Bitcoin Forum
April 30, 2024, 02:23:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [TRST] [TOKEN SALE] WeTrust.io CROWDSALE: Sona Erdi! $4M+ Toplandı  (Read 21940 times)
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 01, 2017, 12:24:36 PM

ben o hareketı ne zaman yapmaya kalksam cakıyorlar
bı ara 8-9-10 dan toplayıp 11-12-13 den verıyordum en son 15k dan çaktılar
18k dan aldıklarımın yanına ekledım onlarıda,müzeye kaldırcam
 Smiley
8k dan aldığını 12k dan satınca, niye 15k dan tekrar alım yapıyorsun. Düşmesini beklemen lazım. Gerekirse 1-2 ay bekleyeceksin ama trend zamanı ucunda milyarder olmak varsa bile girmeyeceksin. Bak ripple dan kazananlarda oldu ama sonunda 25k  dan 9k ya geriledi.
o gun 15k ya kadar yukseldı bende 18k çogunluk alımım oldugundan ortalama dusureyım dıye yıne alım yaptım,18k ya tekrar gıder dıye dusundum guzel alımlar vardı ama 15k nın bıraz uzerınden yıne gerı dondu zaten ondan sonrada bır daha o sevıyelere çıkamadı,geçenlerde bır guncelleme yuzunden 14k ı gorebıldı ama ben artık alım satım yapmıyorum 15k gıbı gorsem elımdekı butun malı boşaltacagım 18k dan aldıgım 2.7btc degerınde mal var elımde,yemın ettım 15k olursa verecegım hepsını bıktırdı cunku benı
1714487026
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714487026
Reply with quote  #2

1714487026
Report to moderator
1714487026
Hero Member
*

Ignore
1714487026
Reply with quote  #2

1714487026
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714487026
Hero Member
*

Ignore
1714487026
Reply with quote  #2

1714487026
Report to moderator
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
June 03, 2017, 05:37:52 AM

ben o hareketı ne zaman yapmaya kalksam cakıyorlar
bı ara 8-9-10 dan toplayıp 11-12-13 den verıyordum en son 15k dan çaktılar
18k dan aldıklarımın yanına ekledım onlarıda,müzeye kaldırcam
 Smiley
8k dan aldığını 12k dan satınca, niye 15k dan tekrar alım yapıyorsun. Düşmesini beklemen lazım. Gerekirse 1-2 ay bekleyeceksin ama trend zamanı ucunda milyarder olmak varsa bile girmeyeceksin. Bak ripple dan kazananlarda oldu ama sonunda 25k  dan 9k ya geriledi.
o gun 15k ya kadar yukseldı bende 18k çogunluk alımım oldugundan ortalama dusureyım dıye yıne alım yaptım,18k ya tekrar gıder dıye dusundum guzel alımlar vardı ama 15k nın bıraz uzerınden yıne gerı dondu zaten ondan sonrada bır daha o sevıyelere çıkamadı,geçenlerde bır guncelleme yuzunden 14k ı gorebıldı ama ben artık alım satım yapmıyorum 15k gıbı gorsem elımdekı butun malı boşaltacagım 18k dan aldıgım 2.7btc degerınde mal var elımde,yemın ettım 15k olursa verecegım hepsını bıktırdı cunku benı

Ya birader senin de şu assetler'den bir yüzün gülmedi. Ne zaman göreceğiz mutlu olacağını ? Hayır koftiden şişirmelerden ötürü de bir türlü sarılamadık şunlara. TRST' da ortaya atılmış olumlu haberleri ısıtıp ısıtıp, tekrar tekrar önümüze sürüyorlar. Piyasadakiler de yeni bir bok var sanıp fiyatı şişiriyorlar.

Cuma açıklama yapacağım diyip Çarşamba güncelleme yapan George sıçtı ağzımıza 2 hafta önce. Şimdi de haybeden pump görüyor token.

Allah sabır versin sana da bize de...
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
June 03, 2017, 07:48:44 AM

Trustta galip senedi gibi oldu haaa. Smiley
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
June 03, 2017, 07:57:34 AM

Altcoin balonunda fazla sismedi. Goz ucuylada olsa takip ediyorum. Sira sira geliyormusya pump bunada yakinlarda ugrayabilir.
exortis
Sr. Member

View Profile
June 03, 2017, 11:38:56 AM

Altcoin balonunda fazla sismedi. Goz ucuylada olsa takip ediyorum. Sira sira geliyormusya pump bunada yakinlarda ugrayabilir.
Allah belasını versın bu trst un bır turlu pumplanmadı yemınle demır attı 12 ı geçemıyor
altı boş 50btc alım ıle harekete kalkıyor,12 olunca bırı bı satış koyuyor 10a dusuyor tek kalemde ben anladım bundan dert sahıbı yapacaklar bızı
ben bunun ıcosuna gırdım %100 kazandım,sonra bokmu var alıyorsun tekrar kazanmıssın işte lanet olsun dıyıp bır daha alma.Ama yok foruma kandım herkes 30-40k dıyor dıye gıttım 18k en zırveden aldım sonrası malum ıste,dert zamanı
karmenali (OP)
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
June 03, 2017, 12:12:10 PM

Allah belasını versın bu trst un bır turlu pumplanmadı yemınle demır attı 12 ı geçemıyor
altı boş 50btc alım ıle harekete kalkıyor,12 olunca bırı bı satış koyuyor 10a dusuyor tek kalemde ben anladım bundan dert sahıbı yapacaklar bızı
ben bunun ıcosuna gırdım %100 kazandım,sonra bokmu var alıyorsun tekrar kazanmıssın işte lanet olsun dıyıp bır daha alma.Ama yok foruma kandım herkes 30-40k dıyor dıye gıttım 18k en zırveden aldım sonrası malum ıste,dert zamanı
Umarım biraz daha bu seviyede kalır, sabah waves almak için elimdekilerin hepsini sattım. Waves durulunca geri dönmeyi düşünüyorum. Umarım biraz daha sabreder.  Grin
exortis
Sr. Member

View Profile
June 03, 2017, 12:14:52 PM

Walla waves gibi 1 yil kalir buralarda trst,milleti bunaltir elindekileri alir sonra yukselir.
Rank hayirli olsun  Grin
karmenali (OP)
Hero Member

View Profile
June 03, 2017, 05:14:07 PM

Walla waves gibi 1 yil kalir buralarda trst,milleti bunaltir elindekileri alir sonra yukselir.
Rank hayirli olsun  Grin
Eyvallah Smiley
Artık yükselebilir Smiley ilerde bu fiyatın üstüne çıkacağına emin olmama rağmen (uzun sürebilir) bir daha dönmem bu coine. 2x-3x umrumda değil. O kadar bahtsızımki bütün pump hareketleri aynı zamana denk geliyor. Bir daha bu heyecanı yaşamak istemiyorum. Temiz temiz, waves, edg ve storj da bekleyecem. Birazda ek olursa aklımdaki birkaç coine daha girecem. Fakat böyle balinalar girecek diye stressten ölmeye değmez. Smiley
exortis
Sr. Member

View Profile
June 03, 2017, 05:17:12 PM

Rank hayirli olsun  Grin
Eyvallah Smiley
Artık yükselebilir Smiley ilerde bu fiyatın üstüne çıkacağına emin olmama rağmen (uzun sürebilir) bir daha dönmem bu coine. 2x-3x umrumda değil. O kadar bahtsızımki bütün pump hareketleri aynı zamana denk geliyor. Bir daha bu heyecanı yaşamak istemiyorum. Temiz temiz, waves, edg ve storj da bekleyecem. Birazda ek olursa aklımdaki birkaç coine daha girecem. Fakat böyle balinalar girecek diye stressten ölmeye değmez. Smiley
Kaya gibi yeminle gitmiyor yukari iconominin gecen aylarda bilancosunu okudum trst almislar,26 mayistada twitterda 2milyon portfoyunde tuttugunu gostermisler.Ona ragmen gitmiyor yaa ökuz arabasi gibi,kim bunu bu kadar baskiliyor gercekten anlam veremiyorum.Allah bizide kurtarsin bu kayadan
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
June 06, 2017, 06:22:38 AM

Rank hayirli olsun  Grin
Eyvallah Smiley
Kaya gibi yeminle gitmiyor yukari iconominin gecen aylarda bilancosunu okudum trst almislar,26 mayistada twitterda 2milyon portfoyunde tuttugunu gostermisler.Ona ragmen gitmiyor yaa ökuz arabasi gibi,kim bunu bu kadar baskiliyor gercekten anlam veremiyorum.Allah bizide kurtarsin bu kayadan

Kaya gibi dedin dün 17,5K' yı öptü geri döndü. BTC bu kadar yükselmişken kur hala savaşıyor. Bence dolar bazında kara bile geçmiş olabilirsin. Son durum nedir ?
exortis
Sr. Member

View Profile
June 06, 2017, 07:16:23 AM

Rank hayirli olsun  Grin
Eyvallah Smiley

Kaya gibi dedin dün 17,5K' yı öptü geri döndü. BTC bu kadar yükselmişken kur hala savaşıyor. Bence dolar bazında kara bile geçmiş olabilirsin. Son durum nedir ?
walla ben sattıgımdan hareketlenmış şerefsiz coin,verdım ben artık btc ye geçtım kurdan dolayı az  zararım çok fazla degıl ama btc bazınca %40 zararım var
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
June 19, 2017, 08:24:37 AM

Uzun sayılabilecek bir süredir bir haber yok geliştiricilerden. Fiyat 11-12K bandında dalgalanıyor. Çok umutlu olmasam da kısa süreliğine de olsa 10K civarına yaklaşırsa bir miktar stoklamak amacındayım. ROSCA ile ilgili sağlam bir güncelleme yapıldığı vakit bu kez 20K zincirini kıracaktır. Sistemin aktif olarak kullanılmaya başlamasından sonrasını tahmin edemiyorum.

Şöyle bir şeyler yazmış Patrick bu arada;

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
gokcey
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
June 19, 2017, 08:45:58 AM

icodan beri tutuyorum elimde. Bakalım nolcak Smiley
exortis
Sr. Member

View Profile
June 19, 2017, 03:36:09 PM

10k yuksek olur 8k ya muhakkak geri dönecektir,Allahtan sattım kurtuldum sinir hastası ediyor insanı,60btc hacimle yuklelise geçiyor bırı 3btc satınca muthiş şekilde düşüyor.Adam 17k dan 3 btc satıyor altı boş hop 15 e duşuyor.Arada kademeli alıcı yok ki,yinede ico fıyatının 2.5kat uzerınde su an ama ilk gunlerde de o sekıldeydı aralarda çıkmış olmak gerekiyor.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
June 21, 2017, 07:00:15 AM

@exortis tespitin çok dogru kardeşim,bende 15k dan aldım yükseldi 17.5 a kadar dedim bu yürür bu saatten sonra,demek olaydım tek kalemde 2k birde düşüyor.Hacim çok az ana başlık tamamen havagazı insalarin sürekli satmayın uçacak demeleriyle dolu.
anu
Legendary
*

View Profile
June 27, 2017, 07:34:25 AM

10K' nın altına düşmedi gitti. İnat etti token 11K seiyelerine çivi çakmış gibi kımıldamıyor. Şu an piyasa çakılmış durumda ama TRST' da tık yok olduğu gibi duruyor. 10K bandının altına düşse alım yapacağım ama nuh diyor peygamber demiyor.

▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.GET WHITELISTED.
karmenali (OP)
Hero Member

View Profile
June 27, 2017, 10:34:30 AM

10K' nın altına düşmedi gitti. İnat etti token 11K seiyelerine çivi çakmış gibi kımıldamıyor. Şu an piyasa çakılmış durumda ama TRST' da tık yok olduğu gibi duruyor. 10K bandının altına düşse alım yapacağım ama nuh diyor peygamber demiyor.
10k ve altı güzel bir fiyat almanızı öneririm fakat çok bekletebilir sizi onuda söylemeden geçmiyeyim. Coinin aham şaham bir olayı yok, işi balinalara kalmış. Bu yüzden stres dolu günlerde yaşatabilirler. Yani tüm borsa yükselirken bu yerinde sayınca insan biraz sinir olmuyor değil.(1 ay önce öyleydi)
anu
Legendary
*

View Profile
July 04, 2017, 08:49:38 PM

10k ve altı güzel bir fiyat almanızı öneririm fakat çok bekletebilir sizi onuda söylemeden geçmiyeyim. Coinin aham şaham bir olayı yok, işi balinalara kalmış. Bu yüzden stres dolu günlerde yaşatabilirler. Yani tüm borsa yükselirken bu yerinde sayınca insan biraz sinir olmuyor değil.(1 ay önce öyleydi)

9K ortalamasıyla toparlayabildiğimi toparladım. Yorumunda haklısın, hayırlısı olsun cümlemiz için.

▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.GET WHITELISTED.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 05, 2017, 11:54:18 AM

Gordugum kadar başarılı bir ico olmuş wetrust ama sonrası pek iç açıcı degil,bunun ana başlıgında çok fazla kişi 30-40k bandına çıkacagını düşünüyor.Sizce neden boyle duşunuyorlar şu seviyeler güzel o zaman alsammı bıraz
anu
Legendary
*

View Profile
July 12, 2017, 02:58:12 PM

Gordugum kadar başarılı bir ico olmuş wetrust ama sonrası pek iç açıcı degil,bunun ana başlıgında çok fazla kişi 30-40k bandına çıkacagını düşünüyor.Sizce neden boyle duşunuyorlar şu seviyeler güzel o zaman alsammı bıraz

Fiyat çakıldıkça çakılıyor. Bir ara hacimsizlikten Bittrex' de 790 sathoshi gördüm. Daha sonra 6000' lere kadar toparladı. Bundan sonrasında bir dump dalgası daha gelirse neler olacağını düşünmek bile istemem. Hepimizi ağlatacak gibi duruyor. Tekrar toparlanması ne kadar sürecek onu da tahmin edemiyorum.

▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀