Bitcoin Forum
May 24, 2018, 12:24:26 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.0  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 »
  Print  
Author Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası  (Read 99651 times)
TheEagle1903
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 0

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
April 15, 2018, 07:33:17 PM

Sms olayının hızlandırmaları gerekiyor en acıl zaman da sms beklerken ömrümüz çürüyor yav abartı yok üstüne direk söylüyoruz.

╔═◼ CARDSTACK ◼═╗
The Experience Layer of the Decentralized Internet (https://cardstack.com/)
1527164666
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1527164666
Reply with quote  #2

1527164666
Report to moderator
1527164666
Hero Member
*

Ignore
1527164666
Reply with quote  #2

1527164666
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1527164666
Hero Member
*

Ignore
1527164666
Reply with quote  #2

1527164666
Report to moderator
1527164666
Hero Member
*

Ignore
1527164666
Reply with quote  #2

1527164666
Report to moderator
huzurkan
Hero Member

Activity: 644
Merit: 519

The All-in-One Cryptocurrency Exchange

View Profile WWW
April 15, 2018, 08:14:44 PM

Sms yerine 2fa doğrulama getirmedikleri sürece ben paribuyu kullanmam.Forumda yakın zamanda hat kopyalama olaylarını sıkça duyduk.Paribu'nun hala buna önlem almamasını anlamıyorum.

██████
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
                ▄███
             ▄███▌ █
            ▀▀▀██▄  █
          ▄███▄▄ ▀▀▀█
         █ █████▀▀▀▄▄
        ▄██ ███▄    █
       ▐███▀   ▀█   █
       ████     █   █
      ▄██▀▄█▄▄▄█▀   █
      ▀▄▄███▌      █
  ▄▄▄▀▀▀████       █
▄▀    ██ ██       █
▐▌     ██▌▐▌      ▀▄
█      ██ █         ▀▄
█      █▀▄▌          █
█   ▄▀█▄██           █
█ ▄▀      ▀▀▄▄▀▄     █
▀▀             █    █
              █  ▄▀
              ▀▄█
     ▀█████████████▄▄
 ▀ ▀▀▀███████████████▌
  ▀ ▀▀▀▀██▀▀▀▀▀▀██████         ▄███████▄      ▄▄███████▄    ▄███▄    ▄███▄ ▄███▄      ▄███▄
▀ ▀▀▀▀█████▄▄▄▄▄▄█████▌       ▄████▀▀▀████▄   ▐████▀▀█████   ▀████▄ ▄████▀ █████▄    ▄█████
   ▀▀███████████████▀       █████     ████▌          ████▌    ▀████████▀    █████▄  ▄█████▌
  ▀ ▀████████████████▀ ▀    ██████████████▌   ▄▄██████████     ▄██████▄      █████▄▄█████▌
    ██████      ██▀▀▀▀▀▀▀ ▀ █████▀▀▀▀▀▀▀▀    █████▀▀▀█████    ▄████████▄      ██████████▌
    ██████▄▄▄▄▄▄██████▄ ▄    ████▄▄   ▄▄█▄   ████▄  ▄█████ ▄█████▀▀█████▄     ████████▌
    █████████████████▀        ▀███████████   ▀████████████  ████▀    ▀████      ██████▌
    ██████████████▀▀             ▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀    ▀▀        ▀▀        █████
                                                                               ▄█████
                                                                           ▄███████▀
                                                                           ▀████▀▀
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
██████
|█████████████████
███████████████████
█████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
  WHITEPAPER 
  LIGHTPAPER...
|Instant Deposit
✓ 24/7 Support
Referral Program
ArmaDildo
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
April 15, 2018, 09:48:33 PM

paribu'ya neden ethereum ya da farklı bir sistem gelmiyor bir türlü anlam veremiyorum diğer borsalar bu sayede işlem hacmi olarak paribu'yu geçtiler ve muhtemelen bu hızla da çok daha iyi yerlere gelecekler

ssantur
Sr. Member

Activity: 377
Merit: 252

View Profile
April 17, 2018, 10:40:41 AM

Sms yerine 2fa doğrulama getirmedikleri sürece ben paribuyu kullanmam.Forumda yakın zamanda hat kopyalama olaylarını sıkça duyduk.Paribu'nun hala buna önlem almamasını anlamıyorum.

Bu konuda belki yüzlerce istek olmasına rağmen neden bir açıklama yapılmadığını ben de merak ediyorum. Yerel ve global borsalarla kıyasladığımızda ciddi manada geride kalındığı ortada. Sms kalkmasın tamam fazladan güvenlik göz çıkarmaz ama 2fa'da olsun, güvenlik resmi/slider vs'de.. at deve değil bir günlük iş.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 121
Merit: 11

View Profile
April 18, 2018, 11:32:23 PM

Paribu benim favori borsam idi sonra 15 güne kadar. Tüm işlemlerimi yüksek para çekme hacimleri ile yapabiliyor idim. kendilerine de ayda hatırı sayılır paralar kazandırdım. Ancak gerçekten de Allah'a emanet derler ya, o şekilde bir site. Login oluyorsun, 2 gün boyunca logout olmadan bilgisayarı kapatsan da açsanda logout yapmıyor seni. Sevgili paribu, orası milyon dolarların döndüğü bir borsa. Bu şekilde gamsız olamazsınız. En azından BTCTURK gibi logout süresini müşteriye bırakın, sorumluluğu alsın kullanıcı. Ayrıca aylardır SIM kartlar kopyalanıyor diye basbas bağırılıyor, hala Google AUth veya SMs harici başka bir yolla 2FA yok. Çok boşsunuz çok. Btcturk kullanacam diyorum ama hacmi az onun da. Bu gamsızlık sizi götürür.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1064
Merit: 1225

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 19, 2018, 09:18:51 AM

Paribu benim favori borsam idi sonra 15 güne kadar. Tüm işlemlerimi yüksek para çekme hacimleri ile yapabiliyor idim. kendilerine de ayda hatırı sayılır paralar kazandırdım. Ancak gerçekten de Allah'a emanet derler ya, o şekilde bir site. Login oluyorsun, 2 gün boyunca logout olmadan bilgisayarı kapatsan da açsanda logout yapmıyor seni. Sevgili paribu, orası milyon dolarların döndüğü bir borsa. Bu şekilde gamsız olamazsınız. En azından BTCTURK gibi logout süresini müşteriye bırakın, sorumluluğu alsın kullanıcı. Ayrıca aylardır SIM kartlar kopyalanıyor diye basbas bağırılıyor, hala Google AUth veya SMs harici başka bir yolla 2FA yok. Çok boşsunuz çok. Btcturk kullanacam diyorum ama hacmi az onun da. Bu gamsızlık sizi götürür.
Google auth dan neden Memnun değilsiniz

███████████████▄▄▄                     ▄█▄     ▀█████▄                     ▄█████▀
████████████████████▄                ▄█████▄     ▀█████▄                 ▄█████▀
              ▀▀█████▄             ▄█████████▄     ▀█████▄             ▄█████▀
                 █████▌          ▄█████▀ ▀█████▄     ▀█████▄         ▄█████▀
                 ▐█████        ▄█████▀     ▀█████▄     ▀█████▄     ▄█████▀
                 █████▌      ▄█████▀         ▀█████▄     ▀█████▄ ▄█████▀
              ▄▄█████▀     ▄█████▀     ▄█▄     ▀█████▄     ▀█████████▀
████████████████████▀    ▄█████▀     ▄█████▄     ▀█████▄     ▀█████▀
███████████████▀▀▀     ▄█████▀     ▄█████████▄     ▀█████▄     ▀█▀
                                    ▀███████▀
                                      ▀███▀
                                        ▀
.
▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔
.◆ ◆ ◆ ONE TOKEN TO MOVE ANYTHING ANYWHERE ◆ ◆ ◆.
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
April 19, 2018, 07:40:58 PM

Paribu da Google Auth var mı? Bütün yorumlarda sadece sms ile giriş olduğu için şikayet ediyor. Eğer Google Auth var ve memnun değilseniz sebebini ben de merak ettim

Betfair
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 259

View Profile
April 19, 2018, 07:48:56 PM

ben memnun değilim authy kullanıyorum komple herşeyi yedek alabiliyorsunuz export import vs cloud save etc... google auth da yok bunlar

UbiatarPlay

▄▄▄▄▄▄
  ████
   ███
   ███
   ███
   ███
   ███
   ███
   ███
   ███
   ███
  ████
▀▀▀▀▀▀
        Cryptocurrency to be Everywhere     
   ●Power of Ubiquity  ●Connect- People  ●HumanNetwork  ●Marketplace   

▄▄▄▄▄▄
  ████
   ███
   ███
   ███
   ███
   ███
   ███
   ███
   ███
   ███
  ████
▀▀▀▀▀▀
■Facebook   ■ANN Thread      ■Linkedin 
■Twitter         ■Telegram          ■Github
■Medium       ■Whitepaper    ■Googleplus

Full Me
Sacred
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
April 19, 2018, 10:52:53 PM

Arkadaşlar bir süredir durgun piyasada bozum yapmadım. Paribu gireyim dedim şimdi 5 dakikadır telefona kod gelmedi. Bir sorun mu var? Arada böyle yaptığı oluyordu biliyorum ama bu saatte ilginç geldi. Yarın bir miktar çekim yapmak için buraya aktaracaktım ama çekimlerde falan sorun var mı? Her zaman birkaç saat sürmeden geliyordu normalde.

BtcAnkara
Member
**

Activity: 121
Merit: 11

View Profile
April 20, 2018, 09:04:49 AM

Paribu da Google Auth var mı? Bütün yorumlarda sadece sms ile giriş olduğu için şikayet ediyor. Eğer Google Auth var ve memnun değilseniz sebebini ben de merak ettim

Arkadaşlar,

Hatalı yazmışım özür dilerim. SMS'den başka bir 2FA yok yazcaktım, google Auth da ilave etmişim araya. Paribu'nun neden Google Auth ya da Authy koymadığını, koymama konusunda direndiğini merak ediyorum ben de. Google Auth ile iligli bir sorun yok, yanlış anlatım için özür.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 280
Merit: 111

HardCrackerS

View Profile WWW
April 20, 2018, 06:04:01 PM

Arkadaşlar bir süredir durgun piyasada bozum yapmadım. Paribu gireyim dedim şimdi 5 dakikadır telefona kod gelmedi. Bir sorun mu var? Arada böyle yaptığı oluyordu biliyorum ama bu saatte ilginç geldi. Yarın bir miktar çekim yapmak için buraya aktaracaktım ama çekimlerde falan sorun var mı? Her zaman birkaç saat sürmeden geliyordu normalde.

şebekeden kaynaklanan sorunda olabilir.şimdi denedim girişi bende turkcell hat var ve sms kod giriş onayı sadece 20 saniye sonra geldi..ve 30.cu saniyede siteye girdik.

...........  Crypto TradeR  ............
.......H A R D C R A C K E R S......
torrentco
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 283

View Profile
April 22, 2018, 02:21:08 PM

piyasadan surekli aşağıda fiyatlar,su andada 300 usd dusuk.
btc bozduracam bozduramıyorum ne garip bir borsamız var yav.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1064
Merit: 1225

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 25, 2018, 11:14:42 PM

Yükseliş döneminde önden gider Smiley)

███████████████▄▄▄                     ▄█▄     ▀█████▄                     ▄█████▀
████████████████████▄                ▄█████▄     ▀█████▄                 ▄█████▀
              ▀▀█████▄             ▄█████████▄     ▀█████▄             ▄█████▀
                 █████▌          ▄█████▀ ▀█████▄     ▀█████▄         ▄█████▀
                 ▐█████        ▄█████▀     ▀█████▄     ▀█████▄     ▄█████▀
                 █████▌      ▄█████▀         ▀█████▄     ▀█████▄ ▄█████▀
              ▄▄█████▀     ▄█████▀     ▄█▄     ▀█████▄     ▀█████████▀
████████████████████▀    ▄█████▀     ▄█████▄     ▀█████▄     ▀█████▀
███████████████▀▀▀     ▄█████▀     ▄█████████▄     ▀█████▄     ▀█▀
                                    ▀███████▀
                                      ▀███▀
                                        ▀
.
▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔
.◆ ◆ ◆ ONE TOKEN TO MOVE ANYTHING ANYWHERE ◆ ◆ ◆.
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
kardx
Member
**

Activity: 61
Merit: 10

View Profile
April 28, 2018, 09:53:10 AM

farkettiyseniz son zamanlarda yeni yeni borsalar çıkmaya başladı türkiyede ama paribu kimseye kaptırmaz bayrağı. bu kadar düzgün çalışan başka borsa var mı türkiyede acaba. paribu ve btc türk  dışında.
bitskytr
Jr. Member
*

Activity: 47

View Profile
April 28, 2018, 10:23:45 AM

farkettiyseniz son zamanlarda yeni yeni borsalar çıkmaya başladı türkiyede ama paribu kimseye kaptırmaz bayrağı. bu kadar düzgün çalışan başka borsa var mı türkiyede acaba. paribu ve btc türk  dışında.

koineks te güzel çalışıyor . Paribu en iyisi işlem hacmi olarak fakat geçen hafta tam iki işlemimi yapmadılar.
sebet segwit güncellemesi diyerek.
kOnuyu şöyle özetliyim.
biraz  btc aldım malum 300 dolar geriden geliyordu başka borsa  göndermek istedim sms geldi onayladım sonra bekle Allah bekle.
Desteğe mesaj attım dönüş yok, 1 saat geçti aradan hala btc yi çıkarmıyorlar bende mecburen iptal ettim. Paribuda satıp parayı bankaya geçtim ertesi günü tekrar biraz btc aldım yine aynı sms geldi onayladım yine izin vermediler btc çekimi yapmaya ve ben yine mecburen paribuda satmak zorunda kaldım...

Aslında mecburen paribu kullanıyoruz hacim var diye yoksa çok kaliteli bir borsa değiller. Aslı sıra şark kurnazları...

edit: olayın oldugu gün ve saatler eklendi.. ( ALIŞ 11-04-2018 15:42 ve ALIŞ 12-04-2018 14:50)
Sms onaylarıda  telefonumda duruyor.
Cryptotic
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

View Profile
April 28, 2018, 01:24:18 PM

Paribu'ya 2 saattir giriş yapılmıyo. Noolduğunu bilen varmı? Bu borsadamı hacklendi yoksa.
letreset
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
April 28, 2018, 01:26:40 PM

radore'nin elektrik arızasından dolayı bunların sistemler de gitmiş.
Cryptotic
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

View Profile
April 28, 2018, 01:38:29 PM

Kaynak neresi?
Artık Paribu kullanan kalmadı galiba. 2 kişiden başka olayın farkında olan yok.
bitskytr
Jr. Member
*

Activity: 47

View Profile
April 28, 2018, 01:42:09 PM

Kaynak neresi?
Artık Paribu kullanan kalmadı galiba. 2 kişiden başka olayın farkında olan yok.

Veri Merkezinde Yaşanan Teknik Arıza Hakkında

Değerli Kullanıcılarımız,

28/04/2018 Cumartesi günü saat 14:51’de veri merkezimizde yaşanan ve online trafiğimizde kesintiye yol açan teknik bir arıza nedeniyle web sitemize erişim problemi yaşanmaktadır. İlgili arızanın giderilmesi için gerekli çalışmalar yapılmakta olup, arıza mümkün olan en kısa sürede giderilecek ve web sitemiz tekrar yayına açılacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

https://destek.paribu.com/hc/tr/articles/360003636374-Veri-Merkezinde-Ya%C5%9Fanan-Teknik-Ar%C4%B1za-Hakk%C4%B1nda
letreset
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
April 28, 2018, 01:45:13 PM

RADORE - METROCITY ELEKTRİK KESİNTİSİ SABRINIZ VE DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ!

28 Nisan 2018 saat 04:57 ve 15.06 da gerçekleşen ve şuanda sürmekte olan UPS arızası kaynaklı elektrik kesintisi yaşanmaktadır.

Tahmini onarım zamanı: 28 Nisan 2018 18:00
Pages: « 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.