ten bahsedıyorsanız %100 katılıyorum ama adamlar o surumu paldur kuldur cıkardı ve bır daha da dogru dusurt gelıstırmedıler
asıl dex başka bır ara twıtterde sıyah ekran resımlerı paylaşılıyor du gerçi kaç ay oldu hala bır surum çıkmadı
etherdelta gıbı boktan bırsey olacaksa olmasın zaten
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 13, 2017, 01:26:44 PM

Elimde ne varsa sattım wavesin 100kya düşmesini bekliyorum. Eğer ki düşerse krizi fırsata çevirmiş olacam.
Çok fena terste bıraktı bu sefer. panik yapmak kaybettiriyormus.

Acele karar verme deep Smiley Bekle bir iki gün daha. Henüz olan bir şey yok.

Benzer bir harketi ben de yapmak istedim 150'den aşağı salındığını gördüğümde. Ama hafta sonu yoğun olacaktı, uğraşamak istemedim, kapadım.
En kötü ne kaybetmiş olabilirsin ki, %10-%15? Burada x10-20-30 hedeflenirken sorun değil bence. Ama bu hareketleri yapabilen finish'e ıslak çalarak girecek.
Kardan zarar zaten o yüzden bekliyorum. bitcoin 4500 usd görürse 100kyi göreceğini düşünüyorum. Daha çok fırsat verecektir.
aalkan
Member
**

Activity: 64
Merit: 10

View Profile
August 13, 2017, 01:40:05 PM

Dostlar dolar bazında pek zarar yokta btc bazında biraz zararımız oldu. 1-2 saat içerisinde sattım NEO aldım karı aldıktan sonra sattım STRAT aldım orada ani bir şekilde yükseldi oradan da karı alıp tekrar geldim. BTC bazında az da olsa biraz kar yaptım.

BTC durulsa artık bir hareket göreceğiz bekliyoruz. Hepimizin umudu daha fazla kazanmak
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 13, 2017, 01:44:54 PM

Dostlar dolar bazında pek zarar yokta btc bazında biraz zararımız oldu. 1-2 saat içerisinde sattım NEO aldım karı aldıktan sonra sattım STRAT aldım orada ani bir şekilde yükseldi oradan da karı alıp tekrar geldim. BTC bazında az da olsa biraz kar yaptım.

BTC durulsa artık bir hareket göreceğiz bekliyoruz. Hepimizin umudu daha fazla kazanmak

Bereket versin. ben de sabahtan beri laf yetiştirecem diye hiç bişey alıp satamadım.
Sanırım çoğunuzdan büyüğüm son kelamımı edip gideyim aranızdan, kimlik kartımı da istemezsiniz herhalde.
Maksadım artistlik yapmak ukalalık yapmak vs değil. Öyle olsa kaç yazar alt tarafı sanal alem. Sadece düşebilir diyerek uyarmak istedim siz beni dinlemeyin istediğinizi yapın.

Hakkınız helal edin. Kırdıysam affola Hepinize bol kazançlar dilerim. saygılar sevgiler

AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 13, 2017, 01:50:32 PM

Hic mi programci arkadasiniz yok acin gosterin su siteyi,apkyi gordugu anda bu ne la der listelerin biri asada biri yukarsa sagdan soldan birseyler fiskiriyor bedava sitemde hazirlanmis gibi saglam gelistirici dediginiz herifler daha gonderilecek coinden fee dusuremiyor. Bu isler imzaya reklam alip milleti gazlamaya benzemiyor. Waves 25 kurus olcak !:D
Dex ten bahsedıyorsanız %100 katılıyorum ama adamlar o surumu paldur kuldur cıkardı ve bır daha da dogru dusurt gelıstırmedıler
asıl dex başka bır ara twıtterde sıyah ekran resımlerı paylaşılıyor du gerçi kaç ay oldu hala bır surum çıkmadı
etherdelta gıbı boktan bırsey olacaksa olmasın zaten

waves platforma getırılen dex. xrp pump sırasında polonun yaptıkları yuzunden beklenenden 2-3 hafta once geldı. sonra da dokunmadılar pek ve dırek o bahsettıgın asıl planlanan arayuz gelıstırmesıne gectıler. hatta xrp pump ında polonun yaptıgı trade durdurma deposıt wıthdral durdurma sıteyı kapama gıbı seylerden sonra dex yayınlama acıklaması şu şekildeydi. dün gece polonun yaptıklarından sonra merkezsız bır borsanın gereklılıgı bır kez daha anlasıldı ve bu yuzden acıl olarak wave dex i bugun yayınlıyoruz. gıbılerınden bır acıklama ıle dex ı hayata gecırdıler.

furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
August 13, 2017, 02:00:39 PM

Bereket versin. ben de sabahtan beri laf yetiştirecem diye hiç bişey alıp satamadım.
Sanırım çoğunuzdan büyüğüm son kelamımı edip gideyim aranızdan, kimlik kartımı da istemezsiniz herhalde.
Maksadım artistlik yapmak ukalalık yapmak vs değil. Öyle olsa kaç yazar alt tarafı sanal alem. Sadece düşebilir diyerek uyarmak istedim siz beni dinlemeyin istediğinizi yapın.

Hakkınız helal edin. Kırdıysam affola Hepinize bol kazançlar dilerim. saygılar sevgiler

Bende hata yaptıysam,üslubumda bir sorun olduysa büyüğümsün  özür dilerim.Bu sanal alemde kimsenin kalbini kırmak istemem..Yoksa dediğim gibi sadece dijital parada değil tüm hayatımız boyunca inişler çıkışlar yaşıyoruz.Waves elbet düşebilir zaten bayağı da düştü.Benim demek istediğim bu noktada zararı olan varsa yazık edip satmasın gelen iyi haberler oldu ve projenin sağlamlığı için söyledim.Eğer dayanaksız bende desem düşecek burada ki biri bile sözümle satsa ve uçsa yarın üzülürüm.Ben sadece laf olsun ve düşüyor diye  hiçbir şeye dayanmadım düşecek dedim diye.Haa ama dayanağım varsa bunu açıklarsam o zaman o adamı zarardan kurtarırım düşebilir satın diyerek demek istediğim bu.Eğer haber aldıysanız ya da  okuyabiliyorsanız grafikleri açıklayın o zaman müteşekkir olalım ama öyle deyip bilmeden milleti yönlendirmek zararı olmaz ama güvenip biri satar sonra uçar waves o adam üzüldüğüyle kalır.Bunları düşünüp yazalım demek istedim.Çok konu dışına çıktım tekrar herkesten özür dilerim
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 13, 2017, 02:19:31 PM

http://prntscr.com/g7xmjv

AB=CD formasyonu tamamlamıs gozkuyor. varsa bır hatam daha ıyı grafık okyan varsa soylesın lutfen. gunluk grafık bu . saatlıktede aynısını gormek mumkun. 3saatlıkte de. yanı her aralıkta ab=cd yapmıs. yukselmesı lazım tabıkı her zamankı gıbı btc nın hareketıne bakmak gerekıyor. yorumlar ?
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 13, 2017, 02:28:01 PM

AB=CD formasyonu tamamlamıs gozkuyor. varsa bır hatam daha ıyı grafık okyan varsa soylesın lutfen. gunluk grafık bu . saatlıktede aynısını gormek mumkun. 3saatlıkte de. yanı her aralıkta ab=cd yapmıs. yukselmesı lazım tabıkı her zamankı gıbı btc nın hareketıne bakmak gerekıyor. yorumlar ?
hocam şu 10 günlük dönemde grafik falan yalan olur bence.BTC 4200'e tekrar ulaşırsa biraz daha düşebilir waves'le beraber altcoinlerin çoğu.Btc dinlendiğinde yükseliyorlar BTC tekrar yükselişe geçtiğinde düşüyorlar.10 gün sonra segwit tamamlanırsa piyasa normale dönmeye başlar.10 gün daha bu ızdırabı çekecek gibiyiz.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 13, 2017, 02:37:07 PM

Arkadaş İNANIYORUM demişte. Hocam bu kadar inancına güveniyosan tradelerini hiçbir yere dayandıramıyorsan, gidip iddaa oyna. Emin ol burdan daha çok kazanırsın. Uzun vadeli düşünmenin yararını düşünüyorum ben. EVet kısa vade daha iyi kazandırabilir ama bana göre bu kumara giriyor çok riskli. Zamanında stratise girdiğinizi düşünün icodan ve şuana kadar tuttuğunuzu düşünün. Hiç belli olmaz. Grafik okumakta bana göre bi anlam ifade etmiyor çünkü volume şuan gerçekten küçük normal real borsalara göre. Fiyatları piyasaları balinalar ve gelen haberler etkiliyor. Bence en mantıklısı gerçekten ekibi iyi fikri iyi olan icolara girip sabretmek. Kazanmanın garanti yolu.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
aalkan
Member
**

View Profile
August 13, 2017, 02:42:12 PM

hocam şu 10 günlük dönemde grafik falan yalan olur bence.BTC 4200'e tekrar ulaşırsa biraz daha düşebilir waves'le beraber altcoinlerin çoğu.Btc dinlendiğinde yükseliyorlar BTC tekrar yükselişe geçtiğinde düşüyorlar.10 gün sonra segwit tamamlanırsa piyasa normale dönmeye başlar.10 gün daha bu ızdırabı çekecek gibiyiz.

aynen öyle grafikler yalan oluyor. Çiziyorsun son btc bir hareket yapıyor bir bakıyorsun grafik filan kalmamış
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 13, 2017, 02:52:30 PM

alsakmı netsek şimdi agzım sulandı boyle grafik gördümü dayanamıyorum
nerden attın bu grafigi aztec şimdi durup dururken kararsız da kaldım
netsek ne diyon kardeşim alakmı,senınle olan etc kaderimize dönecek diye de korkmuyor degilim
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 13, 2017, 03:02:48 PM

alsakmı netsek şimdi agzım sulandı boyle grafik gördümü dayanamıyorum
nerden attın bu grafigi aztec şimdi durup dururken kararsız da kaldım
netsek ne diyon kardeşim alakmı,senınle olan etc kaderimize dönecek diye de korkmuyor degilim

etc nın Cheesy

neyse dolar olarak pek zararda degılız orda. btc olarak kendıne gelınce dolarda 2 kat kaar edecez sımdı kı halıne nazaran Cheesy neysekı 1 dolarken almıstım Cheesy

hep dedıgım gıbı kara sızın. ama su ana kadar waves alıp atmadıysan köşeye zaten hatalısın. ben grafık paylasıyorum kı mılletın umudu kırılmasın. yoksa hep dıyorum yıl sonu karar verın waves ıyımı kotumu kazandırdı dıye Cheesy ve yaptıgım tum grafıkler waves adına . btc duruldugunda ucacagını gosterıyor. dıger coınlerde bunu goremıyorum. btc durulcakmı orasıda mechul gercı Smiley
MorpheWQ
Legendary
*

Merit: 1110

View Profile
August 13, 2017, 03:16:42 PM

Benim grafiğim basit, net. Ağustos sonuna kadar giriş, çıkışım buralar. 110 ve altından alırım, 200 ve üstünden satarım.
Ağustostan başlangıçtan büyük miktardad waves'le çıkmayı planlıyorum.

AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
August 13, 2017, 03:20:17 PM

Benim grafiğim basit, net. Ağustos sonuna kadar giriş, çıkışım buralar. 110 ve altından alırım, 200 ve üstünden satarım.
Ağustostan başlangıçtan büyük miktardad waves'le çıkmayı planlıyorum.

mantıklı.

tam bıtcoıne tıkkat bısıler cevırıo yazacakken 4 bını gectı Cheesy

http://prntscr.com/g7y7xp
aalkan
Member
**

View Profile
August 13, 2017, 06:01:28 PM

Benimde analiz bu şekilde. Hepsi yukarıyı gösteriyor ama bir türlü yükselmiyor  Grin
Pages: « 1 ... 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 [191] 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 ... 306 »
  Print  

Jump to: