Bitcoin Forum
December 12, 2017, 10:33:13 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  
Author Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası  (Read 94788 times)
HakanYAZICI
Full Member

Activity: 155

bitbaba.xyz

View Profile WWW
April 12, 2017, 05:54:36 AM

Banka hesapları degişmiş. İnşallah patlamazlar türkiyede bu işi yapmak gerçekten zor Sad

Eğer Finansbank hesaplarını kapattıysa  o zaman sonuç BtcTürk gibi olacak demektir Sad

Btcturk'ün finansbank kullanmıyordu garanti vardı kktc üzerinden offshore hesapları vardı şirkette adaya kayıtlıydı, türk bankaları  offshore hesabı açıyor ama bi limitden sonra kapatıyorlar

kktc bizim bankacılık sistemine entegre. yani offshore olamıyor.

Gözlerimle gördüm Garanti ve İşbankasının KKTC de offshore hesabı açtıgını , örnek veriyim başka bi banka "Joygame" kktc teb offshore hesabı var bi dolu örnek var neyse.

Tamam hocam işte, açıyorlar ama buradaki hesaptan farkı olmuyor. Kktc tanınmadığı için bizim bankacılık sistemini kullanıyor. Liman Serbest Bölgesi şirketleri o yüzden oradan açıyor hesabı. Sadece vergi vb. konularında avantajı oluyor. Hesap yine denetimde.
1513074793
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1513074793
Reply with quote  #2

1513074793
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
cabsav
Legendary
*

Activity: 938

The Future of Sports is Fan Controlled

View Profile
April 12, 2017, 06:22:18 AM

Mesai saatlerinde para çekme talebinde bulunduğumda en uzun süren işlemim 10dk civarında sürdü. genelde 5 dk icinde para hesaba yansıyor. Haftasonu enpara varken gece bile yarım saatte para hesabıma yansımıstı. Çok aktifler. şu btc işlem komisyonlarını bir tık aşağı indirseler tadından yenmicek.

████████████████████████████████████<br />▀███▄                          ▄███▀<br />  ███▄  ▀██████████████████▀  ▄███<br />   ▀▀▀▀  ▀███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀<br />           ███▄             <br />      ███▄  ▀██████  █████████<br />       ▀███  ▀███▀▀  ▀▀▀▀███▀<br />        ▀███▄  ███▄    ▄███▀<br />          ███▄  ▀██   ▄███<br />           ▀███  ▀█  ███▀<br />            ▀███▄  ▄███▀<br />              ███▄▄███<br />               ▀████▀<br />                 ▀▀<br />.</p>
<p>
.<br />
.<br />.Signup for PRE-SALE !.</p>
<p>Bitcointalk ANN
<br />━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
.<br />     ━<br />   ━<br />━━.<br />          ▄▄▄▄▄  ▀▀█████▄<br />       ▄▀▀▄▄▄████▄  ▀████<br />     ▄▀ ▄██████████▄  ▀██<br />   ▄▀ ▄██████████████▄ ▄█<br />  █ ▄███████████████████▌<br />  ██████████████████████<br />   ▀██████████████████▀<br />█▄   ▀███████████████▀<br />███▄   ▀███████████▀<br />█████▄   ███████▀<br /> ▀████████▀▀▀<br />
```</p>
Pfizer
Sr. Member

Activity: 252

“Best IoT Platform Based on Blockchain”

View Profile
April 12, 2017, 09:39:08 AM

Mesai saatlerinde para çekme talebinde bulunduğumda en uzun süren işlemim 10dk civarında sürdü. genelde 5 dk icinde para hesaba yansıyor. Haftasonu enpara varken gece bile yarım saatte para hesabıma yansımıstı. Çok aktifler. şu btc işlem komisyonlarını bir tık aşağı indirseler tadından yenmicek.

Şimdi koinimin konusuna yazmıştım tam iyi denk geldi. Adamlar cidden çalışıyor. Haklarını yememek lazım. Ellerinden geldiğince hızlı işlem yapıyorlar ve bir şey sorunca da dönüşü hızlı geliyor gayet. Koinim daha çok şey kaybedecek bu kafayla giderse. Paribu parlıyor.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
BitliCoin
Full Member

Activity: 126

View Profile
April 12, 2017, 12:04:56 PM

Şu anda yurt dışındayım, Giriş sırasında SMS gelmiyor.

Sitede mi bir sorun var yoksa benim hatta mı ?

Destek talebi açabilirsiniz. Hızlı bir cevap vereceklerdir. Yurtdışına şuan sms göndermiyor sanıyorum. Roaming olanlara göndereceklerdi fakat üstünde çalışıyoruz dediler.

Yurt dışında Türk hattı (vodafone) kullanıyorum. Şimdiye kadar SMS geliyordu. Dünden beri gelmiyor.
1-2 ay önce Google Auth getirin diye istekte bulunmuştuk şimdi işlem yapmak istesek ortada kaldık.
bircoin
Sr. Member

Activity: 378

Fueling Crypto Securitisation

View Profile
April 13, 2017, 11:14:00 AM

Garanti bankasına geçmişsiniz hayırlı olsun . Ama finans ve albarakada bankalarında  daha hızlıydınız.
Edit-Garanti bankasındada hızlı artık.

▄██████████▄▄
   ▄█████████████████▄      ▄▌
  █▀▀▀▀▀▀▀███████████████████
▐          ▀▀▀█████████████
       ▄███▀     ▀▀▀█████▀
    ▄█████  ▄▄▄█████
   ██████▀▀▀███████▌
▄███████   ███████▌
████████   ███████▌
████████   ███████▌
████████▌  ███████▌
▀████████  ███████▌
  ▀███████▄ ████▀▀▀        ▄▀
   ▀███████▌             ▄█▀
     ▀▀██████▄         ▄▀▀
        ▀▀▀███████▀▀▀▀
CyberTrust.io█ ██  █
  █ █ █
█  ██ █
  █ █
█ ██  █
█ █ █ 
   ██ █
█ █ █ █
  ██  
█ █ █ █
█  ██ 
█ █ █ █
████████████████████████████████████████████████████████████████████   ██████████████  ████              ██████████████         ████        ████    ███████
Fueling Crypto Securitisation
███████    ████        ████         ██████████████              ████  ██████████████   ████████████████████████████████████████████████████████████████████
█ ██  █
  █ █ █
█  ██ █
  █ █
█ ██  █
█ █ █ 
   ██ █
█ █ █ █
  ██  
█ █ █ █
█  ██ 
█ █ █ █
        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
       ██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██
    ▄████████████████▄  ██
    ▀               ██  ██
▄███████████▄       ██  ██
██         █▀█▄     ██  ██
██         █  ▀█▄   ██  ██
██         █    ██  ██  ██
██  ▀▀▀▀▀  ███████  ██  ██
██              ██  ██  ██
██  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ██  ██  ██
██              ██  ██  ██
██  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ██  █████▀
██              ██ ▄█▀   
▀████████████████▀       

Announcement
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Whitepaper
cabsav
Legendary
*

Activity: 938

The Future of Sports is Fan Controlled

View Profile
April 13, 2017, 01:19:56 PM

Garanti bankasına geçmişsiniz hayırlı olsun . Ama finans ve albarakada bankalarında  daha hızlıydınız.
Ooo sahane olmuş bu çok sevindim. Haftasonuda artık havale alırız.

████████████████████████████████████<br />▀███▄                          ▄███▀<br />  ███▄  ▀██████████████████▀  ▄███<br />   ▀▀▀▀  ▀███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀<br />           ███▄             <br />      ███▄  ▀██████  █████████<br />       ▀███  ▀███▀▀  ▀▀▀▀███▀<br />        ▀███▄  ███▄    ▄███▀<br />          ███▄  ▀██   ▄███<br />           ▀███  ▀█  ███▀<br />            ▀███▄  ▄███▀<br />              ███▄▄███<br />               ▀████▀<br />                 ▀▀<br />.</p>
<p>
.<br />
.<br />.Signup for PRE-SALE !.</p>
<p>Bitcointalk ANN
<br />━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
.<br />     ━<br />   ━<br />━━.<br />          ▄▄▄▄▄  ▀▀█████▄<br />       ▄▀▀▄▄▄████▄  ▀████<br />     ▄▀ ▄██████████▄  ▀██<br />   ▄▀ ▄██████████████▄ ▄█<br />  █ ▄███████████████████▌<br />  ██████████████████████<br />   ▀██████████████████▀<br />█▄   ▀███████████████▀<br />███▄   ▀███████████▀<br />█████▄   ███████▀<br /> ▀████████▀▀▀<br />
```</p>
udonmez
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
April 13, 2017, 02:57:31 PM

ben de yurtdisimdayim kayit olamadim. bana da gelmiyor mesajlar. bir kac saatlik is aslinda her ulkeye mesaj gonderecek bir altyapi yapmak. pahali bir sey de degil. neden gelistirmiyorlar anlamadim acikcasi.

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
digilira||||
NavySeals
Full Member

Activity: 238

★ BitClave $22M/$25M on pre-sale ★

View Profile
April 13, 2017, 04:57:07 PM

ben de yurtdisimdayim kayit olamadim. bana da gelmiyor mesajlar. bir kac saatlik is aslinda her ulkeye mesaj gonderecek bir altyapi yapmak. pahali bir sey de degil. neden gelistirmiyorlar anlamadim acikcasi.

Bunlar illa geliştirmeleri gerken zor bir altyapı da değil ki zaten. Bunun hizmetini veren şirketler var ve masrafı çok olan bir şey de değil. Eklememeleri tuhaf cidden. Destek'ten iletin bakalım ne diyecekler.

HakanYAZICI
Full Member

Activity: 155

bitbaba.xyz

View Profile WWW
April 13, 2017, 05:44:01 PM

Bankalarla sorunları umarım düzelir. TFA şart bu arada, sabırsızlıkla bekliyoruz.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
April 13, 2017, 07:31:34 PM

Umarım birden fazla bankayla anlaşmanız olur ve isteğim bu bankalardan birinin finansbank olması

████████
         ██████████████
     ████████   ████████
  ███████               ███████
██████                     ▀███▀
████                               
██                       ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
████                     ▀████████
██████                     ▀██████
  ███████               ███████
     ████████   ████████
         ██████████████
               ████████

GoNetwork=
=
=
=
=
=
=
=
=
=
[
]
[
]

▄ 
                          ▄▄███
                    ▄▄█▀▀  ██
              ▄▄█▀▀     ██▌
        ▄▄█▀▀   ▄▀   ██
 ▄▄█▀▀     ▄█▀     ▐██
██     ▄██▀          █▌
 ▀▀██▄███▀       ██
    ██▀▀█▄▄▄    ███
     █▄  ██▀▀▀█▄██
      █▄█▀

▄███▄▄   ▄
  ██                           ██████████▀
  ████▄                   ███████████▀
   ▀████████▄▄     ███████████
  ▄▄███████████████████████
  ████████████████████████
      ▀████████████████████
        ███████████████████
           ▀███████████████▀
              ▄███████████▀
   ▄▄█████████████▀

maximan2008
Sr. Member

Activity: 277

View Profile
April 14, 2017, 09:05:55 PM

paribuya ulaşabilen varmı. cloudflare öne geldi.
NavySeals
Full Member

Activity: 238

★ BitClave $22M/$25M on pre-sale ★

View Profile
April 15, 2017, 12:23:33 PM

paribuya ulaşabilen varmı. cloudflare öne geldi.

Ayni sıkıntıyı ben de yaşadım dün ama neyse ki sonradan düzeltildi. Dolar da zaten çıkış yapmış nolduysa işlem yapacaktım giremedim siteye.

saulzaents
Sr. Member

Activity: 336

View Profile
April 16, 2017, 05:13:17 PM

ben biraz uzak kaldım da arkadaşlar son durum nedir paribu da ? banka hesaplarin da ben enpara olarak kullaniyordum cok iyiydi o zaman sonra sanırım değişti şuan site ne durumda sıkıntı varmı bir de güncel hangi bankayla anlaşma var ?

tayfunay
Member
**

Activity: 67

View Profile
April 17, 2017, 08:40:03 AM

ben biraz uzak kaldım da arkadaşlar son durum nedir paribu da ? banka hesaplarin da ben enpara olarak kullaniyordum cok iyiydi o zaman sonra sanırım değişti şuan site ne durumda sıkıntı varmı bir de güncel hangi bankayla anlaşma var ?

Herşey yolunda görünüyor, geçen hafta yaptığım işlemde sorun olmadı enparaya 10 dk da geldi para.
Betfair
Sr. Member

Activity: 308

INS Ecosystem

View Profile
April 17, 2017, 03:51:20 PM

Herşey yolunda görünüyor, geçen hafta yaptığım işlemde sorun olmadı enparaya 10 dk da geldi para.
şuan enpara varmı?

███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █

█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
●  Whitepaper
●  ANN Thread
●  Reddit
●  Telegram
●  Twitter
●  Facebook

███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
teramit
Hero Member

Activity: 754

View Profile
April 17, 2017, 11:27:29 PM

Şu an para yatırmak için TEB çıkıyor bende ya farklı bankalarda hesap açtılar kullanıcılara ayrı bankalar çıkıyor yada bankayı değiştirdiler. 2.ci durumsa pek iyi değil bu kadar sık banka değişmek problemdir .

--The Last Bitcoin Bender--
goraset
Legendary
*

Activity: 1512

View Profile
April 18, 2017, 05:53:44 AM

Şu an para yatırmak için TEB çıkıyor bende ya farklı bankalarda hesap açtılar kullanıcılara ayrı bankalar çıkıyor yada bankayı değiştirdiler. 2.ci durumsa pek iyi değil bu kadar sık banka değişmek problemdir .

bence bankaların radarından kurtulmak için birden fazla bankayla anlaştılar, giren çıkan parayı belli limit çerçevesinde dağıtıyorlar. tek bankaya yüklenince  malum patlıyor.

.digilira.||||
BitcoinHeroes
Sr. Member

Activity: 368

View Profile
April 18, 2017, 08:14:08 AM

bence bankaların radarından kurtulmak için birden fazla bankayla anlaştılar, giren çıkan parayı belli limit çerçevesinde dağıtıyorlar. tek bankaya yüklenince  malum patlıyor.

mantıklı duruyor hocam sonuçta gün içerisinde deli para girişi cıkışı oluyordur. acaba vergi felan mi vermiyorlar diye düşündürttürüyor. öyle bir durumda en azindan kaçak göçek iş olmaz. koinim sanırım belli bir sürede fatura kesip mail atiyordu diye hatirliyorum.paribu dan hiç bir zaman bu şekilde bir mail almadim.günlük para girişi çıkışı cok olan bir hesabı bir şekilde iş hesabına çevirip vergisini ödese acaba daha az kazançli olup daha garantide olmak daha kabul edilebilir değilmi tabi bu benim fikrim.
goraset
Legendary
*

Activity: 1512

View Profile
April 18, 2017, 08:54:29 AM

mantıklı duruyor hocam sonuçta gün içerisinde deli para girişi cıkışı oluyordur. acaba vergi felan mi vermiyorlar diye düşündürttürüyor. öyle bir durumda en azindan kaçak göçek iş olmaz. koinim sanırım belli bir sürede fatura kesip mail atiyordu diye hatirliyorum.paribu dan hiç bir zaman bu şekilde bir mail almadim.günlük para girişi çıkışı cok olan bir hesabı bir şekilde iş hesabına çevirip vergisini ödese acaba daha az kazançli olup daha garantide olmak daha kabul edilebilir değilmi tabi bu benim fikrim.

vergi ödemek sorun değil, mesele paranın kaynağının net olarak açıklanamaması, bitcoin resmi olarak tanınmıyor. burdan gelen parada muhtemel bankalar tarafından kara para olarak algılanıyor. bunu aşarlarsa sorun çözülür

.digilira.||||
btclife01
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
April 19, 2017, 07:51:43 AM

Sistem şuanda(yarın ne olacağı belli değil ama bugün) para yatırma için TEB bilgileri veriyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.