Bitcoin Forum
April 30, 2024, 10:32:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [TRST] [TOKEN SALE] WeTrust.io CROWDSALE: Sona Erdi! $4M+ Toplandı  (Read 21940 times)
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
April 08, 2017, 08:47:43 AM

hocam ne yapmamış lazım sosyal medya olayı için tam anladım ... adres göndereceğimi yerin link paylaşırsn yada nasıl yapcaz tarif edersen iyi olur.
Imzadan gelecek tokenleri bile vermediler ben 250$ yatirdim ico ya,face ve twitterdada paylastim.Imzadada var ama hic hediye gelmedi
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714473136
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714473136
Reply with quote  #2

1714473136
Report to moderator
1714473136
Hero Member
*

Ignore
1714473136
Reply with quote  #2

1714473136
Report to moderator
1714473136
Hero Member
*

Ignore
1714473136
Reply with quote  #2

1714473136
Report to moderator
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
April 08, 2017, 09:48:35 AM

hocam ne yapmamış lazım sosyal medya olayı için tam anladım ... adres göndereceğimi yerin link paylaşırsn yada nasıl yapcaz tarif edersen iyi olur.
Imzadan gelecek tokenleri bile vermediler ben 250$ yatirdim ico ya,face ve twitterdada paylastim.Imzadada var ama hic hediye gelmedi
Bir şey gelmeyecek şuan zaten mail adresi istemişlerdi forum yollarken o mail adresi ile hesap açık Ethereum adresinizi tanımlayın ethereum adresinin private keyifler sizin elinizde olsun borsanın adresini filan kullanmayın. Ico bitince oraya yollayacaklar.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
exortis
Sr. Member

View Profile
April 08, 2017, 09:58:02 AM

Bir şey gelmeyecek şuan zaten mail adresi istemişlerdi forum yollarken o mail adresi ile hesap açık Ethereum adresinizi tanımlayın ethereum adresinin private keyifler sizin elinizde olsun borsanın adresini filan kullanmayın. Ico bitince oraya yollayacaklar.
Myetherwalletten adres alip iconun sayfasinda tanimladim zaten.Ama bu gune kadar imzadan birseyler vermeleri lazimdi
karmenali (OP)
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
April 08, 2017, 12:19:19 PM
Last edit: April 08, 2017, 12:38:04 PM by karmenali

Myetherwalletten adres alip iconun sayfasinda tanimladim zaten.Ama bu gune kadar imzadan birseyler vermeleri lazimdi
Gençler ne içiyorsunuzda böyle oluyor anlatsanıza, herşeyi açıkça belirtilmiş.
-1-link paylaşıldı zaten aşağıya yine ekliyorum.
-2-imzadan gelecek tokenları bile vermediler ne demek. Ico henüz sona ermediki. Binlerce dolarla yatırıma giren adamlar bile almadı henüz.
-3-Bugüne kadar imzadan bişey vermeleri gerekiyordu.Ne vereyim abime? Smiley
Cry   Roll Eyes
3-4 gün sonra yatırım toplama sona erecek eğer doğrudan ico ya para attıysanız. Dashboard'a girin kendi myetherwallet inizi tanımlayın.
Bounty için bekliyorsanız total stakeler hesaplandı.Spreadsheet'ten kendi stake miktarınızı kontrol edebilirsiniz. Eğer hesabınız kampanya kapsamı dışında tutulmamışsa o bountyden pay alacaksınız demektir. Bunun için imzaya kayıt olurken belirtmiş olduğunuz e-mail ile buradan giriş yapıp myetherwallet adresinizi tanımlayın bu kadar basit
edit:exortis, ingilizce başlıktada yazmışsın myetherwallet'e coin otomatik eklenecek sen eklemeyeceksin.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
April 08, 2017, 12:43:14 PM

tokenin ico fiyatı nedir bountyden 200 stake almışım hesaplayamıyorum.
karmenali (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2017, 12:54:10 PM

tokenin ico fiyatı nedir bountyden 200 stake almışım hesaplayamıyorum.
4.16 milyon dolar toplandı, btc cinsinden 2240 btc.
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
April 08, 2017, 02:11:08 PM

ben imzayda katılmadan fb tw ama yatırım yaptım nasıl bağlancakacaba tam anlayamadım. adresi nasıl gircem
karmenali (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2017, 04:10:27 PM

ben imzayda katılmadan fb tw ama yatırım yaptım nasıl bağlancakacaba tam anlayamadım. adresi nasıl gircem
deposit adreslerininde bulunduğu dashboard'un üst kısmında adress isteyen yere giriyorsun eth adresini.
exortis
Sr. Member

View Profile
April 08, 2017, 04:22:30 PM

Gençler ne içiyorsunuzda böyle oluyor anlatsanıza, herşeyi açıkça belirtilmiş.
-1-link paylaşıldı zaten aşağıya yine ekliyorum.
-2-imzadan gelecek tokenları bile vermediler ne demek. Ico henüz sona ermediki. Binlerce dolarla yatırıma giren adamlar bile almadı henüz.
-3-Bugüne kadar imzadan bişey vermeleri gerekiyordu.Ne vereyim abime? Smiley
Cry   Roll Eyes
3-4 gün sonra yatırım toplama sona erecek eğer doğrudan ico ya para attıysanız. Dashboard'a girin kendi myetherwallet inizi tanımlayın.
Bounty için bekliyorsanız total stakeler hesaplandı.Spreadsheet'ten kendi stake miktarınızı kontrol edebilirsiniz. Eğer hesabınız kampanya kapsamı dışında tutulmamışsa o bountyden pay alacaksınız demektir. Bunun için imzaya kayıt olurken belirtmiş olduğunuz e-mail ile buradan giriş yapıp myetherwallet adresinizi tanımlayın bu kadar basit
edit:exortis, ingilizce başlıktada yazmışsın myetherwallet'e coin otomatik eklenecek sen eklemeyeceksin.

Simdi gencler derken saygini takin once.Ben senden yasca buyugumdur.Ayrica birsey biliyorsan ya adam gibi paylas yada adam gibi sus konusma.Adamin asabini bozma.Listeler guncellenmiyor diyoruz.Sen ne iciyorsan neresinden anliyorsan artik
karmenali (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2017, 06:23:31 PM

internet ortamında adam ol, saygılı ol, ben senden büyüğüm gibi polemiklere hiç girme. Bunların benim için bir değeri yok.
Sizin yazdıklarınızı doğru anlamış ve doğru cevaplar vermişmiyim diye son kez yazdıklarınızı beraber gözden geçirelim.
1-ingilizce konu başlığı altında:I entered my Ether adress but I don't see TRST on coin list avaible on my wallet, when you will ad it
Add manual TRST
cevap:myetherwallet'e otomatik eklenecek coin.
buradaki diğer şeyiki defa yazmışsın:Imzadan gelecek tokenleri bile vermediler ben 250$ yatirdim ico ya,face ve twitterdada paylastim.Imzadada var ama hic hediye gelmedi
2 Myetherwalletten adres alip iconun sayfasinda tanimladim zaten.Ama bu gune kadar imzadan birseyler vermeleri lazimdi
1 kez navigo arkadaşımız cevap vermiş 1 kez de mentalpanda
2foruma yeni katılmışım arkadaşlar şu ana kadar bir ön ödeme yapmaları gerekmez miydi? ile yukarıda yazdığınız bugüne kadar birşeyler vermeleri gerekirdi lafı daha öncesinden birçok deneyiminizde bu ödemi yöntemi kullanılmış anlamı içeriyor.
son olarak Listeler guncellenmiyor diyoruz.Sen ne iciyorsan neresinden anliyorsan artik
Bu postlar arasında listeler güncellenmiyordan kasıt myetherewallet'teki asset listesi ise cevabı verildi. Yok bounty listesi ise onlarda güncel, imzada 9. hafta itibari ile toplam 20 stake iniz var. Twitter ve fb total stake hesaplandı paylaşıldı güncel.
Son; Tüm projeler dahil Ico bitmeden tokenlarınızı  alamazsınız.  İco su biteli 1 yıl olup token vermeyenler var .
exortis
Sr. Member

View Profile
April 08, 2017, 06:37:25 PM

internet ortamında adam ol, saygılı ol, ben senden büyüğüm gibi polemiklere hiç girme. Bunların benim için bir değeri yok.
Sizin yazdıklarınızı doğru anlamış ve doğru cevaplar vermişmiyim diye son kez yazdıklarınızı beraber gözden geçirelim.
1-ingilizce konu başlığı altında:I entered my Ether adress but I don't see TRST on coin list avaible on my wallet, when you will ad it
Add manual TRST
cevap:myetherwallet'e otomatik eklenecek coin.
buradaki diğer şeyiki defa yazmışsın:Imzadan gelecek tokenleri bile vermediler ben 250$ yatirdim ico ya,face ve twitterdada paylastim.Imzadada var ama hic hediye gelmedi
2 Myetherwalletten adres alip iconun sayfasinda tanimladim zaten.Ama bu gune kadar imzadan birseyler vermeleri lazimdi
1 kez navigo arkadaşımız cevap vermiş 1 kez de mentalpanda
2foruma yeni katılmışım arkadaşlar şu ana kadar bir ön ödeme yapmaları gerekmez miydi? ile yukarıda yazdığınız bugüne kadar birşeyler vermeleri gerekirdi lafı daha öncesinden birçok deneyiminizde bu ödemi yöntemi kullanılmış anlamı içeriyor.
son olarak Listeler guncellenmiyor diyoruz.Sen ne iciyorsan neresinden anliyorsan artik
Bu postlar arasında listeler güncellenmiyordan kasıt myetherewallet'teki asset listesi ise cevabı verildi. Yok bounty listesi ise onlarda güncel, imzada 9. hafta itibari ile toplam 20 stake iniz var. Twitter ve fb total stake hesaplandı paylaşıldı güncel.
Son; Tüm projeler dahil Ico bitmeden tokenlarınızı  alamazsınız.  İco su biteli 1 yıl olup token vermeyenler var .

Yukarida ne ictiniz diye dalga gececeginize ico bitmeden dagitim yapilmiyor deseydiniz yeterli olurdu.Ama insanlari asagilamak forumun genetiginde var
karmenali (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2017, 08:15:40 PM

henüz dağıtılan bir şey yok ico 5 gün sonra bitiyor katılımcıların wetrust crowdsale hesaplarına ether adreslerini girmesi isteniyor.
bounty katılımcılarınında bountylere kayıt oldukları mail adresiyle crowdsale sayfasından hesap açıp ether adreslerini girmesi gerekiyor.
uzatmaya lüzum yok yukarıda söylenmişti.
Bu arafa ben foruma ilk geldiğim zamanlar sorduğum soruların çoğuna cevap bulamıyordum. Genel kanı, kendin öğren öyle hazır lokma yok idi. Forumun genetiği dediğiniz, emek-zaman ilişkisi ile bile zor açıklanır. Bir açıdan da haklılar. Bende forumda zor diye anlattıkları herşeyi çok biliyor gibi hemen denemeye çalışarak öğrendim. Ve bunun bedelide oldu, çok kaybettim. O zamanlar konuşulan dil, bana gerçek anlamda fransızcadan farksız gelmiyordu. Şuanki proje ve bounty için yardım edenler sizlere birşey anlatacam diye çırpınıyor resmen. Ama siz bilgin varsa söyle ya da sus diyorsunuz. Bunun değerini bilin zaman harcıyorlar bunun için. Bu arada bu ilk ve son modoratörlük işim. Boş duruyoruz diye bir işe kalkıştım, 3-5 kuruş için bütün zamanımı çaldı.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
April 08, 2017, 09:06:05 PM

konu amacından sapmış yavv Cheesy 
moderatöre soru sormak gayet normal mod olmak kolay değil. ama atılan her posta stake alıyorsun bu bile gelir salattı Smiley iyi tarafı bu
sorularda açık olmayınca da anlamalarını beklemek haksızlık oluyor birazda aman neyse boşverin bounty işi kişseldir sen yatırımını görüyorsan sitede bounty sonra düşün
takılmayın yarın birbirinizin bilgisine ihtiyac duyabilirsiniz buras öyle biryer.
karmenali (OP)
Hero Member

View Profile
April 10, 2017, 08:18:25 PM

Julian Zawistowki global , açık kaynak kodlu, merkezsiz süper bilgisayar projesi Golem'in kurucusu ve CEO'sudur.Gücü kullanıcıların kişesel laptoplarından  alarak datacenterda topluyor. Golem ağı kişilere bilgisayarlarının gücünü paylaşmak isteyenlerel merkezsiz bir ekonomik ödeme şekli sunarak bu kiralamadan kazanç sağlamalarına yaramaktadır.

Julian, Golem'in Kökeni ile birlikte WeTrust konusundaki düşüncelerini ve Dağıtılmış Bilgi İşlem'in geleceğini WeTrust'la paylaşıyor - Burdan Okuyun!
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 11, 2017, 06:08:36 AM

Bitmek üzere son 2 günü sanırım. Bakalım ne kadar toplayabilecek. ico sonrası pumpını beklediğim edg matchpool sonrası 3. icoda bu. marketlere cıktıktan sonra takip edicem dump halinde almayı düşünüyorum.
karmenali (OP)
Hero Member

View Profile
April 11, 2017, 10:27:33 AM

Trustcoins, WeTrust ağı üzerindeki güveni kolaylaştırmak için kullanılır. Modern dünyadaki krediler, tasarruflar ve sigorta gibi şeylerin varolmalarının tek nedeni güvene dayalı olmasıdır ve blok-zincir de bundan farklı değildir. Bu sistemin blok-zincirde de çalışabilmesi için, güvenilir üçüncü tarafın rolünü üstlenecek bir tokena ihtiyaç duyulur. Bu basit olarak banklaraın ve sigorta şirketlerinin kendi müşterilerinden hizmet karşılığında aldıkları hesap kesim ücretine benzemektedir.

Tokenın iç çalışma mantığından ve durumunda bahsediyoruz  blogumuzu kontrol edin!
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 11, 2017, 11:05:00 AM

yarın alış gelirse daha iyi olucaktır. ama önemli olan yüklü girilmesi görcez iş yapabilcek bir ekip tabi önemli olan çıkardıklarını pazarlamak
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
April 12, 2017, 06:57:20 AM

bounty katılımcılarına mail gönderilmiş sayımlarında hata olanlar için form hazırlamışlar 14 nisana kadar sorununuz varsa iletin 14 nisandan sonra listeler sonuçlandırılacak.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 12, 2017, 07:07:09 AM

ben bunu bountysini nasıl kaçırmışım ya Smiley, karambole gitmiş , o kadarda takip ediyorum, başvurmamışım buna
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 12, 2017, 07:26:33 AM

ben bunu bountysini nasıl kaçırmışım ya Smiley, karambole gitmiş , o kadarda takip ediyorum, başvurmamışım buna

Cheesy yazık olmuş fb twitter kaçırmak olmaz gerçi insan artık bi süre sonra görmez oluyor okadar çok ki olsa bile almayı bile unuttuğu olaiblir Smiley
bende kontrol edem bakalım ne gelmiş
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  

Jump to: