Bitcoin Forum
April 30, 2024, 11:38:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [TRST] [TOKEN SALE] WeTrust.io CROWDSALE: Sona Erdi! $4M+ Toplandı  (Read 21940 times)
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
April 18, 2017, 05:52:52 AM

Myetherwallete trst hala eklenmemis biz manuelmi ekleyecegiz bunu anlamadim ki

muhtemelen açarlarda ellede ekleme kısını yayınlarlar nasılsa aceleye gerek  yok ..
1714477103
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714477103
Reply with quote  #2

1714477103
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714477103
Hero Member
*

Ignore
1714477103
Reply with quote  #2

1714477103
Report to moderator
1714477103
Hero Member
*

Ignore
1714477103
Reply with quote  #2

1714477103
Report to moderator
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
April 18, 2017, 08:31:18 AM

Myetherwallete trst hala eklenmemis biz manuelmi ekleyecegiz bunu anlamadim ki

muhtemelen açarlarda ellede ekleme kısını yayınlarlar nasılsa aceleye gerek  yok ..
Bugun dagitima baslaniyor,saat farkindan dolayi bize yarin dagitirlar muhtemelen.O yuzden hala bir bultende yayinlamamislar manuel eklemek icin
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
April 18, 2017, 08:36:46 AM

bakalım yatırmcısını sevindirecek mi büyük beklentim var umarım yanıltmazlar baştan fikrimi vereyim 6 ay elinizde tutun düşsede çıksada piyasaya girdikten sonra .
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
April 18, 2017, 03:57:09 PM

Ben daha çok sistemin nasıl işleyeceğini merak ediyorum ama ona daha var. Token 2 saat sonra dağıtılmaya başlanacakmış haydi hayırlısı. Yakın zamanlardaki ilginc projelerden biri, edg iyi kazandırıyor. Bu ne yapacak görecez, belki alım için fırsat doğar. İco fiyatının altında.
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462

View Profile
April 18, 2017, 06:10:36 PM

Ee tokenler gelmiş de kimse bilmiyor mu bu coinin Ico fiyatını. En azından birim başına olmasa bile 1000 tanesi 1 Ether yada başka bir şekilde bilen olur ve yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 18, 2017, 06:49:32 PM

Ee tokenler gelmiş de kimse bilmiyor mu bu coinin Ico fiyatını. En azından birim başına olmasa bile 1000 tanesi 1 Ether yada başka bir şekilde bilen olur ve yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

bana daha gelmedi yaa Sad
özlemle hasretle bekliyorum Smiley  bakalım güzel olacakbu coin bence hata ekibi sayesinde poloda işlem bile göreme olasılı var.
exortis
Sr. Member

View Profile
April 18, 2017, 07:03:59 PM

özlemle hasretle bekliyorum Smiley  bakalım güzel olacakbu coin bence hata ekibi sayesinde poloda işlem bile göreme olasılı var.
Hangi ether adresi verdini.Myetherwalletten adres verdin ben ama hala tokenin simgesi eklenmedi wallete.Gekincemi eklenecek anlamadim.7000 civari bir token gelecek ama parca parcami verecekler belli degil.Birde exchange muammasi var tabi.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 18, 2017, 07:11:10 PM

Hangi ether adresi verdini.Myetherwalletten adres verdin ben ama hala tokenin simgesi eklenmedi wallete.Gekincemi eklenecek anlamadim.7000 civari bir token gelecek ama parca parcami verecekler belli degil.Birde exchange muammasi var tabi.

simge eklenmemiştir myetherwallet elle girmek lazımda baktım adres ile ekleme bilgilerini bulamadım .ç

daha gönderim başlamış ki
https://etherscan.io/token/0x37e5c130458bfc17e310638c8e5bcaff46536972

tokenler duruyor
exortis
Sr. Member

View Profile
April 18, 2017, 07:23:46 PM

Adamlar bir aciklama yapmiyor ki manuel ekleyeceksiniz veya biz anlasma sagladigimizda eklenecek,gonderdigimizde oto eklenecek diye.Sinir olmaya basladim,borsayla alakalida s.kik liqui ye eklenecek diye spek var iconun basliginda.Polo olmazsa Bittrex olur diye dusunurken neler soylenmeye basladi.Bu kadar para toplandi verin kardesim 200-300 btc adam gibi bir yere girin ama yok,illa yatirimcisini kusturecekler
exortis
Sr. Member

View Profile
April 19, 2017, 04:37:59 AM

Ben daha çok sistemin nasıl işleyeceğini merak ediyorum ama ona daha var. Token 2 saat sonra dağıtılmaya başlanacakmış haydi hayırlısı. Yakın zamanlardaki ilginc projelerden biri, edg iyi kazandırıyor. Bu ne yapacak görecez, belki alım için fırsat doğar. İco fiyatının altında.
bu geri zekalının yorumuna bakıp yatırım yapmayın yinede dikkatli olun arkadaşlar.
Adamin yorumunda ne anormallik var bildigimiz bir ton ico,borsaya acildiginda ico fiyatinin altina dusmustu.Anormall bir durum.yok hakaret gerektirecek
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462

View Profile
April 19, 2017, 05:00:27 AM

bu geri zekalının yorumuna bakıp yatırım yapmayın yinede dikkatli olun arkadaşlar.
Tekrar başa dönüyoruz kardeş bu adam bir şey dememiş sen camı aç kafanı dışarı çıkar bol bol oksijen çek. Çok bilgisayar başında kaldın galiba. Bu proje bence de ıconomi gibi olacak ilk çıktığı zaman düşecek daha sonra katlarsa katlayacak.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
1melyun
Hero Member

View Profile
April 19, 2017, 07:07:06 AM

Exortis yukarıdakini boşver yan hesap tutanlardan birinindir o kadar bilgili ya newbie olmasına rağmen. Bu arada dağıtıldı adamların ana konuya saldırdık anca dağıttılar. 2. Dağıtım 9 gün sonra yapılacakmış.
exortis
Sr. Member

View Profile
April 19, 2017, 08:20:01 AM

Exortis yukarıdakini boşver yan hesap tutanlardan birinindir o kadar bilgili ya newbie olmasına rağmen. Bu arada dağıtıldı adamların ana konuya saldırdık anca dağıttılar. 2. Dağıtım 9 gün sonra yapılacakmış.
ben aldım myetherwallete ekledım trst yı,sonra ether yolladım ve bıttrexe transfer ettım
bıttrexı ılk defa kullanıyorum ama deposit historyde gonderdigim trstler gorunuyor ama wallet kısmına bir turlu geçmıyor 30dk oldu hala wallette 0 gorunuyor
bu arada degerını cok dusurduler
-84 yaptı
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 19, 2017, 08:26:07 AM

ben aldım myetherwallete ekledım trst yı,sonra ether yolladım ve bıttrexe transfer ettım
bıttrexı ılk defa kullanıyorum ama deposit historyde gonderdigim trstler gorunuyor ama wallet kısmına bir turlu geçmıyor 30dk oldu hala wallette 0 gorunuyor
-84 yaptı
Bittrexe gönderdim demesen haberimiz olmucak. Harbiden bittrexe girmiş manual olarak ekleyelim bari trustları hala myetherwalletta görünmüyor.
Bunun ico fiyatı nedir? 1 trust kac satoshi? takip eden oldumu?
exortis
Sr. Member

View Profile
April 19, 2017, 08:29:46 AM

-84 yaptı
Bittrexe gönderdim demesen haberimiz olmucak. Harbiden bittrexe girmiş manual olarak ekleyelim bari trustları hala myetherwalletta görünmüyor.
6000 sevıyelerınde ama ılk gırdıgınde 0.54$ dan 0.08$ a dustu,-87 yapmış
sanırım ımzadan alanlar hemen sattı
manuel nasıl ekleyecegın yazıyor makale yayınlamıslar
yanlız ether alıyor myetherwallet gonderım ıcın
ona gore ether yoksa cuzdana gonderın
bıttrex e hala hesapta gorunmuyor 50dk geçtı
1melyun
Hero Member

View Profile
April 19, 2017, 08:29:57 AM

-84 yaptı
pending'te bekliyordur onay alması lazım birkaç defa. Fiyat çok kötü değil gibi 0.00006 btc  bu da 0.07 usd civarı birşey yapıyor Ico fiyatı 0.05 falandı galiba. Bonus zamanı yatırım yapanlar için iyi bir fiyat. Henüz çok yeni zaten, dağıtım falanda biraz meşakatli geçti, fiyatın oturması için biraz daha zaman lazım.
exortis
Sr. Member

View Profile
April 19, 2017, 08:34:39 AM

clickerz nickli adam 5,827.44 trst ımzadan almıs
ben 250$ gonderdım 6800 adet aldım.
su an kı fıyatdan 500$ yapıyor adam eger ılk seferde satmıssa 2k$ kadar cebe ındırmıs olabılır
exortis
Sr. Member

View Profile
April 19, 2017, 08:36:16 AM

pendıngde beklemıyor oradan geçeli çok oldu
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 19, 2017, 08:36:26 AM

-84 yaptı
6000 sevıyelerınde ama ılk gırdıgınde 0.54$ dan 0.08$ a dustu,-87 yapmış
sanırım ımzadan alanlar hemen sattı
manuel nasıl ekleyecegın yazıyor makale yayınlamıslar
yanlız ether alıyor myetherwallet gonderım ıcın
ona gore ether yoksa cuzdana gonderın
bıttrex e hala hesapta gorunmuyor 50dk geçtı

ilk cıktıgı fiyata cok takılmayın bilerek ustten işlem yaptırılır siftah olarak. dün edg 2 btc fiyatla girdi mesela.
anladıgım kadarıyla ico fiyatı 5 centin altında suan bile avantajlı dolayısıyla.
exortis
Sr. Member

View Profile
April 19, 2017, 08:42:39 AM

bittrexteki benım wallet kısmında sıkıntımı var,neden hala satmak ıstedıgımde trst 0 olarak gorunuyor
emaıl ıle onay falanmı gelmesı gerekıyor bu kadar beklemesı normalmı
yada baska bır ıslemmı yapmam lazım transferden sonra
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  

Jump to: